San Francisco 49ers – Los Angeles Rams

több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 574
elkapás volt wazze!
Alabama Niners
ez az volt. Nem a 9ers elkapóitól várna ilyen elkapásokat az ember 😊
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
elkapás volt wazze!
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 574
Nagyon gondolkoztam, hogy felkeljek-e, mert így, hogy felkeltem, munkában nem sok hasznomat látják, de szarom le, mmegérte 😊 Kurva jó meccs. A tavalyi csütörtöki meccsek után ez egy SB-lal ér fel.
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 075 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Édes jó istenem!


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
FUMBLE!!!!!!!!!!!!
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 075 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Az ember lassan feküdne le aludni erre ezek a végén még felébresztenek.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 574
Watkins 24 pont... Keresse már Goff kicsit Kupp-ot vagy a TE-et. Vagy a legjobb, ha megy az óra ölése Gurley-el
alatriste
Utóbbira lesz nagyobb esély.
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 075 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Watkins 24 pont... Keresse már Goff kicsit Kupp-ot vagy a TE-et. Vagy a legjobb, ha megy az óra ölése Gurley-el


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
lassan elfogy a védelem létszámban
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 946 — Csodabogár
kurva anyátok erre hol a sárga?????
petey
mármint mire?
shagi0206
Taylort lefejelték és utána biztos ami biztos még rá is ugrottak...mindegy TD

több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 574
kurva anyátok erre hol a sárga?????
petey
mármint mire?
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 946 — Csodabogár
kurva anyátok erre hol a sárga?????

több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 574
Faszom, pont ma játszik Watkins ellenem 😕

Azért szép volt!
alatriste
Nekem Gurley és Ogletree van, ellenem meg Buckner, és T. Johnson. Ogletree a 2. félidőben még nem szerzett pontot, várnám már. Nem beszélve arról, hogy Gurleyben simán benne volt még1 TD, ehelyett még minuszolt a fumblival.
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 075 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Faszom, pont ma játszik Watkins ellenem 😕

Azért szép volt!


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 075 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Micsoda elkapó! Vagy mi a fene
alatriste
Ezért megéri. Máshoz nem nagyon ért, csak az ilyen trükkös játékokhoz. Azért kár tartani.
shagi0206
El lehetne cserélni egy cirkuszba 3 pukipárnáért

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
szerintem ez nem volt horse collar, a mezét húzta le a nyakáról, nem a vállvédőbe kapaszkodott.
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 574
Micsoda elkapó! Vagy mi a fene
alatriste
Ezért megéri. Máshoz nem nagyon ért, csak az ilyen trükkös játékokhoz. Azért kár tartani.
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 075 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Micsoda elkapó! Vagy mi a fene

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 574
Bowmant már most nagyon szar nézni. Nekem vele kapcsolatban még mindig az a játéka van meg, amikor Willis volt a társa. Akkor ember nem nagyon ment el mellette. Most meg csak az nem megy el, aki nem akar.
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 574
Imádom ezt a csávót de ebből a fumbleitiszből gyógyuljon már ki!
alatriste
Azt én is díjaznám, mert én is odáig vagyok érte. Igaz a Cards ellen nem szurkolok neki, de minden más meccsen igen.
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Buckner hasít! Összességében a DL egész jó, már csak 1-2 sack kellene
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 075 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Imádom ezt a csávót de ebből a fumbleitiszből gyógyuljon már ki!


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 075 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Furcsa, hogy Kupp ma kevesebbet van játékban.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 946 — Csodabogár
most valamit kéne kezdeni D oldalon

több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
jövünk vissza a meccsbe!