Tennessee Titans - Jacksonville Jaguars

több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
 zunox.hk/zxtv74.html
 wiz1.net/channel74
több mint 8 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Gabbert összeszedte magát az tény Friscoban, de akkor is Winston a legnagyobb ász, aki ma megint megfordította és megnyerte a meccset az uccsó percekben : )

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
( most mondjuk futott egy 44 yardos TD-t).
Sixo
ne szopass
mustaine
 www.nfl.com/gamecenter/2015120605/2015/REG13/49ers@bears#menu=drivechart|contentId%3A0ap3000000595202&tab=track
Sixo
Ja már láttam. Kaepre szívta magát.

több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 832 — LIGHTS OUT!
( most mondjuk futott egy 44 yardos TD-t).
Sixo
ne szopass
mustaine
 www.nfl.com/gamecenter/2015120605/2015/REG13/49ers@bears#menu=drivechart|contentId%3A0ap3000000595202&tab=track

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
írtam már, hogy vannak a "félig teli", meg a "félig üres" a pohár típusok, iktriad meg az, aki egyszerűen csak beéri a pohár szépségével 8)
baggio
Mi mindannyian egyéniségek vagyunk. 😊
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
És a védelem, amelyik megint 42 pontot kapott? Szerintem megint Bradleyn ment el a meccs, mert védelmi guruként harmadik éve nem tud előrelépni a defense-zel.
mustaine
35, az egyik TDt az offense hozta össze.
iktriad
Na így sokkal jobban hangzik, jó hogy mondod. Ne viccelj már kérlek, egy 2-9-es csapattól 35 pontot kapni rengeteg. Három éve ugyanott toporog a defense egy helyben, a trágya közepén.
mustaine
Hagyjad már rá, ha neki ez jó hát akkor maradjon neki Bradley még 100 évre. ik még Gabbertet is 3 évig védte ( most mondjuk futott egy 44 yardos TD-t).
Sixo
írtam már, hogy vannak a "félig teli", meg a "félig üres" a pohár típusok, iktriad meg az, aki egyszerűen csak beéri a pohár szépségével 8)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 157 — Duvááááál
Azt vágjátok (minden hiba ellenére), hogy unfuckingcatchable volt a pi passza????

Made... Laid... Paid
több mint 8 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 729 — i'm batman
fujjjj.. byez
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
( most mondjuk futott egy 44 yardos TD-t).
Sixo
ne szopass

több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 832 — LIGHTS OUT!
És a védelem, amelyik megint 42 pontot kapott? Szerintem megint Bradleyn ment el a meccs, mert védelmi guruként harmadik éve nem tud előrelépni a defense-zel.
mustaine
35, az egyik TDt az offense hozta össze.
iktriad
Na így sokkal jobban hangzik, jó hogy mondod. Ne viccelj már kérlek, egy 2-9-es csapattól 35 pontot kapni rengeteg. Három éve ugyanott toporog a defense egy helyben, a trágya közepén.
mustaine
Hagyjad már rá, ha neki ez jó hát akkor maradjon neki Bradley még 100 évre. ik még Gabbertet is 3 évig védte ( most mondjuk futott egy 44 yardos TD-t).

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vége van. Köszi Windmill.
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
Ezért fogunk szinte csak oda draftolni/igazolni az offseasonban.
iktriad
Valóban, de az nagyrészt Caldwell munkája. Ebből csapatot gyúrni lenne Bradley dolga, de évek óta ugyanazt a hulladék teljesítményt nyújtja a defense.

több mint 8 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 729 — i'm batman
kivédekezzük aztán jöhet egy Rodgerses hali mari
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
És a védelem, amelyik megint 42 pontot kapott? Szerintem megint Bradleyn ment el a meccs, mert védelmi guruként harmadik éve nem tud előrelépni a defense-zel.
mustaine
35, az egyik TDt az offense hozta össze.
iktriad
Na így sokkal jobban hangzik, jó hogy mondod. Ne viccelj már kérlek, egy 2-9-es csapattól 35 pontot kapni rengeteg. Három éve ugyanott toporog a defense egy helyben, a trágya közepén.
mustaine
Ezért fogunk szinte csak oda draftolni/igazolni az offseasonban.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Myersnek ennyi volt az NFL.
iktriad
Ez az első reakciód? lol
Jakehomer
Rajta ment el a meccs.
iktriad
Nem segített, de közel sem.

Perception is reality.
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
És a védelem, amelyik megint 42 pontot kapott? Szerintem megint Bradleyn ment el a meccs, mert védelmi guruként harmadik éve nem tud előrelépni a defense-zel.
mustaine
35, az egyik TDt az offense hozta össze.
iktriad
Na így sokkal jobban hangzik, jó hogy mondod. Ne viccelj már kérlek, egy 2-9-es csapattól 35 pontot kapni rengeteg. Három éve ugyanott toporog a defense egy helyben, a trágya közepén.

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A rohadt életbe,hogy évek óta nincs egy tetves kickerünk....
Stoki
2 éve.
Myersnek ennyi volt az NFL.
iktriad
Ez az első reakciód? lol
Jakehomer
Rajta ment el a meccs.
iktriad
És a védelem, amelyik megint 42 pontot kapott? Szerintem megint Bradleyn ment el a meccs, mert védelmi guruként harmadik éve nem tud előrelépni a defense-zel.
mustaine
35, az egyik TDt az offense hozta össze.
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
Btw, Caldwell elég szolid general manager, ő is jöhetne Phillybe. Jó ez a roster.

Szerkesztette: mustaine

több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
Myersnek ennyi volt az NFL.
iktriad
Ez az első reakciód? lol
Jakehomer
Rajta ment el a meccs.
iktriad
És a védelem, amelyik megint 42 pontot kapott? Szerintem megint Bradleyn ment el a meccs, mert védelmi guruként harmadik éve nem tud előrelépni a defense-zel.

több mint 8 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 382 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
A rohadt életbe,hogy évek óta nincs egy tetves kickerünk....
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Poz sem jön már vissza ma. Nem mintha ma már számítana, de ha súlyos, az gond lehet,

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Myersnek ennyi volt az NFL.
iktriad
Ez az első reakciód? lol
Jakehomer
Rajta ment el a meccs.
több mint 8 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 382 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Üdv. Mindenkinek! Csak most értem haza,és kapkodom a fejem...mi a lósz.r folyik itt? 😊
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Myersnek ennyi volt az NFL.
iktriad
Ez az első reakciód? lol

Perception is reality.
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
Myersnek ennyi volt az NFL.
iktriad
Már vissza is vonult?

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Myersnek ennyi volt az NFL.