Wild Card szombat

több mint 2 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 320
És szerintem mind3-an ki is esnek 😀
Bár annak örülnék a legjobban, ha mind a 3 tovább menne.
shagi0206
Edmundsékra gondolsz? Ott is 3-an érdekeltek a tesók közül. 😊
iktriad
akik a képen vannak, azokra 😊
Edmundséknál a Bills szerintem megy a kövi körbe, a korábbi eszmefuttatásomra visszakanyarodva a másik 2 értelemszerűen megy a levesbe.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 817 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
És szerintem mind3-an ki is esnek 😀
Bár annak örülnék a legjobban, ha mind a 3 tovább menne.
shagi0206
Edmundsékra gondolsz? Ott is 3-an érdekeltek a tesók közül. 😊
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 945 — beers & Packers
A mixen már eldőlt: 1,38 - 2,91.

Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok
több mint 2 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 320
Lesz pár család, aki több taggal is érdekelve lesz a Wild Card hétvégén + hétfő.

iktriad
És szerintem mind3-an ki is esnek 😀
Bár annak örülnék a legjobban, ha mind a 3 tovább menne.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 817 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lesz pár család, aki több taggal is érdekelve lesz a Wild Card hétvégén + hétfő.
több mint 2 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 803
Ezt a f@szit hallgatni is nagy élmény, de látni.. valami fogadás volt, hogy egy évig nem pisloghat?
több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 656
Egy-egy FG legyen mindket oldalon es jok vagyunk👌

Remelem 1 labdas meccs lesz
Tdog
Szokták cserélni a lasztit.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
Tdog Atlanta Falcons 653
Egy-egy FG legyen mindket oldalon es jok vagyunk👌

Remelem 1 labdas meccs lesz
több mint 2 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 839 — Chalk Dawk fan
A kezdésig meg lehet nézni, mit tippelt az Orákulum, és kiből lehet az új Neo(n fénycső).
 www.youtube.com/watch?v=127HBUgm1KU
iktriad
Remélhetőleg tényleg orákulum, Eagles továbbmegy, Cowboys kiesik, valóban álomforgatókönyv lenne

Szerkesztette: mustaine

több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 859 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 389 — Így remélem megfelelek nektek.....
Buzi bírók
ThundersNFL
Ezt jól megelőlegezted
Kampman
Pont azért, hogy letudjuk előre, innentől már nem èr 😏😛😁
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 817 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
És én balga még a Pats győzelmére tippeltem


r.baggio
Buffalóban már melegítenek a fiúk.
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
Buzi bírók
ThundersNFL
Ezt jól megelőlegezted
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 807 — No es importante
És én balga még a Pats győzelmére tippeltem



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 817 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A kezdésig meg lehet nézni, mit tippelt az Orákulum, és kiből lehet az új Neo(n fénycső).
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 389 — Így remélem megfelelek nektek.....
A playoff első körét felvezető NFL countdown műsor ma 20:45-kor kezdődik, 22:40-től Raiders @ Bengals, majd utána Patriots @ Bills. Maka sajnos egész hétvégén nem kommentálhat, így az első meccsen Szarka András és Buday Zoltán, a másodikon Kerek István és Sziráki-Modla Botond ül majd bent az arena4-nél.

A bowl.hu-s technikai problémákért előre is elnézést, családi okokból a mára ütemezett új beállításokat nem sikerült megvalósítani
r.baggio
Túl fogjuk èlni 😉🙂a lènyeg hogy a meccsek ne akadozzanak, jól szórakozzunk itt (csak semmi szakmázgatás, ne offoljatok 🥳🎉) hajrá 🐯 k hajrá Bölènyek !!!!
több mint 2 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 770 — !SuPeR6BoWL!
Buzi bírók

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 807 — No es importante
A playoff első körét felvezető NFL countdown műsor ma 20:45-kor kezdődik, 22:40-től Raiders @ Bengals, majd utána Patriots @ Bills. Maka sajnos egész hétvégén nem kommentálhat, így az első meccsen Szarka András és Buday Zoltán, a másodikon Kerek István és Sziráki-Modla Botond ül majd bent az arena4-nél.

A bowl.hu-s technikai problémákért előre is elnézést, családi okokból a mára ütemezett új beállításokat nem sikerült megvalósítani


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 807 — No es importante
02:15 Patriots @ Bills, Arena4

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal