Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

7 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
 www.youtube.com/watch?v=rnFmFtX7I-A&t=4s

egyenesben lehetetlen utolérni a RB-t, Max és a Honda egy másik liga. Lecler a kanyarokban a fékkel tud kompenzálni de aztán ennyi.

Szerkesztette: petey

7 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 339 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Gragson P2 a las vegasi egyetlen edzésen. Csak edzés, de WOW!
Mikey
Mi történt vele, ma láttam hogy -6 pontja van? Milyen büntetés miatt történt ez?

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
7 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 4 942
hú ez kemény


gamerkr
Ebbe belefutottam én is, totál nem értem. Ez csak vmi rosszul vágott videó, vagy mi a fasz?? Nem tudom elhinni h 1-2 ember se ért oda időbe! Ha így van basszàk meg.
Az egyiket emberileg, a másikat műszakilag csináljàk ki!?
steelwolf
Külön volt egy “beálló” Maxnek és egy másik a két másik dobogósnak. Sainz itt Max beállójában állt, ezért nem volt ott Ferraris.
7 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 317 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
hú ez kemény


gamerkr
Ebbe belefutottam én is, totál nem értem. Ez csak vmi rosszul vágott videó, vagy mi a fasz?? Nem tudom elhinni h 1-2 ember se ért oda időbe! Ha így van basszàk meg.
Az egyiket emberileg, a másikat műszakilag csináljàk ki!?
7 hónapja
gamerkr Green Bay Packers 10 556 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
hú ez kemény


7 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 317 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Több mint 100 °C-os hőmérséklet-különbség volt Charles Leclerc Ferrarijának jobb első és bal első fékje között – írta meg a pilótára hivatkozva az Autosport 😨

A nyilatkozat:

„Az első tizenöt körben lehetetlen volt (kezelni), körről körre sokkal rosszabb lett a probléma. Nyilvánvalóan a kilences és tízes kanyarban a fékezést az előző körre alapoztam, ami nyilván mindig túl későre esett, de a probléma egyre rosszabb lett.

Minden alkalommal három méterrel korábban fékeztem, de még mindig elfékeztem, aztán a tizenötödik vagy huszadik körben stabilizálódott a probléma.

A csapat azt mondta nekem a rádión, hogy több mint száz fok volt a különbség a jobb első és a bal első között, ami óriási. Abban a pillanatban megértettem, hogy a legjobb, amit tehetek, hogy elviszem az autót a kockás zászlóig.

Őszintén szólva, a probléma nem javult az egész verseny alatt… kezdtünk következetesebbek lenni, amikor a probléma már nem romlott.

Mindent figyelembe véve a negyedik helyen végezni jó teljesítmény, de nagyon csalódott vagyok az eredmény miatt.”

Leclerc egyébként megerősítette, hogy ez volt az első alkalom, hogy fékproblémát tapasztalt az SF-24-essel kapcsolatban. A Ferrari a hétvége után megvizsgálja a problémát, hogy megértse, szükség van-e javításra a jövő heti Szaúd-arábiai Nagydíjig.
7 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Gragson P2 a las vegasi egyetlen edzésen. Csak edzés, de WOW!
7 hónapja
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 110 — Deion Sanders for president!
Hát, a Peugeot elszállásával valszeg 1-4 Porsche lesz WEC nyitón. A GT-t is egy Porsche vezeti, de ott még lehet csata az Astonnal így a finishben (kb. 19-ig fog tartani)
zacknorb
csóró franciák megszívták
várom az áttervezett autójukat, talán gyorsabb lesz

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
7 hónapja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 551 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
verstappen 0.5 mp-t ad körönként a mezőnynek. izgi
peach
De legalább itt vannak jobb kanyarok is!
shawnka
Ez van ha nem nyúlnak bele folyton sárgákkal és szabálytalan kiütni a másikat 😕
Heisman nádor
Nem igazából értem sose ezt a kisebbségi komplexust a NASCAR fanok részéről. Én mindkét szériát szeretem, és még Moto GP-t is nézek.
Jughead
Munkatársam azt mondta h Ő majd akkor nézz Forma-1 ha szembe is lesz forgalom.
Szàmára nagyon uncsi, de azon kívül se nézz semmi motorsportot!
steelwolf
Én, aki F1-től kezdve Nascaron túl MotoGP-vel és egyéb kategóriák futamaival együtt sok mindent néz, falra mászom attól ha egyik a másikat kezdi el szapulni. Egyik se tökéletes, és nem lesz minden futam egetrengető. Almát körtével hasonlítani nincs is sok értelme.
Heisman nádor
A MotoGP szinte mindíg élvezetes.

7 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 4 942
Tsunada és Ric levezetőkör
 www.youtube.com/watch?v=lWVn_pSTXFU
NB2
Nem okos gyerek Yuki, majd ha szezon közben jön helyette Lawson, akkor meg megsértődik. 😀
7 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 4 942
Azert Leclerc tegnap es ma is megkapta a kis ajandekot a csapattol😀
JéBé
Tegnap mivel?
Jughead
Leclerc akart hagyni +1 lagyat Q3-ra de kikuldtek inkabb Q2 vegen vele.
JéBé
Jobb kört kellett volna mennie elsőre (mint pl. Verstappennek), de mivel nem volt elég jó az első köre, így az volt a logikus döntés, hogy menjen még egyet (azok is mentek, akik jobban álltak nála, pl. Norris).

Végül amúgy az első köre is elég lett volna, hiszen 0.048 századdal bent lett volna, de valljuk be ezt nem láthatta előre a Ferrari.
7 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Tsunada és Ric levezetőkör
 www.youtube.com/watch?v=lWVn_pSTXFU
NB2
imádom hogy Yuki ilyen kis pukkancs törpe 😀

7 hónapja
NB2 New England Patriots 24 482 — nabege2@yahoo.com
Tsunada és Ric levezetőkör
7 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 494 — Kinek mit intézett a kormánya
Hát, a Peugeot elszállásával valszeg 1-4 Porsche lesz WEC nyitón. A GT-t is egy Porsche vezeti, de ott még lehet csata az Astonnal így a finishben (kb. 19-ig fog tartani)
7 hónapja
JéBé Green Bay Packers 6 865
Azert Leclerc tegnap es ma is megkapta a kis ajandekot a csapattol😀
JéBé
Tegnap mivel?
Jughead
Leclerc akart hagyni +1 lagyat Q3-ra de kikuldtek inkabb Q2 vegen vele.
7 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 494 — Kinek mit intézett a kormánya
Az F1 idén is egy olyan bajnokság lesz, ahol a szombati qualis szoros nagy harcokat vasárnap egy "futammal" vezetik le.
7 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 531 — !SuPeR6BoWL!
Klasszikus film átköltve Tizedes Verstappen meg a többiek

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
7 hónapja
NB2 New England Patriots 24 482 — nabege2@yahoo.com
egyébként folytatódott a tavalyi év kb
7 hónapja
NB2 New England Patriots 24 482 — nabege2@yahoo.com
wégé-éknek nem esik le, hogy ráestek a kínaira
7 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 4 942
Azert Leclerc tegnap es ma is megkapta a kis ajandekot a csapattol😀
JéBé
Tegnap mivel?
7 hónapja
JéBé Green Bay Packers 6 865
Azert Leclerc tegnap es ma is megkapta a kis ajandekot a csapattol😀
7 hónapja
NB2 New England Patriots 24 482 — nabege2@yahoo.com
a nap lúzere meg Piastri vagy Alonso
7 hónapja
NB2 New England Patriots 24 482 — nabege2@yahoo.com
Stroll amúgy nagyot ment, pedig az elején nem volt szerencséje.
Jughead
jaja, írtam én is korábban, hogy ahhoz képest mi történt vele
sanszosan Alo visszaelőzi, de nálam ő a verseny pilótája
7 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 317 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Kezdenek fogyni a gumik 😆
7 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 4 942
Stroll amúgy nagyot ment, pedig az elején nem volt szerencséje.