A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 582
Gragsont eltiltotta a csapata, Berry vezeti Michiganben a #42-est.

Mit csináltál Noah? 🥹
Mikey
 twitter.com/gandeematt/status/1687849594854498304?s=46

Ezt a mémet lájkolta, és ezért. Na jó...
Mikey
Komoly gondok ismét 😀
Mondjuk mivel távol áll tőlem a közösségi média azt nem tudom megérteni profi sportolók miért foglalkoznak (és főleg miért kockáztatnak) vele. Holott tudják milyen álszent az egész.
Amúgy szerintem csak indok volt, hogy kiszállítsák a gyenge szezon miatt.
🤘 gaben 🤘
Alapból érdekes hogy a halálának módja miatt piedesztálra emeltek egy szar embert. Persze ettől még nem szabad viccelődni sem azzal ahogy meghalt, de ez most nekem valóban boszorkányüldözésnek tűnik.

Tudjuk hogy Gragson sem a legélesebb kés a fiókban, tudjuk hogy ilyen-olyan okból de ótvar rookie szezonja van, de ez így nagyon kellemes a Legacynek. Felbonthatják a szerződését gond nélkül, és jöhet Nemechek a helyére.

Hetekkel később valaki kirak egy screenshotot egy versenyző social media tevékenységéről egyszerű rosszindulatból, azért vannak bajok ott is a fejben.

Persze ezek nem mentesítik Noaht.
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 943
Én nem is értem ezt a mémet...
Eazzy
A kishableánynak az egyik legismertebb dala az “under the sea” (magyarul ringat a víz), amit Sebastian a rák énekel. A mémen George Floyd feje van Sebastian feje alatt és azt énekli, hogy “under da knee”, utalva arra, hogy George Floyd halálát az okozta, hogy a rendőr(ök) a fején térdeltek.

Tekintettel annak az esetnek az ismert visszhangjára, nincs semmi meglepő egy ilyen eltiltásban.
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Gragsont eltiltotta a csapata, Berry vezeti Michiganben a #42-est.

Mit csináltál Noah? 🥹
Mikey
 twitter.com/gandeematt/status/1687849594854498304?s=46

Ezt a mémet lájkolta, és ezért. Na jó...
Mikey
Komoly gondok ismét 😀
Mondjuk mivel távol áll tőlem a közösségi média azt nem tudom megérteni profi sportolók miért foglalkoznak (és főleg miért kockáztatnak) vele. Holott tudják milyen álszent az egész.
Amúgy szerintem csak indok volt, hogy kiszállítsák a gyenge szezon miatt.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 582
Truex Jr. megerősítette hogy jövőre visszatér a #19-es Camrybe. Helyes!!
több mint 1 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Én nem is értem ezt a mémet...

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 582
A NASCAR is eltiltotta Gragsont határozatlan időre. Jöhet az hogy kiszáll mögüle az összes szponzora.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 582
Gragsont eltiltotta a csapata, Berry vezeti Michiganben a #42-est.

Mit csináltál Noah? 🥹
Mikey
 twitter.com/gandeematt/status/1687849594854498304?s=46

Ezt a mémet lájkolta, és ezért. Na jó...
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 582
Gragsont eltiltotta a csapata, Berry vezeti Michiganben a #42-est.

Mit csináltál Noah? 🥹
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Alex Marquez ezt szépen megcsinálta

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
gyári Dukikkal mi van? 😊
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 524 — Kinek mit intézett a kormánya
Jövőre az Indycar szezonzáró egy új vonalvezetésű nashville-i utcai pályán lesz megrendezve.
Big dislike, így remélem nem lesz tétje annak a futamnak
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 524 — Kinek mit intézett a kormánya
Corey LaJoie pedig marad a 7-esben
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
"A Niece Motorsports hivatalosan bejelentette, hogy SVG fogja vezetni a 41-es számú Chevy Silveradót a Truck Series augusztus 11-ei, Lucas Oil Indianapolis Raceway Parkban rendezett futamán."
Az első ovál teszt lényegében.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 327 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Szvsz...

Schumis korszak óta vagyok Ferraris.
De a Vettel-Ferraris korszaknál vmi megtört bennem. Aztán megláttam Leclercet azon az F-2es futamon, te jó ég h mit ment... neki szurkolnom kell!
Szerencsére a Ferrarihoz került 😃
Ha 2 nagy öreget nem veszem ide akkor számomra Leclerc (Norrissal és Russellel) csak egy fél polccal van lejjebb mint az über-szuper csillagharcos Verstappen.
Aztán mondhatják azt h tavaly nem bírta a nyomást. De ha totál határon kell menned és még a csapat is hátba döf, akkor nem tudom h mit lehetne csinàlni.
A tavalyi, de főleg az idei Red Bullal szinte mindegy h honnét indul Verstappen, akkor is nyer. Perezt meg hagyjuk is. Igen, bárki is ül Perez helyére, azt is elverné Verstappen, azért mert az az ő csapata. De sztem akkor se akkora a tehetségbeli különbség, mint ami a futamon kijön.
Azt is megértem h sokaknak unalmas.
De szerintem viszont ez az év nagyon is jó, ami Verstappen mögött történik.
Hol a Mercedes, hol az Aston, aztán a Ferrari, és most még a Mclaren is odaér.
De még az Alpine is odaérhetne, ha egy nagyon jó napot kifognának. Én az Alpine párost is nagyon jó versenyzőknek tartom de a 6. legjobb kocsival, baromi nehéz dobogóra kerülni.
Nem tudom h lesz-e esélye valaha is Leclerc-nek VB-t nyerni, de ez a 1.5 év nagyon rosszat tett neki.
Jelenleg 24-ig van szerződése és ha minden igaz 2+1 évet hosszabbít, Sainz viszont nem biztos. Helló Gasly! 😉

F-1 vs. más témában..
Én az F-1-en nőttem fel, és ezért sose lesz számomra jobb a Nascar, Indy, max pihentetnem kell az F-1-t.
Lehet h ott izgalmasabbak a futamok,vagy csak a befutójuk. De nekem az F-1 még mindig sokkal profibb. A pályák, kerékcserék, átláthatóság, meg én bírom ezt a generációt.
De sztem tökéletesen elférnek egymás mellett.
Ez csak úgy kikívánkozott belőlem 😁

Szép napot.
több mint 1 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Morbidelli elhagyja a Yamahat
zacknorb
Rins jön a helyére!
Érdekes lesz.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 524 — Kinek mit intézett a kormánya
Morbidelli elhagyja a Yamahat
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 582
A legújabb pletyka szerint John Hunter Nemechek válthatja Noah Gragsont jövőre a #42-es Legacy autóban azzal hogy Toyotára váltanak, és ezáltal Gragson mehet majd a #31-es Kaulig Chevybe. Volna benne logika, bár meglepne ha megtörténne.

További pletykák: Almirola visszavonul, ezúttal tényleg, és McDowell veszi át a #10-es SHR Fordot, így a megüresedő #34-es FRM Fordba mehet a csapat saját NCTS programjában parlagon tartott Zane Smith.

Shane van Gisbergen végre eldöntötte, hogy otthagyja a Supercarst a szezon végén és átjön az USA-ba. De hogy teljes szezont versenyez majd, vagy részidőset, illetve hogy Cup vagy Xfinity Series, az még kérdés. Állítólag több csapattól is van ajánlata, persze a legvalószínűbb még mindig a #91-es Trackhouse Chevy.

Brandon Jones marad a #9-es JRM autóban jövőre is, hiába teljesít nagyon csúnyán alul idén, Earnhardt Jr. szereti a szponzorokkal bebiztosított versenyzőket.
több mint 1 éve
peach Atlanta Falcons 14 670 — a new hope (again)
Nekem a Schumi a Hamilton és a Max érában is volt pár évig olyan beidegződésem, h csak a formation lap-ot néztem meg szinte minden futamról, mondom hátha ott történik valami izgalmas.
Willie Parker
szerintem a pilóta parádét neked találták ki. hátha leesik az egyik a platóról és lábát töri...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 302
Nekem a Schumi a Hamilton és a Max érában is volt pár évig olyan beidegződésem, h csak a formation lap-ot néztem meg szinte minden futamról, mondom hátha ott történik valami izgalmas.
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
A Richmond-i versenyekkel megint nehéz lenne érvelni. 😀
Bezzeg Road America!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 582
A tavalyi Indy NXT bajnok Linus Lundqvist helyettesíti a #60-as Meyer Shank Chevyben Simon Pagenaud-t a most hétvégi nashville-i utcai versenyen. Hát erre nem számítottam, de nagyon kíváncsi vagyok rá.
Mikey
Szegény, pont a legnagyobb őrületbe fog belecsöppenni
Viszont egyre jobban lehet aggódni Pagenaud miatt (bár a nyári nonstop versenyek sem segítenek a visszatérésbe.
zacknorb
Rosszabbul nem járhat mint Blomqvist pár hete. 😀

Amúgy igen, ahhoz képest hogy először azt mondták, hogy kutya baja, ez lesz már az ötödik verseny, amit kihagy Pagenaud. Gonosz leszek, korábbi bajnokként és Indy 500 győztesként én sem sietnék vissza a 15-20. helyekért harcolni.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 524 — Kinek mit intézett a kormánya
A tavalyi Indy NXT bajnok Linus Lundqvist helyettesíti a #60-as Meyer Shank Chevyben Simon Pagenaud-t a most hétvégi nashville-i utcai versenyen. Hát erre nem számítottam, de nagyon kíváncsi vagyok rá.
Mikey
Szegény, pont a legnagyobb őrületbe fog belecsöppenni
Viszont egyre jobban lehet aggódni Pagenaud miatt (bár a nyári nonstop versenyek sem segítenek a visszatérésbe.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 582
A tavalyi Indy NXT bajnok Linus Lundqvist helyettesíti a #60-as Meyer Shank Hondában Simon Pagenaud-t a most hétvégi nashville-i utcai versenyen. Hát erre nem számítottam, de nagyon kíváncsi vagyok rá.

Szerkesztette: Mikey
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Pedig nekem nem nehéz a képlet, ha az F1et ekézik az ellen szólalok fel, ha meg a Nascart ekézik az F1esek akkor meg azt védem. Egyik sem tökéletes, de szeretem őket 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Vigasztaljon minket feleim, hogy van ennél is lejjebb.
Mégpediglen a forma-e. 😀

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "