A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 548 — !SuPeR6BoWL!
McLarennel mi lett?
Norris mint nagyanyám annyira gyors

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Az eső még bekavarhat....
ThundersNFL a Jobbágy
Jó lett volna. 😕
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 548 — !SuPeR6BoWL!
Az eső még bekavarhat....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 548 — !SuPeR6BoWL!
2 kör alatt 4 mp előny Perez ellen.....
Mi a fasz?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 548 — !SuPeR6BoWL!
Döbbenetes a különbség Verstappen és Perez vezetése között.
Jughead
Az....mintha Perez egy kezdő lenne

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 943
Döbbenetes a különbség Verstappen és Perez vezetése között.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
Nézzetek meg most Maxnak 1.8 lesz a kerékcsere. ‘Csak’ 1 mpt nyert Perezhez képest.
Heisman nádor
0,7 tized lett, de szerintem ez totál véletlen volt
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Nézzetek meg most Maxnak 1.8 lesz a kerékcsere. ‘Csak’ 1 mpt nyert Perezhez képest.

Szerkesztette: Heisman nádor

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
peach Atlanta Falcons 14 673 — a new hope (again)
ennek a drs-nek is sok értelme van az eau rouge után. mintha engem kerülgetnének



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
Amúgy azért az nagy találmány volt a McLarenektől, hogy feltették a nagy szárnyat. Norris-t csak ki kell kerülni az egyenesekben. 😀
Jughead
pont ezt akartam írni, hogy csóri meki nagyon lassú
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 943
Amúgy azért az nagy találmány volt a McLarenektől, hogy feltették a nagy szárnyat. Norris-t csak ki kell kerülni az egyenesekben. 😀
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ferrarit ezen a héten nem büntetik

Szerkesztette: Heisman nádor

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 548 — !SuPeR6BoWL!
csóri Piastri 😕
NB2
Sainz mikor lett ekkora világi balfasz?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
csóri Piastri 😕
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
unalmas ez az ökörködés ami az f1 ben történik ha szemerkélőnél kicsit komolyabb eső van. megértem, hogy túl nagy a vízfüggöny de akkor csináltassanak olyan autókat amik nem csak száraz pályára alkalmasak. most is gyak. felszárítattják a pályát az autókkal, hogy egyből interre lehessen váltani...
peach
Szimulátoron és FreePracticeon kívül a kék W esőgumik értelmét ha elmesélné valaki...
bobi0092
Mondjuk ezt pont nem Spában játszanám el, ahol idén is meghalt már valaki...
Heisman nádor
Én itt inkább erre gondoltam:

A Spában szombaton délután megrendezett esőfutamon a Forma-1-es mezőny az FIA utasítására extrém esőgumikon rajtolt el, ám mindössze két körre volt szükség ahhoz, hogy lényegében az egész mezőny lecserélje azokat átmeneti abroncsokra. A Pirelli legnagyobb vízkiszorítási mutatóval rendelkező abroncsait csak ritkán és rövid ideig használják a csapatok, ennek okát pedig George Russell és Charles Leclerc fejtegette.

„Az extrém esőgumik szinte teljesen haszontalanok” – magyarázta Russell a sprintfutamot követően. „Nagyon, nagyon rosszak. Valószínűleg hat-hét másodperccel lassabbak az átmeneti abroncsoknál. Kizárólag akkor használjuk ezeket, ha az intermediate gumik felúsznának a pályán lévő vízmennyiségen. Ezen változtatni kell.”

„Emlékszem, régi felvételeket néztem 2007-ből, amikor [Felipe] Massa és [Robert] Kubica Fujiban csatáztak, és a víz ellenére végig padlógázzal mentek.


Gyakorlatilag vagy annyira nedves a pálya, hogy nem kell elengedni őket, vagy ha már engedélyt ad az FIA akkor rögtön interre kell váltani...
bobi0092
Persze, félre ne értsd egyetértek, csak megértem hogy miért ez a helyzet. Két éve kiment Norris full eső gumin, és egyből össze is törte az autót, nem itt kell ezt kockáztatni.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 325
unalmas ez az ökörködés ami az f1 ben történik ha szemerkélőnél kicsit komolyabb eső van. megértem, hogy túl nagy a vízfüggöny de akkor csináltassanak olyan autókat amik nem csak száraz pályára alkalmasak. most is gyak. felszárítattják a pályát az autókkal, hogy egyből interre lehessen váltani...
peach
Szimulátoron és FreePracticeon kívül a kék W esőgumik értelmét ha elmesélné valaki...
bobi0092
Mondjuk ezt pont nem Spában játszanám el, ahol idén is meghalt már valaki...
Heisman nádor
Én itt inkább erre gondoltam:

A Spában szombaton délután megrendezett esőfutamon a Forma-1-es mezőny az FIA utasítására extrém esőgumikon rajtolt el, ám mindössze két körre volt szükség ahhoz, hogy lényegében az egész mezőny lecserélje azokat átmeneti abroncsokra. A Pirelli legnagyobb vízkiszorítási mutatóval rendelkező abroncsait csak ritkán és rövid ideig használják a csapatok, ennek okát pedig George Russell és Charles Leclerc fejtegette.

„Az extrém esőgumik szinte teljesen haszontalanok” – magyarázta Russell a sprintfutamot követően. „Nagyon, nagyon rosszak. Valószínűleg hat-hét másodperccel lassabbak az átmeneti abroncsoknál. Kizárólag akkor használjuk ezeket, ha az intermediate gumik felúsznának a pályán lévő vízmennyiségen. Ezen változtatni kell.”

„Emlékszem, régi felvételeket néztem 2007-ből, amikor [Felipe] Massa és [Robert] Kubica Fujiban csatáztak, és a víz ellenére végig padlógázzal mentek.


Gyakorlatilag vagy annyira nedves a pálya, hogy nem kell elengedni őket, vagy ha már engedélyt ad az FIA akkor rögtön interre kell váltani...

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
volt nagy őrület itt a végén 😊
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 582
Most meg Labbé szállt el ugyanott, mi a fene.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 582
Uhh ez elég necces szitu volt Chandler Smithnél, amikor ilyen sebességnél neki kell vezetned az autód a betonfalnak... de okosan csinálta.
Mikey
a sóder kíméletesebben fogta volna meg
lett volna ott hely bőven
🤘 gaben 🤘
Hát 170 mph-ról aligha fogott volna meg bármit is az a sóder. És akkor még mindig szembe érkezett volna, itt legalább csak oldalról.

Nemechek is szépen lebontotta az autó elejét, aztán okosan szétfolyatott mindent is a pályán.

Szerkesztette: Mikey
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Nézzük a salak csapat VB-t! Én most az Ausztráloknak szurkolok.
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Bekapcsoltam erre Holder elesik és kiszáll. Nem örülök
Viszont most vettem észre a focipályát. 😀
🤘 gaben 🤘
Hol? 😊
bcsarli, Udvari Főkóstoló
a füvön
Chris Holder nagyon elfogyott az évek alatt
🤘 gaben 🤘
lehet vagy 45 éves. régen, kb 15-20 éve mikor a sport tv adta pár évig a vb-t akkor néztem a salakmotort, holder már akkor is nyomta
peach
max 35
🤘 gaben 🤘
Christopher Robert Holder (born 24 September 1987)
De micsoda utolsó 2 futam volt a Lengyelektől!!!
bcsarli, Udvari Főkóstoló
nagy verseny volt és a britek meglepően jók voltak
semmi realitása, de remélem Holder az egyéni címért mehet majd

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 560 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Nézzük a salak csapat VB-t! Én most az Ausztráloknak szurkolok.
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Bekapcsoltam erre Holder elesik és kiszáll. Nem örülök
Viszont most vettem észre a focipályát. 😀
🤘 gaben 🤘
Hol? 😊
bcsarli, Udvari Főkóstoló
a füvön
Chris Holder nagyon elfogyott az évek alatt
🤘 gaben 🤘
lehet vagy 45 éves. régen, kb 15-20 éve mikor a sport tv adta pár évig a vb-t akkor néztem a salakmotort, holder már akkor is nyomta
peach
max 35
🤘 gaben 🤘
Christopher Robert Holder (born 24 September 1987)
De micsoda utolsó 2 futam volt a Lengyelektől!!!

több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Nézzük a salak csapat VB-t! Én most az Ausztráloknak szurkolok.
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Bekapcsoltam erre Holder elesik és kiszáll. Nem örülök
Viszont most vettem észre a focipályát. 😀
🤘 gaben 🤘
Hol? 😊
bcsarli, Udvari Főkóstoló
a füvön
Chris Holder nagyon elfogyott az évek alatt
🤘 gaben 🤘
lehet vagy 45 éves. régen, kb 15-20 éve mikor a sport tv adta pár évig a vb-t akkor néztem a salakmotort, holder már akkor is nyomta
peach
max 35

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Uhh ez elég necces szitu volt Chandler Smithnél, amikor ilyen sebességnél neki kell vezetned az autód a betonfalnak... de okosan csinálta.
Mikey
a sóder kíméletesebben fogta volna meg
lett volna ott hely bőven

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
peach Atlanta Falcons 14 673 — a new hope (again)
Nézzük a salak csapat VB-t! Én most az Ausztráloknak szurkolok.
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Bekapcsoltam erre Holder elesik és kiszáll. Nem örülök
Viszont most vettem észre a focipályát. 😀
🤘 gaben 🤘
Hol? 😊
bcsarli, Udvari Főkóstoló
a füvön
Chris Holder nagyon elfogyott az évek alatt
🤘 gaben 🤘
lehet vagy 45 éves. régen, kb 15-20 éve mikor a sport tv adta pár évig a vb-t akkor néztem a salakmotort, holder már akkor is nyomta



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 582
Uhh ez elég necces szitu volt Chandler Smithnél, amikor ilyen sebességnél neki kell vezetned az autód a betonfalnak... de okosan csinálta.