A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 943
Tehát azt nem tudtam meg, hogy mi a jó a mai f1-ben, de azt igen, hogy korábban is rossz volt, meg hogy én milyen vagyok, remek!
r.baggio
Az F1-et nézni szerintem olyan, mint a Fradinak szurkolni, esetleg Orbánban hinni vagy vallásosnak lenni. Érveket ne várj arra hogy megértsd, miért csinálják az emberek, csak fogadd el hogy nekik így jó.
Mikey
Milyen érveket lehet felhozni egy sport nézése mellett? 😀 Értjük nem szeretitek a Forma-1-et, ügyesek vagytok.

Én se értem mit lehet nézni a NASCAR-on mégse minősítelek Titeket.
Jughead
Én nem tudom nézni a Nascart se, de ott legalább írtak le már érveket, ami miatt legalább az összefoglalók érdekelnek első körben, az f1-nél nekem eddig tényleg csak a vak hit jött át.
r.baggio
Mi lehet egy érv egy sport mellett azon túl, hogy érdekel, mert szereted és izgalmasnak találod? Szerintem semmi. Ha Téged nem érdekel és nem találod izgalmasnak/érdekesnek, akkor lehet itt bármit felhozni nem fog lekötni és nem fogod nézni.

A legjobb példa erre az NCAA amerikai foci, ami mellett Te ezerszer kardoskodtál ezen a fórumon és máshol is, de egyszerűen pl. engem nem tud lekötni, holott az NFL-t nézem és érdekel is, de hiába érvelnél nekem bármit, egyszerűen nem érdekel, pedig megpróbáltam (még egy összefoglaló se érdekel).

Mindenki hadd döntse el maga, hogy mit szeret és mit nem, mit tart izgalmasnak/érdekesnek és mit nem.
több mint 1 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 082 — #officialBoliever
Tehát azt nem tudtam meg, hogy mi a jó a mai f1-ben, de azt igen, hogy korábban is rossz volt, meg hogy én milyen vagyok, remek!
r.baggio
Az F1-et nézni szerintem olyan, mint a Fradinak szurkolni, esetleg Orbánban hinni vagy vallásosnak lenni. Érveket ne várj arra hogy megértsd, miért csinálják az emberek, csak fogadd el hogy nekik így jó.
Mikey
Milyen érveket lehet felhozni egy sport nézése mellett? 😀 Értjük nem szeretitek a Forma-1-et, ügyesek vagytok.

Én se értem mit lehet nézni a NASCAR-on mégse minősítelek Titeket.
Jughead
Én nem tudom nézni a Nascart se, de ott legalább írtak le már érveket, ami miatt legalább az összefoglalók érdekelnek első körben, az f1-nél nekem eddig tényleg csak a vak hit jött át.
r.baggio
Szerintem ez nagyban függ attól is, hogy van-e kedvenced az adott sorozatban. Mert pl amíg Ric nem volt a mezőnyben én is csak megszokásból ültem le “nézni”, mert baromira nem izgatott. Most hogy újra ott van nezem és követem megint, mert érdekel a dolog újra.

Szerintem az nem vita tárgya, hogy az f1 dög unalom mostanában. A futamok általában nem jók, mindig tudod ki nyer, semmi érdekes nincs benne. Mégis sokan (köztük en is) leülök, megnézem, aztán max bosszankodom, hogy minek nezem ezt a szart, de megis nezem Ric miatt. Szóval en csak magamból tudok kiindulni, de engem ami az f1 mellett tart, az Ricciardo.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 938 — no es importante
Tehát azt nem tudtam meg, hogy mi a jó a mai f1-ben, de azt igen, hogy korábban is rossz volt, meg hogy én milyen vagyok, remek!
r.baggio
Az F1-et nézni szerintem olyan, mint a Fradinak szurkolni, esetleg Orbánban hinni vagy vallásosnak lenni. Érveket ne várj arra hogy megértsd, miért csinálják az emberek, csak fogadd el hogy nekik így jó.
Mikey
Milyen érveket lehet felhozni egy sport nézése mellett? 😀 Értjük nem szeretitek a Forma-1-et, ügyesek vagytok.

Én se értem mit lehet nézni a NASCAR-on mégse minősítelek Titeket.
Jughead
Én nem tudom nézni a Nascart se, de ott legalább írtak le már érveket, ami miatt legalább az összefoglalók érdekelnek első körben, az f1-nél nekem eddig tényleg csak a vak hit jött át.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 325 — Cowboys fan
Oké, de miért egyre népszerűbb a világon és főleg Amerikában a Forma-1, ha ennyire szar? 😀
Jughead
Miért iszik annyi ember Red Bullt? De tessék, próbáld nekem eladni a mai f1-et, aki Sennán nőtt fel, de már évek óta nem követem. Csak egy nyomós indokot írjon valaki, hogy a mostani versenyeket miért érdemes néznem, miből maradok ki nélkülük
r.baggio
Mi a különbség, hogy a Mclaren Honda egy kivételével minden futamot megnyer Prosttal és Sennával (esetleg ha a szezon előtt tudod, hogy aki a Williams Renaultba ül az világbajnok lesz) és aközött, hogy a Red Bull ledominálja a mezőnyt Verstappennel? Szerintem a kettő ugyanaz. Technikai sport, ahol egy csapat előrébb van, mint a többi. A Senna faktor az idő és a nosztalgiának köszönhető plusz érzet, meg régen kevésbé voltál cinikus, már csak életkorodból fakadóan is, ezért van ez a régen minden jobb volt érzés.
vpi
Nem mondom, hogy baromságot írsz, csak azt, hogy tévedsz.
Senna-Prost hiába uralta le azt az évet, az utolsó versenyig kiélezett bajnokság volt, egyszer egyik nyert, egyszer a másik.
Itt Verstappenhez versenynapon akkor kerül közel bárki is... ha a mezőny közepéről rajtol. De az ötödik körtől má minden eldőlt.
Williamsnél is volt esélye Patresének, plusz más is nyert futamot (pl Senna, Monacóban)
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 582
Tehát azt nem tudtam meg, hogy mi a jó a mai f1-ben, de azt igen, hogy korábban is rossz volt, meg hogy én milyen vagyok, remek!
r.baggio
Az F1-et nézni szerintem olyan, mint a Fradinak szurkolni, esetleg Orbánban hinni vagy vallásosnak lenni. Érveket ne várj arra hogy megértsd, miért csinálják az emberek, csak fogadd el hogy nekik így jó.
Mikey
Milyen érveket lehet felhozni egy sport nézése mellett? 😀 Értjük nem szeretitek a Forma-1-et, ügyesek vagytok.

Én se értem mit lehet nézni a NASCAR-on mégse minősítelek Titeket.
Jughead
Én sem minősítettelek. Annyit mondtam hogy nem kell megérteni, miért nézitek. 😊 Nektek tetszik, ennyi a lényeg.
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 943
Tehát azt nem tudtam meg, hogy mi a jó a mai f1-ben, de azt igen, hogy korábban is rossz volt, meg hogy én milyen vagyok, remek!
r.baggio
Az F1-et nézni szerintem olyan, mint a Fradinak szurkolni, esetleg Orbánban hinni vagy vallásosnak lenni. Érveket ne várj arra hogy megértsd, miért csinálják az emberek, csak fogadd el hogy nekik így jó.
Mikey
Milyen érveket lehet felhozni egy sport nézése mellett? 😀 Értjük nem szeretitek a Forma-1-et, ügyesek vagytok.

Én se értem mit lehet nézni a NASCAR-on mégse minősítelek Titeket.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 582
Tehát azt nem tudtam meg, hogy mi a jó a mai f1-ben, de azt igen, hogy korábban is rossz volt, meg hogy én milyen vagyok, remek!
r.baggio
Az F1-et nézni szerintem olyan, mint a Fradinak szurkolni, esetleg Orbánban hinni vagy vallásosnak lenni. Érveket ne várj arra hogy megértsd, miért csinálják az emberek, csak fogadd el hogy nekik így jó.
több mint 1 éve
peach Atlanta Falcons 14 673 — a new hope (again)
Oké, de miért egyre népszerűbb a világon és főleg Amerikában a Forma-1, ha ennyire szar? 😀
Jughead
Miért iszik annyi ember Red Bullt? De tessék, próbáld nekem eladni a mai f1-et, aki Sennán nőtt fel, de már évek óta nem követem. Csak egy nyomós indokot írjon valaki, hogy a mostani versenyeket miért érdemes néznem, miből maradok ki nélkülük
r.baggio
Mi a különbség, hogy a Mclaren Honda egy kivételével minden futamot megnyer Prosttal és Sennával (esetleg ha a szezon előtt tudod, hogy aki a Williams Renaultba ül az világbajnok lesz) és aközött, hogy a Red Bull ledominálja a mezőnyt Verstappennel? Szerintem a kettő ugyanaz. Technikai sport, ahol egy csapat előrébb van, mint a többi. A Senna faktor az idő és a nosztalgiának köszönhető plusz érzet, meg régen kevésbé voltál cinikus, már csak életkorodból fakadóan is, ezért van ez a régen minden jobb volt érzés.
vpi
nem. de azért azok azokat az autókat szazszor nehezebb volt vezetni, ezáltal sokkal jobban kidomborodott az emberi tényező, továbba nem le mans mintara egy spóroloási-megbízhatósági verseny volt lényegében, hanem örültél ha a motor nem okádta el magát az 50. kör végére. ez mind kikopott a mai f1-ből sajnos.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 943
Tehát azt nem tudtam meg, hogy mi a jó a mai f1-ben, de azt igen, hogy korábban is rossz volt, meg hogy én milyen vagyok, remek!
r.baggio
Pedig le lett írva, ha érdekesnek tartod és tetszik, amit látsz, akkor Neked jó, ha megnézed és nem tartod érdekesnek akkor Neked nem jó.

Ha kizárólag mások véleménye alapján választod meg, hogy mi az ami neked jó, akkor kereshetek Neked valami nagyon jól megírt ajánlót, de szerintem jobb saját tapasztalat alapján eldönteni ezeket és nem mások véleményére hagyatkozni. 😊

Szerkesztette: Jughead
több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 938 — no es importante
Tehát azt nem tudtam meg, hogy mi a jó a mai f1-ben, de azt igen, hogy korábban is rossz volt, meg hogy én milyen vagyok, remek!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 835 — Patriot
Oké, de miért egyre népszerűbb a világon és főleg Amerikában a Forma-1, ha ennyire szar? 😀
Jughead
Miért iszik annyi ember Red Bullt? De tessék, próbáld nekem eladni a mai f1-et, aki Sennán nőtt fel, de már évek óta nem követem. Csak egy nyomós indokot írjon valaki, hogy a mostani versenyeket miért érdemes néznem, miből maradok ki nélkülük
r.baggio
Mi a különbség, hogy a Mclaren Honda egy kivételével minden futamot megnyer Prosttal és Sennával (esetleg ha a szezon előtt tudod, hogy aki a Williams Renaultba ül az világbajnok lesz) és aközött, hogy a Red Bull ledominálja a mezőnyt Verstappennel? Szerintem a kettő ugyanaz. Technikai sport, ahol egy csapat előrébb van, mint a többi. A Senna faktor az idő és a nosztalgiának köszönhető plusz érzet, meg régen kevésbé voltál cinikus, már csak életkorodból fakadóan is, ezért van ez a régen minden jobb volt érzés.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 582
Ezt patika módon lehozta az RFK
zacknorb
Buescher győzelmeinek mindig nagyon örülök. Végtelenül szimpatikus és ha valaki akkor ő mindig tisztán versenyez.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 525 — Kinek mit intézett a kormánya
Ezt patika módon lehozta az RFK
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 943
Oké, de miért egyre népszerűbb a világon és főleg Amerikában a Forma-1, ha ennyire szar? 😀
Jughead
Miért iszik annyi ember Red Bullt? De tessék, próbáld nekem eladni a mai f1-et, aki Sennán nőtt fel, de már évek óta nem követem. Csak egy nyomós indokot írjon valaki, hogy a mostani versenyeket miért érdemes néznem, miből maradok ki nélkülük
r.baggio
Gondolom azért iszik annyi ember Red Bull-t mert szereti. Gondolom azért nézi sok ember a Forma-1-et mert szereti, én azért nézem pl. mert érdekel és szeretem.

De ugyanezért nézek NFL meccseket, NBA meccseket, tenisz meccseket stb. Nem azért nézem ezeket, mert valaki adott egy nyomós indokot erre. Ha nem tetszik nem nézed, ha tetszik nézed.
több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 938 — no es importante
Oké, de miért egyre népszerűbb a világon és főleg Amerikában a Forma-1, ha ennyire szar? 😀
Jughead
Miért iszik annyi ember Red Bullt? De tessék, próbáld nekem eladni a mai f1-et, aki Sennán nőtt fel, de már évek óta nem követem. Csak egy nyomós indokot írjon valaki, hogy a mostani versenyeket miért érdemes néznem, miből maradok ki nélkülük


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
2010 -2013 Red Bull
2014-2020 Mercedes
2021-2023 Red Bull
És volt még a Schumi korszak is ugye
Hu de izgi 😀
🤘 gaben 🤘
És még csodálkozik valaki miért egyre népszerűbb itthon a NASCAR.
iktriad
Oké, de miért egyre népszerűbb a világon és főleg Amerikában a Forma-1, ha ennyire szar? 😀
Jughead
Amiért a Toyota, a Coca-Cola, az Apple, a Barbie film...
Nincs igényük, de főleg ízlésük!
🤘 gaben 🤘
Sajnos nincs annyira manipulálva a verseny szakaszokkal, meg hogy minden sárga zászló = safety (pace) car

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
2010 -2013 Red Bull
2014-2020 Mercedes
2021-2023 Red Bull
És volt még a Schumi korszak is ugye
Hu de izgi 😀
🤘 gaben 🤘
És még csodálkozik valaki miért egyre népszerűbb itthon a NASCAR.
iktriad
Oké, de miért egyre népszerűbb a világon és főleg Amerikában a Forma-1, ha ennyire szar? 😀
Jughead
Amiért a Toyota, a Coca-Cola, az Apple, a Barbie film...
Nincs igényük, de főleg ízlésük!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 582
A verseny negyedénél P30 és lassan körhátrány, királyság!
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
2010 -2013 Red Bull
2014-2020 Mercedes
2021-2023 Red Bull
És volt még a Schumi korszak is ugye
Hu de izgi 😀
🤘 gaben 🤘
És még csodálkozik valaki miért egyre népszerűbb itthon a NASCAR.
iktriad
ne ez alapján a fórum alapján ítélj
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 582
Végre egy NCS verseny amit élőben tudok nézni, mivel holnap nem kell korán ébrednem. LFG Noah!!!
több mint 1 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
oké várjatok, az rendben, én sem örülök, hogy egy csapat mindig talál valamit, de egyébként ez a F1-ben valahol az alap, hogy ki tud jobb kocsit építeni - ahogy Ferrari mondta anno ugye, mindegy ki vezeti, csak a Ferrari nyerjen.
Kicsit a világbajnokra persze több fény kerül, mert neki van arca, a csapatot másabb előre tenni...

Na de a lényeg - kérdem én, mit tehetne Max, ne menjen annyira, mert az nem izgi másoknak? Mit tehet Ő személy szerint, hogy egy embert kelljen utálni egy csapat hegemónia miatt. Inkább erre utaltam.
Btw persze tehetnek, sok pilóta szerves része a fejlesztésnek, nem tudom Max mennyire persze.

Én is izgalmat várok, és remélem meg is lesz hamarosan, de pl miért nem utáljuk a Ferrarit, amiért egy RB egyenlő autóból egy középmezőny valamilye szarig sikerült lejutni vele? Btw Max utáni verseny az tök izgi idén, és meg van rendesen kavarva.

Lényeg a lényeg ki ne adná, ha a mostani RB utáni mezőnybe belesimulna az RB is, és mondjuk Merci, Ferrari, McLaren, RB, Aston ötös menne ölre rendesen? Egyértelmű...és RB kivételével mennek is.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 1 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
2010 -2013 Red Bull
2014-2020 Mercedes
2021-2023 Red Bull
És volt még a Schumi korszak is ugye
Hu de izgi 😀
🤘 gaben 🤘
És még csodálkozik valaki miért egyre népszerűbb itthon a NASCAR.
iktriad
Oké, de miért egyre népszerűbb a világon és főleg Amerikában a Forma-1, ha ennyire szar? 😀
Jughead
Azt nem tudom hogy mások miért nézik, én sokkal nagyobb izgalmat- sportértéket találok más technikai sportokban, ezért nem nézek F1-et vagy 10-15 éve. De természetesen, aki szórakoztatónak találja, az nézze. Engem az ilyen szintű dominancia, ebből adódó kiszamithatóság totálisan untat.
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 943
2010 -2013 Red Bull
2014-2020 Mercedes
2021-2023 Red Bull
És volt még a Schumi korszak is ugye
Hu de izgi 😀
🤘 gaben 🤘
És még csodálkozik valaki miért egyre népszerűbb itthon a NASCAR.
iktriad
Oké, de miért egyre népszerűbb a világon és főleg Amerikában a Forma-1, ha ennyire szar? 😀
Jughead
Mert azt nyomatják mindenhol?

Egyébként nézettségi adatok alapján messze nem annyira népszerű az USA-ban, mint azt szeretik hangoztatni.
Mikey
Most beírtam Google-be a találatok szerint egyre többen nézik, főleg 18-49-ben.
Jughead
Egyre többen, nem is állítottam az ellenkezőjét, de ezzel együtt is nagyon kevesen.
Mikey
Oké, de ki állította, hogy sokan nézik?
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 582
2010 -2013 Red Bull
2014-2020 Mercedes
2021-2023 Red Bull
És volt még a Schumi korszak is ugye
Hu de izgi 😀
🤘 gaben 🤘
És még csodálkozik valaki miért egyre népszerűbb itthon a NASCAR.
iktriad
Oké, de miért egyre népszerűbb a világon és főleg Amerikában a Forma-1, ha ennyire szar? 😀
Jughead
Mert azt nyomatják mindenhol?

Egyébként nézettségi adatok alapján messze nem annyira népszerű az USA-ban, mint azt szeretik hangoztatni.
Mikey
Most beírtam Google-be a találatok szerint egyre többen nézik, főleg 18-49-ben.
Jughead
Egyre többen, nem is állítottam az ellenkezőjét, de ezzel együtt is nagyon kevesen.
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 943
2010 -2013 Red Bull
2014-2020 Mercedes
2021-2023 Red Bull
És volt még a Schumi korszak is ugye
Hu de izgi 😀
🤘 gaben 🤘
És még csodálkozik valaki miért egyre népszerűbb itthon a NASCAR.
iktriad
Oké, de miért egyre népszerűbb a világon és főleg Amerikában a Forma-1, ha ennyire szar? 😀
Jughead
Mert azt nyomatják mindenhol?

Egyébként nézettségi adatok alapján messze nem annyira népszerű az USA-ban, mint azt szeretik hangoztatni.
Mikey
Most beírtam Google-be a találatok szerint egyre többen nézik, főleg 18-49-ben.