Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 1 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Truex befűzte az oktatófilmet a 2. szakasz végén. 😀
xrace77
Nagyon szépen csinálta, de a re-start után Wallace első köre is mesteri volt.

Kíváncsi vagyok ki jön ki jól ebből a tankolás-kerékcsere eltérésből adódó taktikai harcból.
Mikey
Tegnap és ma is Truex autója tűnik a leggyorsabbnak. Nemcsak az élen jó, hanem a mezőnyben is jól viselkedik. Remélem, hogy behúzza ezt a futamot.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 582
Truex befűzte az oktatófilmet a 2. szakasz végén. 😀
xrace77
Nagyon szépen csinálta, de a re-start után Wallace első köre is mesteri volt.

Kíváncsi vagyok ki jön ki jól ebből a tankolás-kerékcsere eltérésből adódó taktikai harcból.
több mint 1 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Truex befűzte az oktatófilmet a 2. szakasz végén. 😀
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 582
7 sárga zászlós kör után újra csöpög az eső, zseniális. Hosszú lesz ez így.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 582
Na nézzük, remélem végig megy a verseny. Let's go no.5!
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 582
Az eső miatti halasztást halasztják eső miatt. 18/23. 😀
több mint 1 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 560 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr

NB2
Hivatalos magyarázat is kiderült: Pecco szenzora nem jelzett, így nem változtatnak
Heisman nádor
Illetve, csak akkor jár érte büntetés, ha a mögötte lévő előzési pozícióban van, amely bár szubjektív, de itt elvileg nem állt fenn ilyen eset.
Jughead
Én vagyok vak, hogy ez alapján sem vagyok biztos hogy nem érinti?

több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 943

NB2
Hivatalos magyarázat is kiderült: Pecco szenzora nem jelzett, így nem változtatnak
Heisman nádor
Illetve, csak akkor jár érte büntetés, ha a mögötte lévő előzési pozícióban van, amely bár szubjektív, de itt elvileg nem állt fenn ilyen eset.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 582
Az idei 23-ból a most hétvégi NCS verseny a 17. amit valamilyen formában de befolyásolt az időjárás, akár azzal hogy magát a versenyt kellett halasztani/félbeszakítani, akár azzal hogy valamelyik edzést vagy kvalit.

Nagyon durva.
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 302

NB2
Hivatalos magyarázat is kiderült: Pecco szenzora nem jelzett, így nem változtatnak
Heisman nádor
A jó kérdés, hogy miért nem jelzett...
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“

NB2
Hivatalos magyarázat is kiderült: Pecco szenzora nem jelzett, így nem változtatnak

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 524 — Kinek mit intézett a kormánya
Hát ez eddig egy durva crashfeszt. A műgyanta komoly segítség a felső ívnek
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 582
Kirkwood újra nyert, wow!

McLaughlin második, Palou megint dobogón, de ami fontosabb hogy Newgarden előtt. Alakul a második bajnoki cím.
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Komoly futam volt! Grat a top5-nek, mindenki nagyot ment!

És végre Binder dobogó, amit nem vettek el. Nagyon kellett már ez. Szép volt Brad!!

Amúgy csak megjegyzem, hogy Pecco ugyan úgy elhagyta a pályát az utolsó körben, ahogy Brad 5 hete. Neki ez 2 dobogójaba került. Jó lenne, ha képesek lennének a bírák végre normálisan dolgozni.
roberto23
Úgy néz ki hogy éppen csak nem ment le Pecco, képe válogatja

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 943
Komoly futam volt! Grat a top5-nek, mindenki nagyot ment!
roberto23
Miért csak a top5-nek? 😀 Szerintem pont a 6. Martin hozta a legjobb versenyt.
több mint 1 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 082 — #officialBoliever
Komoly futam volt! Grat a top5-nek, mindenki nagyot ment!

És végre Binder dobogó, amit nem vettek el. Nagyon kellett már ez. Szép volt Brad!!

Amúgy csak megjegyzem, hogy Pecco ugyan úgy elhagyta a pályát az utolsó körben, ahogy Brad 5 hete. Neki ez 2 dobogójaba került. Jó lenne, ha képesek lennének a bírák végre normálisan dolgozni.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 1 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 172 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Aleix virágkorát éli.
Coolearie
Ez a utolsó körös move zseniális volt. Ha az esőben is működne az aprillia fasza lenne…

Mondjuk Ausztriában valszeg megint KTM és Ducati harc lesz a győzelemért.

Enea hogy mit csinál az egyre aggasztóbb. Amikor Ő maga mondta a nyári szünet végén, hogy Silverstonera 100%-os lesz fizikailag. Ha így ennyi ami megy, az nagy baj…

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Aleix virágkorát éli.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
legalább nem az olasz nyert!

amúgy is eldőlt a vb már
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Bravo Aleix

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 560 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Bezzecchi eldobta az izgalmas VB végjáték minimális reményét is. De kár!!!

Szerkesztette: bcsarli, Udvari Főkóstoló

több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
Jövök énis, állat futam volt!!! Ezt imádom az m3-ban!
több mint 1 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Mi futam volt ez.
több mint 1 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 560 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Ez megint milyen Moto3-as futam már 😊
Alonso utolsó előtti helyről pár kör alatt már vezetett is, de folyamatosan 1-3. Kb 15-en nyerhetnek 3 körrel a vége előtt...

Szerkesztette: bcsarli, Udvari Főkóstoló