Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 582
Tom Blomqvist váltja jövőre Hélio Castronevest a Meyer Shank Racing #06-os Hondájában.

Castroneves ezzel egyidőben kisebbségi tulajdonos lesz a csapatnál, és természetesen indulni fog az ötödik Indy 500 győzelméért is.

Alakul a Lundqvist - Blomqvist duó jövőre az MSR-nál. 😊
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 582
SVG és a Trackhouse "közel a megállapodáshoz" a 2024-es évre, miszerint mindhárom nemzeti szériában versenyezni fog jövőre náluk. Jobban mondva, gondolom a kapcsolatok miatt az Xfinityben a Kaulignál, míg a Truckban a Niece-nél.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 582
Szerződést bontott Gragsonnal a Legacy. Ha szívemre teszem a kezem, akkor azt kell mondjam, nem bánom.
Mikey
Na most egy másik insidernek megerősítette a Legacy, hogy nem bontották fel Noah szerződését, csak mivel a NASCAR eltiltotta határozatlan időre, ezért keresték meg Rockenfellert.

És még ahhoz is balfaszok, hogy ezt szépen intézzék.
Mikey
Na, most fel lett bontva
zacknorb
És hivatalosan ő kérte az elengedését, hát hogyne.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 524 — Kinek mit intézett a kormánya
Szerződést bontott Gragsonnal a Legacy. Ha szívemre teszem a kezem, akkor azt kell mondjam, nem bánom.
Mikey
Na most egy másik insidernek megerősítette a Legacy, hogy nem bontották fel Noah szerződését, csak mivel a NASCAR eltiltotta határozatlan időre, ezért keresték meg Rockenfellert.

És még ahhoz is balfaszok, hogy ezt szépen intézzék.
Mikey
Na, most fel lett bontva
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Lotus - Isuzu F1
érdemes megnézni és főleg meghallgatni
nekem új az info, pedig képben vagyok a 90-es évekkel
 www.youtube.com/watch?v=kl4mskPDhx0

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 582
A Front Row sem változtat, marad McDowell és Gilliland
zacknorb
Mióta követem a sorozatot, nem volt még olyan hogy az FRM ilyen korán bejelentse a kövi évi versenyzőit. Persze mindketten nagyon jó szezont futnak FRM mércével nézve, szóval érthető.

Zane Smith pedig szabad kezet kapott hogy keressen máshol jobb lehetőséget jövőre, nem akarják tovább a parlagon ültetni az NCTS-ben.

Szerkesztette: Mikey
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 524 — Kinek mit intézett a kormánya
A Front Row sem változtat, marad McDowell és Gilliland
több mint 1 éve
peach Atlanta Falcons 14 670 — a new hope (again)
Szerződést bontott Gragsonnal a Legacy. Ha szívemre teszem a kezem, akkor azt kell mondjam, nem bánom.
Mikey
A helyében azért elküldeném pár emberem ahhoz a kis féreghez aki 'felnyomta' 😀
🤘 gaben 🤘
nem vagyok nagy nascar fun, de gragson szvsz szürkén nem csinált szart sem, ellenben rockenfeller az egyik legzoralabb dtm versenyző volt. európaiként sokkal izgalmasabbnak tűnik mint noah újabb 20+ helyezése



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Szerződést bontott Gragsonnal a Legacy. Ha szívemre teszem a kezem, akkor azt kell mondjam, nem bánom.
Mikey
A helyében azért elküldeném pár emberem ahhoz a kis féreghez aki 'felnyomta' 😀

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 582
Linus Lindquist pedig marad a 60-asban Pagenaud helyett
zacknorb
Ez viszont nagyon örömteli, nagyon jól ment Nashville-ben. Remélem jövőre teljes szezont mehet majd az IndyCarban.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 582
Szerződést bontott Gragsonnal a Legacy. Ha szívemre teszem a kezem, akkor azt kell mondjam, nem bánom.
Mikey
Na most egy másik insidernek megerősítette a Legacy, hogy nem bontották fel Noah szerződését, csak mivel a NASCAR eltiltotta határozatlan időre, ezért keresték meg Rockenfellert.

És még ahhoz is balfaszok, hogy ezt szépen intézzék.
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 327 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Binotto is back ( | Alpine | ) 🤣
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 524 — Kinek mit intézett a kormánya
Linus Lindquist pedig marad a 60-asban Pagenaud helyett
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 524 — Kinek mit intézett a kormánya
Rockenfeller megy a 42-esbe IMS és Watkins Glen!!!
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 582
Szerződést bontott Gragsonnal a Legacy. Ha szívemre teszem a kezem, akkor azt kell mondjam, nem bánom.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 582
Izgalmas, jó és tiszta verseny volt.
xrace77
Ez most nagyon jó volt, egy rossz szava nem lehet senkinek. Nagyon szeretem ezt a pályát.

És most jön két road course, Indy és az egyik top kedvencem, Watkins Glen.
Mikey
Ha már normális esőgumit nem csinálnak, lehetne esőnap. Gondolom az azért megoldható 2023-ban.
🤘 gaben 🤘
Még mennyit szeretnél? 😁

De egyébként elsősorban nem az esőgumival van gond, hanem a látási viszonyokkal.

Szerkesztette: Mikey
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Izgalmas, jó és tiszta verseny volt.
xrace77
Ez most nagyon jó volt, egy rossz szava nem lehet senkinek. Nagyon szeretem ezt a pályát.

És most jön két road course, Indy és az egyik top kedvencem, Watkins Glen.
Mikey
Ha már normális esőgumit nem csinálnak, lehetne esőnap. Gondolom az azért megoldható 2023-ban.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 582
Izgalmas, jó és tiszta verseny volt.
xrace77
Ez most nagyon jó volt, egy rossz szava nem lehet senkinek. Nagyon szeretem ezt a pályát.

És most jön két road course, Indy és az egyik top kedvencem, Watkins Glen.
több mint 1 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Izgalmas, jó és tiszta verseny volt.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 582
BUESCHER GOES BACK-TO-BACK!
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 524 — Kinek mit intézett a kormánya
Buescher back2back, wow
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 582
Huh ez de szép volt, és Buescher visszaverte!
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 582
Nem lett. Na Truex utolérte Bueschert.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 582
Reddick is elszállt, csodálatos. Larsonnak legyen már egy kis szerencséje lécci.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 582
Truex befűzte az oktatófilmet a 2. szakasz végén. 😀
xrace77
Nagyon szépen csinálta, de a re-start után Wallace első köre is mesteri volt.

Kíváncsi vagyok ki jön ki jól ebből a tankolás-kerékcsere eltérésből adódó taktikai harcból.
Mikey
Tegnap és ma is Truex autója tűnik a leggyorsabbnak. Nemcsak az élen jó, hanem a mezőnyben is jól viselkedik. Remélem, hogy behúzza ezt a futamot.
xrace77
Hát most Buescher és Reddick is gyorsabb nála, de Truexnek kevesebbet kell majd tankolnia, szóval érdekes lesz.