A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Nézzük a salak csapat VB-t! Én most az Ausztráloknak szurkolok.
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Bekapcsoltam erre Holder elesik és kiszáll. Nem örülök
Viszont most vettem észre a focipályát. 😀
🤘 gaben 🤘
Hol? 😊
bcsarli, Udvari Főkóstoló
a füvön
Chris Holder nagyon elfogyott az évek alatt

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 560 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Nézzük a salak csapat VB-t! Én most az Ausztráloknak szurkolok.
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Bekapcsoltam erre Holder elesik és kiszáll. Nem örülök
Viszont most vettem észre a focipályát. 😀
🤘 gaben 🤘
Hol? 😊

több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Nézzük a salak csapat VB-t! Én most az Ausztráloknak szurkolok.
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Bekapcsoltam erre Holder elesik és kiszáll. Nem örülök
Viszont most vettem észre a focipályát. 😀

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 181
Te atyaúristen Verstappen köre az mi.
Jughead
Azon tűnődök, hogy mikor fog kiderülni, hogy mivel csítelnek.
Ugyanabban a szabályrendszerben ennyivel nem lehet jobb az autójuk.
Vitézlő Titoknok tomz
Ennyivel nem jobb, lásd Perez. Verstappen az aki ezt a teljesítményt ki tudja hozni a kocsiból.
ervinator
Ez így azért nem igaz, Perez alulteljesít ezzel az autóval, egy Hamilton/Leclerc (Norris) szerű elit kvalis vélhetően ott lenne vele egy szinten.

Az már más kérdés és az RB erőssége mellett a másik aggasztó dolog lehet, hogy ha a versenytempót és kiegyensúlyozottságot is nézzük, akkor a mezőnyből egyelőre egy 38 és egy 42 éves ember mérhető csak hozzá, hiszen a másik 3 potenciális ellenfeléből 1-et tavaly láttunk ahogy tét helyzetben hibát hibára halmozott (Leclerc), 1-et nagyon csúnyán ver idén Hamilton (Russell), 1 pedig igazából még semmit se bizonyított, csak azt hogy képes kiugró teljesítményekre és a csapattársait rendre elveri (Norris).


az egész autó teljesen max igényeire van építve és fejlesztve. persze, hogy ennyivel jobb folyamatosan a csapattársainál. amúgy is ritka nagy talentum szóval így ez a végeredmény.
peach
Egyébként ez egy kulcs lehet abban is, hogy miért ilyen jó a Red Bull és főleg Max Red Bullja, ugyanis Max vezetési stílusa nagyon egyedi, ami vélhetően a jelenlegi szabályok mellett nagyon segíti a Red Bullt a fejlesztésben (ugyanez volt pl. a Vettel korszakban, aki a bajnoki címei utáni szabályváltozások után már koránt sem volt olyan virtuóz), mert könnyebb erre a stílusra fejleszteni. Max egyedi stílusát jól jellemzi, hogy elvileg Perez idei hibái abból fakadnak, hogy a jó szezonkezdés után ő is ki akarta hozni a maximumot a Red Bullból, ezért Max beállításaival és stílusával kezdett el próbálkozni, aminek az eredménye az lett, hogy folyamatosan hibázott.
Jughead
De itt milyen beállításra kell gondolni? “Puhább” a futómű vagy módosított a nyomatékgörbe? Mert naív outsiderként azt gondolom, ha ugyanazzal a kocsival a kanyar előtt ugyanott fékezek, és ugyanott kezdek gázt adni (tehát egy az egyben lemásolom a Max által futott mintát) akkor (súlykülönbség kivételével) ugyanannyit kellene mennem, nem? Nyilván nem, de mik lehetnek azok a beállítási különbségek?

Illetve ha az első versenyek után Perez jobban állt, akkor miért próbált átállni Max beállításaira?
vpi
Mert azért állt jobban, mert szerencsésebben jött ki neki a lépés, nyers tempóba 1-1 jól sikerült hétvégét leszámítva nem tudja felvenni vele a tempót.

Nincsen amúgy olyan, hogy egy kanyart így kell bevenni, mert az a leggyorsabb. Max a nagyon túlkormányzott autót szereti, mert nagyon aggresszívan berántja a kanyarba a redbullt. Albon mondta el jól egy interjúba:
„Én szeretem a nagyon jól forduló első tengelyt, korábban voltam George (Russell) és Charles (Leclerc) csapattársa is, és mindkettejüknél erősebb volt az én autóm orra, és ezt úgy kell érteni, hogy érzékenyebb volt az autó eleje. Aztán beültem a Red Bullba, és ott olyan érzékeny volt az első tengely, hogy ha ráfújtál a kormányra, az autó befordult. Ez olyan, mintha például a Call of Dutyval vagy hasonlóval játszol, és a maximumra állítod az érzékenységet. Ilyen érzés vezetni azt az autót”
Ugye ennek az a hátránya, hogy sokkal könnyebb vele hibázni és megcsúszni, mert besokall az ember. Ebbe nagyon erős Verstappen, hogy ösztönösen érzi a határt, hogy meddig mehet el.
Pereznek pont ez a baj, hogy ha nem érez rá erre a határra akkor vagy hibázik a túl érzékeny autó miatt, vagy nem mehet el a határig és egy kicsit "benne kell hagynia" a körbe.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 582
Most hogy az Xfinity Series versenye elkezdődött Road Americán, szégyen és gyalázat hogy két év után kikerült a Cup menetrendjéből ez a pálya. Nagyon remélem hogy jövőre visszarakják, mindig baromi jó versenyek vannak itt.
több mint 1 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 560 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Nézzük a salak csapat VB-t! Én most az Ausztráloknak szurkolok.

több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 582
Áhh Gragson éppen lemaradt a Top 10-ről, a picsába! 😞

Végre valami életjel...
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 582
Hamlint megkérdezték a mai edzés+kvali előtt hogy újra megtenné-e amit múlt héten tett a győzelemért. Azt mondta hogy nehéz biztosra mondani hogy másként cselekedne, mert túl sokat jelentett neki is, a csapatnak is és a Toyotának is a győzelem, de teljesen más hangsúllyal beszélt róla, és nekem aki 8 éve szurkol neki, teljesen úgy jött le a beszédéből hogy igazából bánja hogy úgy alakult hogy elcseszte Larson versenyét.
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Spa jelenleg Fukoakát játszik
ThundersNFL a Jobbágy
A Spa szó amúgy is több helyen fürdőt jelent. 😀
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Leclercnek nem jár büntetés, de ami versenybalesetnek tűnt az 5 mp

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 548 — !SuPeR6BoWL!
Holnap ha nem lesz eső kb 15 körtől Max fog vezetni

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Miközben megy a safety car, DVTK Puskás Akadémia 😀😀😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 548 — !SuPeR6BoWL!
Vajon mennyire lesz bátor Piastri?
steelwolf
Most a safety carral jól jár.... gondolom azért hozták hamarabb Perezt

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 327 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Leclerc tuti megszívta

Szerkesztette: steelwolf
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 327 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Sainz tuti megszívta
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 327 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Vajon mennyire lesz bátor Piastri?
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
unalmas ez az ökörködés ami az f1 ben történik ha szemerkélőnél kicsit komolyabb eső van. megértem, hogy túl nagy a vízfüggöny de akkor csináltassanak olyan autókat amik nem csak száraz pályára alkalmasak. most is gyak. felszárítattják a pályát az autókkal, hogy egyből interre lehessen váltani...
peach
Szimulátoron és FreePracticeon kívül a kék W esőgumik értelmét ha elmesélné valaki...
bobi0092
Mondjuk ezt pont nem Spában játszanám el, ahol idén is meghalt már valaki...

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 325
unalmas ez az ökörködés ami az f1 ben történik ha szemerkélőnél kicsit komolyabb eső van. megértem, hogy túl nagy a vízfüggöny de akkor csináltassanak olyan autókat amik nem csak száraz pályára alkalmasak. most is gyak. felszárítattják a pályát az autókkal, hogy egyből interre lehessen váltani...
peach
Szimulátoron és FreePracticeon kívül a kék W esőgumik értelmét ha elmesélné valaki...

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 1 éve
peach Atlanta Falcons 14 673 — a new hope (again)
unalmas ez az ökörködés ami az f1 ben történik ha szemerkélőnél kicsit komolyabb eső van. megértem, hogy túl nagy a vízfüggöny de akkor csináltassanak olyan autókat amik nem csak száraz pályára alkalmasak. most is gyak. felszárítattják a pályát az autókkal, hogy egyből interre lehessen váltani...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 548 — !SuPeR6BoWL!
Köröznek mint gólyafos a levegőben

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 548 — !SuPeR6BoWL!
Lóf@sz lesz itt nem sprintfutam ma...
bobi0092
Ha lesz is az vízilabda lesz

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 325
Lóf@sz lesz itt nem sprintfutam ma...

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 327 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Szokásos belga hétvége 😔
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 548 — !SuPeR6BoWL!
Spa jelenleg Fukoakát játszik

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 082 — #officialBoliever
Lecuona 5. lett az első futamon. Végre egy jó futam tőle. Ráfért már.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove