Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
A tegnapi kvali és néhány redditen illetve twitteren látott kép alapján azt kell mondjam, szégyen és gyalázat hogy megrendezik ezt a detroiti utcai versenyt. Némelyik szakasza rosszabb állapotban van mint nálunk az elhanyagolt utak, és a betontömbök is olyan rossz állapotúak hogy hihetetlen.

De legalább Palou indul a pole-ból ismét.
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Sheldon Creed pole Portlandben, Xfinity karrierje első pole-ja, remélem győzelemre váltja. 22:30-tól jön a verseny.

Most pedig Truck Series és Gateway, itt remélem Zane Smith visszatalál a jó formájához.

Corey Heim kihagyja a mai versenyt betegség miatt, a helyén a második versenyét teljesítő Toni Breidinger (azaz a helyén a debütáns Jesse Love a #11-esben, és Breidinger így az #1-esbe ugrik be). Meg is előzte a kvalin Deegant, ez sokat mond Hailie-ről.
Mikey
Szép ez a pálya csak sajna szűk ezeknek a dögöknek.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Deegan 🤣🤣🤣🤣
🤘 gaben 🤘
Sanchez lökte ki...
Mikey
Meg kell fogni. Ja meg elől kell menni. 😀

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Deegan 🤣🤣🤣🤣
🤘 gaben 🤘
Sanchez lökte ki...
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Deegan 🤣🤣🤣🤣

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Sheldon Creed pole Portlandben, Xfinity karrierje első pole-ja, remélem győzelemre váltja. 22:30-tól jön a verseny.

Most pedig Truck Series és Gateway, itt remélem Zane Smith visszatalál a jó formájához.

Corey Heim kihagyja a mai versenyt betegség miatt, a helyén a második versenyét teljesítő Toni Breidinger (azaz a helyén a debütáns Jesse Love a #11-esben, és Breidinger így az #1-esbe ugrik be). Meg is előzte a kvalin Deegant, ez sokat mond Hailie-ről.
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 945
Perez jól bírja a nyomást.
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 548 — !SuPeR6BoWL!
Leclerc Q1
19. hely!
zacknorb
Valami gond lehetett az autójával
ThundersNFL a Jobbágy
Lemaradtam. Mi történt?
steelwolf
Leclerc kiesett a Q1-ben....
ThundersNFL a Jobbágy
Azt látom. De miért?
Önhiba, kocsi volt szar vagy megint eldobta?
steelwolf
Kocsi volt fos mert Sainz meg P2

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 327 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Leclerc Q1
19. hely!
zacknorb
Valami gond lehetett az autójával
ThundersNFL a Jobbágy
Lemaradtam. Mi történt?
steelwolf
Leclerc kiesett a Q1-ben....
ThundersNFL a Jobbágy
Azt látom. De miért?
Önhiba, kocsi volt szar vagy megint eldobta?
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 548 — !SuPeR6BoWL!
Leclerc Q1
19. hely!
zacknorb
Valami gond lehetett az autójával
ThundersNFL a Jobbágy
Lemaradtam. Mi történt?
steelwolf
Leclerc kiesett a Q1-ben....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 327 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Leclerc Q1
19. hely!
zacknorb
Valami gond lehetett az autójával
ThundersNFL a Jobbágy
Lemaradtam. Mi történt?
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 548 — !SuPeR6BoWL!
Perez....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 304
Leclerc Q1
19. hely!
zacknorb
Valami gond lehetett az autójával
ThundersNFL a Jobbágy
Az volt a baj, h egy Ferrariba ült bele
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 548 — !SuPeR6BoWL!
Leclerc Q1
19. hely!
zacknorb
Valami gond lehetett az autójával

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 532 — Kinek mit intézett a kormánya
Leclerc Q1
19. hely!
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Már csak egy hét és Le Mans. 💯

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Denny Hamlin a podcastjében "elszólta" magát, és azt mondta, hogy jövőre újra az oválpályán fognak versenyezni Indianapolisban. Határozottan jó döntés lenne, hátha a NextGen autóval jobb lenne a verseny az oválon, mint a Gen 6 autókkal volt.
Mikey
én erről már 99%-os pletykát hallottam hónapokkal ezelőtt
zacknorb
Ja én is, csak ő az első, legalábbis akitől én hallottam, hogy így biztosra kimondta.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 532 — Kinek mit intézett a kormánya

F1 esős quali lehet
Így jó is hogy pont hazaértem, nézem az F2-t
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 532 — Kinek mit intézett a kormánya
Denny Hamlin a podcastjében "elszólta" magát, és azt mondta, hogy jövőre újra az oválpályán fognak versenyezni Indianapolisban. Határozottan jó döntés lenne, hátha a NextGen autóval jobb lenne a verseny az oválon, mint a Gen 6 autókkal volt.
Mikey
én erről már 99%-os pletykát hallottam hónapokkal ezelőtt
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Denny Hamlin a podcastjében "elszólta" magát, és azt mondta, hogy jövőre újra az oválpályán fognak versenyezni Indianapolisban. Határozottan jó döntés lenne, hátha a NextGen autóval jobb lenne a verseny az oválon, mint a Gen 6 autókkal volt.
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 327 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Sergeant belépet a Schumacher cipőbe.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 532 — Kinek mit intézett a kormánya
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
NASCAR announced Wednesday that #14-Chase Briscoe’s team has been penalized for a counterfeit underwing part.

Crew chief John Klausmeier has been fined $250,000 and suspended from NASCAR through the next six NASCAR Cup Series championship points events. Team and driver have been assessed with the loss of 120 points and 25 NASCAR Playoff points.

According to Elton Sawyer of NASCAR said the penalty was the result of a counterfeit NACA duct to the engine panel. That is a single source part.

Stewart-Haas Racing’s Greg Zipadelli says, “We had a quality control lapse and a part that never should’ve been on a car going to the racetrack ended up on the No. 14 car at Charlotte. We accept NASCAR’s decision and will not appeal.”Jayski
Valaki valószínűleg nagyon le lett baszva az SHR-nál.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Viszont ezzel a LaJoie beugrással kb fix, hogy Josh Berry Steward-Haas (eddig is az volt kb)
zacknorb
Jaja biztosan azért nem ő a beugró, mint eddig. De egyébként LaJoie megérdemli hogy egy jó autóba beüljön.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 532 — Kinek mit intézett a kormánya
Viszont ezzel a LaJoie beugrással kb fix, hogy Josh Berry Steward-Haas (eddig is az volt kb)