Filmek

40 feliratkozó

több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 300 — Jedi Master
A Logan egyébként tényleg nagyon jó, és igazi 18+ karika. Végre... és Jackman lesz mindig is az igazi Rozsomák (sosem értettem, mi a faszé kellett mindig farkasnak fordítani a sok magyarnak...). Tetszik a film története, de valószínűleg ez egy különálló dolog az eddigi x-man filmektől, nem egy folytatás, ami a közeli jövőben játszódik. A kislány remekül alakítja a szerepét egyébként.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 300 — Jedi Master
Megmondom őszintén nekem nagyon tetszett a Zsivány Egyes, ezerszer jobb, mint az Ébredő erő (bár sok közük nincs egymáshoz, szerintem, de egy SW-fan biztos kijavít).
JC6
Jah, nincs közük egymáshoz, és tényleg remek lett a Rouge One 😊 Igazi SW film, csak nem a szokásos. De különleges, ahogy maga a történet is az.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 831 — Apu ökölbeszorított keze
Arrivals

Érdekes volt,bár sokan leszólták mennyire lassú és unalmas.
Szerintem nem volt az és egy érdekes felvetése | az időnek | .
Vannak persze érdekes kérdések de talán ez a film lényege,hogy gondolkodj rajta (persze nem mindegyiknek)

több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Megmondom őszintén nekem nagyon tetszett a Zsivány Egyes, ezerszer jobb, mint az Ébredő erő (bár sok közük nincs egymáshoz, szerintem, de egy SW-fan biztos kijavít).
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
Tetszett a Logan. Mondjuk felemás érzésekkel jöttem ki a moziból, noha jó ideje nem csinálnak belőle titkot, hogy Jackman már nem akar farkaskodni és még egy filmet válla. A film nyomasztó hangulata engem magával tudott ragadni, és valahol az is, hogy egy X-men-film volt, de mégis, valahol azt éreztem, hogy ez mégsem az. | Minden szétesett, már semmi sem az, káosz, mindenkit kicsináltak, az „újak” ugye már nem is igazi mutánsok, hanem laborban „tenyésztettek”. |

És tetszett a film, ugyanakkor egyszerűen szomorú vagyok. Amikor belegondolok, hogy többé nem találkozom az egyik képregénykarakteremmel, legalábbis Jackmannel, mint Logan. Mert nyilván a pénz az úr, valakit belebújtatnak úgy is a bőrébe, de számomra Jackmant senki és semmi nem tudja pótolni ebben a szerepben.

Tippem szerint további X-men filmekbe be fog szállni még, ott lesz a Farkas is, de azok nem Farkas-filmek.

Furcsa volt az egész, de mégis fasza.
Stez
film utáni interjúkba szépen beintettek a Sony-nak,hogy konkrétan amit eddig csináltak szar volt,és az első Marvel filmet annyira élvezték mint eddig semmi.Ezzel kb feldobták a labdát a Marvelnak.

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Tetszett a Logan. Mondjuk felemás érzésekkel jöttem ki a moziból, noha jó ideje nem csinálnak belőle titkot, hogy Jackman már nem akar farkaskodni és még egy filmet válla. A film nyomasztó hangulata engem magával tudott ragadni, és valahol az is, hogy egy X-men-film volt, de mégis, valahol azt éreztem, hogy ez mégsem az. | Minden szétesett, már semmi sem az, káosz, mindenkit kicsináltak, az „újak” ugye már nem is igazi mutánsok, hanem laborban „tenyésztettek”. |

És tetszett a film, ugyanakkor egyszerűen szomorú vagyok. Amikor belegondolok, hogy többé nem találkozom az egyik kedvenc (ha nem a leginkább imádott) képregénykarakteremmel, legalábbis Jackmannel, mint Logan. Mert nyilván a pénz az úr, valakit belebújtatnak úgy is a bőrébe, de számomra Jackmant senki és semmi nem tudja pótolni ebben a szerepben.

Tippem szerint további X-men filmekbe be fog szállni még, ott lesz a Farkas is, de azok nem Farkas-filmek.

Furcsa volt az egész, de mégis fasza.

Szerkesztette: Stez

több mint 7 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 888 — Illegális gyakorló
vaksötét - peach
Biztos velem van baj, de baromira nem tudtam izgulni azon a filmen...
Botrányos az alaptörténete. | Nyilván izgulni fogok olyan tetvekért, mint a betörő-brigád, aha. |

több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
vaksötét - ha valaki akar egy kicsit izgulni, szék karfát, párnát markolni az mindenképpen nézze meg. persze van benne pár logikai baki meg egy-két dolog túltolva ( különösen a vége lett kicsit túlhúzva, ha 5-10 perccel rövidebb sem történik semmi ) de olyan atmoszférát és feszültséget teremt a film ami nem mindennapos, ráadásul ezt végig fent is tudja tartani egy percig nem enged szusszani. a kamera kezelésért külön jár a pacsi az operatőrnek. jól rendezett alkotás ami nagy újdonságot nem ad, de mesterien dolgozik a műfajra jellemző klisékkel. mindenképpen ajánlós!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
Megvolt a Sing Street: Elég egyedi film, egyedi stílussal. Van benne pár jó poén és a zenék is bejöttek. Tetszett. 7/10

több mint 7 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 967
BvS spoiler veszély. Aki látta és szereti a Dragon Ball-t az viszont ki ne hagyja. 😀

 youtu.be/Izt3r9a97mY
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 085 — #NoStress
A közelmúltban a Seann Penn filmekre álltam rá

Mind a három filmet ajánlom. 😊 Sean Penn mind a háromban zseniális.

Nevem Sam, A Richard Nixon merénylet, Ments meg, Uram!

Nevem Sam: 10/7

Nixon 10/9

Ments meg, Uram! 10/10
Vrij6
Milk!
winston
Köszi, azt még nem láttam tőle, megnézem a közel jövőben!
Vrij6
Nekem is a Milk a kedven Sean Penn filmem.
(Meg a Carlito's Way, de az nem miatta. 😊

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 831 — Apu ökölbeszorított keze
A közelmúltban a Seann Penn filmekre álltam rá

Mind a három filmet ajánlom. 😊 Sean Penn mind a háromban zseniális.

Nevem Sam, A Richard Nixon merénylet, Ments meg, Uram!

Nevem Sam: 10/7

Nixon 10/9

Ments meg, Uram! 10/10
Vrij6
Milk!
winston
Köszi, azt még nem láttam tőle, megnézem a közel jövőben!
Vrij6
plusz a Világ második legjobb gitárosa

több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 426 — Слава Україні! Героям слава!
A közelmúltban a Seann Penn filmekre álltam rá

Mind a három filmet ajánlom. 😊 Sean Penn mind a háromban zseniális.

Nevem Sam, A Richard Nixon merénylet, Ments meg, Uram!

Nevem Sam: 10/7

Nixon 10/9

Ments meg, Uram! 10/10
Vrij6
Milk!
winston
Köszi, azt még nem láttam tőle, megnézem a közel jövőben!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
A közelmúltban a Seann Penn filmekre álltam rá

Mind a három filmet ajánlom. 😊 Sean Penn mind a háromban zseniális.

Nevem Sam, A Richard Nixon merénylet, Ments meg, Uram!

Nevem Sam: 10/7

Nixon 10/9

Ments meg, Uram! 10/10
Vrij6
Milk!
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Most jövök a Corvin-ból.
Nem tudom ki látta már, illetve mi a vélemény, de nekem nagyon bejött a Kong. A zene valami brutál, a vietnami háború feeling meg odaver (örülnék, ha a rendező később csinálna egy háborús filmet)... a többi meg popcorn. Pont az, ami kell vasárnap estére, kikapcsolódni.
Jó volt.
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 831 — Apu ökölbeszorított keze
A ments meg uram az alapfilm.

Tegnap megnéztem a forrást.

Érdekes volt,lassan értettem meg,hogy a különböző idősíkok hogyan kapcsolodhatnak egymáshoz.
A képi világ nagyon szép,Logan még nem Logan hanem egy jó karakterszínész.

Romantikusnak titulálni szerintem badarság,inkább szólt ez az élet és a halál elfogadásának /nem elfogadásának kérdéséről,az élet körforgásáról.

több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Nevem Sam: 10/7
Vrij6
Pedig sosem szabad fullban nyomni a kretént!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
Nem is volt olyan rossz ez a Logan.

több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 426 — Слава Україні! Героям слава!
A közelmúltban a Seann Penn filmekre álltam rá

Mind a három filmet ajánlom. 😊 Sean Penn mind a háromban zseniális.

Nevem Sam, A Richard Nixon merénylet, Ments meg, Uram!

Nevem Sam: 10/7

Nixon 10/9

Ments meg, Uram! 10/10

Szerkesztette: Zsellér van de Vrij

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 555 — The Mathematician
mikor tudod hogy valami "trash" de akkor is mész megnézni moziba
csak abban bízva hogy egy szám felcsendül

 www.youtube.com/watch?v=0757ByXCIMo

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 555 — The Mathematician
hát, sztem ez semmivel nem lesz jobb mint a prometheus ami egy közepesen jó sci fi horror
Negritis
ez az Alien egy Jurassic Park 2.0 lesz kb tényleg!
de nekem a Prometheus pl bejött
yooker
max jurassic word 2.0 😀 a park-tól messze van mint makó jeruzsálemtől 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
YoungZeeZee 8 474
a szuksegallapot egy jo film.jo lenne ha a sok "gagyitrukkos"filmek helyett ilyenek keszulnenek
több mint 7 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
hát, sztem ez semmivel nem lesz jobb mint a prometheus ami egy közepesen jó sci fi horror
Negritis
ez az Alien egy Jurassic Park 2.0 lesz kb tényleg!
de nekem a Prometheus pl bejött
több mint 7 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 936 — Steelers fan
Trainspotting 2

Válaszd az életet. Ezzel együtt a megöregedést. És az új, más jellegű problémákat. Az első rész számomra - életkoromból fakadóan - egy olyan katarzis volt, amit nehéz felejteni. Az első rész nem drogos film, ahogy sokan gondolják, hanem egy komoly társadalomkritika.

A második rész ugyanez. Elmúlt 20 év, a szereplők is öregedtek annyit. Az első részben Spud legnagyobb problémája a narkó megszerzése volt, ma már felnőtt problémái vannak. (nincs spoiler! 😊 )

Nézd meg az első részt, a 20 éves fiatalok szenvedését az elmaradott iparvidéken. Majd nézd meg a második részt, hogy mi lett velük 20 év múlva. Ne várd ugyanazokat a kérdéseket, mert 20 év alatt az ember életében új kérdések születnek - válasz nélkül. De nézd meg!

Nehéz egy klasszikushoz folytatást csinálni, Danny Boyl ezt be is látta. Ezért csinált egy kicsit más filmet, amely elsősorban nosztalgiát ébreszt benned. Az első rész nélkül a második szart sem érne. Így viszont szép, kerek!

8/10
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 555 — The Mathematician
hát, sztem ez semmivel nem lesz jobb mint a prometheus ami egy közepesen jó sci fi horror

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!