Filmek

40 feliratkozó

több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 555 — The Mathematician
hát, sztem ez semmivel nem lesz jobb mint a prometheus ami egy közepesen jó sci fi horror

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 300 — Jedi Master
Ez lesz a kafaság...a telepes banda megjön az LV 426-ra 😊
 www.youtube.com/watch?v=u5KPP6lxRVg
Ridley Scott bácsi megint odabasz!

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 16 742
Suburra !!! Megnézni a filmet azonnal... már akinek a Gomorra tetszett. Nemcsak a rendező ua. 😊
ozibozi
Nekem vontatott volt... Nem mondom, hogy rossz volt, de...
NB2
Pont az tetszett, hogy egy 2 órás filmben elnyomták az egész évadot( mert ez egy sorozatban készült volna eredetileg) ahhoz képest fel volt pörgetve rendesen😊
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 24 537 — nabege2@yahoo.com
Suburra !!! Megnézni a filmet azonnal... már akinek a Gomorra tetszett. Nemcsak a rendező ua. 😊
ozibozi
Nekem vontatott volt... Nem mondom, hogy rossz volt, de...
több mint 7 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
Suburra !!! Megnézni a filmet azonnal... már akinek a Gomorra tetszett. Nemcsak a rendező ua. 😊
ozibozi
Egy ideje ott figyel a vinyón, de akkor csak nekimegyek valamelyik nap 😀

több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 16 742
Suburra !!! Megnézni a filmet azonnal... már akinek a Gomorra tetszett. Nemcsak a rendező ua. 😊

Szerkesztette: ozibozi
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 831 — Apu ökölbeszorított keze
ugye ez a téma elég kényes és sok féle módja volt már annak,hogy megpróbálják megvilágítani bemutatni.

Alapeset,hogy mindenki áldozat ,nem hiszem,hogy készült film egy német katona szemszögéből.
De kapo sem volt még főszereplő ebben is új ez a film.Hisz ők zsidók azaz áldozatok mégis a gyilkológép meghajtói azaz cinkosok...

Ízlés kérdése valakinek a szőke tetszik valakinek a fekete....

több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 403 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Csak én unom már nagyon a Saul fia agyonhájpolását?
dugo93
Azert nagyon jo alkotás.
Persze nem vidám,inkább nyomasztó és kegyetlen,ámde mégis csak ilyen volt az egész borzalom kb.

A kamera mozgas jo,a zene es a hangok nagyon jók és maga téma is jó ,en meg nem lattam filmet amiben a sonnderkommandos a központ.
Janek
Lehet én vagyok olyan egyszerű mint a faék, de nekem a Sorstalanság (aminek a visszhangja kb a Saul fiával ellentétes volt) sokkal jobban tetszett.

Persze nem egy költségvetés, és sok tekintetben sem összehasonlítható, de a Sorstalanságot azóta legalább 3szor láttam már, a Saul fiánál meg alig vártam hogy vége legyen.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 831 — Apu ökölbeszorított keze
Csak én unom már nagyon a Saul fia agyonhájpolását?
dugo93
Azert nagyon jo alkotás.
Persze nem vidám,inkább nyomasztó és kegyetlen,ámde mégis csak ilyen volt az egész borzalom kb.

A kamera mozgas jo,a zene es a hangok nagyon jók és maga téma is jó ,en meg nem lattam filmet amiben a sonnderkommandos a központ.
Janek
Szerintem se rossz, de közel sem annyira jó, ahol most van...(szerintem)
ozibozi
Én viszont alig vártam, hogy vége legyen. Jó tudom, az én hibám, hogy nem hoznak lázba a kameramozgások.
dugo93
Nem mondom,hogy egyedi eset a párom is szenvedett igaz őt a film hangulata nyomasztotta.

De kb. ez már kapirgálta azt,hogy milyen is lehetett ott "élni" ...

több mint 7 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
Csak én unom már nagyon a Saul fia agyonhájpolását?
dugo93
Azert nagyon jo alkotás.
Persze nem vidám,inkább nyomasztó és kegyetlen,ámde mégis csak ilyen volt az egész borzalom kb.

A kamera mozgas jo,a zene es a hangok nagyon jók és maga téma is jó ,en meg nem lattam filmet amiben a sonnderkommandos a központ.
Janek
Szerintem se rossz, de közel sem annyira jó, ahol most van...(szerintem)
ozibozi
Én viszont alig vártam, hogy vége legyen. Jó tudom, az én hibám, hogy nem hoznak lázba a kameramozgások.

több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 16 742
Csak én unom már nagyon a Saul fia agyonhájpolását?
dugo93
Azert nagyon jo alkotás.
Persze nem vidám,inkább nyomasztó és kegyetlen,ámde mégis csak ilyen volt az egész borzalom kb.

A kamera mozgas jo,a zene es a hangok nagyon jók és maga téma is jó ,en meg nem lattam filmet amiben a sonnderkommandos a központ.
Janek
Szerintem se rossz, de közel sem annyira jó, ahol most van...(szerintem)
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 555 — The Mathematician
John Wick 2
jobb mint az első szerintem, tömény akció 1-2 matrix utalás, bár lehet csak én gondoltam túl
és végre megint úgy érzed hogy a főszereplő halandó még ha nem is az de megvan az érzés

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 831 — Apu ökölbeszorított keze
Csak én unom már nagyon a Saul fia agyonhájpolását?
dugo93
Azert nagyon jo alkotás.
Persze nem vidám,inkább nyomasztó és kegyetlen,ámde mégis csak ilyen volt az egész borzalom kb.

A kamera mozgas jo,a zene es a hangok nagyon jók és maga téma is jó ,en meg nem lattam filmet amiben a sonnderkommandos a központ.

több mint 7 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 999 — no es importante
a youtube kritikus generációban, ahol mindenki mindig mindenen kiakad érdekes felvetések arról hogyan kéne filmet elemezni
lassan 3 éves videó mondjuk 😀
 www.youtube.com/watch?v=wJdfJVyDEQE
Negritis
ha már megosztottad ezt, akkor pedig belinkelem én is egyik kedvenc youtube-csatornámat, melyen ugyan nincs sok videó, de azok mind fantasztikusak
 www.youtube.com/user/everyframeapainting/videos

csak egy példa:
 www.youtube.com/watch?v=doaQC-S8de8
baggio
Ket filmes csatornara vagyok "elofizetve", ez az egyik 😊
Igor
találtam még egy hasonlót, és ide jóval gyakrabban is érkeznek új videók
 www.youtube.com/channel/UCWTFGPpNQ0Ms6afXhaWDiRw

 www.youtube.com/watch?v=lLQJiEpCLQE

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 16 742
Tegnap a Duna Tv leadta a Mephisto-t...ha lenne időgép, megnézném az akkori, és mostani dajcsokkövérekorbánok' pofáját a film vetítése utáni kis beszélgetésen(a büfében) anno És most 😊

Szerkesztette: ozibozi
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 085 — #NoStress
Így legalább mindenki örülhetett - egy ideig. 😉

több mint 7 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 999 — no es importante
Hahh



Kár, hogy nem fogadtam a moonlight győzelmére, mert biztos voltam benne csakazértis nekik adják pusztán a téma és a fekete cast miatt, de hogy ennyire direktbe oldják meg, azt azért nem xD


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 403 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
és még a magyarhangja is kiesett a dal első selejtezőjében 😕

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag

empty taxi
Amikor még Johansson így nézett ki 😊 Szerintem a filmjei is magasan jobban voltak ekkor (talán kicsit még fiatalabb volt még?), a Love song for Bobby Long örök kedvec.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
YoungZeeZee 8 474
 index.hu/kultur/cinematrix/2017/02/27/oscar_2017_eredmenyek/

ecsetelik h a legjobb film atadast elbasztak,aztan rossz cimet tuntetnek fel😊
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jövőre garantáltan mindenki meg fogja nézni, hogy jó borítékot kapott-e.
 twitter.com/Ihnatko/status/836091971773018113
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Steve Harvey-t ki engedte a borítékok közelébe?
Tito05
 twitter.com/pattonoswalt/status/836081863915495424
több mint 7 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 630 — Bears fan
Steve Harvey-t ki engedte a borítékok közelébe?
több mint 7 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 630 — Bears fan
Magyar oscar!!!
Tito05
Lemaradt az újabb. Hatalmas gratula Deák Kristóféknak.
iktriad
Ott a pont. Csatlakozom a gratulációhoz 😊