Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Gyűlölködjünk

38 feliratkozó

több mint 1 éve
fake.id 1 942 — sixseveeeeeen
Kemények vagytok srácok! Én mondjuk 2 futárral szoktam együtt tesztelni a tűrőképességünket, 41 mp fölé tényleg nem sikerült még menni, valaki mindig bedobja a törölközőt. 😀
gyeek
Én csak azt nem értem, hogy hogy voltál képes egynél többször belekezdeni... elvesztettél valami fogadást? 😄
warr_b
pedig ha lenne youtuben akkor már lementettem volna 😊

de csak egy kis ízelítő hogy mit találtam eredménykövetőbe:
 www.youtube.com/watch?v=w1yqzk8Ogk0
Negritis, a vajda
Texans wild card meccs gerbicccs tááájm
warr_b
arra ez a ballada való  youtu.be/MuNqDpzjYww?si=dHOfsphu3rsMcSKe

what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 30 401 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Kemények vagytok srácok! Én mondjuk 2 futárral szoktam együtt tesztelni a tűrőképességünket, 41 mp fölé tényleg nem sikerült még menni, valaki mindig bedobja a törölközőt. 😀
gyeek
Én csak azt nem értem, hogy hogy voltál képes egynél többször belekezdeni... elvesztettél valami fogadást? 😄
warr_b
pedig ha lenne youtuben akkor már lementettem volna 😊

de csak egy kis ízelítő hogy mit találtam eredménykövetőbe:
 www.youtube.com/watch?v=w1yqzk8Ogk0
Negritis, a vajda
Texans wild card meccs gerbicccs tááájm


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 011 — The Mathematician
Kemények vagytok srácok! Én mondjuk 2 futárral szoktam együtt tesztelni a tűrőképességünket, 41 mp fölé tényleg nem sikerült még menni, valaki mindig bedobja a törölközőt. 😀
gyeek
Én csak azt nem értem, hogy hogy voltál képes egynél többször belekezdeni... elvesztettél valami fogadást? 😄
warr_b
pedig ha lenne youtuben akkor már lementettem volna 😊

de csak egy kis ízelítő hogy mit találtam eredménykövetőbe:
 www.youtube.com/watch?v=w1yqzk8Ogk0

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 30 401 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Kemények vagytok srácok! Én mondjuk 2 futárral szoktam együtt tesztelni a tűrőképességünket, 41 mp fölé tényleg nem sikerült még menni, valaki mindig bedobja a törölközőt. 😀
gyeek
Én csak azt nem értem, hogy hogy voltál képes egynél többször belekezdeni... elvesztettél valami fogadást? 😄


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
gyeek LSU Tigers 8 722 — Grady Judd fan
Kemények vagytok srácok! Én mondjuk 2 futárral szoktam együtt tesztelni a tűrőképességünket, 41 mp fölé tényleg nem sikerült még menni, valaki mindig bedobja a törölközőt. 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 21 722
Verjem bele a simple Paybe....miatta szopok már egy órája ....
ThundersNFL a Paraszt
egy használhatatlan rakás fos... ezt használom Budapesten is menetjegyek érvényesítésére és sokszor szerencsén múlt csak h nem bírságoltak meg (értsd nem volt ellenőr). Fizetéseknél is homokórázik, nem működik, aztán ha bejelentem a problémát a válasz annyi h sajnáljuk, kivizsgáljuk.
Beki
Ha a parkolást ezen keresztül fizeted és nem ellenőrzöd figyelmesen a GPS pozíciót amit ő meghatároz,
akkor simán a zónahatár másik oldalára teszi a parkolást.
Hiába mész be a kerületi parkoló társasághoz reklamálni,
ha nem ugyanaz a díjszabás van abban a zónában, akkor állítólag egy Fővárosi Rendelet miatt, nem tekinthet el a bírságtól a kerület, még ha ők látják is az igazolást a telefonodban, el is fogadnák,
de TILOS 🙈

Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 30 401 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
WARNING! VIEWER DISCRETION IS ADVISED!

A fészbuk link mögött egy karantén idején felvett akusztikus szám nézhető/hallgatható Hoppál Péter és Hoppál Hunor előadásában. Ákos - Hello

Akkora hányingert és minden egyéb kellemetlen érzetet keltő krindzs, hogy a jóérzésű ember ritkán bírja fél percnél tovább. Ugyanez okból fasza kihívás és főleg ezért teszem be ide. Az én rekordom sokadik nekifutásra 41 másodperc.

 www.facebook.com/watch/?v=2441129242866160
gyeek
én végig tudtam nézni, mondjuk én imádom, amikor magyar politikusok vállalhatatlan dolgokat művelnek 😀
Löfli
Wáááh, egy perc.
Keresek valami Cannibal Corpse-t fültisztításnak 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
Beki New York Jets 2 894
Verjem bele a simple Paybe....miatta szopok már egy órája ....
ThundersNFL a Paraszt
egy használhatatlan rakás fos... ezt használom Budapesten is menetjegyek érvényesítésére és sokszor szerencsén múlt csak h nem bírságoltak meg (értsd nem volt ellenőr). Fizetéseknél is homokórázik, nem működik, aztán ha bejelentem a problémát a válasz annyi h sajnáljuk, kivizsgáljuk.
több mint 1 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 260 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
WARNING! VIEWER DISCRETION IS ADVISED!

A fészbuk link mögött egy karantén idején felvett akusztikus szám nézhető/hallgatható Hoppál Péter és Hoppál Hunor előadásában. Ákos - Hello

Akkora hányingert és minden egyéb kellemetlen érzetet keltő krindzs, hogy a jóérzésű ember ritkán bírja fél percnél tovább. Ugyanez okból fasza kihívás és főleg ezért teszem be ide. Az én rekordom sokadik nekifutásra 41 másodperc.

 www.facebook.com/watch/?v=2441129242866160
gyeek
én végig tudtam nézni, mondjuk én imádom, amikor magyar politikusok vállalhatatlan dolgokat művelnek 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 1 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 266 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Verjem bele a simple Paybe....miatta szopok már egy órája ....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 165 — Cowboys fan
 24.hu/belfold/2025/04/01/benedek-tibor-ujpest-falfestmeny/

egyébként egy ilyenhez mennyire kell agyatlan suttyó gerinctelen senki faszkalapnak lenni?
slowmotion
 www.facebook.com/fradimob/posts/pfbid02dtxqTqnRzkdbeEpqf6PEinZcCDk3QucogGyCzpgXBaofqDftyFRCeDCj1EgLM84Rl
NB2
értem a posztot, de nem értem. ha esetleg...
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 055 — nabege2@yahoo.com
 24.hu/belfold/2025/04/01/benedek-tibor-ujpest-falfestmeny/

egyébként egy ilyenhez mennyire kell agyatlan suttyó gerinctelen senki faszkalapnak lenni?
slowmotion
 www.facebook.com/fradimob/posts/pfbid02dtxqTqnRzkdbeEpqf6PEinZcCDk3QucogGyCzpgXBaofqDftyFRCeDCj1EgLM84Rl
több mint 1 éve
YoungZeeZee 9 845
WARNING! VIEWER DISCRETION IS ADVISED!

A fészbuk link mögött egy karantén idején felvett akusztikus előadású szám nézhető/hallgatható Hoppál Péter és Hoppál Hunor előadásában. Ákos - Hello

Akkora hányingert és minden egyéb kellemetlen érzetet keltő krindzs, hogy a jóérzésű ember ritkán bírja fél percnél tovább. Ugyanez okból fasza kihívás és főleg ezért teszem be ide. Az én rekordom sokadik nekifutásra 41 másodperc.

 www.facebook.com/watch/?v=2441129242866160
gyeek
Én az Ákos se bírom, úgyhogy nem kínzom magam, inkább kiesek gyorsan ebből a versenyből.
Matthew99
alapbol nincs ezzel gond. sztem van rosszabb es jobb is, vagy hoppal
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 011 — The Mathematician
Az a baj hogy Ákos nem "bántó" amíg nem figyelsz oda hogy mit hallgatsz, Hooligans,.nickelbakc.... Féle popszutyok
Persze ha odafigyelünk akkor instant cringe

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
WARNING! VIEWER DISCRETION IS ADVISED!

A fészbuk link mögött egy karantén idején felvett akusztikus előadású szám nézhető/hallgatható Hoppál Péter és Hoppál Hunor előadásában. Ákos - Hello

Akkora hányingert és minden egyéb kellemetlen érzetet keltő krindzs, hogy a jóérzésű ember ritkán bírja fél percnél tovább. Ugyanez okból fasza kihívás és főleg ezért teszem be ide. Az én rekordom sokadik nekifutásra 41 másodperc.

 www.facebook.com/watch/?v=2441129242866160
gyeek
Én az Ákos se bírom, úgyhogy nem kínzom magam, inkább kiesek gyorsan ebből a versenyből.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 011 — The Mathematician
Hu ba+ 1perc.volt de faaaaj

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
gyeek LSU Tigers 8 722 — Grady Judd fan
WARNING! VIEWER DISCRETION IS ADVISED!

A fészbuk link mögött egy karantén idején felvett akusztikus szám nézhető/hallgatható Hoppál Péter és Hoppál Hunor előadásában. Ákos - Hello

Akkora hányingert és minden egyéb kellemetlen érzetet keltő krindzs, hogy a jóérzésű ember ritkán bírja fél percnél tovább. Ugyanez okból fasza kihívás és főleg ezért teszem be ide. Az én rekordom sokadik nekifutásra 41 másodperc.

 www.facebook.com/watch/?v=2441129242866160

Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 30 401 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 24.hu/belfold/2025/04/01/benedek-tibor-ujpest-falfestmeny/

egyébként egy ilyenhez mennyire kell agyatlan suttyó gerinctelen senki faszkalapnak lenni?
slowmotion
Ha lenne a fradiban egy kis jóérzés, nagy hírverés közepette, saját kontón helyreállítanák.
Hanni
Mièrt biztos hogy fradista volt ès azèrt csinàltàk mert Benedek meg UTEs? Nem lehet hogy simán csak agyhalott ès azèrt csinàltàk 🤔🤷 pont az ilyen megszólalások gerjesztik a feszkót....azèrt Benedeket bőven elfogadta mindenki klubszimpàtiától függetlenül
dande2
attól hogy sokan elfogadták még nem biztos hogy néhány agyhalott idióta tudni fogja hogy az ott mi
annyit lát a barom hogy ute és befesti zöldre
vagy azért mert szerinte vicces trollkodás, vagy azért mer egy fradista suttyó és "we are owning you"
Negritis, a vajda
Tizenéves kis nyálasok nagytöbbsége már a saját Lipcseijüket sem ismeri, nem hogy egy Benedekről tudnák hogy ki volt.
| /egyikük sincs fent a tiktok on / |
ozibozi
Anno Fradistaként szurkoltam neki(k) a bek győzelemhez.
A posillipo (elődöntő) visszavágó qrva nagy volt.
kittli
Anno szerintem még igen kevesen drukkoltak/ nemfagyisták/ az Anderleht-FTC BL csoportkörbe jutáskor Kunticék ellen.
ozibozi
Gimis magyartanárom véresszájú Újpest drukker volt (szopatta is mindig a nem kevés fradista osztálytársamat), de ott még ő is full elánnal drukkolt nekik.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 21 722
 24.hu/belfold/2025/04/01/benedek-tibor-ujpest-falfestmeny/

egyébként egy ilyenhez mennyire kell agyatlan suttyó gerinctelen senki faszkalapnak lenni?
slowmotion
Ha lenne a fradiban egy kis jóérzés, nagy hírverés közepette, saját kontón helyreállítanák.
Hanni
Mièrt biztos hogy fradista volt ès azèrt csinàltàk mert Benedek meg UTEs? Nem lehet hogy simán csak agyhalott ès azèrt csinàltàk 🤔🤷 pont az ilyen megszólalások gerjesztik a feszkót....azèrt Benedeket bőven elfogadta mindenki klubszimpàtiától függetlenül
dande2
attól hogy sokan elfogadták még nem biztos hogy néhány agyhalott idióta tudni fogja hogy az ott mi
annyit lát a barom hogy ute és befesti zöldre
vagy azért mert szerinte vicces trollkodás, vagy azért mer egy fradista suttyó és "we are owning you"
Negritis, a vajda
Tizenéves kis nyálasok nagytöbbsége már a saját Lipcseijüket sem ismeri, nem hogy egy Benedekről tudnák hogy ki volt.
| /egyikük sincs fent a tiktok on / |
ozibozi
Anno Fradistaként szurkoltam neki(k) a bek győzelemhez.
A posillipo (elődöntő) visszavágó qrva nagy volt.
kittli
Anno szerintem még igen kevesen drukkoltak/ nemfagyisták/ az Anderleht-FTC BL csoportkörbe jutáskor Kunticék ellen.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 408 — #NoStress
Anno Fradistaként szurkoltam neki(k) a bek győzelemhez.
A posillipo (elődöntő) visszavágó qrva nagy volt.
kittli
Akkor te sem vagy mán mai csirke
ThundersNFL a Paraszt
Itt már senki se az.

több mint 1 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 266 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
 24.hu/belfold/2025/04/01/benedek-tibor-ujpest-falfestmeny/

egyébként egy ilyenhez mennyire kell agyatlan suttyó gerinctelen senki faszkalapnak lenni?
slowmotion
Ha lenne a fradiban egy kis jóérzés, nagy hírverés közepette, saját kontón helyreállítanák.
Hanni
Mièrt biztos hogy fradista volt ès azèrt csinàltàk mert Benedek meg UTEs? Nem lehet hogy simán csak agyhalott ès azèrt csinàltàk 🤔🤷 pont az ilyen megszólalások gerjesztik a feszkót....azèrt Benedeket bőven elfogadta mindenki klubszimpàtiától függetlenül
dande2
attól hogy sokan elfogadták még nem biztos hogy néhány agyhalott idióta tudni fogja hogy az ott mi
annyit lát a barom hogy ute és befesti zöldre
vagy azért mert szerinte vicces trollkodás, vagy azért mer egy fradista suttyó és "we are owning you"
Negritis, a vajda
Tizenéves kis nyálasok nagytöbbsége már a saját Lipcseijüket sem ismeri, nem hogy egy Benedekről tudnák hogy ki volt.
| /egyikük sincs fent a tiktok on / |
ozibozi
Anno Fradistaként szurkoltam neki(k) a bek győzelemhez.
A posillipo (elődöntő) visszavágó qrva nagy volt.
kittli
Akkor te sem vagy mán mai csirke

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 947 — Steelers fan
 24.hu/belfold/2025/04/01/benedek-tibor-ujpest-falfestmeny/

egyébként egy ilyenhez mennyire kell agyatlan suttyó gerinctelen senki faszkalapnak lenni?
slowmotion
Ha lenne a fradiban egy kis jóérzés, nagy hírverés közepette, saját kontón helyreállítanák.
Hanni
Mièrt biztos hogy fradista volt ès azèrt csinàltàk mert Benedek meg UTEs? Nem lehet hogy simán csak agyhalott ès azèrt csinàltàk 🤔🤷 pont az ilyen megszólalások gerjesztik a feszkót....azèrt Benedeket bőven elfogadta mindenki klubszimpàtiától függetlenül
dande2
attól hogy sokan elfogadták még nem biztos hogy néhány agyhalott idióta tudni fogja hogy az ott mi
annyit lát a barom hogy ute és befesti zöldre
vagy azért mert szerinte vicces trollkodás, vagy azért mer egy fradista suttyó és "we are owning you"
Negritis, a vajda
Tizenéves kis nyálasok nagytöbbsége már a saját Lipcseijüket sem ismeri, nem hogy egy Benedekről tudnák hogy ki volt.
| /egyikük sincs fent a tiktok on / |
ozibozi
Anno Fradistaként szurkoltam neki(k) a bek győzelemhez.
A posillipo (elődöntő) visszavágó qrva nagy volt.

"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 21 722
 24.hu/belfold/2025/04/01/benedek-tibor-ujpest-falfestmeny/

egyébként egy ilyenhez mennyire kell agyatlan suttyó gerinctelen senki faszkalapnak lenni?
slowmotion
Ha lenne a fradiban egy kis jóérzés, nagy hírverés közepette, saját kontón helyreállítanák.
Hanni
Mièrt biztos hogy fradista volt ès azèrt csinàltàk mert Benedek meg UTEs? Nem lehet hogy simán csak agyhalott ès azèrt csinàltàk 🤔🤷 pont az ilyen megszólalások gerjesztik a feszkót....azèrt Benedeket bőven elfogadta mindenki klubszimpàtiától függetlenül
dande2
attól hogy sokan elfogadták még nem biztos hogy néhány agyhalott idióta tudni fogja hogy az ott mi
annyit lát a barom hogy ute és befesti zöldre
vagy azért mert szerinte vicces trollkodás, vagy azért mer egy fradista suttyó és "we are owning you"
Negritis, a vajda
Tizenéves kis nyálasok nagytöbbsége már a saját Lipcseijüket sem ismeri, nem hogy egy Benedekről tudnák hogy ki volt.
| /egyikük sincs fent a tiktok on / |
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 011 — The Mathematician
 24.hu/belfold/2025/04/01/benedek-tibor-ujpest-falfestmeny/

egyébként egy ilyenhez mennyire kell agyatlan suttyó gerinctelen senki faszkalapnak lenni?
slowmotion
Ha lenne a fradiban egy kis jóérzés, nagy hírverés közepette, saját kontón helyreállítanák.
Hanni
Mièrt biztos hogy fradista volt ès azèrt csinàltàk mert Benedek meg UTEs? Nem lehet hogy simán csak agyhalott ès azèrt csinàltàk 🤔🤷 pont az ilyen megszólalások gerjesztik a feszkót....azèrt Benedeket bőven elfogadta mindenki klubszimpàtiától függetlenül
dande2
attól hogy sokan elfogadták még nem biztos hogy néhány agyhalott idióta tudni fogja hogy az ott mi
annyit lát a barom hogy ute és befesti zöldre
vagy azért mert szerinte vicces trollkodás, vagy azért mer egy fradista suttyó és "we are owning you"

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 321 — Így remélem megfelelek nektek.....
 24.hu/belfold/2025/04/01/benedek-tibor-ujpest-falfestmeny/

egyébként egy ilyenhez mennyire kell agyatlan suttyó gerinctelen senki faszkalapnak lenni?
slowmotion
Ha lenne a fradiban egy kis jóérzés, nagy hírverés közepette, saját kontón helyreállítanák.
Hanni
Mièrt biztos hogy fradista volt ès azèrt csinàltàk mert Benedek meg UTEs? Nem lehet hogy simán csak agyhalott ès azèrt csinàltàk 🤔🤷 pont az ilyen megszólalások gerjesztik a feszkót....azèrt Benedeket bőven elfogadta mindenki klubszimpàtiától függetlenül

Szerkesztette: dande2