A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 1 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
én azt rühellem mikor nem tudok leszállni a szájbavert metro/villamos/buszról mer az ajtóban ott tobzódnak hogy először tudjanak felszállni
Negritis, a vajda
Óóóó, ez volt a kedvenc nevelési tevékenységem egyetemistaként, akkor is voltam már közel 100 kiló, hátamon a 20-30 kilós óriás hátizsák, amivel ingáztam otthon meg a koli között hétvégenként, ehhez társulva a felülről lefelé történő mozgás helyzeti előnye. Volt olyan idióta, amelyik konkrétan 2 métert repült az ajtótól, ahogy legázoltam, és mindig igyekeztem még a leszállás után egyből egy lendületes 90 fokos jobb-vagy balkanyart is tenni, hogy a hátizsák még pofánverje a maradék tolakodót.
somoskovig
mondjuk én azokat is rühellem, akik nem képesek levenni a hátukról a hátizsákot a tömegközlekedésen. ha nem bírod készségszinten fel-levenni, akkor mi a faszt pakolod tele?
slowmotion
A járműben nem volt rajtam, leszállás előtt vettem fel a fegyverzetet. 😊

több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 322 — Cowboys fan
én azt rühellem mikor nem tudok leszállni a szájbavert metro/villamos/buszról mer az ajtóban ott tobzódnak hogy először tudjanak felszállni
Negritis, a vajda
Óóóó, ez volt a kedvenc nevelési tevékenységem egyetemistaként, akkor is voltam már közel 100 kiló, hátamon a 20-30 kilós óriás hátizsák, amivel ingáztam otthon meg a koli között hétvégenként, ehhez társulva a felülről lefelé történő mozgás helyzeti előnye. Volt olyan idióta, amelyik konkrétan 2 métert repült az ajtótól, ahogy legázoltam, és mindig igyekeztem még a leszállás után egyből egy lendületes 90 fokos jobb-vagy balkanyart is tenni, hogy a hátizsák még pofánverje a maradék tolakodót.
somoskovig
mondjuk én azokat is rühellem, akik nem képesek levenni a hátukról a hátizsákot a tömegközlekedésen. ha nem bírod készségszinten fel-levenni, akkor mi a faszt pakolod tele?
egyszer valami csíra a villamoson hátizsák + telefon + fülhallgató kombót nyomott, a gyereket majdnem lenyomta a másik oldali ajtó lépcsőjén. kicsit arrébb tettem, azt elkezdett pampogni. mondtam neki, hogy azért nem a zárt ajtón keresztül állt arrébb, mert ott van a két gyerek velem, meg mert éppen mennénk az iskolába, és nincs időm idiótákat tanítani.

Szerkesztette: slowmotion
több mint 1 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
én azt rühellem mikor nem tudok leszállni a szájbavert metro/villamos/buszról mer az ajtóban ott tobzódnak hogy először tudjanak felszállni
Negritis, a vajda
Óóóó, ez volt a kedvenc nevelési tevékenységem egyetemistaként, akkor is voltam már közel 100 kiló, hátamon a 20-30 kilós óriás hátizsák, amivel ingáztam otthon meg a koli között hétvégenként, ehhez társulva a felülről lefelé történő mozgás helyzeti előnye. Volt olyan idióta, amelyik konkrétan 2 métert repült az ajtótól, ahogy legázoltam, és mindig igyekeztem még a leszállás után egyből egy lendületes 90 fokos jobb-vagy balkanyart is tenni, hogy a hátizsák még pofánverje a maradék tolakodót.

több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 943
az isten szakassza le azt a redvás retkes otp-t de tényleg, ennyire nem lehetnek alkalmatlan balfaszok, hatodjára menjek ügyvédhez átfogalmazni a kibebaszott adásvételit, meg vagy negyedjére a fundamentába, ahova harmadjára kérek munkavállalóit, itt se néznek hülyének a munkaügyön, mert vagy hatodjára küldik hiánypótlásra azt a retkes csokos papírt, hogy vissza lehessen igényelni a szájbavert 5%-ot, mikor már elsőre abban a tudatban voltam hogy akkor már rendben vagyunk, nem ér annyit az egész amennyit baszakodtunk már vele, már ott tartok hogy akkor szarom le az áfát, pedig többhavi fizuról lenne szó, persze megugattam asszonynak hogy jó lesz a KH, de "ne menjünk oda mert nekem a kollegabőm odabent a munkahelyen az otp-t ajánlotta"

Tényleg bazdmeg szarom én a szabit meg a pénzt, mikor idénre terveztük a lagzi+nászút kombót, oszt még be se költöztünk...
eaglesmcnabb
vol. nyolcmillió

Amúgy a kibaszott ügyvéd is egy világi balfasz, hogy nem tudja megírni normálisan ezt a fost, ezzel foglalkozik elvileg, de vajon hány CSOK szerződést írhatott ez az életében, kettőt? Hogy nem látta beadáskor hogy úgy szar ahogy van? /komolyan én vagyok amúgy az idióta, hogy a fél fórum jogász, oszt mégis beszopok egy világtalant)
Mert nyilván az OTP hetedjére is hibát talált. Soha nem fogunk költözni baszki, kibaszott vicc.
eaglesmcnabb
Igen, egy kompetens ügyvéd sokat tud segíteni, a többletmunkáért egy forintot se fizess neki (saját tapasztalat, ugyanezen bank, ugyanúgy CSOK-os hitel: elsőre meg is voltunk).
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
az isten szakassza le azt a redvás retkes otp-t de tényleg, ennyire nem lehetnek alkalmatlan balfaszok, hatodjára menjek ügyvédhez átfogalmazni a kibebaszott adásvételit, meg vagy negyedjére a fundamentába, ahova harmadjára kérek munkavállalóit, itt se néznek hülyének a munkaügyön, mert vagy hatodjára küldik hiánypótlásra azt a retkes csokos papírt, hogy vissza lehessen igényelni a szájbavert 5%-ot, mikor már elsőre abban a tudatban voltam hogy akkor már rendben vagyunk, nem ér annyit az egész amennyit baszakodtunk már vele, már ott tartok hogy akkor szarom le az áfát, pedig többhavi fizuról lenne szó, persze megugattam asszonynak hogy jó lesz a KH, de "ne menjünk oda mert nekem a kollegabőm odabent a munkahelyen az otp-t ajánlotta"

Tényleg bazdmeg szarom én a szabit meg a pénzt, mikor idénre terveztük a lagzi+nászút kombót, oszt még be se költöztünk...
eaglesmcnabb
vol. nyolcmillió

Amúgy a kibaszott ügyvéd is egy világi balfasz, hogy nem tudja megírni normálisan ezt a fost, ezzel foglalkozik elvileg, de vajon hány CSOK szerződést írhatott ez az életében, kettőt? Hogy nem látta beadáskor hogy úgy szar ahogy van? /komolyan én vagyok amúgy az idióta, hogy a fél fórum jogász, oszt mégis beszopok egy világtalant)
Mert nyilván az OTP hetedjére is hibát talált. Soha nem fogunk költözni baszki, kibaszott vicc.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Fúúú, de utálok bizonyos embertípusokat, főleg ha ez még kombinálódik is, akkor ütni tudnék, de durván.
Szállnék fel a metróra, de előttem a csini ázsiai nőcike, drága ruhában meg totyogva nyomkodja a telefonját mintha csak ő létezne a világon.
Aztán mikor szólok neki, hogy move, move, akkor meg még neki állj feljebb és nekiáll karattyolni csehül.
Mikor meg mondom neki, hogy nem értem, akkor kb. vmi olyasmit válaszol, hogy hát ő csak csehül tud, meg Csehországban vagyok, szal jó lenne ha tudnék vagy vmi ilyesmi, legalábbis ahogy kivettem az arckifejezéséből.
Ráadásul amilyen negédes fejjel mondta, úgy felkúrta az agyamat, hogy azt hittem ott helyben vagy leköpöm, megütöm vagy megfejelem...kibaszott beképzelt férgek..gyűlölöm az ilyen kivagyi embereket.
Lúdas Solymi
Jste pekny kurva.
Meg van oldva.
Szívesen
jobbágy#JC6
Ohh, ilyeneket tudok csehul, amugy van naluk a picsa is, kb. hasonloan vulgaris jelentessel, csak nem akartam en lenni a turho paraszt.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 520 — The Mathematician
én azt rühellem mikor nem tudok leszállni a szájbavert metro/villamos/buszról mer az ajtóban ott tobzódnak hogy először tudjanak felszállni
Negritis, a vajda
aztán mennek egy megállót, és újra átvergődnek a fél buszon 😀
eaglesmcnabb
Vonaton ritkább de most konkrétan a kaller nem bírt lejönni kb mer a barmok elállták az ajtót

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
én azt rühellem mikor nem tudok leszállni a szájbavert metro/villamos/buszról mer az ajtóban ott tobzódnak hogy először tudjanak felszállni
Negritis, a vajda
aztán mennek egy megállót, és újra átvergődnek a fél buszon 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Fúúú, de utálok bizonyos embertípusokat, főleg ha ez még kombinálódik is, akkor ütni tudnék, de durván.
Szállnék fel a metróra, de előttem a csini ázsiai nőcike, drága ruhában meg totyogva nyomkodja a telefonját mintha csak ő létezne a világon.
Aztán mikor szólok neki, hogy move, move, akkor meg még neki állj feljebb és nekiáll karattyolni csehül.
Mikor meg mondom neki, hogy nem értem, akkor kb. vmi olyasmit válaszol, hogy hát ő csak csehül tud, meg Csehországban vagyok, szal jó lenne ha tudnék vagy vmi ilyesmi, legalábbis ahogy kivettem az arckifejezéséből.
Ráadásul amilyen negédes fejjel mondta, úgy felkúrta az agyamat, hogy azt hittem ott helyben vagy leköpöm, megütöm vagy megfejelem...kibaszott beképzelt férgek..gyűlölöm az ilyen kivagyi embereket.
Lúdas Solymi
Jste pekny kurva.
Meg van oldva.
Szívesen
jobbágy#JC6
Pont ezt akartam mondani hogy a kurva (kurwa) szót mindenhol megértik már, pláne Németországtól keletre.

Amúgy ilyenkor én is finoman beleállok az aurájába és ahogy elsötétül a környezete a rávetülő árnyék miatt ösztönösen megérzi a bajt 😊

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 784
Fúúú, de utálok bizonyos embertípusokat, főleg ha ez még kombinálódik is, akkor ütni tudnék, de durván.
Szállnék fel a metróra, de előttem a csini ázsiai nőcike, drága ruhában meg totyogva nyomkodja a telefonját mintha csak ő létezne a világon.
Aztán mikor szólok neki, hogy move, move, akkor meg még neki állj feljebb és nekiáll karattyolni csehül.
Mikor meg mondom neki, hogy nem értem, akkor kb. vmi olyasmit válaszol, hogy hát ő csak csehül tud, meg Csehországban vagyok, szal jó lenne ha tudnék vagy vmi ilyesmi, legalábbis ahogy kivettem az arckifejezéséből.
Ráadásul amilyen negédes fejjel mondta, úgy felkúrta az agyamat, hogy azt hittem ott helyben vagy leköpöm, megütöm vagy megfejelem...kibaszott beképzelt férgek..gyűlölöm az ilyen kivagyi embereket.
Lúdas Solymi
Jste pekny kurva.
Meg van oldva.
Szívesen
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 520 — The Mathematician
én azt rühellem mikor nem tudok leszállni a szájbavert metro/villamos/buszról mer az ajtóban ott tobzódnak hogy először tudjanak felszállni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Fúúú, de utálok bizonyos embertípusokat, főleg ha ez még kombinálódik is, akkor ütni tudnék, de durván.
Szállnék fel a metróra, de előttem a csini ázsiai nőcike, drága ruhában meg totyogva nyomkodja a telefonját mintha csak ő létezne a világon.
Aztán mikor szólok neki, hogy move, move, akkor meg még neki állj feljebb és nekiáll karattyolni csehül.
Mikor meg mondom neki, hogy nem értem, akkor kb. vmi olyasmit válaszol, hogy hát ő csak csehül tud, meg Csehországban vagyok, szal jó lenne ha tudnék vagy vmi ilyesmi, legalábbis ahogy kivettem az arckifejezéséből.
Ráadásul amilyen negédes fejjel mondta, úgy felkúrta az agyamat, hogy azt hittem ott helyben vagy leköpöm, megütöm vagy megfejelem...kibaszott beképzelt férgek..gyűlölöm az ilyen kivagyi embereket.
Lúdas Solymi
Tömegközlekedésben ha parasztot érzékelek nem kommunikálok, hasznosítom a testtömegem. Ha ő nem figyel a környezetére, én se veszem őt figyelembe.

Amikor régen egy barátnőmet kísértem a kínai nagykövetségre érkezés előtt néhány perccel szólt csak, hogy ne lepődjek meg ha rálépnek a lábamra, letüsszentenek, szóval tipik patkány műsor. Egy idő után viszont megfigyeltem, hogy őket se érdekli ha valaki rájuk lép. Onnantól kezdve folyamatosan balra forogtam, így a merőlegesen kereszteződő sorokban mindig én léptem rá valakire. Csak a csajomat zavarta pedig ő megúszta tiszta cipővel.
gyeek
En altalaban nyugodt vagyok ilyenkor, maximum kezzel egy picit, finom megtolom egy sorry kisereteben, de ma vhogy eldurrant az agyam.
Lehet az idojaras, oregszem na.
több mint 1 éve
MC12 New Orleans Saints 6 155
Fúúú, de utálok bizonyos embertípusokat, főleg ha ez még kombinálódik is, akkor ütni tudnék, de durván.
Szállnék fel a metróra, de előttem a csini ázsiai nőcike, drága ruhában meg totyogva nyomkodja a telefonját mintha csak ő létezne a világon.
Aztán mikor szólok neki, hogy move, move, akkor meg még neki állj feljebb és nekiáll karattyolni csehül.
Mikor meg mondom neki, hogy nem értem, akkor kb. vmi olyasmit válaszol, hogy hát ő csak csehül tud, meg Csehországban vagyok, szal jó lenne ha tudnék vagy vmi ilyesmi, legalábbis ahogy kivettem az arckifejezéséből.
Ráadásul amilyen negédes fejjel mondta, úgy felkúrta az agyamat, hogy azt hittem ott helyben vagy leköpöm, megütöm vagy megfejelem...kibaszott beképzelt férgek..gyűlölöm az ilyen kivagyi embereket.
Lúdas Solymi
Move, move...
A józsefvárosi piacon ha valaki sietett mindig egy jól ismert ázsiai szót harsogott, lehet neked is ezt kellett volna.
"Kocsi! Kocsi!"
kittli
Nono klasszikusokat csak pontosan szépen:
“Koccsiiii, vigyásszz koccsiii” 😀😀

“A kiábrándult idealistákból lettek a cinikusok”
több mint 1 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 205 — Steelers fan
Fúúú, de utálok bizonyos embertípusokat, főleg ha ez még kombinálódik is, akkor ütni tudnék, de durván.
Szállnék fel a metróra, de előttem a csini ázsiai nőcike, drága ruhában meg totyogva nyomkodja a telefonját mintha csak ő létezne a világon.
Aztán mikor szólok neki, hogy move, move, akkor meg még neki állj feljebb és nekiáll karattyolni csehül.
Mikor meg mondom neki, hogy nem értem, akkor kb. vmi olyasmit válaszol, hogy hát ő csak csehül tud, meg Csehországban vagyok, szal jó lenne ha tudnék vagy vmi ilyesmi, legalábbis ahogy kivettem az arckifejezéséből.
Ráadásul amilyen negédes fejjel mondta, úgy felkúrta az agyamat, hogy azt hittem ott helyben vagy leköpöm, megütöm vagy megfejelem...kibaszott beképzelt férgek..gyűlölöm az ilyen kivagyi embereket.
Lúdas Solymi
Move, move...
A józsefvárosi piacon ha valaki sietett mindig egy jól ismert ázsiai szót harsogott, lehet neked is ezt kellett volna.
"Kocsi! Kocsi!"
több mint 1 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Fúúú, de utálok bizonyos embertípusokat, főleg ha ez még kombinálódik is, akkor ütni tudnék, de durván.
Szállnék fel a metróra, de előttem a csini ázsiai nőcike, drága ruhában meg totyogva nyomkodja a telefonját mintha csak ő létezne a világon.
Aztán mikor szólok neki, hogy move, move, akkor meg még neki állj feljebb és nekiáll karattyolni csehül.
Mikor meg mondom neki, hogy nem értem, akkor kb. vmi olyasmit válaszol, hogy hát ő csak csehül tud, meg Csehországban vagyok, szal jó lenne ha tudnék vagy vmi ilyesmi, legalábbis ahogy kivettem az arckifejezéséből.
Ráadásul amilyen negédes fejjel mondta, úgy felkúrta az agyamat, hogy azt hittem ott helyben vagy leköpöm, megütöm vagy megfejelem...kibaszott beképzelt férgek..gyűlölöm az ilyen kivagyi embereket.
Lúdas Solymi
Tömegközlekedésben ha parasztot érzékelek nem kommunikálok, hasznosítom a testtömegem. Ha ő nem figyel a környezetére, én se veszem őt figyelembe.

Amikor régen egy barátnőmet kísértem a kínai nagykövetségre érkezés előtt néhány perccel szólt csak, hogy ne lepődjek meg ha rálépnek a lábamra, letüsszentenek, szóval tipik patkány műsor. Egy idő után viszont megfigyeltem, hogy őket se érdekli ha valaki rájuk lép. Onnantól kezdve folyamatosan balra forogtam, így a merőlegesen kereszteződő sorokban mindig én léptem rá valakire. Csak a csajomat zavarta pedig ő megúszta tiszta cipővel.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Fúúú, de utálok bizonyos embertípusokat, főleg ha ez még kombinálódik is, akkor ütni tudnék, de durván.
Szállnék fel a metróra, de előttem a csini ázsiai nőcike, drága ruhában meg totyogva nyomkodja a telefonját mintha csak ő létezne a világon.
Aztán mikor szólok neki, hogy move, move, akkor meg még neki állj feljebb és nekiáll karattyolni csehül.
Mikor meg mondom neki, hogy nem értem, akkor kb. vmi olyasmit válaszol, hogy hát ő csak csehül tud, meg Csehországban vagyok, szal jó lenne ha tudnék vagy vmi ilyesmi, legalábbis ahogy kivettem az arckifejezéséből.
Ráadásul amilyen negédes fejjel mondta, úgy felkúrta az agyamat, hogy azt hittem ott helyben vagy leköpöm, megütöm vagy megfejelem...kibaszott beképzelt férgek..gyűlölöm az ilyen kivagyi embereket.

Szerkesztette: Lúdas Solymi
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 672 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ő volt az aki nem volt hajlandó antibiotikumot felírni és megkérdezte, hogy amíg nem voltak antibiotikumot, addig mi volt, tán meghaltak az emberek? 😀
warr_b
mondjuk orvosként tudhatná hogy igen addig meghaltak
 www.nber.org/bh-20192/reductions-mortality-rates-and-health-disparities-introduction-penicillin
Negritis, a vajda
Igen, pont ez volt benne a "vicces" 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 520 — The Mathematician
Ő volt az aki nem volt hajlandó antibiotikumot felírni és megkérdezte, hogy amíg nem voltak antibiotikumot, addig mi volt, tán meghaltak az emberek? 😀
warr_b
mondjuk orvosként tudhatná hogy igen addig meghaltak
 www.nber.org/bh-20192/reductions-mortality-rates-and-health-disparities-introduction-penicillin

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 672 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Úgy döntöttünk lecseréljük a házi orvosunkat.
A doki tapló, az asszisztens egy igazi hülye picsa, ráadásul már belefutottam olyan "ellátásába" ami után két hétig kellett rohangálnom, hogy jóra jöjjön a dolog.
Nem vagyok ismerős a városban ezért érdeklődtem kihez érdemes váltani. Feltűnt, hogy vannak akik nem is vesznek át beteget, de csak kirajzolódott a név akit megkerestünk.
Első kérdése, honnan akarunk átjönni. Mondom neki.
"Bocs, nem."
"Miért?"
Onnan nem vesz át beteget, nem lenne etikus, blabla...
Erősködtem és a végén kinyögte, hogy a dokim finoman jelezte, hogy nem örülne neki és hát többek között ő az ügyelet vezető is.
Oké, Mondom addig megyek amíg valakit nem találok, ő meg szkeptikusan sok sikert kívánt a dologhoz és még egyszer elnézést kért.
A jó büdös k... a..t az egésznek.
kittli
Nekünk kábé pont ugyanez volt anno Gyöngyikével 😀
Tőle se vett át senki beteget, mert féltek tőle... 80+-os vén szutyok. Ő volt az aki nem volt hajlandó antibiotikumot felírni és megkérdezte, hogy amíg nem voltak antibiotikumot, addig mi volt, tán meghaltak az emberek? 😀
Aztán elköltöztünk. Mondjuk már bő másfél éve, de dokinál azóta sem voltunk, csak a gyerekekkel...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 205 — Steelers fan
Úgy döntöttünk lecseréljük a házi orvosunkat.
A doki tapló, az asszisztens egy igazi hülye picsa, ráadásul már belefutottam olyan "ellátásába" ami után két hétig kellett rohangálnom, hogy jóra jöjjön a dolog.
Nem vagyok ismerős a városban ezért érdeklődtem kihez érdemes váltani. Feltűnt, hogy vannak akik nem is vesznek át beteget, de csak kirajzolódott a név akit megkerestünk.
Első kérdése, honnan akarunk átjönni. Mondom neki.
"Bocs, nem."
"Miért?"
Onnan nem vesz át beteget, nem lenne etikus, blabla...
Erősködtem és a végén kinyögte, hogy a dokim finoman jelezte, hogy nem örülne neki és hát többek között ő az ügyelet vezető is.
Oké, Mondom addig megyek amíg valakit nem találok, ő meg szkeptikusan sok sikert kívánt a dologhoz és még egyszer elnézést kért.
A jó büdös k... a..t az egésznek.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 520 — The Mathematician
Mikor elkezdtem ügyvédjelöltködni akkor a szó legszorosabb értelmében véve a nulláról tanultam meg mindent élesben.
Amadeus von Dollárbaloldal
van egyáltalán olyan szakma ahol rendesen felkészítik az embert arra amivel találkozni fog?
infoban alsó hangon 15-20 éves lemaradásban van az oktatás

orvos-tanár talán ami "naprakész" de az is azért mert ott is minden le van maradva
Negritis, a vajda
Hegesztő, asztalos?
vpi
nope, ott se azokat az eszközöket "tanulják" amit utána a műhelyben fognak

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 447
Mikor elkezdtem ügyvédjelöltködni akkor a szó legszorosabb értelmében véve a nulláról tanultam meg mindent élesben.
Amadeus von Dollárbaloldal
van egyáltalán olyan szakma ahol rendesen felkészítik az embert arra amivel találkozni fog?
infoban alsó hangon 15-20 éves lemaradásban van az oktatás

orvos-tanár talán ami "naprakész" de az is azért mert ott is minden le van maradva
Negritis, a vajda
az orvosi elméletben elég jó, sajnos gyakorlatban az általános orvosok nagy része vénát se tud szúrni mire megszerzi a diplomát
fogorvosi viszont gyakorlati képzésben is erős, de kb olyan mint a jogsi megszerzése, az alapokat elég erősen a fejedbe verik, élesben meg azért más
több mint 1 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Szerda este mamám bekerült kórházba, miután szándékosan túladagolta magának a gyógyszereit. Azóta is nagyon szarul van, mozogni sem tud az ágyban annyira gyenge, a tudata is hol tiszta, hol nem. Mivel apám mellett ő az egyetlen családtagom, aki egész életemben itt volt nekem, kurva nehezen viselem ezt a helyzetet. És a legrosszabb az egészben a tehetetlenség érzése, valami leírhatatlanul szar.

A kórházat telefonon elérni persze lehetetlen, az orvossal csütörtökön tudtam beszélni kb. 10 percet, először és utoljára, és ma sem fogok tudni, mivel nem lesz bent orvos, majd csak holnap.

Persze közelről ismerem a kórházi helyzeteket, lévén én is elég sok időt töltöttem bent, de ez így most sokkal frusztrálóbb, dühítőbb, idegesítőbb.
Mikey
Nagymamám xanax függő 89 éves korára. Nyáron nagyon rottyon volt, kórházról kórházra járt, nem mindig volt képben, haza akart menni de nem lehetett. Borzasztó volt. Kitartást neked!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 1 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 835 — Patriot
Mikor elkezdtem ügyvédjelöltködni akkor a szó legszorosabb értelmében véve a nulláról tanultam meg mindent élesben.
Amadeus von Dollárbaloldal
van egyáltalán olyan szakma ahol rendesen felkészítik az embert arra amivel találkozni fog?
infoban alsó hangon 15-20 éves lemaradásban van az oktatás

orvos-tanár talán ami "naprakész" de az is azért mert ott is minden le van maradva
Negritis, a vajda
Hegesztő, asztalos?
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 520 — The Mathematician
Mikor elkezdtem ügyvédjelöltködni akkor a szó legszorosabb értelmében véve a nulláról tanultam meg mindent élesben.
Amadeus von Dollárbaloldal
van egyáltalán olyan szakma ahol rendesen felkészítik az embert arra amivel találkozni fog?
infoban alsó hangon 15-20 éves lemaradásban van az oktatás

orvos-tanár talán ami "naprakész" de az is azért mert ott is minden le van maradva

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!