Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 833 — Bla, bla, bla
Ritkán nézek tévét, megint rájöttem miért.
Belefutottam Az utolsó cserkészbe; erre úgy meg van vágva (meg kiherélve), hogy nagyjából nézhetetlen.
🤘 gaben 🤘
Évek óta ezt csinálják Vele (és minden mással is), pedig az egyik kedvenc filmem. Nem baj, meg van VHSn, DVDn, BluRay-en, ... #Bekaphassák 😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 570 — Lucas Scott
Miért gondolja úgy a sok tufa, hogy a hóesésben kocsikázva nem kell felkapcsolni a világítást, vagy hogy elég a helyzetjelző?
warr_b
Maltan a tok sotetben nem kapcsoljak fel a lampat egyaltalan. orulj h itt van helyzetjelzo 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 784
Miért gondolja úgy a sok tufa, hogy a hóesésben kocsikázva nem kell felkapcsolni a világítást, vagy hogy elég a helyzetjelző?
warr_b
20 perce hívott barátom, viszi haza a gyerekeket. A beszélgetés végén: nem hiszem el hallod, az ötvenedik embernek jelzek hogy miért csak helyzetjelző van, ember??? Erre nekik áll feljebb 😃😃
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 672 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Miért gondolja úgy a sok tufa, hogy a hóesésben kocsikázva nem kell felkapcsolni a világítást, vagy hogy elég a helyzetjelző?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 901 — Saturday Night Lights
Kicseszett OTP második fejezet: a rohadt cserekártyát a kártyaszolgáltató nem bírja ajánlva feladni (spúroskodik), persze, hogy a posta elkeveri. Most tilthattam le a nem is használt kártyát, az új rendelése után két hét a legyártás és élhetek készpénzen. Vagy dobjon be a postás értesítőt, hogy megjött vagy küldjék bankfiókba, de ez így sehogy nem jó.
Dzsokijuing
Szerintem egyik bank sem ad fel bankkártyát könyvelt küldeményként... Egy OTP-nek nem tudom hányszázezer bankkártyás ügyfele lehet (sok), és ha a kártyák 3 évente járnak le (van ahol kettő), a teljes portfólió minimum harminchatod részének minden hónapban ajánlottan postázgatni igen jelentős költség és erőforrás ráfordításokat igényelne. Egyszerűen nem éri meg, olcsóbb pótolni a postán elveszetteket.
Rataxes
Emellett viszont minden szellentésért tranzakciós díjat számol fel.

Mindegy, jön a cserekártya, az ügyfélszolgálatos hölgy kedves volt, még azt is megtudtam, hogy bárányhímlős a gyereke 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Kicseszett OTP második fejezet: a rohadt cserekártyát a kártyaszolgáltató nem bírja ajánlva feladni (spúroskodik), persze, hogy a posta elkeveri. Most tilthattam le a nem is használt kártyát, az új rendelése után két hét a legyártás és élhetek készpénzen. Vagy dobjon be a postás értesítőt, hogy megjött vagy küldjék bankfiókba, de ez így sehogy nem jó.
Dzsokijuing
Szerintem egyik bank sem ad fel bankkártyát könyvelt küldeményként... Egy OTP-nek nem tudom hányszázezer bankkártyás ügyfele lehet (sok), és ha a kártyák 3 évente járnak le (van ahol kettő), a teljes portfólió minimum harminchatod részének minden hónapban ajánlottan postázgatni igen jelentős költség és erőforrás ráfordításokat igényelne. Egyszerűen nem éri meg, olcsóbb pótolni a postán elveszetteket.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Ritkán nézek tévét, megint rájöttem miért.
Belefutottam Az utolsó cserkészbe; erre úgy meg van vágva (meg kiherélve), hogy nagyjából nézhetetlen.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 833 — Bla, bla, bla
Kicseszett OTP második fejezet: a rohadt cserekártyát a kártyaszolgáltató nem bírja ajánlva feladni (spúroskodik), persze, hogy a posta elkeveri. Most tilthattam le a nem is használt kártyát, az új rendelése után két hét a legyártás és élhetek készpénzen. Vagy dobjon be a postás értesítőt, hogy megjött vagy küldjék bankfiókba, de ez így sehogy nem jó.
Dzsokijuing
nem vagyok otp-s szóval lehet ott nem megy, eddig minden kártyámat bankfiókban tudtam átvenni igaz én mocskos mkbs vagyok
Kúrfürst briareos
Első körben Csányi Sanyi bácsiék mindig címre küldik, először szívtam meg. A cserét persze már fiókba kértem.

Ja, és még jó hogy telefonon intéztem a pótlást, mert aki fiókban intézi, arról legombolnak néhány ezrest a cserekártyáért, majd írnia kell egy panaszlevelet és akkor visszautalják.
Dzsokijuing
K&H ugyan ezt csinálja, csak postán küld kártyát, fiókban nem lehet átvenni!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 1 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Age of Quarell
Kretén mindenre alkalmatlan vezetőedzők, akik kiválasztották ezeket az elmeroggyant, balfasz koordinátorokat, edzőket, és elemzőket.
#mindenről ők tehetnek#

Nem értem mi a fasz baja van itt mindenkinek azzal, hogy nem maradt irányítónk az NFC döntőre?! Nem gondolom, hogy baj lenne az alapkoncepcióval. Viszont aki nem tud szívből szurkolni a csapatnak az elhúzhat a faszba!!!!
#jóvanezígy#

Idióta GM-ek akik megkapták a csodálatos Largerthanlife&StrongerthanDeath BillyBobot, aki az egyetemen már mindentIStudott, de annyit kapott emögött a szarfalmögött, amelyet minden meccsen széjjelbasztak a kozákok, hogy véget ért a karrierje oly fájóan fiatalon.
#wastedyears&talent&life#

csalnak, ennyi ilyenegyszerűen
#!Faszbuzibírók!#

Ballfaszköcsög szurkolótársak!!!
#FiladelfiábanISmindenkigyökér#

több mint 1 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 587 — Invisible man
Azért az meleg, hogy a szomszédokkal közös Viber-csoportba beírod éjszaka 22:45-kor hogy: “Sziasztok, nem tudjátok hogy mi ez a monoton kopogás? Mert a gyerekek nem tudnak aludni.”
Mire reggel jön a válasz a közvetlen szomszédtól, hogy: “Csak 4 db karajt klopfoltunk ki, reméljük a lányok gyorsan elaludtak utána!😘❤️”

Hogy és hol az anyámba szocializálodnak emberek?
🤣
jobbágy#JC6
szerintem épp csinálta a szomszéd az asszonyt, aztán az ágy mindig nekikoppant a falnak 😊
NB2


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 570 — Lucas Scott
Azért az meleg, hogy a szomszédokkal közös Viber-csoportba beírod éjszaka 22:45-kor hogy: “Sziasztok, nem tudjátok hogy mi ez a monoton kopogás? Mert a gyerekek nem tudnak aludni.”
Mire reggel jön a válasz a közvetlen szomszédtól, hogy: “Csak 4 db karajt klopfoltunk ki, reméljük a lányok gyorsan elaludtak utána!😘❤️”

Hogy és hol az anyámba szocializálodnak emberek?
🤣
jobbágy#JC6
Az összeszerelő üzemek és vendéglátóipar fellegvárának számító országban, műszak után voltak vagy vendéglátósok.

Vagy épp disznóvágásból értek haza/kapták a húst és gyorsan kiklopfolták holnapra.
Lúdas Solymi
Jelen esetben anyuci és apuci otthon van. Anyuci eltartott háztartásbeli, apuci meg valamilyen ügynök vagy IT-s.
jobbágy#JC6
legyél pol. korrekt 😉

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 784
Azért az meleg, hogy a szomszédokkal közös Viber-csoportba beírod éjszaka 22:45-kor hogy: “Sziasztok, nem tudjátok hogy mi ez a monoton kopogás? Mert a gyerekek nem tudnak aludni.”
Mire reggel jön a válasz a közvetlen szomszédtól, hogy: “Csak 4 db karajt klopfoltunk ki, reméljük a lányok gyorsan elaludtak utána!😘❤️”

Hogy és hol az anyámba szocializálodnak emberek?
🤣
jobbágy#JC6
Az összeszerelő üzemek és vendéglátóipar fellegvárának számító országban, műszak után voltak vagy vendéglátósok.

Vagy épp disznóvágásból értek haza/kapták a húst és gyorsan kiklopfolták holnapra.
Lúdas Solymi
Jelen esetben anyuci és apuci otthon van. Anyuci eltartott, apuci meg valamilyen ügynök vagy IT-s.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 518 — The Mathematician
Azért az meleg, hogy a szomszédokkal közös Viber-csoportba beírod éjszaka 22:45-kor hogy: “Sziasztok, nem tudjátok hogy mi ez a monoton kopogás? Mert a gyerekek nem tudnak aludni.”
Mire reggel jön a válasz a közvetlen szomszédtól, hogy: “Csak 4 db karajt klopfoltunk ki, reméljük a lányok gyorsan elaludtak utána!😘❤️”

Hogy és hol az anyámba szocializálodnak emberek?
🤣
jobbágy#JC6
alsó szomszédommal volt erről pár vitám
ha este 10 után érsz haza, és reggel 7kor már menned kell akkor mikor is tudsz csinálni bármit?

ott konkrétan a mosás volt a gond, de a főzés ugyanez

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Azért az meleg, hogy a szomszédokkal közös Viber-csoportba beírod éjszaka 22:45-kor hogy: “Sziasztok, nem tudjátok hogy mi ez a monoton kopogás? Mert a gyerekek nem tudnak aludni.”
Mire reggel jön a válasz a közvetlen szomszédtól, hogy: “Csak 4 db karajt klopfoltunk ki, reméljük a lányok gyorsan elaludtak utána!😘❤️”

Hogy és hol az anyámba szocializálodnak emberek?
🤣
jobbágy#JC6
Az összeszerelő üzemek és vendéglátóipar fellegvárának számító országban, műszak után voltak vagy vendéglátósok.

Vagy épp disznóvágásból értek haza/kapták a húst és gyorsan kiklopfolták holnapra.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
Azért az meleg, hogy a szomszédokkal közös Viber-csoportba beírod éjszaka 22:45-kor hogy: “Sziasztok, nem tudjátok hogy mi ez a monoton kopogás? Mert a gyerekek nem tudnak aludni.”
Mire reggel jön a válasz a közvetlen szomszédtól, hogy: “Csak 4 db karajt klopfoltunk ki, reméljük a lányok gyorsan elaludtak utána!😘❤️”

Hogy és hol az anyámba szocializálodnak emberek?
🤣
jobbágy#JC6
szerintem épp csinálta a szomszéd az asszonyt, aztán az ágy mindig nekikoppant a falnak 😊
több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 784
Azért az meleg, hogy a szomszédokkal közös Viber-csoportba beírod éjszaka 22:45-kor hogy: “Sziasztok, nem tudjátok hogy mi ez a monoton kopogás? Mert a gyerekek nem tudnak aludni.”
Mire reggel jön a válasz a közvetlen szomszédtól, hogy: “Csak 4 db karajt klopfoltunk ki, reméljük a lányok gyorsan elaludtak utána!😘❤️”

Hogy és hol az anyámba szocializálodnak emberek?
🤣
jobbágy#JC6
örülj h csak négyet ...
csebi
Nem négy volt az 😃😃😃
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 570 — Lucas Scott
Azért az meleg, hogy a szomszédokkal közös Viber-csoportba beírod éjszaka 22:45-kor hogy: “Sziasztok, nem tudjátok hogy mi ez a monoton kopogás? Mert a gyerekek nem tudnak aludni.”
Mire reggel jön a válasz a közvetlen szomszédtól, hogy: “Csak 4 db karajt klopfoltunk ki, reméljük a lányok gyorsan elaludtak utána!😘❤️”

Hogy és hol az anyámba szocializálodnak emberek?
🤣
jobbágy#JC6
örülj h csak négyet ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 784
Azért az meleg, hogy a szomszédokkal közös Viber-csoportba beírod éjszaka 22:45-kor hogy: “Sziasztok, nem tudjátok hogy mi ez a monoton kopogás? Mert a gyerekek nem tudnak aludni.”
Mire reggel jön a válasz a közvetlen szomszédtól, hogy: “Csak 4 db karajt klopfoltunk ki, reméljük a lányok gyorsan elaludtak utána!😘❤️”

Hogy és hol az anyámba szocializálodnak emberek?
🤣
több mint 1 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 205 — Steelers fan
Úgy döntöttünk lecseréljük a házi orvosunkat.
A doki tapló, az asszisztens egy igazi hülye picsa, ráadásul már belefutottam olyan "ellátásába" ami után két hétig kellett rohangálnom, hogy jóra jöjjön a dolog.
Nem vagyok ismerős a városban ezért érdeklődtem kihez érdemes váltani. Feltűnt, hogy vannak akik nem is vesznek át beteget, de csak kirajzolódott a név akit megkerestünk.
Első kérdése, honnan akarunk átjönni. Mondom neki.
"Bocs, nem."
"Miért?"
Onnan nem vesz át beteget, nem lenne etikus, blabla...
Erősködtem és a végén kinyögte, hogy a dokim finoman jelezte, hogy nem örülne neki és hát többek között ő az ügyelet vezető is.
Oké, Mondom addig megyek amíg valakit nem találok, ő meg szkeptikusan sok sikert kívánt a dologhoz és még egyszer elnézést kért.
A jó büdös k... a..t az egésznek.
kittli
Megoldódott.
Asszony kitartó, az 5. doki átvett minket, nyugdíj előtt álló dokinénit nyertünk.
Lehet neki már nem tehet keresztbe a "jó doktor úr", sőt úgy néz ki még élvezte is, hogy kitolhat vele.
több mint 1 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 901 — Saturday Night Lights
Kicseszett OTP második fejezet: a rohadt cserekártyát a kártyaszolgáltató nem bírja ajánlva feladni (spúroskodik), persze, hogy a posta elkeveri. Most tilthattam le a nem is használt kártyát, az új rendelése után két hét a legyártás és élhetek készpénzen. Vagy dobjon be a postás értesítőt, hogy megjött vagy küldjék bankfiókba, de ez így sehogy nem jó.
Dzsokijuing
nem vagyok otp-s szóval lehet ott nem megy, eddig minden kártyámat bankfiókban tudtam átvenni igaz én mocskos mkbs vagyok
Kúrfürst briareos
Első körben Csányi Sanyi bácsiék mindig címre küldik, először szívtam meg. A cserét persze már fiókba kértem.

Ja, és még jó hogy telefonon intéztem a pótlást, mert aki fiókban intézi, arról legombolnak néhány ezrest a cserekártyáért, majd írnia kell egy panaszlevelet és akkor visszautalják.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
Kicseszett OTP második fejezet: a rohadt cserekártyát a kártyaszolgáltató nem bírja ajánlva feladni (spúroskodik), persze, hogy a posta elkeveri. Most tilthattam le a nem is használt kártyát, az új rendelése után két hét a legyártás és élhetek készpénzen. Vagy dobjon be a postás értesítőt, hogy megjött vagy küldjék bankfiókba, de ez így sehogy nem jó.
Dzsokijuing
nem vagyok otp-s szóval lehet ott nem megy, eddig minden kártyámat bankfiókban tudtam átvenni igaz én mocskos mkbs vagyok

több mint 1 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 901 — Saturday Night Lights
Kicseszett OTP második fejezet: a rohadt cserekártyát a kártyaszolgáltató nem bírja ajánlva feladni (spúroskodik), persze, hogy a posta elkeveri. Most tilthattam le a nem is használt kártyát, az új rendelése után két hét a legyártás és élhetek készpénzen. Vagy dobjon be a postás értesítőt, hogy megjött vagy küldjék bankfiókba, de ez így sehogy nem jó.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 322 — Cowboys fan
én azt rühellem mikor nem tudok leszállni a szájbavert metro/villamos/buszról mer az ajtóban ott tobzódnak hogy először tudjanak felszállni
Negritis, a vajda
Óóóó, ez volt a kedvenc nevelési tevékenységem egyetemistaként, akkor is voltam már közel 100 kiló, hátamon a 20-30 kilós óriás hátizsák, amivel ingáztam otthon meg a koli között hétvégenként, ehhez társulva a felülről lefelé történő mozgás helyzeti előnye. Volt olyan idióta, amelyik konkrétan 2 métert repült az ajtótól, ahogy legázoltam, és mindig igyekeztem még a leszállás után egyből egy lendületes 90 fokos jobb-vagy balkanyart is tenni, hogy a hátizsák még pofánverje a maradék tolakodót.
somoskovig
mondjuk én azokat is rühellem, akik nem képesek levenni a hátukról a hátizsákot a tömegközlekedésen. ha nem bírod készségszinten fel-levenni, akkor mi a faszt pakolod tele?
slowmotion
A járműben nem volt rajtam, leszállás előtt vettem fel a fegyverzetet. 😊
somoskovig
jahogy. én általában leszállás során magam előtt tartottam a hordeszközöket, azzal nyitottam az utat. amikor megjelenik az ember arca előtt a kurva nagy adidas utazótáska vagy a sokliteres hátizsák (mikor melyik korszakom volt éppen), akkor azért önkéntelenül is hátrébb lép egyet...
több mint 1 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
én azt rühellem mikor nem tudok leszállni a szájbavert metro/villamos/buszról mer az ajtóban ott tobzódnak hogy először tudjanak felszállni
Negritis, a vajda
Óóóó, ez volt a kedvenc nevelési tevékenységem egyetemistaként, akkor is voltam már közel 100 kiló, hátamon a 20-30 kilós óriás hátizsák, amivel ingáztam otthon meg a koli között hétvégenként, ehhez társulva a felülről lefelé történő mozgás helyzeti előnye. Volt olyan idióta, amelyik konkrétan 2 métert repült az ajtótól, ahogy legázoltam, és mindig igyekeztem még a leszállás után egyből egy lendületes 90 fokos jobb-vagy balkanyart is tenni, hogy a hátizsák még pofánverje a maradék tolakodót.
somoskovig
mondjuk én azokat is rühellem, akik nem képesek levenni a hátukról a hátizsákot a tömegközlekedésen. ha nem bírod készségszinten fel-levenni, akkor mi a faszt pakolod tele?
slowmotion
A járműben nem volt rajtam, leszállás előtt vettem fel a fegyverzetet. 😊

több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 322 — Cowboys fan
én azt rühellem mikor nem tudok leszállni a szájbavert metro/villamos/buszról mer az ajtóban ott tobzódnak hogy először tudjanak felszállni
Negritis, a vajda
Óóóó, ez volt a kedvenc nevelési tevékenységem egyetemistaként, akkor is voltam már közel 100 kiló, hátamon a 20-30 kilós óriás hátizsák, amivel ingáztam otthon meg a koli között hétvégenként, ehhez társulva a felülről lefelé történő mozgás helyzeti előnye. Volt olyan idióta, amelyik konkrétan 2 métert repült az ajtótól, ahogy legázoltam, és mindig igyekeztem még a leszállás után egyből egy lendületes 90 fokos jobb-vagy balkanyart is tenni, hogy a hátizsák még pofánverje a maradék tolakodót.
somoskovig
mondjuk én azokat is rühellem, akik nem képesek levenni a hátukról a hátizsákot a tömegközlekedésen. ha nem bírod készségszinten fel-levenni, akkor mi a faszt pakolod tele?
egyszer valami csíra a villamoson hátizsák + telefon + fülhallgató kombót nyomott, a gyereket majdnem lenyomta a másik oldali ajtó lépcsőjén. kicsit arrébb tettem, azt elkezdett pampogni. mondtam neki, hogy azért nem a zárt ajtón keresztül állt arrébb, mert ott van a két gyerek velem, meg mert éppen mennénk az iskolába, és nincs időm idiótákat tanítani.

Szerkesztette: slowmotion