Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 406 — Слава Україні! Героям слава!
Nálam teljesen behótt a rencör.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
nálam megszakadt. 😀
Vrij6
nem birja a szerver látszólag 😀

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 469 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Viktornak tényleg streamernek kéne állnia, 150k néző egy sima délután. Mennyi új feliratkozó lesz vajon? 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Aszongya a svájci haverom, hogy 50 km-es a sor Osztrákiába, (neki egy osztrák katona segített földúton hazajutni), és hogy a románok, bulgárok meg az ukránok a leállósávba kuláznak... szép látvány lehet.
LoveSobri
Szoval szarban a haza.

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A kijárási tilalom is lófaszt fog érni azoknak akik eddig leszarták.
Hova mész?
Bótba.
Hova mész?
Gyócceré.
Itt nálunk most is olyan forgalom van mintha semmi vírus nem lenne.

Az emberek leszarják addig amíg nincs egy csomó halott. Vagy nem a szomszéd van gépen.
Bazzani
Ez igaz sokakra, de ha ennek köszönhetően a fele otthonmarad, vagy feleannyit bóklászik, már megérte.
Sobri Jóska
Persze ezt megértem.
Csak ennek az lesz a hatása, hogy holnap (meg ma estig) megreccsenek majd a boltosok akkora pánik lesz.
Ha jól gondolom, hogy péntektől indul a "buli".
Bazzani
Inkább egy nap durva szopás, mint több hét/hónap.
Sobri Jóska
"Ez csak egy influenza, mit izgulak 50 beteg miatt."
Ezt nem fogod kiverni az emberek fejéből.
Csak ha büntetsz vagy ha érzik a kést a nyakukon.
Lehet itt tilalom, főleg vidéken leszarják majd amíg nincs tényleges esetszám meg mondjuk pár videó a kórházakból FB-on.

Azokról meg nem is beszélve ahol kb se internet se TV.

több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 406 — Слава Україні! Героям слава!
nálam megszakadt. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 517 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 index.hu/belfold/2020/03/18/koronavirus_inflacio_csirkehus_ara/


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 450 — Lucas Scott
Itt amúgy hétfőn mikor lementem futni délben alig voltak és forgalom sem volt. Sajnos ma már nagyobb forgalmat tapasztaltam még ha embert nem is. Pedig a kikötőben mindig szoktak emberek lenni ezért volt meglepő a hétfő h alig (ráadásul akkor 22 fok körül lehetett mert sima pólóban futottam)

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 731
Aszongya a svájci haverom, hogy 50 km-es a sor Osztrákiába, (neki egy osztrák katona segített földúton hazajutni), és hogy a románok, bulgárok meg az ukránok a leállósávba kuláznak... szép látvány lehet.
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 798 — Bla, bla, bla
en nem tudok haragudni a szerencsétlenre aki trafipaxozik ilyenkor, nem az ő döntése.
briareos
Csak a pontosság kedvéért, aki trafizik, meg bünteti az autóst, az a KÖZLEKEDÉSI ALOSZTÁLY (fehér ing van rajtuk), a határ, meg rendvédelem, az a Közrend Védelmi Alosztály (kék ing), aztán ugye van még a Készenléti, meg mondjuk a Reptéri Alosztály stb...
nagir
Mondjuk ha urológus rezidens tud dolgozni a sürgősségin ha gáz van, akkor szerintem fehér ruhás rendőr is segíthetne a rend őrzésébe és nem trafizhatna, hanem mondjuk a kijárási tilalom betartatásába segíthetne. De ez most asszem mindegy, mert velük is kurva kevesen lennének.
diverdoc
Mondjuk éppen az a halom katona is segíthene aki itt hereverézik meg kondizik a laktanyában.
Nálunk is van vagy 2000.
Bazzani
Cimbi Laktanya Parancsnok... Már egy ideje erre készülnek, de a Katonaság az utolsó, utánuk már nincs KINEK szólni, ha kéne... 😕



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 798 — Bla, bla, bla
en nem tudok haragudni a szerencsétlenre aki trafipaxozik ilyenkor, nem az ő döntése.
briareos
Csak a pontosság kedvéért, aki trafizik, meg bünteti az autóst, az a KÖZLEKEDÉSI ALOSZTÁLY (fehér ing van rajtuk), a határ, meg rendvédelem, az a Közrend Védelmi Alosztály (kék ing), aztán ugye van még a Készenléti, meg mondjuk a Reptéri Alosztály stb...
nagir
Mondjuk ha urológus rezidens tud dolgozni a sürgősségin ha gáz van, akkor szerintem fehér ruhás rendőr is segíthetne a rend őrzésébe és nem trafizhatna, hanem mondjuk a kijárási tilalom betartatásába segíthetne. Vagy mondjuk az élelmiszer boltoknál az eladók, vagy az eü személyzet mozgatásában segíthetnének. De ez most asszem mindegy, mert velük is kurva kevesen lennének.
diverdoc
Teljesen igazad van!!! Nem tudom a pontos menetét, de kb. mint Nálatok, parancsba kapja vagy határozatot hoznak rá és már megy is, ahová küldik...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 018 — #NoStress
A kijárási tilalom is lófaszt fog érni azoknak akik eddig leszarták.
Hova mész?
Bótba.
Hova mész?
Gyócceré.
Itt nálunk most is olyan forgalom van mintha semmi vírus nem lenne.

Az emberek leszarják addig amíg nincs egy csomó halott. Vagy nem a szomszéd van gépen.
Bazzani
Ez igaz sokakra, de ha ennek köszönhetően a fele otthonmarad, vagy feleannyit bóklászik, már megérte.
Sobri Jóska
Persze ezt megértem.
Csak ennek az lesz a hatása, hogy holnap (meg ma estig) megreccsenek majd a boltosok akkora pánik lesz.
Ha jól gondolom, hogy péntektől indul a "buli".
Bazzani
Inkább egy nap durva szopás, mint több hét/hónap.

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
en nem tudok haragudni a szerencsétlenre aki trafipaxozik ilyenkor, nem az ő döntése.
briareos
Csak a pontosság kedvéért, aki trafizik, meg bünteti az autóst, az a KÖZLEKEDÉSI ALOSZTÁLY (fehér ing van rajtuk), a határ, meg rendvédelem, az a Közrend Védelmi Alosztály (kék ing), aztán ugye van még a Készenléti, meg mondjuk a Reptéri Alosztály stb...
nagir
Mondjuk ha urológus rezidens tud dolgozni a sürgősségin ha gáz van, akkor szerintem fehér ruhás rendőr is segíthetne a rend őrzésébe és nem trafizhatna, hanem mondjuk a kijárási tilalom betartatásába segíthetne. De ez most asszem mindegy, mert velük is kurva kevesen lennének.
diverdoc
Mondjuk éppen az a halom katona is segíthene aki itt hereverézik meg kondizik a laktanyában.
Nálunk is van vagy 2000.

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A kijárási tilalom is lófaszt fog érni azoknak akik eddig leszarták.
Hova mész?
Bótba.
Hova mész?
Gyócceré.
Itt nálunk most is olyan forgalom van mintha semmi vírus nem lenne.

Az emberek leszarják addig amíg nincs egy csomó halott. Vagy nem a szomszéd van gépen.
Bazzani
Ez igaz sokakra, de ha ennek köszönhetően a fele otthonmarad, vagy feleannyit bóklászik, már megérte.
Sobri Jóska
Persze ezt megértem.
Csak ennek az lesz a hatása, hogy holnap (meg ma estig) megreccsenek majd a boltosok akkora pánik lesz.
Ha jól gondolom, hogy péntektől indul a "buli".

több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
en nem tudok haragudni a szerencsétlenre aki trafipaxozik ilyenkor, nem az ő döntése.
briareos
Csak a pontosság kedvéért, aki trafizik, meg bünteti az autóst, az a KÖZLEKEDÉSI ALOSZTÁLY (fehér ing van rajtuk), a határ, meg rendvédelem, az a Közrend Védelmi Alosztály (kék ing), aztán ugye van még a Készenléti, meg mondjuk a Reptéri Alosztály stb...
nagir
Mondjuk ha urológus rezidens tud dolgozni a sürgősségin ha gáz van, akkor szerintem fehér ruhás rendőr is segíthetne a rend őrzésébe és nem trafizhatna, hanem mondjuk a kijárási tilalom betartatásába segíthetne. Vagy mondjuk az élelmiszer boltoknál az eladók, vagy az eü személyzet mozgatásában segíthetnének. De ez most asszem mindegy, mert velük is kurva kevesen lennének.

Szerkesztette: diverdoc


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 018 — #NoStress
A kijárási tilalom is lófaszt fog érni azoknak akik eddig leszarták.
Hova mész?
Bótba.
Hova mész?
Gyócceré.
Itt nálunk most is olyan forgalom van mintha semmi vírus nem lenne.

Az emberek leszarják addig amíg nincs egy csomó halott. Vagy nem a szomszéd van gépen.
Bazzani
Ez igaz sokakra, de ha ennek köszönhetően a fele otthonmarad, vagy feleannyit bóklászik, már megérte.

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A kijárási tilalom is lófaszt fog érni azoknak akik eddig leszarták.
Hova mész?
Bótba.
Hova mész?
Gyócceré.
Itt nálunk most is olyan forgalom van mintha semmi vírus nem lenne.

Az emberek leszarják addig amíg nincs egy csomó halott. Vagy nem a szomszéd van gépen.

Szerkesztette: Bazzani

több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 798 — Bla, bla, bla
en nem tudok haragudni a szerencsétlenre aki trafipaxozik ilyenkor, nem az ő döntése.
briareos
Csak a pontosság kedvéért, aki trafizik, meg bünteti az autóst, az a KÖZLEKEDÉSI ALOSZTÁLY (fehér ing van rajtuk), a határ, meg rendvédelem, az a Közrend Védelmi Alosztály (kék ing), aztán ugye van még a Készenléti, meg mondjuk a Reptéri Alosztály stb...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 739 — Apu ökölbeszorított keze
járt hozzán egy kamionos a 90 -es évek végén egy beszélgetés alatt derült ki,hogy kb 2 éve kutyakaját eszik a parkolóban kisrezsón (nem beszélt egy kukkot se németül)

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Vajon az allateledelesnel is ures minden? Nem kene hagyni elhalalozni a dogoket. 🙂
Stez
igen.És meglepően a minőségi kutyaeledel van lefogyva teljesen.
Kenny
nem meglepő az sokszor ettek már emberek kutyakaját ha más nem volt
briareos
azért száraztápon élni még elég hardcore...
Lecsó
de az alutasakos whiskas elég tűrhető, csak sótlan. 3-szor annyiba kerül mint a tescos virsli, el lehet gondolkodni hogy melyik a szarabb 😀) Hát igen, a kolis fogadások miatt volt szerencsém ehhez is.
eaglesmcnabb
hacsak kolis fogadás lett volna
és sztem a whiskas jobb 😀
Negritis
Elmebetegek. Ezert a ti like-otok mar nem is er semmi.
Stez
ettem hagymás bajszostól bucolás nélkül
nekem már mind1 😀
Negritis
Folytasd csak, na neked a kozeledbe nem fog akkor egyetlen koronavirus sem menni. 😀

több mint 4 éve
Duff Seattle Seahawks 3 106
Vajon az allateledelesnel is ures minden? Nem kene hagyni elhalalozni a dogoket. 🙂
Stez
igen.És meglepően a minőségi kutyaeledel van lefogyva teljesen.
Kenny
nem meglepő az sokszor ettek már emberek kutyakaját ha más nem volt
briareos
azért száraztápon élni még elég hardcore...
Lecsó
de az alutasakos whiskas elég tűrhető, csak sótlan. 3-szor annyiba kerül mint a tescos virsli, el lehet gondolkodni hogy melyik a szarabb 😀) Hát igen, a kolis fogadások miatt volt szerencsém ehhez is.
eaglesmcnabb
Én tasakos Purina Gourmet veszek a macskámnak. Némelyiknek olyan illata van, hogy legszívesebben megenném előle.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 119 — The Mathematician
Vajon az allateledelesnel is ures minden? Nem kene hagyni elhalalozni a dogoket. 🙂
Stez
igen.És meglepően a minőségi kutyaeledel van lefogyva teljesen.
Kenny
nem meglepő az sokszor ettek már emberek kutyakaját ha más nem volt
briareos
azért száraztápon élni még elég hardcore...
Lecsó
de az alutasakos whiskas elég tűrhető, csak sótlan. 3-szor annyiba kerül mint a tescos virsli, el lehet gondolkodni hogy melyik a szarabb 😀) Hát igen, a kolis fogadások miatt volt szerencsém ehhez is.
eaglesmcnabb
hacsak kolis fogadás lett volna
és sztem a whiskas jobb 😀
Negritis
Elmebetegek. Ezert a ti like-otok mar nem is er semmi.
Stez
ettem hagymás bajszostól bucolás nélkül
nekem már mind1 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 469 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 www.facebook.com/PasztorGaborOfficialDJNewLeo/videos/2691644344294549/
Vrij6
 twitter.com/cesc4official/status/1239850317975519233

😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 450 — Lucas Scott
Állam közeli pletya hogy kijárási tilalom lesz
Toca
sztem kb borítékolható, h ez jön
Szesze
Nade facebookon?
Miért nem az M1-en, műsormegszakítva?
Ez még csak valami rávezetés lehet, kérés, hogy az idősek maradjanak otthon, aztán majd pénteken tényleges kijárási tilalom. Ideje volna már.
Sobri Jóska
Ugyanez jutott eszembe. Egy ilyen horderejű dolgot királyi tévén szokas (ez meg nem zárja ki h fbn is menjen)

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 845 — Omar's Coming Yo!
Állam közeli pletya hogy kijárási tilalom lesz
Toca
sztem kb borítékolható, h ez jön
Szesze
Nade facebookon?
Miért nem az M1-en, műsormegszakítva?
Ez még csak valami rávezetés lehet, kérés, hogy az idősek maradjanak otthon, aztán majd pénteken tényleges kijárási tilalom. Ideje volna már.
Sobri Jóska
HÍR Tv nem adja???? (mint pénteken)
Én nem vok a facen..
zemanla
Iwiw is adja szerintem. 😀
Stez
Faszom, majd leszedem utólag kazaaa-ról vagy dc++-ról...
warr_b
köszi, de nem bírja a betárcsázós modemem
NB2
Birja az, csak nehogy valaki telefonaljon kozben.
Stez
Gondolom legkorábban péntektől, legyen egy kis időd felkészülni.