NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NBA

33 feliratkozó

több mint 1 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
 basketball.realgm.com/wiretap/272133/Jazz-Acquire-John-Collins-From-Hawks-For-Rudy-Gay-Future-2nd-Rounder

Ez mi?
Hawks nem lehet ennyire hülye
Negritis, a vajda
A hawksnak ez egy jó trade hogy bekeruljon a tax ala, es Collins kezebol kivette a labdat es a pickandrollt Capela... Szoval nekik nem kell Collins vagy Capela, nem is akartak semmit se cserebe..

Viszont mennyire borzalmas ez a jazznek.. behuztak Hendrickset a top10ben es maris hoztak a helyere egy embert... Igy Hendricksnek kb. 10 percei lesznek plusz top 10 vedett a kov evi pickjuk

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 515 — The Mathematician
The Phoenix Suns will host a workout on Wednesday featuring Jabari Parker, Stanley Johnson and Chasson Randle.

Ha már jabari felmerült

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 515 — The Mathematician
 basketball.realgm.com/wiretap/272133/Jazz-Acquire-John-Collins-From-Hawks-For-Rudy-Gay-Future-2nd-Rounder

Ez mi?
Hawks nem lehet ennyire hülye

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 567 — Lucas Scott
na Reid alairatva 3 evre. ez jo hir nagyon.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
Nagyszerű lenne ha Rose a Bulls-ban vezetne le

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amikor még David Robinson és Tim Duncan (akit elsőre meg se ismertem a képen), is átlagos magasságú embernek tűnik.
több mint 1 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
érdekes volt Whitmore hatalmas csúszása, bár Hollinger már draft előtt ie leirta hogy csúszni fog
amely gyakorlatilag azt takarta hogy bevédte magukat hogy a top 5 mockolták folyamatosan...
valami térdsérülése is van;
de ezt leszámitva nagyon jó méret, jó dobótechnika, jó drive, képes védekezni, erős tunnel vision
szóval ~Paulo Banchero

erről az jut eszembe hogy a tavalyi draft bűngyenge volt 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 1 éve
dawyd728 3 836
Nuggets szurkolóként nem kéne húzni a számat, de nem tudok mit tenni, ez a draft nekem most csalódás lett. Egész évben figyeltem a magas padlójú játékosokat, akik 40 körül még bent lehetnek. Az utóbbi 2 hétben Booth csinált 1db 2/40-ből az idei draftra egy 1/29, 2/32 és egy 2/37-et. Valamire való mockok mind úgy gondolkodtak, h Braun féle utat követve elsődlegesen megbízható jó védő, átlag feletti támadó, 21+ éves, azonnal bevethető játékost akarunk és nem upsidera megyünk. Vagy maximum 3-ból egy esetén, ahogy tavaly védekező upside miatt Payton Watsonnal tettük.
Hát kapufa. Persze gondolkoztam Jaquezben is még kedd-szerda magasságában, és akkor győztem meg magamat, h nem feltétlen kell a védő oldalon jobbnak lennie a draftoltjainknál.
Az alapszakaszban eléggé akadozott a second unit támadójátéka. Kell egy kis spacing és kreálás. Erre húzunk három srácot, akik vagy csak kreálni tudnak, vagy csak spacingnek tesznek jót, de legalább mindhárom rossz vagy csak átlag alatti védő, amit nem tudok hova tenni. Strawter, Pickett esetében legalább látom, h mire gondolt a költő, de Tyson esélytelen. Egy kevésbé atletikus Ryan Anderson, ami kérdéseket vet fel, hogyan lesz pályán tartható valaha is.

Viszont ez a draft azt mondatja velem, h a wingen a vezetés szerint van elég jó po szinten bevethető védőnk rövid- és középtávon is. Tavalyi szezon alapján adja magát Braun, KCP és Gordon, de ez alapján kell legyen egy 4. ember. Visszajön Brown? Tavalyi 1/30-as Watson lesz az? Vagy egy másik FA, akiről Booth tudja, h azonnal alá fog hozzánk írni, amint lehetőség lesz rá? Esetleg valaki csere keretében, mint Delon Wright? Nem tudom. Mindenesetre, ha egyik sem jön össze, akkor lesz igazán negatív ez a draft.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 515 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=pe09QXs2lJA

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 943
Hornets a Bridges ügy mellé, draftolt egy Miller ügyet.

Portland jól jár szerintem Scoottal.
Toca
Tipikus vesztes húzás volt a Miller draft.
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Stevens nyomott egy Belichicket, lehet itt is Bill kutyája draftolt. Nem tudom mi a tosz értelme 4 future 2. körnek, de soxerencsét.
Boston
nem elsőkörös talent kell a csapatba hanem olyan játékos aki ténylegesen day1 tud segíteni
sztem ez szimplán további csere érték
Negritis, a vajda
Nem tudom, Ainge első körös pickeket gyűjtött Stevens ezek szerint második körsösöket, egyelőre nem érzem, hogy bevált volna a felfelé buktatás........😕
dande2
Mióta átvette a csapatot tolt egy NBA finalt a csapat és egy Konferencia döntőt.
Nem vagy te telhetetlen kicsit? 😊

Nem irigylem itt a Boston helyzet miatt.
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 567 — Lucas Scott
na mi meg odaadtunk 2 future masodik korost a Spursnek, hogy 33. helyen draftoljuk Leonard Millert. Volt, aki top 20ba varta, mert lenyegeben az utolso evet leszamitva sosem jatszott komolyabb ligaban, relevans ellenfelekkel szemben, es elkepesztot fejlodott. Nagyon nyers tehetseg a srac, meretei megvannak, de a dobasan finomitani kell, es rengeteg figyelmet fog igenyelni. kivancsi leszek, hogy kihozunk-e belole vmit.
csebi
mondjuk esetében jobban örültem volna egy memphis, indiana vonalnak
a minny nem a játékosfejlesztésről híres
Negritis, a vajda
sztem ez Finch es Connelly erkezesevel mar valtozik, valtozasban van.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 515 — The Mathematician
Stevens nyomott egy Belichicket, lehet itt is Bill kutyája draftolt. Nem tudom mi a tosz értelme 4 future 2. körnek, de soxerencsét.
Boston
nem elsőkörös talent kell a csapatba hanem olyan játékos aki ténylegesen day1 tud segíteni
sztem ez szimplán további csere érték
Negritis, a vajda
Nem tudom, Ainge első körös pickeket gyűjtött Stevens ezek szerint második körsösöket, egyelőre nem érzem, hogy bevált volna a felfelé buktatás........😕
dande2
mondjuk Ainge elbaszta sztem mert sose váltotta be az asseteket

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Stevens nyomott egy Belichicket, lehet itt is Bill kutyája draftolt. Nem tudom mi a tosz értelme 4 future 2. körnek, de soxerencsét.
Boston
nem elsőkörös talent kell a csapatba hanem olyan játékos aki ténylegesen day1 tud segíteni
sztem ez szimplán további csere érték
Negritis, a vajda
Nem tudom, Ainge első körös pickeket gyűjtött Stevens ezek szerint második körsösöket, egyelőre nem érzem, hogy bevált volna a felfelé buktatás........😕
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 515 — The Mathematician
na mi meg odaadtunk 2 future masodik korost a Spursnek, hogy 33. helyen draftoljuk Leonard Millert. Volt, aki top 20ba varta, mert lenyegeben az utolso evet leszamitva sosem jatszott komolyabb ligaban, relevans ellenfelekkel szemben, es elkepesztot fejlodott. Nagyon nyers tehetseg a srac, meretei megvannak, de a dobasan finomitani kell, es rengeteg figyelmet fog igenyelni. kivancsi leszek, hogy kihozunk-e belole vmit.
csebi
mondjuk esetében jobban örültem volna egy memphis, indiana vonalnak
a minny nem a játékosfejlesztésről híres

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 515 — The Mathematician
Stevens nyomott egy Belichicket, lehet itt is Bill kutyája draftolt. Nem tudom mi a tosz értelme 4 future 2. körnek, de soxerencsét.
Boston
nem elsőkörös talent kell a csapatba hanem olyan játékos aki ténylegesen day1 tud segíteni
sztem ez szimplán további csere érték

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 943
@wojespn
ESPN Sources: The Washington Wizards are finalizing a deal to send Chris Paul to the Golden State Warriors for a package that includes Jordan Poole and future draft assets.
Negritis, a vajda
Ha Paul a GSWvel se tud nyerni akkor senkivel. 😀
Toca
Mondjuk gyanús, hogy utolsó szezonja, szóval már csak ezért is. 😀
több mint 1 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Stevens nyomott egy Belichicket, lehet itt is Bill kutyája draftolt. Nem tudom mi a tosz értelme 4 future 2. körnek, de soxerencsét.

Szerkesztette: Boston

Do your job
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 515 — The Mathematician
Portland jól jár szerintem Scoottal.
Toca
mondjuk így tényleg várható a Lillard csere

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 567 — Lucas Scott
na mi meg odaadtunk 2 future masodik korost a Spursnek, hogy 33. helyen draftoljuk Leonard Millert. Volt, aki top 20ba varta, mert lenyegeben az utolso evet leszamitva sosem jatszott komolyabb ligaban, relevans ellenfelekkel szemben, es elkepesztot fejlodott. Nagyon nyers tehetseg a srac, meretei megvannak, de a dobasan finomitani kell, es rengeteg figyelmet fog igenyelni. kivancsi leszek, hogy kihozunk-e belole vmit.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Hornets a Bridges ügy mellé, draftolt egy Miller ügyet.

Portland jól jár szerintem Scoottal.
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
@wojespn
ESPN Sources: The Washington Wizards are finalizing a deal to send Chris Paul to the Golden State Warriors for a package that includes Jordan Poole and future draft assets.
Negritis, a vajda
Ha Paul a GSWvel se tud nyerni akkor senkivel. 😀
több mint 1 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Amúgy a Memphisnek mi a terve a Morant, Smart, Bane, Kennard négyessel? Ahhoz túl jók így négyen, h 96 percen osztozzanak. SF-be egyiket se mozgatod, mert igazán prototípus SG méretektől is mindhárom elmarad. 65M Bane újonc fizetésével együtt is a 135M-s sapkából 2 posztra kicsit aránytalan költés.
Grizzlies szerintem még mozogni tervez a drafton, FA piacon..
dawyd728
szerintem Smart tud SF-eken is védekezni, ahogy emlékszem egy két possessionre még Embiidet is megfogta
amig pedig nincs Morant addig ez nem is kérdés
plusz van két elég jó védőjük a festékre, és JJJ majd elviszi a nagyobb forwardot...
én nem izgulnám ezt túl a helyükben, nem switch defense lesz az tuti hanem lightos zóna vagy m2m végig és rendben is vannak
nekik a PG-ket kell majd megtanulni véedni ha visszaön Morant, mert ott nehéz lesz a def assignment, ha valakit a Morant/Bane kettősből el kell bujtatni, plusz Kennard is nagyon rossz védő
szerintem nem lesz több Grizz csere ők megvannak jövőre

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 1 éve
dawyd728 3 836
Poole tökéletes tank commander lesz.
Már csak Monte Morris és Delon Wrighton kell túladni.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 515 — The Mathematician
@wojespn
ESPN Sources: The Washington Wizards are finalizing a deal to send Chris Paul to the Golden State Warriors for a package that includes Jordan Poole and future draft assets.

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!