OFF topik

30 feliratkozó

9 órája
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 176 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
 youtu.be/jtoq3S48Pgk?si=ef2HbKE9iYAYJ9zS
Capucine
 telex.hu/techtud/2024/06/25/halottinternet-elmelet-internet-bot-mesterseges-intelligencia-facebook-kozossegi-media


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
9 órája
Törölt felhasználó
5 napja
slowmotion Dallas Cowboys 23 620 — Cowboys fan
 24.hu/fn/gazdasag/2024/06/28/kivandorlas-statisztika-ksh-rekord/

solymit meg sem emlitik h hazajott.
YoungZeeZee
Hát mert tavalyi statok, ő meg idén jön 😀
Hanni
Már itt is vagyok, erre meg kellett tudnom, hogy vége a gyere haza fiatal programnak is.
Van egyéb más amit igénybe tudnék venni? 😀
Lúdas Solymi
ahhoz gyereket kell gyártanod
5 napja
Lúdas Solymi New England Patriots 7 680
 24.hu/fn/gazdasag/2024/06/28/kivandorlas-statisztika-ksh-rekord/

solymit meg sem emlitik h hazajott.
YoungZeeZee
Hát mert tavalyi statok, ő meg idén jön 😀
Hanni
Már itt is vagyok, erre meg kellett tudnom, hogy vége a gyere haza fiatal programnak is.
Van egyéb más amit igénybe tudnék venni? 😀
5 napja
YoungZeeZee 8 137
 24.hu/fn/gazdasag/2024/06/28/kivandorlas-statisztika-ksh-rekord/

solymit meg sem emlitik h hazajott.
YoungZeeZee
Hát mert tavalyi statok, ő meg idén jön 😀
Hanni
spojler lehetett volna 😀
5 napja
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 780 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
 24.hu/fn/gazdasag/2024/06/28/kivandorlas-statisztika-ksh-rekord/

solymit meg sem emlitik h hazajott.
YoungZeeZee
Hát mert tavalyi statok, ő meg idén jön 😀
5 napja
YoungZeeZee 8 137
 24.hu/fn/gazdasag/2024/06/28/kivandorlas-statisztika-ksh-rekord/

solymit meg sem emlitik h hazajott.
6 napja
warr_b Washington Commanders 21 905 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
off: peterk hova tünt?
Kúrfürst briareos
Április végén írt utoljára, június 10-én lépett be legutóbb


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
6 napja
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 228 — StuG Life
off: peterk hova tünt?

10 napja
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 992 — Deion Sanders for president!
 telex.hu/belfold/2024/06/22/budapest-forrosag-kanikula-utca-hokamera?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR3oeMBzBeKchDlDWwVo1_70bC_hnpsBsQpzdVg9S2-9HhUOGwoGAYUDbOk_aem_wU3cAhZuHz6rSZqC5HVtVg
empty taxi
Tudvalevő mégis szarnak a világra, hisz megtehetik
A térkőgyáros kurva anyjukat

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
11 napja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 808 — Scream and scout
 telex.hu/belfold/2024/06/22/budapest-forrosag-kanikula-utca-hokamera?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR3oeMBzBeKchDlDWwVo1_70bC_hnpsBsQpzdVg9S2-9HhUOGwoGAYUDbOk_aem_wU3cAhZuHz6rSZqC5HVtVg


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
15 napja
YoungZeeZee 8 137
eheti lottószámok megvannak?
45,85,86,87,88
5-ös nem volt, de volt 33db! 4-es. Nem is értem, túl sok Valami Amerikát néztek? 😊
NB2
Ráadásul az első 4 kihúzott szám volt a 4 egymás melletti.
bcsarli, Udvari Főkóstoló
lofasz
tegnap este az irorszagi daily m esti fo huzasan a kovetkezo szamok lettek

30,31,32,33,34,35 extra:5

 www.lottery.ie/results/daily-million/history
tekerni lefele 16/0624ig
YoungZeeZee
ja es vki elvitte igy a jackpotot.
Tier II nulla talalat de Tier III voltak talalatok
15 napja
YoungZeeZee 8 137
eheti lottószámok megvannak?
45,85,86,87,88
5-ös nem volt, de volt 33db! 4-es. Nem is értem, túl sok Valami Amerikát néztek? 😊
NB2
Ráadásul az első 4 kihúzott szám volt a 4 egymás melletti.
bcsarli, Udvari Főkóstoló
lofasz
tegnap este az irorszagi daily m esti fo huzasan a kovetkezo szamok lettek

30,31,32,33,34,35 extra:5

 www.lottery.ie/results/daily-million/history
tekerni lefele 16/0624ig
15 napja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 398 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
eheti lottószámok megvannak?
45,85,86,87,88
5-ös nem volt, de volt 33db! 4-es. Nem is értem, túl sok Valami Amerikát néztek? 😊
NB2
Ráadásul az első 4 kihúzott szám volt a 4 egymás melletti.

15 napja
NB2 New England Patriots 22 962 — nabege2@yahoo.com
eheti lottószámok megvannak?
45,85,86,87,88
5-ös nem volt, de volt 33db! 4-es. Nem is értem, túl sok Valami Amerikát néztek? 😊
16 napja
Mikey Cincinnati Bengals 18 133
Ma olvastam a Fb-on. Zseniális…
“Tiszteletem ma reggel jöttem le az acsádin el rántotam egy kocsis miatt a kerékpárom kormányát és a dupla falu első kerekem meg roppant a kölök elpatantak kérem legalább egy kicsit legyetek figyelmesek értem hogy reggel van és siecc de legalább lasiscs igyis rosz az út nem haragszok a kocsisra de a kereket pótolni fogom köszönöm“
Klaci79
Ez még egész könnyen érthető. Vannak sokkal-sokkal durvábbak ennél.
16 napja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 530
Ma olvastam a Fb-on. Zseniális…
“Tiszteletem ma reggel jöttem le az acsádin el rántotam egy kocsis miatt a kerékpárom kormányát és a dupla falu első kerekem meg roppant a kölök elpatantak kérem legalább egy kicsit legyetek figyelmesek értem hogy reggel van és siecc de legalább lasiscs igyis rosz az út nem haragszok a kocsisra de a kereket pótolni fogom köszönöm“
19 napja
no Baltimore Ravens 6 747
energetikai
hivjuk h jojjenek csinalni.
kozben beszarik a cirko
hivjuk h nem e gond ez a tanusitvsnynal
nem az,semmit nem befolyasol
megkapjuk a tanusitvanyt.
az szerepel benne h cirko-nem mukodik
irunk h mi a fasz.azota meg lett csinalva
kuldik 2 nap mulva az uj energetikait. futes mukodik.egy osztallyal jobb a besorolas
😀
mindig van vmi ami miatt extra idot kell beletenni.
YoungZeeZee
Az energetikai tanúsitvány is egy klasszikus "húzzunk le még egy bőrt" dolog.
dugo93
Én is most csináltattam nemrég.
Felhívtam egyet, azt mondta a csóka, hogy készítsek fotókat, írjak még hozzá pár adatot, küldjem el emailben, három nap múlva küldik emailben a tanúsítványt, illetve postán, vagy mehetek érte, tizenötezer.
Nem akar kijönni, nem baszakodik, csinálja.
Szerintem több, mint korrekt, ha már kötelező ingatlaneladásnál.
De az tény, hogy se aki megvette az ingatlant, se akik csak megnézték le se szarták, hogy van.
Úgyis mindenki négyzetmétert meg lokációt vásárol.
Őszentsége Sobri Jóska
Ja, de alapból én már gondolkoztam rajta, hogy kihívok egy szakit, hogy mondja el nálunk mivel érné meg javítani a dolgokon, mert nem annyira triviális a helyzet. Rengeteg nagy üvegfelületünk van, ami tuti nem tartja úgy a hőt, mint a falak. Azok meg ytongból vannak, amit elvileg nem is fontos szigetelni, mert magában is nagyon jól végzi a dolgát. Így saját logika alapján arra jutok mindig, hogy sokkal nem kerülnék előrébb azzal, ha a falakra még dobnánk szigetelést is. Egy normális energetikai szaki biztos tudna okosat mondani, de igazából tök olcsón kijövünk a fűtéssel, így nincs kedvem foglalkozni vele. 😀
dugo93
Minden ingatlant lehet energiahatékonyabbá tenni.
A kérdés csak az, hogy megéri e.
Egy nem túl okos barátom kb. 4 millióból korszerűsítette napkollektorokkal a családi házát. Ezzel spórol kb. 10ezret per hónap. Vagyis fog vele évi 120ezret. Eltekintve a sok baszakodástól, idegeskedéstől, variálástól se érte meg szerintem, 35 év mire visszajön a pénze. Ha eurót vagy aranyat vett volna rajta jobban jár. De így nyugodtabban alszik a benne élő prepper, van saját áramellátása (nyáron).
Ez is egyszempont, ő pénze, ő döntése, ő felelőssége.
Őszentsége Sobri Jóska
a kerdes nem jo. A nem tul okos baratod ami remelhetoleg nem ebbol lett leszurve valoszinuleg nem azt kerdest tette fel, hogy ez a hazfelujitas a legjobb penzugyi befetetes-e. Mert nem az.

Olvasom itt ahogy irjatok hogy az energia nagyon olcso, ami megvaltozhat pillanatokon belul, mert nem az. A kormany fizeti es fogja is ameddig tudja, mert ha hozzanyul akkor bajban lesz. Szoval meg ha azt veszem hogy olcso marad akkor is a kerdes Az indok ami nem penzugyi. A penzugyi reszet meg inkabb igy irom le. Bar nem vagyok kepben autokkal, de erteni fogjatok meg ha esetleg rossz is lesz a pelda. Egy Ford Mondeo vs egy batar Audi kozott levo penzkulonbseg pontosan olyan "felesleges penz", de kulonbozo indokok reven megis megveszik az Audit is. A kulonbozet pedig egy plusz penz, folos ( extra ). A baratod is valoszinuleg egy ilyen extra ( az ekezetek nelkul nehez jobban leirni 😊) penzt koltott el a hazfelujitasra.

A sajat peldam, az osszenergiaigenyunk 1/3-t adja csak a solarpanel, eves szinten, penzben. A|ksival elektromos kocsival, szelkerekkel ami meg off-grid egy masik lepcso. Termeszetesen meg igy sem jo mint penzugyi befektetes, de nem is merult fel hogy annak legyen tekintve, ahogy medencefutesre is marha draga, de az indoknal ezek egyike sem tenyezo csak extra dolgok.
20 napja
gyeek LSU Tigers 8 025 — Stromfeld Aurél fan
Valaki aki járt Horvátországban a közelmúltban: Kaufland vagy hasonló áruházakban kapható előre sütött lepény? Olyan fajtára gondolok mint itthon a "zacskós" baguette, csak nem az, hanem a tradícionális lepényük. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
20 napja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 530
@Klaci79 😀

 airportal.hu/egyesul-az-airport-service-es-a-menzies-budapesti-foldi-kiszolgalo-ceg/
r.baggio
Na igen...mi is éppen erről beszélgetünk itt bent. Arról tudtam, hogy csak kettő maradhat, úgyhogy már vártam a megoldást, de állítólag a MZS vette/kapta/szerezte az AS-t.
És az asszony most hagyta ott a CGH-t, amikor élesedik a helyzet 😀
Klaci79
A közlemény önmagában ellenmondásos volt, mert azt írja, hogy az AS szerez tulajdonrészt, mégis ők adják át az eszközeiket és erőforrásaikat a menzies-nek...

Asszony hova megy?
r.baggio
Annyira elege lett a HR igazgatóból, hogy úgy állt fel, hogy még nincs semmi ötlete...32 év után. Gondolhatod...még van 2 hetet munkában, aztán kis pihi.
20 napja
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 176 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
@Klaci79 😀

 airportal.hu/egyesul-az-airport-service-es-a-menzies-budapesti-foldi-kiszolgalo-ceg/
r.baggio
Na igen...mi is éppen erről beszélgetünk itt bent. Arról tudtam, hogy csak kettő maradhat, úgyhogy már vártam a megoldást, de állítólag a MZS vette/kapta/szerezte az AS-t.
És az asszony most hagyta ott a CGH-t, amikor élesedik a helyzet 😀
Klaci79
A közlemény önmagában ellenmondásos volt, mert azt írja, hogy az AS szerez tulajdonrészt, mégis ők adják át az eszközeiket és erőforrásaikat a menzies-nek...

Asszony hova megy?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
20 napja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 530
@Klaci79 😀

 airportal.hu/egyesul-az-airport-service-es-a-menzies-budapesti-foldi-kiszolgalo-ceg/
r.baggio
Na igen...mi is éppen erről beszélgetünk itt bent. Arról tudtam, hogy csak kettő maradhat, úgyhogy már vártam a megoldást, de állítólag a MZS vette/kapta/szerezte az AS-t.
És az asszony most hagyta ott a CGH-t, amikor élesedik a helyzet 😀
20 napja
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 176 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
@Klaci79 😀

 airportal.hu/egyesul-az-airport-service-es-a-menzies-budapesti-foldi-kiszolgalo-ceg/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
21 napja
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 699 — Patriot
Közben megtaláltam, pontosan ez az, csak látom hogy már kijavították a hibát, máshogy kapcsolódik a vállpánt. Így azt mondom, teljesen oké.

 www.taskaweb.hu/blazek-es-anni-imi-ferfi-valltaska-9314am-barna?gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMIncuA3oDUhgMVqZeDBx2hhgJTEAYYASABEgK6mPD_BwE
Jan
Ez női táska baszod 😀
🤘 gaben 🤘
Testvérem, ez olyan táska, ha egy sima hétköznap belepakolom a szükséges cuccaimat, egy 50 kilós nő el sem bírja. 😀
Jan
Klasszik 😀

21 napja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 513 — Saturday Night Lights
Valaki tud ajánlani fajin bőr válltáska márkát?
Max 40-50k-ig bezárólag?

Valami ilyesmire gondolnék:
 www.bagbox.hu/Burkely-Vintage-Juul-konyak-bor-oldaltaska

A Blázek és Anni mennyire ajánlott?
Lúdas Solymi
Nekem van egy elég régi (10-15 éves) B és A válltáskám, napi szinten használom, jó masszív, strapabíró és nem kényes cucc, de van egy tervezési hibája. A vállpánt csatlakozója egy éles peremű fém kapocs, ami vállon hordásnál hozzáér a bőrhöz, és azon a pár centis részen nagyon erősen koptatja.

Érthetetlen, hogy ezt hogy gondolták. Nem is az eredeti szíjával használom, hanem egy másik bőrtáskáról levettem egy hasonló szíjat, amin lekerekített kapocs van, és azzal hordom. Amúgy ettől az egy dologtól eltekintve, a kidolgozás, anyagminőség, stb... rendben van,
Jan
Közben megtaláltam, pontosan ez az, csak látom hogy már kijavították a hibát, máshogy kapcsolódik a vállpánt. Így azt mondom, teljesen oké.

 www.taskaweb.hu/blazek-es-anni-imi-ferfi-valltaska-9314am-barna?gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMIncuA3oDUhgMVqZeDBx2hhgJTEAYYASABEgK6mPD_BwE
Jan
Ez női táska baszod 😀
🤘 gaben 🤘
Elárverezhető a napszemüveg mellett.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)