Politika

45 feliratkozó

1 napja
NB2 New England Patriots 22 962 — nabege2@yahoo.com
Én nem bízom az autósokban, addig nem lépek le még nem vettem fel a sofőrre a szem kontaktust. Bringás beidegződés...
Nomac
Egyértelmű. Kitörölheted ha a sírodra az van ráírva, hogy De nekem volt elsőbbségem!
1 napja
Nomac New England Patriots 2 739 — balazs.t85@gmail.com
Én nem bízom az autósokban, addig nem lépek le még nem vettem fel a sofőrre a szem kontaktust. Bringás beidegződés...
1 napja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 956 — Keep pounding
Zebránál úgy kell menni, hogy megállsz, ha állnak az út szélén. Nincs féktávolság, nincs semmi. Meg kell állni, ha esetleg gyalogos léphet le. Pont. Nem 30-ra lassitani vagy 20-ra.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
1 napja
slowmotion Dallas Cowboys 23 620 — Cowboys fan
 telex.hu/belfold/2024/07/02/gazolas-zebra-veresegyhaz-mentohelikopter

Baszki, az összes ilyen faszszopótól, aki zebrán üt el valakit élete végéig elvenném a jogosítványt, és 10 évre bebasznám börtönbe rohadni. A qrva anyjáért nem lehet megtanulni, hogy a zebrán a gyalogosnak van elsőbbsége....
gabokocka
én csak annyit mondok: A oszlop (nem felmentve az autóst)
NB2
Szintén nem védve az autóst: simán lehettek mástól is takarásban, nem csak az A oszloptól, és féktávolság is létezik, az meg nem derül ki hogy azon belül léptek-e ki az autó elé. (Ne adj isten kiszaladtak...)

És nagy sebesség sem kell az ilyen sérülésekhez.
Mikey
kanyarodott a gázoló, és zebrát közelített meg. nincs olyan, hogy féktávolságon belül lépnek ki elé, mert a zebrát úgy köteles az autós megközelíteni, hogy szükség esetén meg tudjon állni. kurvára gumiszabály, mint a követési távolság, de ha valaki ott áll a járda szélén, a zebránál, akkor megállsz, és pont.
1 napja
Mikey Cincinnati Bengals 18 133
 telex.hu/belfold/2024/07/02/gazolas-zebra-veresegyhaz-mentohelikopter

Baszki, az összes ilyen faszszopótól, aki zebrán üt el valakit élete végéig elvenném a jogosítványt, és 10 évre bebasznám börtönbe rohadni. A qrva anyjáért nem lehet megtanulni, hogy a zebrán a gyalogosnak van elsőbbsége....
gabokocka
én csak annyit mondok: A oszlop (nem felmentve az autóst)
NB2
Szintén nem védve az autóst: simán lehettek mástól is takarásban, nem csak az A oszloptól, és féktávolság is létezik, az meg nem derül ki hogy azon belül léptek-e ki az autó elé. (Ne adj isten kiszaladtak...)

És nagy sebesség sem kell az ilyen sérülésekhez.

Szerkesztette: Mikey
1 napja
slowmotion Dallas Cowboys 23 620 — Cowboys fan
 telex.hu/belfold/2024/07/02/gazolas-zebra-veresegyhaz-mentohelikopter

Baszki, az összes ilyen faszszopótól, aki zebrán üt el valakit élete végéig elvenném a jogosítványt, és 10 évre bebasznám börtönbe rohadni. A qrva anyjáért nem lehet megtanulni, hogy a zebrán a gyalogosnak van elsőbbsége....
gabokocka
én csak annyit mondok: A oszlop (nem felmentve az autóst)
NB2
anyuka két gyerekkel gyalog nem tud olyan sebességgel menni, hogy ne vedd őket észre, kivéve, ha nem is nézel oda. és azért az A oszlop nem folyamatában ugyanazt a részt takarja ki, amikor kanyarodsz. egy sima jobbkezesnél, teleépített részen még el tudom képzelni (Halásztelken nem szeretek menni anyóshoz, mert ilyen baszott tömör kőkerítéseket építenek ki nagyon közel a sarokhoz, kb akkor látsz be a keresztező/betorkolló utcába, amikor már bent vagy a kereszteződésben, és persze jobbkezes zóna az egész), hogy pont úgy érkezik jobbról a másik jármű, hogy az A oszlop holtterében van, itt azért nem.

a másik, hogy a gyerek koponyasérülése sajnos benne van akár egy alacsony sebességű elsodrásban is. no de a felnőtt súlyos csípősérüléséhez azért kell sebesség is, az meg azt jelenti, hogy eleve nem úgy közelítette meg a zebrát, hogy meg tudjon állni.
1 napja
NB2 New England Patriots 22 962 — nabege2@yahoo.com
 telex.hu/belfold/2024/07/02/gazolas-zebra-veresegyhaz-mentohelikopter

Baszki, az összes ilyen faszszopótól, aki zebrán üt el valakit élete végéig elvenném a jogosítványt, és 10 évre bebasznám börtönbe rohadni. A qrva anyjáért nem lehet megtanulni, hogy a zebrán a gyalogosnak van elsőbbsége....
gabokocka
én csak annyit mondok: A oszlop (nem felmentve az autóst)
1 napja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 808 — Scream and scout
 24.hu/fn/gazdasag/2024/07/02/helyi-iparuzesi-ado-reform-helyi-adok-kormany/

előbb-utóbb az emberek pénzét is elveszik...
NB2
Ezek sem jártak még Svájcban, az ottani önkormányzati adórendszerhez képest faékegyszerű a magyar.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
1 napja
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 974 — Big Penix Energy
 telex.hu/belfold/2024/07/02/gazolas-zebra-veresegyhaz-mentohelikopter

Baszki, az összes ilyen faszszopótól, aki zebrán üt el valakit élete végéig elvenném a jogosítványt, és 10 évre bebasznám börtönbe rohadni. A qrva anyjáért nem lehet megtanulni, hogy a zebrán a gyalogosnak van elsőbbsége....
gabokocka
Egyszerűen az emberek zöme alkalmatlan autót vezetni, főleg városban, ahol rengeteg infót kéne feldolgozni minden másodpercben. Itt is a kanyarodás közben már elfelejtett körbenézni gondolom - vagy soha nem is szokott, mert eddig sem volt belőle probléma -, csak az érdekli, hogy a másik autónak adja meg az elsőbbséget és azzal ne ütközzön, eddig terjed az agya befogadóképessége.

1 napja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 956 — Keep pounding
 telex.hu/belfold/2024/07/02/gazolas-zebra-veresegyhaz-mentohelikopter

Baszki, az összes ilyen faszszopótól, aki zebrán üt el valakit élete végéig elvenném a jogosítványt, és 10 évre bebasznám börtönbe rohadni. A qrva anyjáért nem lehet megtanulni, hogy a zebrán a gyalogosnak van elsőbbsége....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
1 napja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 723 — Egyéb témák lakó
“Több ismert politikus is Fekete-Győrt támogatja a lap információi szerint, Cseh Katalint, Gelencsér Ferencet és Kerpel-Fronius Gábort is említik, Soproni Tamás pedig úgy fogalmazott, ő mindenkinek szurkol.”

😃
Amadeus the Young
Soproni lesz a Momentum Őrsi Gergelye, nem kell sok idő.
Dzsokijuing
 telex.hu/belfold/2024/07/02/momentum-soproni-tamas-orosz-anna-hajnal-miklos-tavozik-tisztujitas
Negritis, a vajda
Médiapárt. Komolyan, ez egy főoldalas cikk, hogy egy mérhetetlen támogatású kispárt elnökségében milyen kavarások mennek?

Engedjük már el

1 napja
Eazzy Philadelphia Eagles 4 577 — No one likes us, cause no one like us
 24.hu/fn/gazdasag/2024/07/02/helyi-iparuzesi-ado-reform-helyi-adok-kormany/

előbb-utóbb az emberek pénzét is elveszik...
NB2
előbb utóbb? te hol élsz? 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
1 napja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 14 456 — !SuPeR6BoWL!
OV megy ma Kijevbe a talalkára Zelenszijjel....
Csak egy icipici Iszkandert vagy bármit nem lehetne rájuk szabadítani?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
1 napja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 723 — Egyéb témák lakó
 24.hu/fn/gazdasag/2024/07/02/helyi-iparuzesi-ado-reform-helyi-adok-kormany/

"Az MKOE szerint legalább öt évet kellene szánni az előkészítésre, átalakításra, és szakmai egyeztetés szükséges arról, hogy a kormány milyen változtatásokat tervez, például hol szélesítené az adóalapot, hol mérsékelné, milyen adókat szüntetne meg vagy vezetne be újonnan."

Zsolti baszki, egy nagyobb másnapos szarás közben írták az kata tv.-t, mert a főni reggel a kormányülésen úgy baszta vissza a 3 (!) hónapig tartó munka eredményét, mint a szar. Valószínűleg mert nem értette, és úgy gondolta, hogy akkor ez a népnek is túl bonyolult lesz. Úgy rángatták a kodifikáló embereket, akik előző este csapatépítőn voltak, hogy akkor 11-re jelenés van, mert újra kell írni. Nem hitték el, hogy mi van. Ezért voltak benne helyesírási hibák. Konkrétan tényleg fos készen volt a csapat.

Majd 5 évet ülnek egy olyan ügyön, amit 25 éve be kellett volna szántani (nagyon rossz a helyi adó rendszer, főleg az iparűzési, de az építményadó ezen formája sem jó, a kommunális adó meg gyakorlatilag értelmetlen). Nem Zsolti, itt sajnos az lesz, hogy 09.17-én kijön a költségvetési törvény tervezete, ahol 2025.01.01-gyel eltörlik a helyi adó tv-t, és majd VALAMI lép a helyére (ha tippelnem kell, akkor a vagyonadókat 2-3-szorosára emelik, a HIPA helyett valami telephelyalapítási különadót vezetnek be, mindegy is.)

1 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 42 457 — The Mathematician
“Több ismert politikus is Fekete-Győrt támogatja a lap információi szerint, Cseh Katalint, Gelencsér Ferencet és Kerpel-Fronius Gábort is említik, Soproni Tamás pedig úgy fogalmazott, ő mindenkinek szurkol.”

😃
Amadeus the Young
Soproni lesz a Momentum Őrsi Gergelye, nem kell sok idő.
Dzsokijuing
 telex.hu/belfold/2024/07/02/momentum-soproni-tamas-orosz-anna-hajnal-miklos-tavozik-tisztujitas

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 napja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 513 — Saturday Night Lights
“Több ismert politikus is Fekete-Győrt támogatja a lap információi szerint, Cseh Katalint, Gelencsér Ferencet és Kerpel-Fronius Gábort is említik, Soproni Tamás pedig úgy fogalmazott, ő mindenkinek szurkol.”

😃
Amadeus the Young
Soproni lesz a Momentum Őrsi Gergelye, nem kell sok idő.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
1 napja
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 285
“Több ismert politikus is Fekete-Győrt támogatja a lap információi szerint, Cseh Katalint, Gelencsér Ferencet és Kerpel-Fronius Gábort is említik, Soproni Tamás pedig úgy fogalmazott, ő mindenkinek szurkol.”

😃

criminal lawyer or criminal lawyer?
1 napja
NB2 New England Patriots 22 962 — nabege2@yahoo.com
 24.hu/fn/gazdasag/2024/07/02/helyi-iparuzesi-ado-reform-helyi-adok-kormany/

előbb-utóbb az emberek pénzét is elveszik...
1 napja
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 285
Nem tudom, nem látok bele a rendőrök nyomozásába, de egészen biztosan sok olyan dolgot kell tisztázni, amin múlik a minősítés, biztos van benne szakértő, kit milyen büntetőjogi felelősség terhel. Ezen felül gondolom a védők is tesznek egy rakat indítványt, szóval nem úgy megy, hogy megtörténik az eset azt másnap vád. Nem irigylem azokat, akik nyomozzák, biztos ugrálnak a fejükön, hogy legyen kész minden tegnapra.
gabokocka
Az ügyvédek az ügyben tudtammal 300-nál több beadványt nyújtottak be, amivel el lehet szarakodni egy darabig.

A közlekedési ügyekben a kedvencem a LEHETSÉGES szimulációk, h mi történhetett VOLNA. Pl a sértett világosabb ruhát viselt, erősebb lett volna a közvilágítás, nem sütött volna a nap, nem zavarta volna a villamos etc

Nem az a lényeg, h mi történt.
Willie Parker
Kizártnak tartom.

criminal lawyer or criminal lawyer?
1 napja
slowmotion Dallas Cowboys 23 620 — Cowboys fan
Nem tudom, nem látok bele a rendőrök nyomozásába, de egészen biztosan sok olyan dolgot kell tisztázni, amin múlik a minősítés, biztos van benne szakértő, kit milyen büntetőjogi felelősség terhel. Ezen felül gondolom a védők is tesznek egy rakat indítványt, szóval nem úgy megy, hogy megtörténik az eset azt másnap vád. Nem irigylem azokat, akik nyomozzák, biztos ugrálnak a fejükön, hogy legyen kész minden tegnapra.
gabokocka
Az ügyvédek az ügyben tudtammal 300-nál több beadványt nyújtottak be, amivel el lehet szarakodni egy darabig.

A közlekedési ügyekben a kedvencem a LEHETSÉGES szimulációk, h mi történhetett VOLNA. Pl a sértett világosabb ruhát viselt, erősebb lett volna a közvilágítás, nem sütött volna a nap, nem zavarta volna a villamos etc

Nem az a lényeg, h mi történt.
Willie Parker
vagy csak gerincet kéne növeszteni, és azt mondani: elbasztam, beismerem, egyébként meg életvitelszerűen leszarom a kreszt meg en bloc az összes szabályt, ami korlátozna.
slowmotion
Az eset jellegéből és az elkövető életvezetéséből, hozzáállásából ítélve ez nem várható.
Willie Parker
jaja, didn't expect anything less. de egy ideális világban ha valaki hibázna, azt felvállalná.

Szerkesztette: slowmotion
1 napja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 14 806
Nem tudom, nem látok bele a rendőrök nyomozásába, de egészen biztosan sok olyan dolgot kell tisztázni, amin múlik a minősítés, biztos van benne szakértő, kit milyen büntetőjogi felelősség terhel. Ezen felül gondolom a védők is tesznek egy rakat indítványt, szóval nem úgy megy, hogy megtörténik az eset azt másnap vád. Nem irigylem azokat, akik nyomozzák, biztos ugrálnak a fejükön, hogy legyen kész minden tegnapra.
gabokocka
Az ügyvédek az ügyben tudtammal 300-nál több beadványt nyújtottak be, amivel el lehet szarakodni egy darabig.

A közlekedési ügyekben a kedvencem a LEHETSÉGES szimulációk, h mi történhetett VOLNA. Pl a sértett világosabb ruhát viselt, erősebb lett volna a közvilágítás, nem sütött volna a nap, nem zavarta volna a villamos etc

Nem az a lényeg, h mi történt.
Willie Parker
vagy csak gerincet kéne növeszteni, és azt mondani: elbasztam, beismerem, egyébként meg életvitelszerűen leszarom a kreszt meg en bloc az összes szabályt, ami korlátozna.
slowmotion
Az eset jellegéből és az elkövető életvezetéséből, hozzáállásából ítélve ez nem várható.
1 napja
slowmotion Dallas Cowboys 23 620 — Cowboys fan
Nem tudom, nem látok bele a rendőrök nyomozásába, de egészen biztosan sok olyan dolgot kell tisztázni, amin múlik a minősítés, biztos van benne szakértő, kit milyen büntetőjogi felelősség terhel. Ezen felül gondolom a védők is tesznek egy rakat indítványt, szóval nem úgy megy, hogy megtörténik az eset azt másnap vád. Nem irigylem azokat, akik nyomozzák, biztos ugrálnak a fejükön, hogy legyen kész minden tegnapra.
gabokocka
Az ügyvédek az ügyben tudtammal 300-nál több beadványt nyújtottak be, amivel el lehet szarakodni egy darabig.

A közlekedési ügyekben a kedvencem a LEHETSÉGES szimulációk, h mi történhetett VOLNA. Pl a sértett világosabb ruhát viselt, erősebb lett volna a közvilágítás, nem sütött volna a nap, nem zavarta volna a villamos etc

Nem az a lényeg, h mi történt.
Willie Parker
vagy csak gerincet kéne növeszteni, és azt mondani: elbasztam, beismerem, egyébként meg életvitelszerűen leszarom a kreszt meg en bloc az összes szabályt, ami korlátozna.
1 napja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 14 806
Nem tudom, nem látok bele a rendőrök nyomozásába, de egészen biztosan sok olyan dolgot kell tisztázni, amin múlik a minősítés, biztos van benne szakértő, kit milyen büntetőjogi felelősség terhel. Ezen felül gondolom a védők is tesznek egy rakat indítványt, szóval nem úgy megy, hogy megtörténik az eset azt másnap vád. Nem irigylem azokat, akik nyomozzák, biztos ugrálnak a fejükön, hogy legyen kész minden tegnapra.
gabokocka
Az ügyvédek az ügyben tudtammal 300-nál több beadványt nyújtottak be, amivel el lehet szarakodni egy darabig.

A közlekedési ügyekben a kedvencem a LEHETSÉGES szimulációk, h mi történhetett VOLNA. Pl a sértett világosabb ruhát viselt, erősebb lett volna a közvilágítás, nem sütött volna a nap, nem zavarta volna a villamos etc

Nem az a lényeg, h mi történt.
2 napja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 398 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Bemondták, hogy holnaptól mi vagyunk Európa főnökei, félévünk van átírni a szabályokat.
Dzsokijuing
Úgy átírják, hogy Európában is miénk lesz a kétharmad örökre 😊

Szerkesztette: bcsarli, Udvari Főkóstoló

2 napja
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 091 — Ajmo Vatreni
Természetesen bárki lehet Fradi szurkoló (mondjuk a IX kerületieken kívül én nemigen értem, hogy hogyan és miért, de ok), azonban az ingyen, a nyilvánvalóan politikai kapcsolatokkal rendelkező klubvezetéstől kapott mezzel fotózkodni nekem fura. Főleg, hogy elvben tizenéve azon van, hogy leváltsa ezt a csúnya, rossz autokrata rendszert.