Politika
63 feliratkozó
2 hónapja
Ezért fogalmaztam úgy, hogy "egy ember jön szóba". Fletó már aligha játszik.kettőreNem a választás után találta ki, egy éve központi programpont elem ez.A jogszerűség szempontjából teljesen mindegy, mikor találta ki. Ha 2026-tól alkalmaznak egy ilyen jogszabályt, akkor teljesen oké, maximálisan támogatom. Ha visszamenőleges hatállyal is bír, akkor nagyon nem oké.
atapapa
De ez nem személyre szabottan lenne Orbán ellen kitalálva, hanem Magyarra is és mindenki másra is a jövőben.Nem tudom, eredetileg mire és kire lett kitalálva, de a múltból egy ember jön szóba, akire érvényes: történetesen ezt az embert Orbán Viktornak hívják. Módfelett emlékeztet azokra a módszerekre, amiket a Fidesz alkalmazott. MP-nek pusztán annyit kellene mondania, hogy ez a rendelkezés (törvény, alkotmányos előírás) az elfogadása napjától (és a már akkor hivatalban lévő miniszterelnökre nézve is) érvényes.
Mikey
nagylaza, főpohárnok
gyurcsány feri
Negritis, a vajda
Ha van igazság, akkor a mester amúgy is kap vagy 10 év közügyektől eltiltást mellékbüntetésként, mire leketyeg, addigra meg már mindegy.Korábban már írtam: én ezt a megoldást preferálom.
somoskovig
2 hónapja
Ha van igazság, akkor a mester amúgy is kap vagy 10 év közügyektől eltiltást mellékbüntetésként, mire leketyeg, addigra meg már mindegy.Nem a választás után találta ki, egy éve központi programpont elem ez.A jogszerűség szempontjából teljesen mindegy, mikor találta ki. Ha 2026-tól alkalmaznak egy ilyen jogszabályt, akkor teljesen oké, maximálisan támogatom. Ha visszamenőleges hatállyal is bír, akkor nagyon nem oké.
atapapa
De ez nem személyre szabottan lenne Orbán ellen kitalálva, hanem Magyarra is és mindenki másra is a jövőben.Nem tudom, eredetileg mire és kire lett kitalálva, de a múltból egy ember jön szóba, akire érvényes: történetesen ezt az embert Orbán Viktornak hívják. Módfelett emlékeztet azokra a módszerekre, amiket a Fidesz alkalmazott. MP-nek pusztán annyit kellene mondania, hogy ez a rendelkezés (törvény, alkotmányos előírás) az elfogadása napjától (és a már akkor hivatalban lévő miniszterelnökre nézve is) érvényes.
Mikey
nagylaza, főpohárnok
2 hónapja
Hont András és a követői kimondottan szánalmas figurák.nah van vmi új?
Gyurma Pappa
tegnap selyemmajmozott egyet meg tolta az én megmondom előre hogy majd mondhassam hogy megmondtam
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
kettőreNem a választás után találta ki, egy éve központi programpont elem ez.A jogszerűség szempontjából teljesen mindegy, mikor találta ki. Ha 2026-tól alkalmaznak egy ilyen jogszabályt, akkor teljesen oké, maximálisan támogatom. Ha visszamenőleges hatállyal is bír, akkor nagyon nem oké.
atapapa
De ez nem személyre szabottan lenne Orbán ellen kitalálva, hanem Magyarra is és mindenki másra is a jövőben.Nem tudom, eredetileg mire és kire lett kitalálva, de a múltból egy ember jön szóba, akire érvényes: történetesen ezt az embert Orbán Viktornak hívják. Módfelett emlékeztet azokra a módszerekre, amiket a Fidesz alkalmazott. MP-nek pusztán annyit kellene mondania, hogy ez a rendelkezés (törvény, alkotmányos előírás) az elfogadása napjától (és a már akkor hivatalban lévő miniszterelnökre nézve is) érvényes.
Mikey
nagylaza, főpohárnok
gyurcsány feri
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Nem a választás után találta ki, egy éve központi programpont elem ez.A jogszerűség szempontjából teljesen mindegy, mikor találta ki. Ha 2026-tól alkalmaznak egy ilyen jogszabályt, akkor teljesen oké, maximálisan támogatom. Ha visszamenőleges hatállyal is bír, akkor nagyon nem oké.
atapapa
De ez nem személyre szabottan lenne Orbán ellen kitalálva, hanem Magyarra is és mindenki másra is a jövőben.Nem tudom, eredetileg mire és kire lett kitalálva, de a múltból egy ember jön szóba, akire érvényes: történetesen ezt az embert Orbán Viktornak hívják. Módfelett emlékeztet azokra a módszerekre, amiket a Fidesz alkalmazott. MP-nek pusztán annyit kellene mondania, hogy ez a rendelkezés (törvény, alkotmányos előírás) az elfogadása napjától (és a már akkor hivatalban lévő miniszterelnökre nézve is) érvényes.
Mikey
2 hónapja
Toroczkai nem igazán érti, hogy a Facebook egy magáncég, nem a BBC.Mert egy kretén. 6 képviselőjük lesz de úgy csinál, mintha egy 40% párt lenne...
somoskovig
2 hónapja
az a bizonyos fideszes erkölcsi és morális fölény:Egyértelmü, hogy az a hölgy legnagyobb problémája, hogy őt már régen nem bassza senki. Se szárazon, se nedvesen. Ezt jött most ki. Amúgy szeretett és béke, de baszatlanság meg egy szarul sikerült eredményváró buli megviseli az embert.
Piliscsabai jegyzőnő: Az a baj, hogy a kis buzi Magyar Péternek hittek a választók
A Fidesz eredményváróján kérdezett a párt választási bukása után a Bálnából távozókat a Népszava, videójukban pedig megszólalt a piliscsabai jegyző, Juhász Andrea is, aki a kérdésre, hogy mit ronthattak el, a következőt válaszolta:
„Nem rontottak el semmit. Az a baj, hogy a kis buzi Magyar Péternek hittek a választók, ennyi.”
Majd gyorsan folytatta: „Hát, persze, ha egyszer a Radnai Márkot szárazon nem bassza, de a másikat bassza, akkor buzi, nem? Vagy nem buzi?”
Aztán a biztonság kedvéért még hozzátette: „Egy országot ne irányítson egy buzi.”
bogjosi
2 hónapja
Toroczkai nem igazán érti, hogy a Facebook egy magáncég, nem a BBC.
2 hónapja
Nevemben is plzHont András és a követői kimondottan szánalmas figurák.Meghívom majd egy unicumra legközelebb a rácskertben, szereti literszám vedelni.
Gyurma Pappa
Sebii

2 hónapja
Hont András és a követői kimondottan szánalmas figurák.Meghívom majd egy unicumra legközelebb a rácskertben, szereti literszám vedelni.
Gyurma Pappa
2 hónapja
Hont András és a követői kimondottan szánalmas figurák.

2 hónapja
Potencialis kihivo, egy bunozo, aki nullara lopta az orszagot, es tudod te is, mas is, mindenki, bizonyitani megsem fogja tudni senki sem. Ezt pedig ki kell vedeni, hogy a jovoben megtortenhessen (mas kerdes, hogy ha legkozelebb valaki kormanyra kerul 2/3-addal, szvsz ugyis megoldja csakhamar, hogy eltorolje.Amugy a foni mit emberkedik az ujraszervezessel, ha egyszer nem lehet tobbet miniszterelnok ugysem? O ugysem engedi masnak at az iranyitast, de szvsz egy rakat agymosott ember miatta is rak x-et, nelkule meg nem fog, mert az o hivei.Némileg furcsállom, hogy a topik ezt ennyire könnyen elengedi. Az történik ugyanis, hogy a kétharmados többséget szerzett párt adminisztratív eszközökkel (szerintem jogsértő módon) megpróbálja kizárni a választási versenyből az egyik potenciális kihívót. Teljesen mindegy, hogy mit gondolok OV-ról, vagy arról, hogy mennyi esélye van a visszatérésre. Az ilyesfajta hatalomgyakorlásnak rögtön az elején megálljt kellene parancsolni.
Stez
nagylaza, főpohárnok
Mindenesetre en abszolut egyetertek azzal, hogy az ember tobbet ne kerulhessen hatalomra.
2 hónapja
De ez nem személyre szabottan lenne Orbán ellen kitalálva, hanem Magyarra is és mindenki másra is a jövőben.Amugy a foni mit emberkedik az ujraszervezessel, ha egyszer nem lehet tobbet miniszterelnok ugysem? O ugysem engedi masnak at az iranyitast, de szvsz egy rakat agymosott ember miatta is rak x-et, nelkule meg nem fog, mert az o hivei.Némileg furcsállom, hogy a topik ezt ennyire könnyen elengedi. Az történik ugyanis, hogy a kétharmados többséget szerzett párt adminisztratív eszközökkel (szerintem jogsértő módon) megpróbálja kizárni a választási versenyből az egyik potenciális kihívót. Teljesen mindegy, hogy mit gondolok OV-ról, vagy arról, hogy mennyi esélye van a visszatérésre. Az ilyesfajta hatalomgyakorlásnak rögtön az elején megálljt kellene parancsolni.
Stez
nagylaza, főpohárnok
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
Ott a kulcsszó.Amugy a foni mit emberkedik az ujraszervezessel, ha egyszer nem lehet tobbet miniszterelnok ugysem? O ugysem engedi masnak at az iranyitast, de szvsz egy rakat agymosott ember miatta is rak x-et, nelkule meg nem fog, mert az o hivei.Némileg furcsállom, hogy a topik ezt ennyire könnyen elengedi. Az történik ugyanis, hogy a kétharmados többséget szerzett párt adminisztratív eszközökkel (szerintem jogsértő módon) megpróbálja kizárni a választási versenyből az egyik potenciális kihívót. Teljesen mindegy, hogy mit gondolok OV-ról, vagy arról, hogy mennyi esélye van a visszatérésre. Az ilyesfajta hatalomgyakorlásnak rögtön az elején megálljt kellene parancsolni.
Stez
nagylaza, főpohárnok
Nem a választás után találta ki, egy éve központi programpont elem ez. Köztudott volt, nem úgy mint pl. Orbánék alkotmányozó szándéka.
2 hónapja
Amugy a foni mit emberkedik az ujraszervezessel, ha egyszer nem lehet tobbet miniszterelnok ugysem? O ugysem engedi masnak at az iranyitast, de szvsz egy rakat agymosott ember miatta is rak x-et, nelkule meg nem fog, mert az o hivei.Némileg furcsállom, hogy a topik ezt ennyire könnyen elengedi. Az történik ugyanis, hogy a kétharmados többséget szerzett párt adminisztratív eszközökkel (szerintem jogsértő módon) megpróbálja kizárni a választási versenyből az egyik potenciális kihívót. Teljesen mindegy, hogy mit gondolok OV-ról, vagy arról, hogy mennyi esélye van a visszatérésre. Az ilyesfajta hatalomgyakorlásnak rögtön az elején megálljt kellene parancsolni.
Stez
nagylaza, főpohárnok
2 hónapja
Amugy a foni mit emberkedik az ujraszervezessel, ha egyszer nem lehet tobbet miniszterelnok ugysem? O ugysem engedi masnak at az iranyitast, de szvsz egy rakat agymosott ember miatta is rak x-et, nelkule meg nem fog, mert az o hivei.Némileg furcsállom, hogy a topik ezt ennyire könnyen elengedi. Az történik ugyanis, hogy a kétharmados többséget szerzett párt adminisztratív eszközökkel (szerintem jogsértő módon) megpróbálja kizárni a választási versenyből az egyik potenciális kihívót. Teljesen mindegy, hogy mit gondolok OV-ról, vagy arról, hogy mennyi esélye van a visszatérésre. Az ilyesfajta hatalomgyakorlásnak rögtön az elején megálljt kellene parancsolni.
Stez
2 hónapja
Világaim, ha találkoznak. 😂😂😂Annyira nagyot megy a leendő magyar egészségügyi miniszter, Hegedűs Zsolt tegnapi fergeteges örömtánca, hogy még Olivia Wilde is kirakta instastoryba! 😂😂😂
— Zoltan Paksa (@iktriad) April 13, 2026
What a day! What a lovely day! 🙌🙌🙌 pic.twitter.com/P5EPY9CEhg
2 hónapja
Havas Henrik sírta el nemrég ismét, hogy szegény alól kiment a pártja, az MDF (nem a kései Bokros, hanem a korai Antall-féle)nem csak hogy tiszás lesz, mindig is az voltPontosan.Oh kérlek, 3 év múlva már Magyar Pétert fogja hívni magához virslizni. Ez a faszi Medgyessy Péter családjától jutott Orbánig.www.youtube.com/watch?v=1XMgKxWfhLgEbben a Hajdú bemutatta, hogy ő am inteligens, ő most is víz felett fog maradni
ebbe kár volt belenéznem, pillanatok alatt felfutott szerintem a vérnyomásom a nem normális intervallumba.
Az a baj, hogy a hülye sosincs tisztában azzal, hogy mennyire hülye. Ezek meg a legjobbak a degeneráltságban.
shagi0206
zacknorb
Megmondta annak idején, csóró gyerekként az volt a célja, hogy híres legyen és gazdag (tökre értem emberileg). Ez motiválja, mint karriercél. Tiszás lesz ő szépen.
resistance is futile
MP-nek is kellenek azok az ismert arcok, akik látványosan (ez fontos!) megtérnek, és belátják, hogy tényleg nem akar ő senkit se a frontra vinni, nem vágja felére a nyugdíjakat, nem eszik csecsemőket élve, stb.
Ilyen arcnak tökéletes Hajdú, igazi prolimágnes.
Őszentsége Sobri Jóska
Negritis, a vajda
2 hónapja
telex.hu/belfold/2026/04/13/na-ki-a-keresztapa-vucic-reagalt-magyar-peterreZsolti bácsi se merüljön feledésbe!

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
Lazar a ciganyozassal nyirta ki magat leginkabb szerintem, nem a kozlekedessel. Utobbirol mindenki tudta, hogy ot csak odapakoltak, hogy kapja o az uteseket.Ha tenyleg igy lesz, akkor a Fidesznek el kell kezdenie felepitenie valakit a kovetkezo 4 evben, de az a nagy kerdes, hogy kit?? Lazar ellen tudatosan karakter gyilkossagot kovettek el, amikor megkapta a kozlekedest… benne lehetett volna fantazia, de igy gatya… vege a Fidesznek.Az is. A fiatalok szemeben ez a nev mostmar az ordoggel egyenlo, nem fogja lerazni magarol. Raadasul MP ellehetetleniti a torvennyel. Azert csak nem marad, hogy meg tobbet lopjon, nullara lopta az orszagot.Orbán az új GyurcsányAmugy a foni mit emberkedik az ujraszervezessel, ha egyszer nem lehet tobbet miniszterelnok ugysem? O ugysem engedi masnak at az iranyitast, de szvsz egy rakat agymosott ember miatta is rak x-et, nelkule meg nem fog, mert az o hivei.A Gyurcsány-dilemma.
Stez
somoskovig
Jan
Stez
Bence94
2 hónapja
Ezek a hir tvn meg mindig felelmetesen kibaszott buta emberek, akik egy buborek valosagban elnek. Ezek olyan dolgokrol bsszelnek, amik nem leteznek, es kozben gyokerezik a fiatalokat, akik bedoltek a tiktok vibe-nak.mondjuk ezen annyira nem lepődtem meg
Stez
2 hónapja
Aszondja a hirtv daszo hogy rémület az ünneplő tömeg 😀 imádom
Don't talk the walk, Walk the talk!
2 hónapja
Ezek a hir tvn meg mindig felelmetesen kibaszott buta emberek, akik egy buborek valosagban elnek. Ezek olyan dolgokrol bsszelnek, amik nem leteznek, es kozben gyokerezik a fiatalokat, akik bedoltek a tiktok vibe-nak.
2 hónapja
Ha tenyleg igy lesz, akkor a Fidesznek el kell kezdenie felepitenie valakit a kovetkezo 4 evben, de az a nagy kerdes, hogy kit?? Lazar ellen tudatosan karakter gyilkossagot kovettek el, amikor megkapta a kozlekedest… benne lehetett volna fantazia, de igy gatya… vege a Fidesznek.Az is. A fiatalok szemeben ez a nev mostmar az ordoggel egyenlo, nem fogja lerazni magarol. Raadasul MP ellehetetleniti a torvennyel. Azert csak nem marad, hogy meg tobbet lopjon, nullara lopta az orszagot.Orbán az új GyurcsányAmugy a foni mit emberkedik az ujraszervezessel, ha egyszer nem lehet tobbet miniszterelnok ugysem? O ugysem engedi masnak at az iranyitast, de szvsz egy rakat agymosott ember miatta is rak x-et, nelkule meg nem fog, mert az o hivei.A Gyurcsány-dilemma.
Stez
somoskovig
Jan
Stez
2 hónapja
