Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

2 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 064 — Whoops, looks like something went wrong.
Amugy a foni mit emberkedik az ujraszervezessel, ha egyszer nem lehet tobbet miniszterelnok ugysem? O ugysem engedi masnak at az iranyitast, de szvsz egy rakat agymosott ember miatta is rak x-et, nelkule meg nem fog, mert az o hivei.
Stez
A Gyurcsány-dilemma.
somoskovig
Orbán az új Gyurcsány
Jan
Az is. A fiatalok szemeben ez a nev mostmar az ordoggel egyenlo, nem fogja lerazni magarol. Raadasul MP ellehetetleniti a torvennyel. Azert csak nem marad, hogy meg tobbet lopjon, nullara lopta az orszagot.

2 hónapja
Jan Pittsburgh Steelers 5 696 — Steelers fan
Amugy a foni mit emberkedik az ujraszervezessel, ha egyszer nem lehet tobbet miniszterelnok ugysem? O ugysem engedi masnak at az iranyitast, de szvsz egy rakat agymosott ember miatta is rak x-et, nelkule meg nem fog, mert az o hivei.
Stez
A Gyurcsány-dilemma.
somoskovig
Orbán az új Gyurcsány

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 566 — Chiefs GM
Amugy a foni mit emberkedik az ujraszervezessel, ha egyszer nem lehet tobbet miniszterelnok ugysem? O ugysem engedi masnak at az iranyitast, de szvsz egy rakat agymosott ember miatta is rak x-et, nelkule meg nem fog, mert az o hivei.
Stez
A Gyurcsány-dilemma.

2 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 064 — Whoops, looks like something went wrong.
Amugy a foni mit emberkedik az ujraszervezessel, ha egyszer nem lehet tobbet miniszterelnok ugysem? O ugysem engedi masnak at az iranyitast, de szvsz egy rakat agymosott ember miatta is rak x-et, nelkule meg nem fog, mert az o hivei.

2 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 042 — zászló zászló szív
Egyébként Lakner az homi? Vagy csak ő ilyen? Mert amúgy full olyan 😀
shagi0206
nem kurva mindegy?
resistance is futile
de, nekem kurva mind1, nem vagyok homofób. Csak most jutottam el odáig, hogy amúgy ez nem az?
shagi0206
Vagy 10 éve coming outolt

2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 082
Egyébként Lakner az homi? Vagy csak ő ilyen? Mert amúgy full olyan 😀
shagi0206
nem kurva mindegy?
resistance is futile
de, nekem kurva mind1, nem vagyok homofób. Csak most jutottam el odáig, hogy amúgy ez nem az?
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
26 percig bírtam Pöcst, meghalt az agyam
zacknorb
26 másodperc után feladtam 😀
bogjosi
Én a borító kép megnézéséig.

2 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
Egyébként Lakner az homi? Vagy csak ő ilyen? Mert amúgy full olyan 😀
shagi0206
nem kurva mindegy?
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 803 — beers & Packers
Egyébként Lakner az homi? Vagy csak ő ilyen? Mert amúgy full olyan 😀
shagi0206
nem fontos, hát van wikipédia oldala is, ott meg írja is. Csak kényelmesebb volt kérdezni 😀
shagi0206
Melegházasságot kötött, már jó régen volt a coming outja. Nagyra becsülöm érte, de ettől függetlenül top 3 elemző és rendkívül szimpatikus személyiség.
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 082
Ez a tag 50 éves? 😮 Hát 30 körülre tippeltem
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 082
Egyébként Lakner az homi? Vagy csak ő ilyen? Mert amúgy full olyan 😀
shagi0206
nem fontos, hát van wikipédia oldala is, ott meg írja is. Csak kényelmesebb volt kérdezni 😀
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 082
Egyébként Lakner az homi? Vagy csak ő ilyen? Mert amúgy full olyan 😀
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 082
Amióta megbolondult az FB algoritmusa, sorra dobja fel az utolsó senkiházi fideszes civil nímandok vergődését.
Legújabb játékos valami Ádám Security nevű bohóc, aki erősen a harag fázisban van. Jól látható, hogy észből kevés, cuccból annál több jutott a testébe. 😀
xrace77
ja, azt szerintem én is láttam. Mikor virít egyenruhában, és hogy jól áll.
Nem tudom ki az, nekem is csak random feldobta a fb, aztán felvilágosítottak, hogy az a gyökér azért létezik csak, hogy alázzák. Ránéztem, hát - másra nem is való.
2 hónapja
xrace77 Denver Broncos 4 745
Amióta megbolondult az FB algoritmusa, sorra dobja fel az utolsó senkiházi fideszes civil nímandok vergődését.
Legújabb játékos valami Ádám Security nevű bohóc, aki erősen a harag fázisban van. Jól látható, hogy észből kevés, cuccból annál több jutott a testébe. 😀

Szerkesztette: xrace77
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
kéne egy poll, hogy melyik fideszes fasz fog a legkevésbé hiányozni 😀
Löfli
Kövér Laci
Pinter Sanyi
Kocsis M
Janek
uhh, erős trió
Löfli
Gajdics Ottó?
akdestroyer
Deutch Tomi, Németh Sziszi, Rákay Phillip és persze 5. Számú párttagságikönyv tulajdonos.
2 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
bazz, most esik le, hogy le kell cserélni a kocsmakvízes nevünket 😕 | sonkaNERi |


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 899
M1 átállat 😮 15 perce a Tiszáról beszélnek, és jó színben. Mi van itt?
Nomac
Így működik a világ.
Ha elmúlik a láz, akkor normalizálódik a szervezet működése.
Az NSZK-ban is 12 hitleri év után kurva gyorsan visszazökkent mindenki a helyére.
Őszentsége Sobri Jóska

szaba
2 hónapja
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
kéne egy poll, hogy melyik fideszes fasz fog a legkevésbé hiányozni 😀
Löfli
Kövér Laci
Pinter Sanyi
Kocsis M
Janek
uhh, erős trió
Löfli
Gajdics Ottó?

2 hónapja
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
Nem is a hír a fontos, viszont a képtől elindulhat a képzelet a következő állásra vonatkozóan:
 www.facebook.com/share/p/18JzHTiNLj/
Matthew99
ezt a nőt behajítanám 1 olyan szobába, ahol 10 erőszaktevő néger van, és a legkisebb dákóval megáldott tag is 22 centis
shagi0206
nekem muszaj megdugnom a Szandit
Stez
Öltözz be Ruszin Szendi Romulusnak.

Szerkesztette: akdestroyer

2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
az a bizonyos fideszes erkölcsi és morális fölény:

Piliscsabai jegyzőnő: Az a baj, hogy a kis buzi Magyar Péternek hittek a választók
A Fidesz eredményváróján kérdezett a párt választási bukása után a Bálnából távozókat a Népszava, videójukban pedig megszólalt a piliscsabai jegyző, Juhász Andrea is, aki a kérdésre, hogy mit ronthattak el, a következőt válaszolta:

„Nem rontottak el semmit. Az a baj, hogy a kis buzi Magyar Péternek hittek a választók, ennyi.”

Majd gyorsan folytatta: „Hát, persze, ha egyszer a Radnai Márkot szárazon nem bassza, de a másikat bassza, akkor buzi, nem? Vagy nem buzi?”

Aztán a biztonság kedvéért még hozzátette: „Egy országot ne irányítson egy buzi.”

bogjosi
Kincs, ami nincs.
2 hónapja
bogjosi New England Patriots 2 296
az a bizonyos fideszes erkölcsi és morális fölény:

Piliscsabai jegyzőnő: Az a baj, hogy a kis buzi Magyar Péternek hittek a választók
A Fidesz eredményváróján kérdezett a párt választási bukása után a Bálnából távozókat a Népszava, videójukban pedig megszólalt a piliscsabai jegyző, Juhász Andrea is, aki a kérdésre, hogy mit ronthattak el, a következőt válaszolta:

„Nem rontottak el semmit. Az a baj, hogy a kis buzi Magyar Péternek hittek a választók, ennyi.”

Majd gyorsan folytatta: „Hát, persze, ha egyszer a Radnai Márkot szárazon nem bassza, de a másikat bassza, akkor buzi, nem? Vagy nem buzi?”

Aztán a biztonság kedvéért még hozzátette: „Egy országot ne irányítson egy buzi.”

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Most nézem vissza a reggeli Partizánt, Szigetvári kurva jókat mond.
Ha valakit a primér örömködésen felül érdekel a gusztustalan hatalomtechnika is, annak kötelezően ajánlom.
Őszentsége Sobri Jóska
Szigetvári Viktor nagyon érvényes figura. Mindig érdemes meghallgatni.
szaba
Délelőtt láttam, sőt kb. 30 oldalnyi hsszel ezelőtt én belinkeltem ezt.
Amúgy, ha Vitya mindent feljegyzett, ahogy ígérte, azt is, hogy ki miatt lett ekkora bukás a saját oldalukon?
zacknorb
Elsősorban miatta. Mert megutálták sokkal többen, mint akik ma is imádják. Szigetvári Viktor szépen levezette nemrég a Partizánon.
 youtu.be/3wc04DGmLBU?si=nLzTEGaNe-P0jV7g
iktriad
Tényleg kötelezően megtekintendő beszélgetés, akit érdekel a téma!

Szerkesztette: iktriad
2 hónapja
NB2 New England Patriots 29 028 — nabege2@yahoo.com
M1 átállat 😮 15 perce a Tiszáról beszélnek, és jó színben. Mi van itt?
Nomac
Így működik a világ.
Ha elmúlik a láz, akkor normalizálódik a szervezet működése.
Az NSZK-ban is 12 hitleri év után kurva gyorsan visszazökkent mindenki a helyére.
Őszentsége Sobri Jóska
állítólag a szövetségesek meg akartak mindenkit büntetni
csak aztán rájöttek, hogy akkor Németország működésképtelen lenne, így egy bizonyos szint alá már nem mentek
2 hónapja
bogjosi New England Patriots 2 296
26 percig bírtam Pöcst, meghalt az agyam
zacknorb
26 másodperc után feladtam 😀

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 636 — Kinek mit intézett a kormánya
26 percig bírtam Pöcst, meghalt az agyam

Poloska vagyok.