Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
Én titkon egy Jakab Péter, Dobrev, Hiller, Hadházy, Nagy Dávid ötösfogatot hallgattam volna meg Marci által felkérdezve. Pócs legalább vállaltan fideszes.

2 hónapja
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 768
...
nem csak hogy tiszás lesz, mindig is az volt
Negritis, a vajda
Jah, költségvetési csalás is csak robinhúdizmus volt az hatalom ellen... 😀
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 082
A győztes kompenzáció az ilyenkor már hozzá van számolva, vagy majd az is csak a végén?
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 955 — The Mathematician
Végén kijon itt a Fidesz győzelem
csebi
levél szavazatokkal még 2/3ad is

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 955 — The Mathematician
marci elmondja mit basztak el, pöcs egy pillanatra kidöccen majd gyorsan visszatalál az útra
Negritis, a vajda
nincs fogás az emberen, ő az aki beléd beszéli a rohadt dinnyéjét hogy hát ez bio, meg csak a fénytörés stb.. sztem Marci elengedte és már csak szórakozik rajta
Josszi
jó értékesítő lenne az ipséből. Addig pofázik, hogy már inkább megveszed, csak hagyjon már békén
shagi0206
egy vicc hogy mennyire nem érti mit basztak el 😀
Negritis, a vajda
nem csak ő, egyik se 😀 a videó amit linkeltem, abban úgy 1 kivétellel egyik sem érzi, hogy bármiben hiba csúszott volna. Egyedül a Havasi Berti mondta ki, hogy biztos hogy hibáztak, és mond olyat, hogy biztos ő maga is csinált hibát. A többi csak terel.
shagi0206
oké, csak itt "felmondják" neki a hibákat és néha látni hogy leesik neki, de aztán szemrebbenés nélkül jön vissza a mantra

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 082
Most csak 136 mandátumot írnak a Tiszának, mi történt? Hol van még újraszámolás, vagy átfordult valahol suttyomban?
warr_b
De csak 105 egyéni van kiosztva. Ami egyaránt kihat az egyénik összesített végeredményére és a listás szavazatokra is.
Amikor meglesz a hivatalos végeredmény, akkor min 135, maximum 141 Tisza lesz, de a 139 a legvalószínűbb.
Őszentsége Sobri Jóska
Legrosszabb esetben sem lehet 134-nél kevesebb. Sima kétharmad.
resistance is futile
Végén kijon itt a Fidesz győzelem
csebi
Azon csodálkozok, hogy a rendszer nem állt most le.
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
Most csak 136 mandátumot írnak a Tiszának, mi történt? Hol van még újraszámolás, vagy átfordult valahol suttyomban?
warr_b
De csak 105 egyéni van kiosztva. Ami egyaránt kihat az egyénik összesített végeredményére és a listás szavazatokra is.
Amikor meglesz a hivatalos végeredmény, akkor min 135, maximum 141 Tisza lesz, de a 139 a legvalószínűbb.
Őszentsége Sobri Jóska
Legrosszabb esetben sem lehet 134-nél kevesebb. Sima kétharmad.
resistance is futile
Végén kijon itt a Fidesz győzelem

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
 www.youtube.com/watch?v=1XMgKxWfhLg

ebbe kár volt belenéznem, pillanatok alatt felfutott szerintem a vérnyomásom a nem normális intervallumba.
Az a baj, hogy a hülye sosincs tisztában azzal, hogy mennyire hülye. Ezek meg a legjobbak a degeneráltságban.
shagi0206
Ebben a Hajdú bemutatta, hogy ő am inteligens, ő most is víz felett fog maradni
zacknorb
Oh kérlek, 3 év múlva már Magyar Pétert fogja hívni magához virslizni. Ez a faszi Medgyessy Péter családjától jutott Orbánig.

Megmondta annak idején, csóró gyerekként az volt a célja, hogy híres legyen és gazdag (tökre értem emberileg). Ez motiválja, mint karriercél. Tiszás lesz ő szépen.
resistance is futile
Pontosan.
MP-nek is kellenek azok az ismert arcok, akik látványosan (ez fontos!) megtérnek, és belátják, hogy tényleg nem akar ő senkit se a frontra vinni, nem vágja felére a nyugdíjakat, nem eszik csecsemőket élve, stb.
Ilyen arcnak tökéletes Hajdú, igazi prolimágnes.
Őszentsége Sobri Jóska
nem csak hogy tiszás lesz, mindig is az volt
Negritis, a vajda
Lehet, de én nem engedném neki. Egy megtéréstörténet az mindig erősebb.
Őszentsége Sobri Jóska
Winston Smith mindig leporolható
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 082
marci elmondja mit basztak el, pöcs egy pillanatra kidöccen majd gyorsan visszatalál az útra
Negritis, a vajda
nincs fogás az emberen, ő az aki beléd beszéli a rohadt dinnyéjét hogy hát ez bio, meg csak a fénytörés stb.. sztem Marci elengedte és már csak szórakozik rajta
Josszi
jó értékesítő lenne az ipséből. Addig pofázik, hogy már inkább megveszed, csak hagyjon már békén
shagi0206
egy vicc hogy mennyire nem érti mit basztak el 😀
Negritis, a vajda
nem csak ő, egyik se 😀 a videó amit linkeltem, abban úgy 1 kivétellel egyik sem érzi, hogy bármiben hiba csúszott volna. Egyedül a Havasi Berti mondta ki, hogy biztos hogy hibáztak, és mond olyat, hogy biztos ő maga is csinált hibát. A többi csak terel.
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 955 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=1XMgKxWfhLg

ebbe kár volt belenéznem, pillanatok alatt felfutott szerintem a vérnyomásom a nem normális intervallumba.
Az a baj, hogy a hülye sosincs tisztában azzal, hogy mennyire hülye. Ezek meg a legjobbak a degeneráltságban.
shagi0206
Ebben a Hajdú bemutatta, hogy ő am inteligens, ő most is víz felett fog maradni
zacknorb
Oh kérlek, 3 év múlva már Magyar Pétert fogja hívni magához virslizni. Ez a faszi Medgyessy Péter családjától jutott Orbánig.

Megmondta annak idején, csóró gyerekként az volt a célja, hogy híres legyen és gazdag (tökre értem emberileg). Ez motiválja, mint karriercél. Tiszás lesz ő szépen.
resistance is futile
Pontosan.
MP-nek is kellenek azok az ismert arcok, akik látványosan (ez fontos!) megtérnek, és belátják, hogy tényleg nem akar ő senkit se a frontra vinni, nem vágja felére a nyugdíjakat, nem eszik csecsemőket élve, stb.
Ilyen arcnak tökéletes Hajdú, igazi prolimágnes.
Őszentsége Sobri Jóska
nem csak hogy tiszás lesz, mindig is az volt
Negritis, a vajda
Lehet, de én nem engedném neki. Egy megtéréstörténet az mindig erősebb.
Őszentsége Sobri Jóska
lehet, de akkor már nem lenne az a prosztó aki

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 955 — The Mathematician
és nem találok erről a geciről ép nagyalakú plakátot hiába irogatok a jászsági oevk tisza szigeteinek, meglenne a kartonember.. de nem adom fel!!!
Josszi
Fontos ez még?
Megdöglött, ott rohadjon meg.
Minek lóbalni a hulláját? Mi a haszna?
Őszentsége Sobri Jóska
gondolom öröm
Negritis, a vajda
Sekély.
Őszentsége Sobri Jóska
kicsinyes, igen
de nem igazán árt vele senkinek

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Beki New York Jets 2 882
Volt Főni friss FB videóban már nem néz ki olyan jól.
2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 27 998 — "Montoya por favor!"
Ez a pezsgős poén a végén epik volt azért 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
és nem találok erről a geciről ép nagyalakú plakátot hiába irogatok a jászsági oevk tisza szigeteinek, meglenne a kartonember.. de nem adom fel!!!
Josszi
Fontos ez még?
Megdöglött, ott rohadjon meg.
Minek lóbalni a hulláját? Mi a haszna?
Őszentsége Sobri Jóska
gondolom öröm
Negritis, a vajda
Sekély.

2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
 www.youtube.com/watch?v=1XMgKxWfhLg

ebbe kár volt belenéznem, pillanatok alatt felfutott szerintem a vérnyomásom a nem normális intervallumba.
Az a baj, hogy a hülye sosincs tisztában azzal, hogy mennyire hülye. Ezek meg a legjobbak a degeneráltságban.
shagi0206
Ebben a Hajdú bemutatta, hogy ő am inteligens, ő most is víz felett fog maradni
zacknorb
Oh kérlek, 3 év múlva már Magyar Pétert fogja hívni magához virslizni. Ez a faszi Medgyessy Péter családjától jutott Orbánig.

Megmondta annak idején, csóró gyerekként az volt a célja, hogy híres legyen és gazdag (tökre értem emberileg). Ez motiválja, mint karriercél. Tiszás lesz ő szépen.
resistance is futile
Pontosan.
MP-nek is kellenek azok az ismert arcok, akik látványosan (ez fontos!) megtérnek, és belátják, hogy tényleg nem akar ő senkit se a frontra vinni, nem vágja felére a nyugdíjakat, nem eszik csecsemőket élve, stb.
Ilyen arcnak tökéletes Hajdú, igazi prolimágnes.
Őszentsége Sobri Jóska
nem csak hogy tiszás lesz, mindig is az volt
Negritis, a vajda
Lehet, de én nem engedném neki. Egy megtéréstörténet az mindig erősebb.

2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 955 — The Mathematician
és nem találok erről a geciről ép nagyalakú plakátot hiába irogatok a jászsági oevk tisza szigeteinek, meglenne a kartonember.. de nem adom fel!!!
Josszi
Fontos ez még?
Megdöglött, ott rohadjon meg.
Minek lóbalni a hulláját? Mi a haszna?
Őszentsége Sobri Jóska
gondolom öröm

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 955 — The Mathematician
nah ez a minden politika az első olyan véleménye amivel egyet értek

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
és nem találok erről a geciről ép nagyalakú plakátot hiába irogatok a jászsági oevk tisza szigeteinek, meglenne a kartonember.. de nem adom fel!!!
Josszi
Fontos ez még?
Megdöglött, ott rohadjon meg.
Minek lóbalni a hulláját? Mi a haszna?

2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 955 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=1XMgKxWfhLg

ebbe kár volt belenéznem, pillanatok alatt felfutott szerintem a vérnyomásom a nem normális intervallumba.
Az a baj, hogy a hülye sosincs tisztában azzal, hogy mennyire hülye. Ezek meg a legjobbak a degeneráltságban.
shagi0206
Ebben a Hajdú bemutatta, hogy ő am inteligens, ő most is víz felett fog maradni
zacknorb
Oh kérlek, 3 év múlva már Magyar Pétert fogja hívni magához virslizni. Ez a faszi Medgyessy Péter családjától jutott Orbánig.

Megmondta annak idején, csóró gyerekként az volt a célja, hogy híres legyen és gazdag (tökre értem emberileg). Ez motiválja, mint karriercél. Tiszás lesz ő szépen.
resistance is futile
Pontosan.
MP-nek is kellenek azok az ismert arcok, akik látványosan (ez fontos!) megtérnek, és belátják, hogy tényleg nem akar ő senkit se a frontra vinni, nem vágja felére a nyugdíjakat, nem eszik csecsemőket élve, stb.
Ilyen arcnak tökéletes Hajdú, igazi prolimágnes.
Őszentsége Sobri Jóska
nem csak hogy tiszás lesz, mindig is az volt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
 www.youtube.com/watch?v=1XMgKxWfhLg

ebbe kár volt belenéznem, pillanatok alatt felfutott szerintem a vérnyomásom a nem normális intervallumba.
Az a baj, hogy a hülye sosincs tisztában azzal, hogy mennyire hülye. Ezek meg a legjobbak a degeneráltságban.
shagi0206
Ebben a Hajdú bemutatta, hogy ő am inteligens, ő most is víz felett fog maradni
zacknorb
Oh kérlek, 3 év múlva már Magyar Pétert fogja hívni magához virslizni. Ez a faszi Medgyessy Péter családjától jutott Orbánig.

Megmondta annak idején, csóró gyerekként az volt a célja, hogy híres legyen és gazdag (tökre értem emberileg). Ez motiválja, mint karriercél. Tiszás lesz ő szépen.
resistance is futile
Pontosan.
MP-nek is kellenek azok az ismert arcok, akik látványosan (ez fontos!) megtérnek, és belátják, hogy tényleg nem akar ő senkit se a frontra vinni, nem vágja felére a nyugdíjakat, nem eszik csecsemőket élve, stb.
Ilyen arcnak tökéletes Hajdú, igazi prolimágnes.

2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 955 — The Mathematician
marci elmondja mit basztak el, pöcs egy pillanatra kidöccen majd gyorsan visszatalál az útra
Negritis, a vajda
nincs fogás az emberen, ő az aki beléd beszéli a rohadt dinnyéjét hogy hát ez bio, meg csak a fénytörés stb.. sztem Marci elengedte és már csak szórakozik rajta
Josszi
jó értékesítő lenne az ipséből. Addig pofázik, hogy már inkább megveszed, csak hagyjon már békén
shagi0206
egy vicc hogy mennyire nem érti mit basztak el 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 27 998 — "Montoya por favor!"
KAMU A BIRKAPÖRKÖLT RIP 😕

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 955 — The Mathematician
Közben szépen megy tovább az árfolyam, EUR 362,2, USD 309,3, csebi mehetne lassan a híd alá, ha lenne Máltán híd.

Lassan kéne rendelni valami cuccost külföldről 😀
warr_b
Lelkes warhammer gyűjtőként én csak örülni tudok ennek.
resistance is futile
már csak az kéne hogy a britek visszajöjjenek a vámunióba és nem maradna pénzem a társasok miatt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 082
marci elmondja mit basztak el, pöcs egy pillanatra kidöccen majd gyorsan visszatalál az útra
Negritis, a vajda
nincs fogás az emberen, ő az aki beléd beszéli a rohadt dinnyéjét hogy hát ez bio, meg csak a fénytörés stb.. sztem Marci elengedte és már csak szórakozik rajta
Josszi
jó értékesítő lenne az ipséből. Addig pofázik, hogy már inkább megveszed, csak hagyjon már békén
2 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
és nem találok erről a geciről ép nagyalakú plakátot hiába irogatok a jászsági oevk tisza szigeteinek, meglenne a kartonember.. de nem adom fel!!!

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!