Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 082
pócs azért most bedobta hogy az ország olyan helyzetbe van hogy mp-nek max 2 éve van és meglincselik 😀
Negritis, a vajda
ezzel mondjuk elég nagy öngólt rúgott, vagy csak én gondolom így? 😀
shagi0206
Nem csapta le a magas labdát Marci sajna😀

Na nem mintha számítana, ekkora valóság tagadást még nem láttam
esanders10
de én azt nem tudom elképzelni, hogy ezt ő el is hiszi, amiket mond. Ha én mondanék efféléket, szerintem bezárnának a zárt osztályra.
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 340 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
kéne egy poll, hogy melyik fideszes fasz fog a legkevésbé hiányozni 😀
Löfli
Kövér Laci
Pinter Sanyi
Kocsis M
Janek
uhh, erős trió
Löfli
Legyen nehezebb, mondjatok olyat aki hiányozni fog 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
Jan Pittsburgh Steelers 5 696 — Steelers fan
pócs azért most bedobta hogy az ország olyan helyzetbe van hogy mp-nek max 2 éve van és meglincselik 😀
Negritis, a vajda
Épp most hallgattam egy jó beszélgetést a Partizánon, hogy amíg nem lesz bennük semmi önreflexió, amíg nem néznek szembe azzal, hogy miért lett elege belőlük 3M embernek, addig esély sincs a visszatérésükre.

Ez kb olyan, mint amikor 2010 utan az ellenzék egymás után háromszor nekiment a választásnak ugyanazzal a stratégiával, ugyanazzal az attitűddel, és háromszor ugyanazt az eredményt érték el vele.

Ha a fidesz kommunikációs meg minden szinten stabilan kitart annál, ami miatt elfordult tőlük egy rakás szavazó, akkor valszeg pont ugyanígy fognak járni.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
2 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
kéne egy poll, hogy melyik fideszes fasz fog a legkevésbé hiányozni 😀
Löfli
Kövér Laci
Pinter Sanyi
Kocsis M
Janek
uhh, erős trió


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
esanders10 Denver Broncos 1 006
pócs azért most bedobta hogy az ország olyan helyzetbe van hogy mp-nek max 2 éve van és meglincselik 😀
Negritis, a vajda
ezzel mondjuk elég nagy öngólt rúgott, vagy csak én gondolom így? 😀
shagi0206
Nem csapta le a magas labdát Marci sajna😀

Na nem mintha számítana, ekkora valóság tagadást még nem láttam
2 hónapja
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 090 — Apu ökölbeszorított keze
kéne egy poll, hogy melyik fideszes fasz fog a legkevésbé hiányozni 😀
Löfli
Kövér Laci
Pinter Sanyi
Kocsis M

2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 082
pócs azért most bedobta hogy az ország olyan helyzetbe van hogy mp-nek max 2 éve van és meglincselik 😀
Negritis, a vajda
ezzel mondjuk elég nagy öngólt rúgott, vagy csak én gondolom így? 😀
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 899
pócs azért most bedobta hogy az ország olyan helyzetbe van hogy mp-nek max 2 éve van és meglincselik 😀
Negritis, a vajda
De ha megkérdezed, ennek mi az oka, szerintem zsigerből Gyurcsányt mond.
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
az kéne ide, hogy több párt is érdemben tudja magát képviseltetni a parlamentben, nem csak ez a 2párt rendszer, ami már van isten tudja mióta.
shagi0206
Én tudom, pont egy napja.

2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 955 — The Mathematician
pócs azért most bedobta hogy az ország olyan helyzetbe van hogy mp-nek max 2 éve van és meglincselik 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 954 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hajnali órák óta még nem olvastam vissza a mai adagot a topicban, így lehet valaki már tett jóslást.
Bold: Eddig is ezt gondoltam, de a 2/3-nak és a Fidesz megújulásának a képtelensége miatt, 2030ban, közelebb lesznek a 20%-hoz mint a 30%-hoz.
Propaganda alapból - 10% kapásból, plusz a szavazó korfa eloszlás további jó pár százalék.
Nem is értem a félelmet a visszatéréstől.
esanders10
Azért gondolják az emberek, hogy pikk pakk visszajöhet a Fidesz, mert egyrészt Orbán 2002 után visszajött 2010-ben. illetve a komcsik 1994-ben. Igenám, de 1994 teljesen más volt. A gulyáskommunizmussal nem volt baja a társadalomnak, Kádár temetésén annyian voltak, hogy a Nagy Imre újratemetésen alig voltak többen.

2010-el meg az a helyzet, hogy Orbán visszatéréséhez kellett egy Gyurcsány is. Csakhogy most már Orbán játssza a Gyurcsány szerepet, nem övé az Orbáni szerep. A Gyurcsányságból úgy látszik nálunk nincs visszaút.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
2 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Nem is a hír a fontos, viszont a képtől elindulhat a képzelet a következő állásra vonatkozóan:
 www.facebook.com/share/p/18JzHTiNLj/
Matthew99
ezt a nőt behajítanám 1 olyan szobába, ahol 10 erőszaktevő néger van, és a legkisebb dákóval megáldott tag is 22 centis
shagi0206
csak itt vagyunk 10en, akik simán megcuccolnánk
zacknorb
csakis a Futó Bogi.
na jó, Meszes Bogi is jöhet egy hármasba

2 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Ez a Pöcs János interjú tényleg annyira szórakoztatóan szar, mint a random spanjaim állítják?
zacknorb
azt mondod, esti cigi mellé tökéletes program?


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
kéne egy poll, hogy melyik fideszes fasz fog a legkevésbé hiányozni 😀
Löfli
a mindig, minden körülmények között szorulást imitáló gulyásgeri?
shagi0206
engem a bayerzsóti vagy a baloghzoltán-félék jobban irritáltak. ja meg a némethbazsi nyilván
Löfli
kocsis máté elég elől van nálam
Negritis, a vajda
this.
gyanúsan abbamaradtak pár hónapja a "Peti, x nap és felkenődsz a falra" kommentjei 😀

2 hónapja
Jan Pittsburgh Steelers 5 696 — Steelers fan
kéne egy poll, hogy melyik fideszes fasz fog a legkevésbé hiányozni 😀
Löfli
Bayer Zsótti egyértelműen, a legnagyobb tetű mindközül.
Beki
Bayer a legkártékonyabb az elmúlt 16 évből, nem kérdés.
Toplistás még Lázár, Menczer, Kocsis, Németh Bala,

Bár tulajdonképpen, nekem egyik sem fog hiányozni... 😊

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 955 — The Mathematician
Ez a Pöcs János interjú tényleg annyira szórakoztatóan szar, mint a random spanjaim állítják?
zacknorb
nekem ez már túl cringe

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Ez a Pöcs János interjú tényleg annyira szórakoztatóan szar, mint a random spanjaim állítják?
zacknorb
5 percet bírtam

2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 082
Mondjuk rogán is megér egy misét.
2 hónapja
topin New England Patriots 2 386
kéne egy poll, hogy melyik fideszes fasz fog a legkevésbé hiányozni 😀
Löfli
a mindig, minden körülmények között szorulást imitáló gulyásgeri?
shagi0206
engem a bayerzsóti vagy a baloghzoltán-félék jobban irritáltak. ja meg a némethbazsi nyilván
Löfli
köcsögfaszparaszt némethbalázs +1 nálam is
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 636 — Kinek mit intézett a kormánya
Ez a Pöcs János interjú tényleg annyira szórakoztatóan szar, mint a random spanjaim állítják?

Poloska vagyok.
2 hónapja
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 448 — je suis poloska
kéne egy poll, hogy melyik fideszes fasz fog a legkevésbé hiányozni 😀
Löfli
Bayer Zsótti egyértelműen, a legnagyobb tetű mindközül.
Beki
Bede Zsolti a legnagyobb faszkalap toronymagasan, utána nálam a két erdélyi seggnyaló következik Lizike és Veres Zsolti, ha csak a politikusok számítanak akkor Radics Béla és Németh Bazsi bukása volt számomra a legüdítőbb.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
Beki New York Jets 2 882
kéne egy poll, hogy melyik fideszes fasz fog a legkevésbé hiányozni 😀
Löfli
Bayer Zsótti egyértelműen, a legnagyobb tetű mindközül.
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 955 — The Mathematician
kéne egy poll, hogy melyik fideszes fasz fog a legkevésbé hiányozni 😀
Löfli
a mindig, minden körülmények között szorulást imitáló gulyásgeri?
shagi0206
engem a bayerzsóti vagy a baloghzoltán-félék jobban irritáltak. ja meg a némethbazsi nyilván
Löfli
kocsis máté elég elől van nálam

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
kéne egy poll, hogy melyik fideszes fasz fog a legkevésbé hiányozni 😀
Löfli
a mindig, minden körülmények között szorulást imitáló gulyásgeri?
shagi0206
engem a bayerzsóti vagy a baloghzoltán-félék jobban irritáltak. ja meg a némethbazsi nyilván


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 082
kéne egy poll, hogy melyik fideszes fasz fog a legkevésbé hiányozni 😀
Löfli
a mindig, minden körülmények között szorulást imitáló gulyásgeri?