Politika
63 feliratkozó
2 hónapja
de én azt nem tudom elképzelni, hogy ezt ő el is hiszi, amiket mond. Ha én mondanék efféléket, szerintem bezárnának a zárt osztályra.Nem csapta le a magas labdát Marci sajna😀pócs azért most bedobta hogy az ország olyan helyzetbe van hogy mp-nek max 2 éve van és meglincselik 😀ezzel mondjuk elég nagy öngólt rúgott, vagy csak én gondolom így? 😀
Negritis, a vajda
shagi0206
Na nem mintha számítana, ekkora valóság tagadást még nem láttam
esanders10
2 hónapja
Legyen nehezebb, mondjatok olyat aki hiányozni fog 😀uhh, erős triókéne egy poll, hogy melyik fideszes fasz fog a legkevésbé hiányozni 😀Kövér Laci
Löfli
Pinter Sanyi
Kocsis M
Janek
Löfli

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
pócs azért most bedobta hogy az ország olyan helyzetbe van hogy mp-nek max 2 éve van és meglincselik 😀Épp most hallgattam egy jó beszélgetést a Partizánon, hogy amíg nem lesz bennük semmi önreflexió, amíg nem néznek szembe azzal, hogy miért lett elege belőlük 3M embernek, addig esély sincs a visszatérésükre.
Negritis, a vajda
Ez kb olyan, mint amikor 2010 utan az ellenzék egymás után háromszor nekiment a választásnak ugyanazzal a stratégiával, ugyanazzal az attitűddel, és háromszor ugyanazt az eredményt érték el vele.
Ha a fidesz kommunikációs meg minden szinten stabilan kitart annál, ami miatt elfordult tőlük egy rakás szavazó, akkor valszeg pont ugyanígy fognak járni.
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
2 hónapja
uhh, erős triókéne egy poll, hogy melyik fideszes fasz fog a legkevésbé hiányozni 😀Kövér Laci
Löfli
Pinter Sanyi
Kocsis M
Janek

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
Nem csapta le a magas labdát Marci sajna😀pócs azért most bedobta hogy az ország olyan helyzetbe van hogy mp-nek max 2 éve van és meglincselik 😀ezzel mondjuk elég nagy öngólt rúgott, vagy csak én gondolom így? 😀
Negritis, a vajda
shagi0206
Na nem mintha számítana, ekkora valóság tagadást még nem láttam
2 hónapja
kéne egy poll, hogy melyik fideszes fasz fog a legkevésbé hiányozni 😀Kövér Laci
Löfli
Pinter Sanyi
Kocsis M
2 hónapja
pócs azért most bedobta hogy az ország olyan helyzetbe van hogy mp-nek max 2 éve van és meglincselik 😀ezzel mondjuk elég nagy öngólt rúgott, vagy csak én gondolom így? 😀
Negritis, a vajda
2 hónapja
pócs azért most bedobta hogy az ország olyan helyzetbe van hogy mp-nek max 2 éve van és meglincselik 😀De ha megkérdezed, ennek mi az oka, szerintem zsigerből Gyurcsányt mond.
Negritis, a vajda
2 hónapja
az kéne ide, hogy több párt is érdemben tudja magát képviseltetni a parlamentben, nem csak ez a 2párt rendszer, ami már van isten tudja mióta.Én tudom, pont egy napja.
shagi0206
2 hónapja
pócs azért most bedobta hogy az ország olyan helyzetbe van hogy mp-nek max 2 éve van és meglincselik 😀
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Hajnali órák óta még nem olvastam vissza a mai adagot a topicban, így lehet valaki már tett jóslást.Azért gondolják az emberek, hogy pikk pakk visszajöhet a Fidesz, mert egyrészt Orbán 2002 után visszajött 2010-ben. illetve a komcsik 1994-ben. Igenám, de 1994 teljesen más volt. A gulyáskommunizmussal nem volt baja a társadalomnak, Kádár temetésén annyian voltak, hogy a Nagy Imre újratemetésen alig voltak többen.
Bold: Eddig is ezt gondoltam, de a 2/3-nak és a Fidesz megújulásának a képtelensége miatt, 2030ban, közelebb lesznek a 20%-hoz mint a 30%-hoz.
Propaganda alapból - 10% kapásból, plusz a szavazó korfa eloszlás további jó pár százalék.
Nem is értem a félelmet a visszatéréstől.
esanders10
2010-el meg az a helyzet, hogy Orbán visszatéréséhez kellett egy Gyurcsány is. Csakhogy most már Orbán játssza a Gyurcsány szerepet, nem övé az Orbáni szerep. A Gyurcsányságból úgy látszik nálunk nincs visszaút.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
2 hónapja
csakis a Futó Bogi.csak itt vagyunk 10en, akik simán megcuccolnánkNem is a hír a fontos, viszont a képtől elindulhat a képzelet a következő állásra vonatkozóan:ezt a nőt behajítanám 1 olyan szobába, ahol 10 erőszaktevő néger van, és a legkisebb dákóval megáldott tag is 22 centis
www.facebook.com/share/p/18JzHTiNLj/
Matthew99
shagi0206
zacknorb
na jó, Meszes Bogi is jöhet egy hármasba
2 hónapja
Ez a Pöcs János interjú tényleg annyira szórakoztatóan szar, mint a random spanjaim állítják?azt mondod, esti cigi mellé tökéletes program?
zacknorb

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
this.kocsis máté elég elől van nálamengem a bayerzsóti vagy a baloghzoltán-félék jobban irritáltak. ja meg a némethbazsi nyilvánkéne egy poll, hogy melyik fideszes fasz fog a legkevésbé hiányozni 😀a mindig, minden körülmények között szorulást imitáló gulyásgeri?
Löfli
shagi0206
Löfli
Negritis, a vajda
gyanúsan abbamaradtak pár hónapja a "Peti, x nap és felkenődsz a falra" kommentjei 😀
2 hónapja
Bayer a legkártékonyabb az elmúlt 16 évből, nem kérdés.kéne egy poll, hogy melyik fideszes fasz fog a legkevésbé hiányozni 😀Bayer Zsótti egyértelműen, a legnagyobb tetű mindközül.
Löfli
Beki
Toplistás még Lázár, Menczer, Kocsis, Németh Bala,
Bár tulajdonképpen, nekem egyik sem fog hiányozni... 😊
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
2 hónapja
Ez a Pöcs János interjú tényleg annyira szórakoztatóan szar, mint a random spanjaim állítják?nekem ez már túl cringe
zacknorb
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Ez a Pöcs János interjú tényleg annyira szórakoztatóan szar, mint a random spanjaim állítják?5 percet bírtam
zacknorb
2 hónapja
Mondjuk rogán is megér egy misét.
2 hónapja
köcsögfaszparaszt némethbalázs +1 nálam isengem a bayerzsóti vagy a baloghzoltán-félék jobban irritáltak. ja meg a némethbazsi nyilvánkéne egy poll, hogy melyik fideszes fasz fog a legkevésbé hiányozni 😀a mindig, minden körülmények között szorulást imitáló gulyásgeri?
Löfli
shagi0206
Löfli
2 hónapja
Ez a Pöcs János interjú tényleg annyira szórakoztatóan szar, mint a random spanjaim állítják?
Poloska vagyok.
2 hónapja
Bede Zsolti a legnagyobb faszkalap toronymagasan, utána nálam a két erdélyi seggnyaló következik Lizike és Veres Zsolti, ha csak a politikusok számítanak akkor Radics Béla és Németh Bazsi bukása volt számomra a legüdítőbb.kéne egy poll, hogy melyik fideszes fasz fog a legkevésbé hiányozni 😀Bayer Zsótti egyértelműen, a legnagyobb tetű mindközül.
Löfli
Beki
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
kéne egy poll, hogy melyik fideszes fasz fog a legkevésbé hiányozni 😀Bayer Zsótti egyértelműen, a legnagyobb tetű mindközül.
Löfli
2 hónapja
kocsis máté elég elől van nálamengem a bayerzsóti vagy a baloghzoltán-félék jobban irritáltak. ja meg a némethbazsi nyilvánkéne egy poll, hogy melyik fideszes fasz fog a legkevésbé hiányozni 😀a mindig, minden körülmények között szorulást imitáló gulyásgeri?
Löfli
shagi0206
Löfli
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
engem a bayerzsóti vagy a baloghzoltán-félék jobban irritáltak. ja meg a némethbazsi nyilvánkéne egy poll, hogy melyik fideszes fasz fog a legkevésbé hiányozni 😀a mindig, minden körülmények között szorulást imitáló gulyásgeri?
Löfli
shagi0206

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
kéne egy poll, hogy melyik fideszes fasz fog a legkevésbé hiányozni 😀a mindig, minden körülmények között szorulást imitáló gulyásgeri?
Löfli