Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

2 hónapja
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 090 — Apu ökölbeszorított keze
kéne egy poll, hogy melyik fideszes fasz fog a legkevésbé hiányozni 😀
Löfli
Kövér Laci
Pinter Sanyi
Kocsis M

2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 082
pócs azért most bedobta hogy az ország olyan helyzetbe van hogy mp-nek max 2 éve van és meglincselik 😀
Negritis, a vajda
ezzel mondjuk elég nagy öngólt rúgott, vagy csak én gondolom így? 😀
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 899
pócs azért most bedobta hogy az ország olyan helyzetbe van hogy mp-nek max 2 éve van és meglincselik 😀
Negritis, a vajda
De ha megkérdezed, ennek mi az oka, szerintem zsigerből Gyurcsányt mond.
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
az kéne ide, hogy több párt is érdemben tudja magát képviseltetni a parlamentben, nem csak ez a 2párt rendszer, ami már van isten tudja mióta.
shagi0206
Én tudom, pont egy napja.

2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 955 — The Mathematician
pócs azért most bedobta hogy az ország olyan helyzetbe van hogy mp-nek max 2 éve van és meglincselik 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 954 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hajnali órák óta még nem olvastam vissza a mai adagot a topicban, így lehet valaki már tett jóslást.
Bold: Eddig is ezt gondoltam, de a 2/3-nak és a Fidesz megújulásának a képtelensége miatt, 2030ban, közelebb lesznek a 20%-hoz mint a 30%-hoz.
Propaganda alapból - 10% kapásból, plusz a szavazó korfa eloszlás további jó pár százalék.
Nem is értem a félelmet a visszatéréstől.
esanders10
Azért gondolják az emberek, hogy pikk pakk visszajöhet a Fidesz, mert egyrészt Orbán 2002 után visszajött 2010-ben. illetve a komcsik 1994-ben. Igenám, de 1994 teljesen más volt. A gulyáskommunizmussal nem volt baja a társadalomnak, Kádár temetésén annyian voltak, hogy a Nagy Imre újratemetésen alig voltak többen.

2010-el meg az a helyzet, hogy Orbán visszatéréséhez kellett egy Gyurcsány is. Csakhogy most már Orbán játssza a Gyurcsány szerepet, nem övé az Orbáni szerep. A Gyurcsányságból úgy látszik nálunk nincs visszaút.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
2 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Nem is a hír a fontos, viszont a képtől elindulhat a képzelet a következő állásra vonatkozóan:
 www.facebook.com/share/p/18JzHTiNLj/
Matthew99
ezt a nőt behajítanám 1 olyan szobába, ahol 10 erőszaktevő néger van, és a legkisebb dákóval megáldott tag is 22 centis
shagi0206
csak itt vagyunk 10en, akik simán megcuccolnánk
zacknorb
csakis a Futó Bogi.
na jó, Meszes Bogi is jöhet egy hármasba

2 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Ez a Pöcs János interjú tényleg annyira szórakoztatóan szar, mint a random spanjaim állítják?
zacknorb
azt mondod, esti cigi mellé tökéletes program?


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
kéne egy poll, hogy melyik fideszes fasz fog a legkevésbé hiányozni 😀
Löfli
a mindig, minden körülmények között szorulást imitáló gulyásgeri?
shagi0206
engem a bayerzsóti vagy a baloghzoltán-félék jobban irritáltak. ja meg a némethbazsi nyilván
Löfli
kocsis máté elég elől van nálam
Negritis, a vajda
this.
gyanúsan abbamaradtak pár hónapja a "Peti, x nap és felkenődsz a falra" kommentjei 😀

2 hónapja
Jan Pittsburgh Steelers 5 696 — Steelers fan
kéne egy poll, hogy melyik fideszes fasz fog a legkevésbé hiányozni 😀
Löfli
Bayer Zsótti egyértelműen, a legnagyobb tetű mindközül.
Beki
Bayer a legkártékonyabb az elmúlt 16 évből, nem kérdés.
Toplistás még Lázár, Menczer, Kocsis, Németh Bala,

Bár tulajdonképpen, nekem egyik sem fog hiányozni... 😊

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 955 — The Mathematician
Ez a Pöcs János interjú tényleg annyira szórakoztatóan szar, mint a random spanjaim állítják?
zacknorb
nekem ez már túl cringe

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Ez a Pöcs János interjú tényleg annyira szórakoztatóan szar, mint a random spanjaim állítják?
zacknorb
5 percet bírtam

2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 082
Mondjuk rogán is megér egy misét.
2 hónapja
topin New England Patriots 2 386
kéne egy poll, hogy melyik fideszes fasz fog a legkevésbé hiányozni 😀
Löfli
a mindig, minden körülmények között szorulást imitáló gulyásgeri?
shagi0206
engem a bayerzsóti vagy a baloghzoltán-félék jobban irritáltak. ja meg a némethbazsi nyilván
Löfli
köcsögfaszparaszt némethbalázs +1 nálam is
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 636 — Kinek mit intézett a kormánya
Ez a Pöcs János interjú tényleg annyira szórakoztatóan szar, mint a random spanjaim állítják?

Poloska vagyok.
2 hónapja
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 448 — je suis poloska
kéne egy poll, hogy melyik fideszes fasz fog a legkevésbé hiányozni 😀
Löfli
Bayer Zsótti egyértelműen, a legnagyobb tetű mindközül.
Beki
Bede Zsolti a legnagyobb faszkalap toronymagasan, utána nálam a két erdélyi seggnyaló következik Lizike és Veres Zsolti, ha csak a politikusok számítanak akkor Radics Béla és Németh Bazsi bukása volt számomra a legüdítőbb.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
Beki New York Jets 2 882
kéne egy poll, hogy melyik fideszes fasz fog a legkevésbé hiányozni 😀
Löfli
Bayer Zsótti egyértelműen, a legnagyobb tetű mindközül.
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 955 — The Mathematician
kéne egy poll, hogy melyik fideszes fasz fog a legkevésbé hiányozni 😀
Löfli
a mindig, minden körülmények között szorulást imitáló gulyásgeri?
shagi0206
engem a bayerzsóti vagy a baloghzoltán-félék jobban irritáltak. ja meg a némethbazsi nyilván
Löfli
kocsis máté elég elől van nálam

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
kéne egy poll, hogy melyik fideszes fasz fog a legkevésbé hiányozni 😀
Löfli
a mindig, minden körülmények között szorulást imitáló gulyásgeri?
shagi0206
engem a bayerzsóti vagy a baloghzoltán-félék jobban irritáltak. ja meg a némethbazsi nyilván


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 082
kéne egy poll, hogy melyik fideszes fasz fog a legkevésbé hiányozni 😀
Löfli
a mindig, minden körülmények között szorulást imitáló gulyásgeri?
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 636 — Kinek mit intézett a kormánya
Nem is a hír a fontos, viszont a képtől elindulhat a képzelet a következő állásra vonatkozóan:
 www.facebook.com/share/p/18JzHTiNLj/
Matthew99
ezt a nőt behajítanám 1 olyan szobába, ahol 10 erőszaktevő néger van, és a legkisebb dákóval megáldott tag is 22 centis
shagi0206
csak itt vagyunk 10en, akik simán megcuccolnánk

Poloska vagyok.
2 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
kéne egy poll, hogy melyik fideszes fasz fog a legkevésbé hiányozni 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 064 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem is a hír a fontos, viszont a képtől elindulhat a képzelet a következő állásra vonatkozóan:
 www.facebook.com/share/p/18JzHTiNLj/
Matthew99
ezt a nőt behajítanám 1 olyan szobába, ahol 10 erőszaktevő néger van, és a legkisebb dákóval megáldott tag is 22 centis
shagi0206
nekem muszaj megdugnom a Szandit

2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 955 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 082
Az mondjuk egy új szint amikor már az MP által beletett melót sem ismeri el valaki😀
esanders10
azt se tudják mi az a munka. Persze hogy nem ismerik (f)el.