Politika
63 feliratkozó
2 hónapja
kéne egy poll, hogy melyik fideszes fasz fog a legkevésbé hiányozni 😀Kövér Laci
Löfli
Pinter Sanyi
Kocsis M
2 hónapja
pócs azért most bedobta hogy az ország olyan helyzetbe van hogy mp-nek max 2 éve van és meglincselik 😀ezzel mondjuk elég nagy öngólt rúgott, vagy csak én gondolom így? 😀
Negritis, a vajda
2 hónapja
pócs azért most bedobta hogy az ország olyan helyzetbe van hogy mp-nek max 2 éve van és meglincselik 😀De ha megkérdezed, ennek mi az oka, szerintem zsigerből Gyurcsányt mond.
Negritis, a vajda
2 hónapja
az kéne ide, hogy több párt is érdemben tudja magát képviseltetni a parlamentben, nem csak ez a 2párt rendszer, ami már van isten tudja mióta.Én tudom, pont egy napja.
shagi0206
2 hónapja
pócs azért most bedobta hogy az ország olyan helyzetbe van hogy mp-nek max 2 éve van és meglincselik 😀
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Hajnali órák óta még nem olvastam vissza a mai adagot a topicban, így lehet valaki már tett jóslást.Azért gondolják az emberek, hogy pikk pakk visszajöhet a Fidesz, mert egyrészt Orbán 2002 után visszajött 2010-ben. illetve a komcsik 1994-ben. Igenám, de 1994 teljesen más volt. A gulyáskommunizmussal nem volt baja a társadalomnak, Kádár temetésén annyian voltak, hogy a Nagy Imre újratemetésen alig voltak többen.
Bold: Eddig is ezt gondoltam, de a 2/3-nak és a Fidesz megújulásának a képtelensége miatt, 2030ban, közelebb lesznek a 20%-hoz mint a 30%-hoz.
Propaganda alapból - 10% kapásból, plusz a szavazó korfa eloszlás további jó pár százalék.
Nem is értem a félelmet a visszatéréstől.
esanders10
2010-el meg az a helyzet, hogy Orbán visszatéréséhez kellett egy Gyurcsány is. Csakhogy most már Orbán játssza a Gyurcsány szerepet, nem övé az Orbáni szerep. A Gyurcsányságból úgy látszik nálunk nincs visszaút.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
2 hónapja
csakis a Futó Bogi.csak itt vagyunk 10en, akik simán megcuccolnánkNem is a hír a fontos, viszont a képtől elindulhat a képzelet a következő állásra vonatkozóan:ezt a nőt behajítanám 1 olyan szobába, ahol 10 erőszaktevő néger van, és a legkisebb dákóval megáldott tag is 22 centis
www.facebook.com/share/p/18JzHTiNLj/
Matthew99
shagi0206
zacknorb
na jó, Meszes Bogi is jöhet egy hármasba
2 hónapja
Ez a Pöcs János interjú tényleg annyira szórakoztatóan szar, mint a random spanjaim állítják?azt mondod, esti cigi mellé tökéletes program?
zacknorb

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
this.kocsis máté elég elől van nálamengem a bayerzsóti vagy a baloghzoltán-félék jobban irritáltak. ja meg a némethbazsi nyilvánkéne egy poll, hogy melyik fideszes fasz fog a legkevésbé hiányozni 😀a mindig, minden körülmények között szorulást imitáló gulyásgeri?
Löfli
shagi0206
Löfli
Negritis, a vajda
gyanúsan abbamaradtak pár hónapja a "Peti, x nap és felkenődsz a falra" kommentjei 😀
2 hónapja
Bayer a legkártékonyabb az elmúlt 16 évből, nem kérdés.kéne egy poll, hogy melyik fideszes fasz fog a legkevésbé hiányozni 😀Bayer Zsótti egyértelműen, a legnagyobb tetű mindközül.
Löfli
Beki
Toplistás még Lázár, Menczer, Kocsis, Németh Bala,
Bár tulajdonképpen, nekem egyik sem fog hiányozni... 😊
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
2 hónapja
Ez a Pöcs János interjú tényleg annyira szórakoztatóan szar, mint a random spanjaim állítják?nekem ez már túl cringe
zacknorb
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Ez a Pöcs János interjú tényleg annyira szórakoztatóan szar, mint a random spanjaim állítják?5 percet bírtam
zacknorb
2 hónapja
Mondjuk rogán is megér egy misét.
2 hónapja
köcsögfaszparaszt némethbalázs +1 nálam isengem a bayerzsóti vagy a baloghzoltán-félék jobban irritáltak. ja meg a némethbazsi nyilvánkéne egy poll, hogy melyik fideszes fasz fog a legkevésbé hiányozni 😀a mindig, minden körülmények között szorulást imitáló gulyásgeri?
Löfli
shagi0206
Löfli
2 hónapja
Ez a Pöcs János interjú tényleg annyira szórakoztatóan szar, mint a random spanjaim állítják?
Poloska vagyok.
2 hónapja
Bede Zsolti a legnagyobb faszkalap toronymagasan, utána nálam a két erdélyi seggnyaló következik Lizike és Veres Zsolti, ha csak a politikusok számítanak akkor Radics Béla és Németh Bazsi bukása volt számomra a legüdítőbb.kéne egy poll, hogy melyik fideszes fasz fog a legkevésbé hiányozni 😀Bayer Zsótti egyértelműen, a legnagyobb tetű mindközül.
Löfli
Beki
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
kéne egy poll, hogy melyik fideszes fasz fog a legkevésbé hiányozni 😀Bayer Zsótti egyértelműen, a legnagyobb tetű mindközül.
Löfli
2 hónapja
kocsis máté elég elől van nálamengem a bayerzsóti vagy a baloghzoltán-félék jobban irritáltak. ja meg a némethbazsi nyilvánkéne egy poll, hogy melyik fideszes fasz fog a legkevésbé hiányozni 😀a mindig, minden körülmények között szorulást imitáló gulyásgeri?
Löfli
shagi0206
Löfli
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
engem a bayerzsóti vagy a baloghzoltán-félék jobban irritáltak. ja meg a némethbazsi nyilvánkéne egy poll, hogy melyik fideszes fasz fog a legkevésbé hiányozni 😀a mindig, minden körülmények között szorulást imitáló gulyásgeri?
Löfli
shagi0206

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
kéne egy poll, hogy melyik fideszes fasz fog a legkevésbé hiányozni 😀a mindig, minden körülmények között szorulást imitáló gulyásgeri?
Löfli
2 hónapja
csak itt vagyunk 10en, akik simán megcuccolnánkNem is a hír a fontos, viszont a képtől elindulhat a képzelet a következő állásra vonatkozóan:ezt a nőt behajítanám 1 olyan szobába, ahol 10 erőszaktevő néger van, és a legkisebb dákóval megáldott tag is 22 centis
www.facebook.com/share/p/18JzHTiNLj/
Matthew99
shagi0206
Poloska vagyok.
2 hónapja
kéne egy poll, hogy melyik fideszes fasz fog a legkevésbé hiányozni 😀

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
nekem muszaj megdugnom a SzanditNem is a hír a fontos, viszont a képtől elindulhat a képzelet a következő állásra vonatkozóan:ezt a nőt behajítanám 1 olyan szobába, ahol 10 erőszaktevő néger van, és a legkisebb dákóval megáldott tag is 22 centis
www.facebook.com/share/p/18JzHTiNLj/
Matthew99
shagi0206
2 hónapja
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Az mondjuk egy új szint amikor már az MP által beletett melót sem ismeri el valaki😀azt se tudják mi az a munka. Persze hogy nem ismerik (f)el.
esanders10