Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

2 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
marci elmondja mit basztak el, pöcs egy pillanatra kidöccen majd gyorsan visszatalál az útra
Negritis, a vajda
nincs fogás az emberen, ő az aki beléd beszéli a rohadt dinnyéjét hogy hát ez bio, meg csak a fénytörés stb.. sztem Marci elengedte és már csak szórakozik rajta

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
2 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
Közben szépen megy tovább az árfolyam, EUR 362,2, USD 309,3, csebi mehetne lassan a híd alá, ha lenne Máltán híd.

Lassan kéne rendelni valami cuccost külföldről 😀
warr_b
Lelkes warhammer gyűjtőként én csak örülni tudok ennek.
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 955 — The Mathematician
marci elmondja mit basztak el, pöcs egy pillanatra kidöccen majd gyorsan visszatalál az útra

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
 www.youtube.com/watch?v=1XMgKxWfhLg

ebbe kár volt belenéznem, pillanatok alatt felfutott szerintem a vérnyomásom a nem normális intervallumba.
Az a baj, hogy a hülye sosincs tisztában azzal, hogy mennyire hülye. Ezek meg a legjobbak a degeneráltságban.
shagi0206
Ebben a Hajdú bemutatta, hogy ő am inteligens, ő most is víz felett fog maradni
zacknorb
Oh kérlek, 3 év múlva már Magyar Pétert fogja hívni magához virslizni. Ez a faszi Medgyessy Péter családjától jutott Orbánig.

Megmondta annak idején, csóró gyerekként az volt a célja, hogy híres legyen és gazdag (tökre értem emberileg). Ez motiválja, mint karriercél. Tiszás lesz ő szépen.
2 hónapja
Beki New York Jets 2 882
Már csak 136 Tisza mandátum remélem nem csökken tovább.....
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
ugye most a levélszavazatok számolódnak ez főleg fideszes és szombaton lesz az átjelentkezettek számolása ami főleg Tiszás. Javítsatok ki ha tévedek
Wester
Nem kell aggódni marad a 2/3. Biztosabb, mint a Jets PO.
2 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
Most csak 136 mandátumot írnak a Tiszának, mi történt? Hol van még újraszámolás, vagy átfordult valahol suttyomban?
warr_b
De csak 105 egyéni van kiosztva. Ami egyaránt kihat az egyénik összesített végeredményére és a listás szavazatokra is.
Amikor meglesz a hivatalos végeredmény, akkor min 135, maximum 141 Tisza lesz, de a 139 a legvalószínűbb.
Őszentsége Sobri Jóska
Legrosszabb esetben sem lehet 134-nél kevesebb. Sima kétharmad.
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
Most csak 136 mandátumot írnak a Tiszának, mi történt? Hol van még újraszámolás, vagy átfordult valahol suttyomban?
warr_b
De csak 105 egyéni van kiosztva. Ami egyaránt kihat az egyénik összesített végeredményére és a listás szavazatokra is.
Amikor meglesz a hivatalos végeredmény, akkor min 135, maximum 141 Tisza lesz, de a 139 a legvalószínűbb.

2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 636 — Kinek mit intézett a kormánya
 www.youtube.com/watch?v=1XMgKxWfhLg

ebbe kár volt belenéznem, pillanatok alatt felfutott szerintem a vérnyomásom a nem normális intervallumba.
Az a baj, hogy a hülye sosincs tisztában azzal, hogy mennyire hülye. Ezek meg a legjobbak a degeneráltságban.
shagi0206
Ebben a Hajdú bemutatta, hogy ő am inteligens, ő most is víz felett fog maradni

Poloska vagyok.
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 803 — beers & Packers
Hajnali órák óta még nem olvastam vissza a mai adagot a topicban, így lehet valaki már tett jóslást.
Bold: Eddig is ezt gondoltam, de a 2/3-nak és a Fidesz megújulásának a képtelensége miatt, 2030ban, közelebb lesznek a 20%-hoz mint a 30%-hoz.
Propaganda alapból - 10% kapásból, plusz a szavazó korfa eloszlás további jó pár százalék.
Nem is értem a félelmet a visszatéréstől.
esanders10
Azért gondolják az emberek, hogy pikk pakk visszajöhet a Fidesz, mert egyrészt Orbán 2002 után visszajött 2010-ben. illetve a komcsik 1994-ben. Igenám, de 1994 teljesen más volt. A gulyáskommunizmussal nem volt baja a társadalomnak, Kádár temetésén annyian voltak, hogy a Nagy Imre újratemetésen alig voltak többen.

2010-el meg az a helyzet, hogy Orbán visszatéréséhez kellett egy Gyurcsány is. Csakhogy most már Orbán játssza a Gyurcsány szerepet, nem övé az Orbáni szerep. A Gyurcsányságból úgy látszik nálunk nincs visszaút.
peterk2005 udvari bolond
Teljesen más a szitu, valóban. Orbán 1998-2002 között az emberek szemében nem járatta le magát teljesen, az elmúlt tizenhat évben viszont igen. Ha MP-nek lesz annyi esze, hogy nem kelt gyűlöletet az országban, és tömegek fogják megtapasztalni, hogy akár folytonos riogatás nélkül is lehet élni, akkor OV-nak lőttek. Pláne, ha a gazdaság is magára talál valamennyire (bármilyen nagy a córesz, uniós pénzek még jöhetnek).
És azt se felejtsük el, hogy Orbán se lesz fiatalabb. Ráadásul már járni is alig bír a pocakja miatt, a nyaka ki se látszik a tokájától. Nem ugyanaz a hatás, mint ami a kétezres évek második felében volt.
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
Pár komment a Hírtv-s adásról, a kataklizmikus ~20 óra utáni események után:

Nagyjából Szabó László próbálta csak felfogni, megérteni az eseményeket (rejtőzködő proteszt szavazatok, fiatalok helye az online térben stb.)
gamerkr
"Hökös Lacikát" ismerem, régen dumaltunk, vitaztunk sokat, ő egy igazi echte opportunista.
Tipikusan az az ember, aki értelmes, intelligens, tudja honnan fúj a szél, mennyi az annyi, kivel kell jóban lenni, ügyinteznu és nulla averzióval ezt meg is tudja valósítani. Az lett volna a fura, ha mostanra beszektásodott hívő lenne, annyira se nem öreg, se nem ostoba.

2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 082
 www.youtube.com/watch?v=1XMgKxWfhLg

ebbe kár volt belenéznem, pillanatok alatt felfutott szerintem a vérnyomásom a nem normális intervallumba.
Az a baj, hogy a hülye sosincs tisztában azzal, hogy mennyire hülye. Ezek meg a legjobbak a degeneráltságban.
2 hónapja
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 201 — Jó ötletnek tűnt!
Már csak 136 Tisza mandátum remélem nem csökken tovább.....
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
ugye most a levélszavazatok számolódnak ez főleg fideszes és szombaton lesz az átjelentkezettek számolása ami főleg Tiszás. Javítsatok ki ha tévedek

Lesz ez még így se!
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 340 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Most csak 136 mandátumot írnak a Tiszának, mi történt? Hol van még újraszámolás, vagy átfordult valahol suttyomban?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 255 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Már csak 136 Tisza mandátum remélem nem csökken tovább.....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
gamerkr Green Bay Packers 11 943 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Pár komment a Hírtv-s adásról, a kataklizmikus ~20 óra utáni események után:

Nagyjából Szabó László próbálta csak felfogni, megérteni az eseményeket (rejtőzködő proteszt szavazatok, fiatalok helye az online térben stb.)

Zanzásítva a magvas gondolatok:
- Magyar Bálintról, korábbi MSZP kétharmadokról próbáltak beszélni, onnan levezetni a folyamatokat. Többet beszéltek a múltról mint a jelen helyzetről.
- Külső beavatkozás a választásokba (kémek)
- Jobb oldali újságírók megfenyegetése, vegzálása
- Gajdics & Boros-Bánk nagyjából végig vállalhatatlan volt
- A kedvezményezettek elfordultak a fidesztől, érzelemvezérelten
- "Netflix sorozatokban politikát látó" réteg irányítása jön 😀
- Vályi Pista friss videóját nem tudták bejátszani élőben (hang problémák voltak) utána pedig Alekosz "fenyegetését" tolták be.
- A korábbi baloldali, balliberális pártok mintha "csettinttésre" tűntek volna el korábban, és ez egy bizonyos terv része volt, miután az MZP-s projekt befuccsolt.

2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 082
Mondjuk rogán is megér egy misét.
shagi0206
Ahogy nézem megkönnyebbült ő is
resistance is futile
zsótibácsi meg lölő is biztosan 😀
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 340 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Közben szépen megy tovább az árfolyam, EUR 362,2, USD 309,3, csebi mehetne lassan a híd alá, ha lenne Máltán híd.

Lassan kéne rendelni valami cuccost külföldről 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
Mondjuk rogán is megér egy misét.
shagi0206
Ahogy nézem megkönnyebbült ő is
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 082
pócs azért most bedobta hogy az ország olyan helyzetbe van hogy mp-nek max 2 éve van és meglincselik 😀
Negritis, a vajda
Épp most hallgattam egy jó beszélgetést a Partizánon, hogy amíg nem lesz bennük semmi önreflexió, amíg nem néznek szembe azzal, hogy miért lett elege belőlük 3M embernek, addig esély sincs a visszatérésükre.

Ez kb olyan, mint amikor 2010 utan az ellenzék egymás után háromszor nekiment a választásnak ugyanazzal a stratégiával, ugyanazzal az attitűddel, és háromszor ugyanazt az eredményt érték el vele.

Ha a fidesz kommunikációs meg minden szinten stabilan kitart annál, ami miatt elfordult tőlük egy rakás szavazó, akkor valszeg pont ugyanígy fognak járni.
Jan
Úgy lett definiálva az őrültség fogalma, hogy ha mindig ugyanazt és ugyanazt csinálod, de más eredményre számítasz 😀
2 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
kéne egy poll, hogy melyik fideszes fasz fog a legkevésbé hiányozni 😀
Löfli
Kövér Laci
Pinter Sanyi
Kocsis M
Janek
uhh, erős trió
Löfli
Legyen nehezebb, mondjatok olyat aki hiányozni fog 😀
warr_b
lali!


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 082
pócs azért most bedobta hogy az ország olyan helyzetbe van hogy mp-nek max 2 éve van és meglincselik 😀
Negritis, a vajda
ezzel mondjuk elég nagy öngólt rúgott, vagy csak én gondolom így? 😀
shagi0206
Nem csapta le a magas labdát Marci sajna😀

Na nem mintha számítana, ekkora valóság tagadást még nem láttam
esanders10
de én azt nem tudom elképzelni, hogy ezt ő el is hiszi, amiket mond. Ha én mondanék efféléket, szerintem bezárnának a zárt osztályra.
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 340 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
kéne egy poll, hogy melyik fideszes fasz fog a legkevésbé hiányozni 😀
Löfli
Kövér Laci
Pinter Sanyi
Kocsis M
Janek
uhh, erős trió
Löfli
Legyen nehezebb, mondjatok olyat aki hiányozni fog 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
Jan Pittsburgh Steelers 5 696 — Steelers fan
pócs azért most bedobta hogy az ország olyan helyzetbe van hogy mp-nek max 2 éve van és meglincselik 😀
Negritis, a vajda
Épp most hallgattam egy jó beszélgetést a Partizánon, hogy amíg nem lesz bennük semmi önreflexió, amíg nem néznek szembe azzal, hogy miért lett elege belőlük 3M embernek, addig esély sincs a visszatérésükre.

Ez kb olyan, mint amikor 2010 utan az ellenzék egymás után háromszor nekiment a választásnak ugyanazzal a stratégiával, ugyanazzal az attitűddel, és háromszor ugyanazt az eredményt érték el vele.

Ha a fidesz kommunikációs meg minden szinten stabilan kitart annál, ami miatt elfordult tőlük egy rakás szavazó, akkor valszeg pont ugyanígy fognak járni.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
2 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
kéne egy poll, hogy melyik fideszes fasz fog a legkevésbé hiányozni 😀
Löfli
Kövér Laci
Pinter Sanyi
Kocsis M
Janek
uhh, erős trió


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
esanders10 Denver Broncos 1 006
pócs azért most bedobta hogy az ország olyan helyzetbe van hogy mp-nek max 2 éve van és meglincselik 😀
Negritis, a vajda
ezzel mondjuk elég nagy öngólt rúgott, vagy csak én gondolom így? 😀
shagi0206
Nem csapta le a magas labdát Marci sajna😀

Na nem mintha számítana, ekkora valóság tagadást még nem láttam