Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

2 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
akkor én dupla pénzt kapok, mert pirosbetűs ünnepnapon dolgoztam tegnap?


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
esanders10 Denver Broncos 1 006
Az mondjuk egy új szint amikor már az MP által beletett melót sem ismeri el valaki😀
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 955 — The Mathematician
Nem is a hír a fontos, viszont a képtől elindulhat a képzelet a következő állásra vonatkozóan:
 www.facebook.com/share/p/18JzHTiNLj/
Matthew99
ezt a nőt behajítanám 1 olyan szobába, ahol 10 erőszaktevő néger van, és a legkisebb dákóval megáldott tag is 22 centis
shagi0206
sztem reggelire megenné őket

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 082
Nem is a hír a fontos, viszont a képtől elindulhat a képzelet a következő állásra vonatkozóan:
 www.facebook.com/share/p/18JzHTiNLj/
Matthew99
ezt a nőt behajítanám 1 olyan szobába, ahol 10 erőszaktevő néger van, és a legkisebb dákóval megáldott tag is 22 centis
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 955 — The Mathematician
Láttam videót ma, menczerről volt bejátszás, amikor petiről beszél, hogy "ez az ember akkor lesz miniszterelnök, amikor én pápa" - majd jött a váltás, valaki beöltöztette menczert pápa ruhába 😀
shagi0206
Trump úgyis minjá lebombázza Leot mer csúnyákat mond

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 082
Láttam videót ma, menczerről volt bejátszás, amikor petiről beszél, hogy "ez az ember akkor lesz miniszterelnök, amikor én pápa" - majd jött a váltás, valaki beöltöztette menczert pápa ruhába 😀
2 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 10 486 — Invisible man
Nem is a hír a fontos, viszont a képtől elindulhat a képzelet a következő állásra vonatkozóan:
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/671610138_1667894641519298_7578594927877589607_n.jpg?stp=dst-jpg_tt6&cstp=mx1080x1080&ctp=s600x600&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=cae128&_nc_ohc=gMTe1FAxskkQ7kNvwHzbdE-&_nc_oc=AdrQS7QYbbTmopJCNX2oZkqo7PH0PbjdWDRzJWkTagQButED7HYgxHioAvVTi-H-Mv8&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=p6gxFdsjeYXKG4eZ3lkr0Q&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af9ppd_xk0PpyVQdWTZJbsA_WlGzTmfXIWECAOvHTt3JmQ&oe=6A3A5782
Újpesti Hírmondó
Nem nagyon tudjuk eldönteni, hogy ez egy vereség utáni értékelés, vagy egy időutazás 2010-be – de talán mindkettő egyszerre. Szentkirályi Alexandra a választási kudarc másnapján sem a valósággal...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 082
Bazmeg ez a Pócs, hát erre szavak nincsenek...
Vitézlő Titoknok tomz
Maradjon a fidesz kiválasztott embere. Minél tovább. Lécci, lécci.
peterk2005 udvari bolond
amúgy igen, ha már kósalali lelép, kell egy numero uno bohóc
Löfli
volt egy rövid bejátszás a szavazás alatt kósáról is, nem is mondott most faszságot 😀 A magas részvételi arány volt a téma, pontosan már nem tudom mit mondott, de meglepett, hogy semmi idiotizmust nem tapasztaltunk.

Szerkesztette: shagi0206
2 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 064 — Whoops, looks like something went wrong.
– Magyar Petert nem lehet lenezni.
– Neked azert sikerult.
– Igen.

2 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Bazmeg ez a Pócs, hát erre szavak nincsenek...
Vitézlő Titoknok tomz
Maradjon a fidesz kiválasztott embere. Minél tovább. Lécci, lécci.
peterk2005 udvari bolond
amúgy igen, ha már kósalali lelép, kell egy numero uno bohóc


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 082
Hajnali órák óta még nem olvastam vissza a mai adagot a topicban, így lehet valaki már tett jóslást.

Bold: Eddig is ezt gondoltam, de a 2/3-nak és a Fidesz megújulásának a képtelensége miatt, 2030ban, közelebb lesznek a 20%-hoz mint a 30%-hoz.

Propaganda alapból - 10% kapásból, plusz a szavazó korfa eloszlás további jó pár százalék.

Nem is értem a félelmet a visszatéréstől.
esanders10
visszatérés nem lesz, de a Tisza szavazatok nagyon el fognak aprózodni
NB2
És az miért baj? Remélhetőleg nem ez a választási törvény lesz addigra.
esanders10
az kéne ide, hogy több párt is érdemben tudja magát képviseltetni a parlamentben, nem csak ez a 2párt rendszer, ami már van isten tudja mióta.
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 955 — The Mathematician
Pócs mi a fasznak ment a partizánba tolni a faszságot?
aszittem legalább lesz vmi coming out, de csak tolja tovább a propagandát

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 954 — The only discipline that lasts, is self discipline
Bazmeg ez a Pócs, hát erre szavak nincsenek...
Vitézlő Titoknok tomz
Maradjon a fidesz kiválasztott embere. Minél tovább. Lécci, lécci.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 082
Hajnali órák óta még nem olvastam vissza a mai adagot a topicban, így lehet valaki már tett jóslást.

Bold: Eddig is ezt gondoltam, de a 2/3-nak és a Fidesz megújulásának a képtelensége miatt, 2030ban, közelebb lesznek a 20%-hoz mint a 30%-hoz.

Propaganda alapból - 10% kapásból, plusz a szavazó korfa eloszlás további jó pár százalék.

Nem is értem a félelmet a visszatéréstől.
esanders10
visszatérés nem lesz, de a Tisza szavazatok nagyon el fognak aprózodni
NB2
És az miért baj? Remélhetőleg nem ez a választási törvény lesz addigra.
esanders10
mert ha marad 800e fideszes, akkor ők nyerhetnek 2030-ban
NB2
Hagyjátok mar a 2030-as szavazat számlálás most.
Fidesz levan térdeltetve , Tiszán múlik, hogy ez innen megsemmisítés lesz vagy ha elbasszák visszamászhat.
Toca
ugyanúgy le kell őket tolni a mélybe, ahogy tette a fidesz az mszpvel. Vagyis igazából nem is a tisza kell csinálja ezt, megtette ezt magának a fidesz. A tisza feladata az, hogy láthatóvá tegye azt a rengeteg szennyest, ami ment itt másfél évtizeden keresztül.
2 hónapja
esanders10 Denver Broncos 1 006
Hajnali órák óta még nem olvastam vissza a mai adagot a topicban, így lehet valaki már tett jóslást.

Bold: Eddig is ezt gondoltam, de a 2/3-nak és a Fidesz megújulásának a képtelensége miatt, 2030ban, közelebb lesznek a 20%-hoz mint a 30%-hoz.

Propaganda alapból - 10% kapásból, plusz a szavazó korfa eloszlás további jó pár százalék.

Nem is értem a félelmet a visszatéréstől.
esanders10
visszatérés nem lesz, de a Tisza szavazatok nagyon el fognak aprózodni
NB2
És az miért baj? Remélhetőleg nem ez a választási törvény lesz addigra.
esanders10
mert ha marad 800e fideszes, akkor ők nyerhetnek 2030-ban
NB2
Annál magasabb lesz bőven a Tisza padló. Nem fognak 35-40 százalék alá beesni normál körülmények között.
2 hónapja
Toca Minnesota Vikings 20 719 — Vikings fan
Hajnali órák óta még nem olvastam vissza a mai adagot a topicban, így lehet valaki már tett jóslást.

Bold: Eddig is ezt gondoltam, de a 2/3-nak és a Fidesz megújulásának a képtelensége miatt, 2030ban, közelebb lesznek a 20%-hoz mint a 30%-hoz.

Propaganda alapból - 10% kapásból, plusz a szavazó korfa eloszlás további jó pár százalék.

Nem is értem a félelmet a visszatéréstől.
esanders10
visszatérés nem lesz, de a Tisza szavazatok nagyon el fognak aprózodni
NB2
És az miért baj? Remélhetőleg nem ez a választási törvény lesz addigra.
esanders10
mert ha marad 800e fideszes, akkor ők nyerhetnek 2030-ban
NB2
Hagyjátok mar a 2030-as szavazat számlálás most.
Fidesz levan térdeltetve , Tiszán múlik, hogy ez innen megsemmisítés lesz vagy ha elbasszák visszamászhat.
2 hónapja
NB2 New England Patriots 29 028 — nabege2@yahoo.com
Hajnali órák óta még nem olvastam vissza a mai adagot a topicban, így lehet valaki már tett jóslást.

Bold: Eddig is ezt gondoltam, de a 2/3-nak és a Fidesz megújulásának a képtelensége miatt, 2030ban, közelebb lesznek a 20%-hoz mint a 30%-hoz.

Propaganda alapból - 10% kapásból, plusz a szavazó korfa eloszlás további jó pár százalék.

Nem is értem a félelmet a visszatéréstől.
esanders10
visszatérés nem lesz, de a Tisza szavazatok nagyon el fognak aprózodni
NB2
És az miért baj? Remélhetőleg nem ez a választási törvény lesz addigra.
esanders10
mert ha marad 800e fideszes, akkor ők nyerhetnek 2030-ban
2 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Hajnali órák óta még nem olvastam vissza a mai adagot a topicban, így lehet valaki már tett jóslást.

Bold: Eddig is ezt gondoltam, de a 2/3-nak és a Fidesz megújulásának a képtelensége miatt, 2030ban, közelebb lesznek a 20%-hoz mint a 30%-hoz.

Propaganda alapból - 10% kapásból, plusz a szavazó korfa eloszlás további jó pár százalék.

Nem is értem a félelmet a visszatéréstől.
esanders10
visszatérés nem lesz, de a Tisza szavazatok nagyon el fognak aprózodni
NB2
kéne egy új protestpárt


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
esanders10 Denver Broncos 1 006
Hajnali órák óta még nem olvastam vissza a mai adagot a topicban, így lehet valaki már tett jóslást.

Bold: Eddig is ezt gondoltam, de a 2/3-nak és a Fidesz megújulásának a képtelensége miatt, 2030ban, közelebb lesznek a 20%-hoz mint a 30%-hoz.

Propaganda alapból - 10% kapásból, plusz a szavazó korfa eloszlás további jó pár százalék.

Nem is értem a félelmet a visszatéréstől.
esanders10
visszatérés nem lesz, de a Tisza szavazatok nagyon el fognak aprózodni
NB2
És az miért baj? Remélhetőleg nem ez a választási törvény lesz addigra.
2 hónapja
NB2 New England Patriots 29 028 — nabege2@yahoo.com
Hajnali órák óta még nem olvastam vissza a mai adagot a topicban, így lehet valaki már tett jóslást.

Bold: Eddig is ezt gondoltam, de a 2/3-nak és a Fidesz megújulásának a képtelensége miatt, 2030ban, közelebb lesznek a 20%-hoz mint a 30%-hoz.

Propaganda alapból - 10% kapásból, plusz a szavazó korfa eloszlás további jó pár százalék.

Nem is értem a félelmet a visszatéréstől.
esanders10
visszatérés nem lesz, de a Tisza szavazatok nagyon el fognak aprózodni
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 955 — The Mathematician
Hajnali órák óta még nem olvastam vissza a mai adagot a topicban, így lehet valaki már tett jóslást.

Bold: Eddig is ezt gondoltam, de a 2/3-nak és a Fidesz megújulásának a képtelensége miatt, 2030ban, közelebb lesznek a 20%-hoz mint a 30%-hoz.

Propaganda alapból - 10% kapásból, plusz a szavazó korfa eloszlás további jó pár százalék.

Nem is értem a félelmet a visszatéréstől.
esanders10
ha jön a 2 ciklus akkor a fidesznek vége

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Toca Minnesota Vikings 20 719 — Vikings fan
Mondjuk Marcni nem tudom mit akar ezzel.

Ez biztos neki is fáj.
2 hónapja
esanders10 Denver Broncos 1 006
Hajnali órák óta még nem olvastam vissza a mai adagot a topicban, így lehet valaki már tett jóslást.

Bold: Eddig is ezt gondoltam, de a 2/3-nak és a Fidesz megújulásának a képtelensége miatt, 2030ban, közelebb lesznek a 20%-hoz mint a 30%-hoz.

Propaganda alapból - 10% kapásból, plusz a szavazó korfa eloszlás további jó pár százalék.

Nem is értem a félelmet a visszatéréstől.
2 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 064 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk ha valaki egy ilyen pofon utan azt mondja, semmi olyat nem lat, amit maskepp kellett volna csinalni, ott nagy problemak vannak a fejben.

2 hónapja
Toca Minnesota Vikings 20 719 — Vikings fan
1 tankolásnál 15000 ftot sporol.
120 ft a kulonbseg.
Akkor bazzeg tankokkal jár mindenki. 😀