Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 022 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tényleg mostantól a magyar kormány Magyar kormâny lesz. 😀

Szerkesztette: iktriad
2 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Ezért is szavaztak rájuk ennyien, ezt akarják az emberek. 1990-ben és 2010-ben elmaradt az elszámoltatást, most ezen változtatni kell.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
Szépkorú, hmm, Hörinél ez 24-25.
Sixo
Lám, még Schmuck Andorra is volt utalás, RIP
2 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 257 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Fidesz szavazókhoz is normálisan szól.... Beszarás

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 376 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Magyar Péter jobban beszél angolul, mint a többi politikus?
Sixo
Kb. Szíjjártó szintjén, egész jól.
Kampman
Igen, azért ő élt kinn Brüsszelben, látszik is rajta
csebi
Oroszul is tud? 😁
warr_b
a franciáját se láttuk még
Negritis, a vajda
Ki szop le kit?
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Semmi buzulás, buzulás az nuku!


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
Pep71 Green Bay Packers 3 693
Magyar Péter jobban beszél angolul, mint a többi politikus?
Sixo
persze, ahol Deutchs meg evelinke számít politikusnak? 😀 😀 ki nem beszél jobban ezeknél?
Pep71
Ezért kérdem, mert szégyen volt nézni, hogy ahogy egyik magyar politikus sem tudott beszélni fordító nélkül sehol külföldön. Nálunk meg a gimiben 35ből 31nek volt nyelvvizsgája érettségig. Azt hittem alap, hogy legalább egy nyelvet beszél valaki ami nem magyar.
Sixo
milyen véletlen, hogy pont a fidesz törölte el a kötelező nyelvvizsgát a diplomához...nálunk is volt mkinek a gimiben mire jelentkeztünk egyetemre, pedig mi is messze voltunk a zsenitől..akarat kérdése
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Szépkorú, hmm, Hörinél ez 24-25.

2 hónapja
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 091 — Apu ökölbeszorított keze
Ha a tisza nem bassza el akkor a 16 éves fiamnak nem kell rendszert váltani.
Ez az ami igazán boldoggá tesz.
És ők figyelnek…

2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 022 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Magyar Péter jobban beszél angolul, mint a többi politikus?
Sixo
Kb. Szíjjártó szintjén, egész jól.
Kampman
Igen, azért ő élt kinn Brüsszelben, látszik is rajta
csebi
Oroszul is tud? 😁
warr_b
a franciáját se láttuk még
Negritis, a vajda
Ki szop le kit?
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
69
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 967 — The Mathematician
Magyar Péter jobban beszél angolul, mint a többi politikus?
Sixo
persze, ahol Deutchs meg evelinke számít politikusnak? 😀 😀 ki nem beszél jobban ezeknél?
Pep71
Ezért kérdem, mert szégyen volt nézni, hogy ahogy egyik magyar politikus sem tudott beszélni fordító nélkül sehol külföldön. Nálunk meg a gimiben 35ből 31nek volt nyelvvizsgája érettségig. Azt hittem alap, hogy legalább egy nyelvet beszél valaki ami nem magyar.
Sixo

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Magyar Péter jobban beszél angolul, mint a többi politikus?
Sixo
persze, ahol Deutchs meg evelinke számít politikusnak? 😀 😀 ki nem beszél jobban ezeknél?
Pep71
Ezért kérdem, mert szégyen volt nézni, hogy ahogy egyik magyar politikus sem tudott beszélni fordító nélkül sehol külföldön. Nálunk meg a gimiben 35ből 31nek volt nyelvvizsgája érettségig. Azt hittem alap, hogy legalább egy nyelvet beszél valaki ami nem magyar.

2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
Sulyoknak nem kéne nekimennie, tetszik vagy sem, ő még marad 3 évig és semmi hatalma nem lesz a kormány ellen.

Most kezd egy rossz irányba menni a beszéd.
Kampman
Nem marad, miert maradna?
Toca
2029-ig tart a mandátuma.

Nem a kormányhoz kötött.
Kampman
pedig de takarodnia kell a gecibe
csak ugye akkor az is kell hogy direkt legyen az elnökválasztás és ne függjön a parlamenttől
Negritis, a vajda
De azt ugye érti mindenki, hogy nincs jogalapja eltávolítani a köztársasági elnököt?
Értem, hogy mindenki utálja itt Sulyokot meg ő is a Fidesz szimbóluma, de tök felesleges harcolni ellene. Jelentéktelen figura.
3 év múlva a helyébe lehet ültetni akárkit.
Kampman
ha új alkotmány jön, akkor meghatározhatja hogy új módon legyen kiválasztva a köztársasági elnök is
pl direkt választással, OGY nélkül

akkor viszont ugye satyor fing felhatalmazása off
Negritis, a vajda
Ez mondjuk egy lehetőség, jogilag lehet hogy megoldható.
2 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 257 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Magyar Péter jobban beszél angolul, mint a többi politikus?
Sixo
Kb. Szíjjártó szintjén, egész jól.
Kampman
Igen, azért ő élt kinn Brüsszelben, látszik is rajta
csebi
Oroszul is tud? 😁
warr_b
a franciáját se láttuk még
Negritis, a vajda
Ki szop le kit?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 022 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Magyar Péter jobban beszél angolul, mint a többi politikus?
Sixo
Kb. Szíjjártó szintjén, egész jól.
Kampman
Őt nem vágom, kell neki fordító ha fel akar szólalni valahol vagy ha beszél valamelyik másik miniszterelnökkel?
Sixo
CNN-en hallottam párszor nyilatkozni. Kb az egyedüli erėnye.
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 967 — The Mathematician
Magyar Péter jobban beszél angolul, mint a többi politikus?
Sixo
Kb. Szíjjártó szintjén, egész jól.
Kampman
Igen, azért ő élt kinn Brüsszelben, látszik is rajta
csebi
Oroszul is tud? 😁
warr_b
a franciáját se láttuk még

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 967 — The Mathematician
Sulyoknak nem kéne nekimennie, tetszik vagy sem, ő még marad 3 évig és semmi hatalma nem lesz a kormány ellen.

Most kezd egy rossz irányba menni a beszéd.
Kampman
Nem marad, miert maradna?
Toca
2029-ig tart a mandátuma.

Nem a kormányhoz kötött.
Kampman
pedig de takarodnia kell a gecibe
csak ugye akkor az is kell hogy direkt legyen az elnökválasztás és ne függjön a parlamenttől
Negritis, a vajda
De azt ugye érti mindenki, hogy nincs jogalapja eltávolítani a köztársasági elnököt?
Értem, hogy mindenki utálja itt Sulyokot meg ő is a Fidesz szimbóluma, de tök felesleges harcolni ellene. Jelentéktelen figura.
3 év múlva a helyébe lehet ültetni akárkit.
Kampman
ha új alkotmány jön, akkor meghatározhatja hogy új módon legyen kiválasztva a köztársasági elnök is
pl direkt választással, OGY nélkül

akkor viszont ugye satyor fing felhatalmazása off

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
Ezeket nem kellene most
dande2
dehogynem. fel kell vázolni mi lesz. nincs kegyelem, ők sem adtak senkinek aki mert beállni nekik.
petey
Ezt várja az ország nem az újjeltartásos tökölést. Ezt ígérte , ezzel nyert választást

Szerkesztette: ozibozi
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Magyar Péter jobban beszél angolul, mint a többi politikus?
Sixo
Kb. Szíjjártó szintjén, egész jól.
Kampman
Őt nem vágom, kell neki fordító ha fel akar szólalni valahol vagy ha beszél valamelyik másik miniszterelnökkel?

2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 376 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Magyar Péter jobban beszél angolul, mint a többi politikus?
Sixo
Kb. Szíjjártó szintjén, egész jól.
Kampman
Igen, azért ő élt kinn Brüsszelben, látszik is rajta
csebi
Oroszul is tud? 😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 528 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Hova lesz a második út? Pont nem hallottam
Hanni
Bécs

2 hónapja
Pep71 Green Bay Packers 3 693
Magyar Péter jobban beszél angolul, mint a többi politikus?
Sixo
persze, ahol Deutchs meg evelinke számít politikusnak? 😀 😀 ki nem beszél jobban ezeknél?
2 hónapja
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
CT151 from Budapest to Turkistan  fr24.com/AAE151/3f30ea1a
r.baggio
Péter és Balázs elindultak?
2 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 257 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Hűha komoly beszéd..... Totális seggbekúrás jön

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
Magyar Péter jobban beszél angolul, mint a többi politikus?
Sixo
Kb. Szíjjártó szintjén, egész jól.
Kampman
Igen, azért ő élt kinn Brüsszelben, látszik is rajta

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 119 — no es importante
kelet helyett képes volt újra nyugatot választani az ország, köszönöm mindenkinek, aki ehhez hozzájárult!

meglátjuk, hogy mi lesz, de ez most tényleg sorsdöntő választás volt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal