Politika
63 feliratkozó
2 hónapja
Magyar Péter jobban beszél angolul, mint a többi politikus?fényévekkel
Sixo
"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
2 hónapja
Magyar Péter jobban beszél angolul, mint a többi politikus?Kokó Tominál fix
Sixo
2 hónapja
Magyar Péter jobban beszél angolul, mint a többi politikus?Kb. Szíjjártó szintjén, egész jól.
Sixo
2 hónapja
Hova lesz a második út? Pont nem hallottambécs, de lázár fél, úgyhogy ő pécsre megy
Hanni
2 hónapja
Natoval is beszéltnah tényleg jön a behívó holnap 😀
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
De azt ugye érti mindenki, hogy nincs jogalapja eltávolítani a köztársasági elnököt?pedig de takarodnia kell a gecibe2029-ig tart a mandátuma.Sulyoknak nem kéne nekimennie, tetszik vagy sem, ő még marad 3 évig és semmi hatalma nem lesz a kormány ellen.Nem marad, miert maradna?
Most kezd egy rossz irányba menni a beszéd.
Kampman
Toca
Nem a kormányhoz kötött.
Kampman
csak ugye akkor az is kell hogy direkt legyen az elnökválasztás és ne függjön a parlamenttől
Negritis, a vajda
Értem, hogy mindenki utálja itt Sulyokot meg ő is a Fidesz szimbóluma, de tök felesleges harcolni ellene. Jelentéktelen figura.
3 év múlva a helyébe lehet ültetni akárkit.
2 hónapja
Hova lesz a második út? Pont nem hallottamWien
Hanni
2 hónapja
Hova lesz a második út? Pont nem hallottamBécs
Hanni
2 hónapja
Hova lesz a második út? Pont nem hallottam
2 hónapja
Politikai kinevezettek, ne hülyéskedjünk már.Kampman most akar demokráciát játszani, ezekkel 😀
Rendszerváltás volt a cél, mi ebben a meglepő?
gamerkr
2 hónapja
ABhoz is küldheti ahol nincs határidő h meddig kell dönteniük.30 nappal késleltetheti törvények életbe lépését.Sulyoknak nem kéne nekimennie, tetszik vagy sem, ő még marad 3 évig és semmi hatalma nem lesz a kormány ellen.Azért ez nem igaz így.
Most kezd egy rossz irányba menni a beszéd.
Kampman
Tud igenis kellemetlen perceket okozni.
csebi
Nincs valódi hatalma, szándékosan így alkották meg a hivatalt a rendszerváltáskor.
Kampman
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Első út Varsó, aztán Bécs, majd Brüsszel. Tetszik!
2 hónapja
Erre kapta a felhatalmazást, pontosan ezt kell tenni amiket mond.
2 hónapja
Biztos nem találnak valamit ha akarnak ellene…2029-ig tart a mandátuma.Sulyoknak nem kéne nekimennie, tetszik vagy sem, ő még marad 3 évig és semmi hatalma nem lesz a kormány ellen.Nem marad, miert maradna?
Most kezd egy rossz irányba menni a beszéd.
Kampman
Toca
Nem a kormányhoz kötött.
Kampman
2 hónapja
Muszáj lesz neki vagy meg fogom baszniPolitikai kinevezettek, ne hülyéskedjünk már.így van, pont attól féltem, h ezeket majd nem tartja, de eddig odapörköl, helyes, tartsa be amit ígért
Rendszerváltás volt a cél, mi ebben a meglepő?
gamerkr
Pep71
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
M1 is MP megyEz már egy új korszak!
Egy szabad világ ahol lehet kimondani ami bennem van!
Imádom
2 hónapja
Politikai kinevezettek, ne hülyéskedjünk már.így van, pont attól féltem, h ezeket majd nem tartja, de eddig odapörköl, helyes, tartsa be amit ígért
Rendszerváltás volt a cél, mi ebben a meglepő?
gamerkr
2 hónapja
Sulyoknak nem kéne nekimennie, tetszik vagy sem, ő még marad 3 évig és semmi hatalma nem lesz a kormány ellen.Nagyon jó az irány mert az emberek ErRe szavaztak, ezt kívánja a többség
Most kezd egy rossz irányba menni a beszéd.
Kampman
2 hónapja
pedig de takarodnia kell a gecibe2029-ig tart a mandátuma.Sulyoknak nem kéne nekimennie, tetszik vagy sem, ő még marad 3 évig és semmi hatalma nem lesz a kormány ellen.Nem marad, miert maradna?
Most kezd egy rossz irányba menni a beszéd.
Kampman
Toca
Nem a kormányhoz kötött.
Kampman
csak ugye akkor az is kell hogy direkt legyen az elnökválasztás és ne függjön a parlamenttől
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
30 nappal késleltetheti törvények életbe lépését.Sulyoknak nem kéne nekimennie, tetszik vagy sem, ő még marad 3 évig és semmi hatalma nem lesz a kormány ellen.Azért ez nem igaz így.
Most kezd egy rossz irányba menni a beszéd.
Kampman
Tud igenis kellemetlen perceket okozni.
csebi
Nincs valódi hatalma, szándékosan így alkották meg a hivatalt a rendszerváltáskor.
2 hónapja
Akcidens
188
Teljes lefejezés