Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

2 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
jól vacsorázzatok be, mert reggel visznek a frontra mindenkit.

2 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
"Isten óvja Magyarországot" 😀😀😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 954 — Lucas Scott

Negritis, a vajda
A főnököm 😅

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 051 — zászló zászló szív
Szijjártó ott volt a színpadon? Csak mint a triumvirátus arca?
bobi0092
Úton van a dácsájába

2 hónapja
Pep71 Green Bay Packers 3 693
fideszes szavazatszámlálók 80ropit kaptak, zalában..
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 648 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 567 — Chiefs GM
MP az m1 en
Mi ez ha nem új korszak?
Janek
De ez még a korábbi beszéde.

2 hónapja
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
Gratulálok, remélem hogy nem az lesz amit a jobboldal belengetett egy esetleges ilyen tisza győzelem esetén. Viccelhettek itt a fronttal meg a háborúval de ez a mai napon realitássá vált, remélem hogy nem lesz igazuk.

Most lesz érdekes ezt a topicot olvasni, kiváncsi leszek az itteni hangulatra a következő 2-3 évben.

Élvezzétek a sikert, remélem hogy ez az ország érdeke volt valóban!
davemayer
Miért válna realitássá? Távolabb ne mis lehetnénk tőle
kapitnono
És ezt mire alapozod? Arra biztos nem amit ursula meg weber mondott az elmúlt kb 1 évben (eu-s zászlós csapatok ukrajnában pl)
davemayer
Nato egy védelmi szövetség, nem fog senki katonákat küldeni ukrajnába, ne mondd hogy beszoptad a fidesz propagandát
kapitnono
És mi van akkor ha nem nato kontingensként mennek hanem újonnan megalakult eu-s hadseregként??? Weber eu-s zászlót említett, nem véletlenül...

Úgy tesztek mintha ez csak a fidesz propaganda terméke lenne és csak BESZOPNI lehet, meflátjuk ki mit szopott be...
davemayer
Érted, de mégse érted. 😊
somoskovig
Komoly válasz, köszi. Na sziasztok, gratula még egyszer
davemayer
Köszönjük, pá 😊
2 hónapja
Akcidens 188
MP az m1 en
Mi ez ha nem új korszak?
Janek
Ez még a régije, amúgy meg munkát akarnak ők is
2 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
na de hol van már Peti?


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 978 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 567 — Chiefs GM
Szijjártó ott volt a színpadon?
bobi0092
nope
Löfli
én marcikát se láttam, de lehet csak nem figyeltem jól
Negritis, a vajda
Végre elmehetett szado-mazo buliba a Fertő-tóhoz a pajtikkal.

2 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Komoly válasz, köszi. Na sziasztok, gratula még egyszer
davemayer
Nekem van komoly válaszom: szerintem is agymenés az EU, de én látok annyi Orbán Viktort Magyar Péterben, hogy ő is akasszon botot a küllők közé. Lehet tévedek.
szaba
Remélem igazad lesz

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
2 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Gratulálok, remélem hogy nem az lesz amit a jobboldal belengetett egy esetleges ilyen tisza győzelem esetén. Viccelhettek itt a fronttal meg a háborúval de ez a mai napon realitássá vált, remélem hogy nem lesz igazuk.

Most lesz érdekes ezt a topicot olvasni, kiváncsi leszek az itteni hangulatra a következő 2-3 évben.

Élvezzétek a sikert, remélem hogy ez az ország érdeke volt valóban!
davemayer
Miért válna realitássá? Távolabb ne mis lehetnénk tőle
kapitnono
És ezt mire alapozod? Arra biztos nem amit ursula meg weber mondott az elmúlt kb 1 évben (eu-s zászlós csapatok ukrajnában pl)
davemayer
Nato egy védelmi szövetség, nem fog senki katonákat küldeni ukrajnába, ne mondd hogy beszoptad a fidesz propagandát
kapitnono
És mi van akkor ha nem nato kontingensként mennek hanem újonnan megalakult eu-s hadseregként??? Weber eu-s zászlót említett, nem véletlenül...

Úgy tesztek mintha ez csak a fidesz propaganda terméke lenne és csak BESZOPNI lehet, meflátjuk ki mit szopott be...
davemayer
de legalább csádi misszió nem lesz, és nem hal meg ott 50% magyar katona. ennek sem örülsz?
deyell
De, biztos megérte.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 022 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kezdek berúgni
OV lemond e?
Janek
Csak ha nagy a vereség
csebi
Azért
Na ennyit bírtam hir tv-t már megy a csalózás
Janek
Ők rendezték a választást...
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Engem Tarr zavar nagyon, bízom benne, nem lesz "hatalma" illetve bízom benne ezek NEM UGYANAZOK
dande2
Ha jól funkcionál majd a Tisza, akkor a Tarr félék ki fognak onnan kopni.
2 hónapja
Dagobert bácsi 333
Hír TV csak retardaltak vannak ?
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
Engem Tarr zavar nagyon, bízom benne, nem lesz "hatalma" illetve bízom benne ezek NEM UGYANAZOK
dande2
Meglátjuk, hogy mit értett azalatt, amit nem lehet megmondani "különben megbukunk" 😊
2 hónapja
Akcidens 188
Szijjártó ott volt a színpadon?
bobi0092
nope
Löfli
ment még amit lehet faxolni az oroszoknak 😀
Heisman nádor
Pjotr az már hetedhét országon túl jár
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 648 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Szijjártó ott volt a színpadon?
bobi0092
nope
Löfli
én marcikát se láttam, de lehet csak nem figyeltem jól
Negritis, a vajda
őt már a saját közege nem meri felvállalni 😀
2 hónapja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 530 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
72 százaléknál 138 mandátum

2 hónapja
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 091 — Apu ökölbeszorított keze
MP az m1 en
Mi ez ha nem új korszak?

2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 954 — Lucas Scott
Győztesként csalásra hivatkozni …

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 083 — Whoops, looks like something went wrong.
Kivacsi vagyok Gulyas meg Kocsis most hogy mezi MP-t a POFAJUKAT AKAROM LATNI.
Blevi
Elobbi nem latja szerintem, mert epp a szemebe log egy par here.

2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 978 — The Mathematician
Szijjártó ott volt a színpadon?
bobi0092
nope
Löfli
én marcikát se láttam, de lehet csak nem figyeltem jól

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!