Politika
63 feliratkozó
2 hónapja
Nem szoktam origót nézni, ugyanazért amiért pedofil pornót vagy állatkínzást se, de most leküzdöttem a viszolygást.csak 4 hír a patkó alatt:
A térképet és a patkót mutatják, de egyébként egyetlen hír vagy szalagcím sincs arról, hogy mi történt ténylegesen.
Kampman
Orbán Viktor nagyon fontos üzenetet küldött a választóknak
Sorra jelentik be a Tisza Párthoz köthető visszaéléseket
Elképesztő választási csalásokról és erőszakról érkeznek hírek
Botrány: nem engedték be a Hír TV tudósítóját a Tisza eredményvárójára
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Mi lesz az akkugyárakkal?Elég sok munkaerő felszabadul a Fidesz holdudvarból, lehet őket küldeni oda.
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
2 hónapja
Nem szoktam origót nézni, ugyanazért amiért pedofil pornót vagy állatkínzást se, de most leküzdöttem a viszolygást.Lehet mar nincs is meg a szerkesztoseg, nincs, aki elesitse az anyagokat. Xd
A térképet és a patkót mutatják, de egyébként egyetlen hír vagy szalagcím sincs arról, hogy mi történt ténylegesen.
Kampman
2 hónapja
Tehát még nagyobb sz.pás várhatóMrázt megkerdeztek már hogy mérték a.fidesz előnyt....??? 😅Mráz: Még alacsony a feldolgozottság!!!
Bazsinho
bobi0092
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
2 hónapja
"Mene mene tekel, ufarszin"Pontosan így
dande2
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
2 hónapja
Eddig is ment. XdAzértKezdek berúgniCsak ha nagy a vereség
OV lemond e?
Janek
csebi
Na ennyit bírtam hir tv-t már megy a csalózás
Janek
2 hónapja
Nem szoktam origót nézni, ugyanazért amiért pedofil pornót vagy állatkínzást se, de most leküzdöttem a viszolygást.A térképet és a patkót mutatják, de egyébként egyetlen hír vagy szalagcím sincs arról, hogy mi történt ténylegesen.
2 hónapja
Mrázt megkerdeztek már hogy mérték a.fidesz előnyt....??? 😅Mráz: Még alacsony a feldolgozottság!!!
Bazsinho
2 hónapja
Komoly válasz, köszi. Na sziasztok, gratula még egyszerÉrted, de mégse érted. 😊És mi van akkor ha nem nato kontingensként mennek hanem újonnan megalakult eu-s hadseregként??? Weber eu-s zászlót említett, nem véletlenül...Nato egy védelmi szövetség, nem fog senki katonákat küldeni ukrajnába, ne mondd hogy beszoptad a fidesz propagandátÉs ezt mire alapozod? Arra biztos nem amit ursula meg weber mondott az elmúlt kb 1 évben (eu-s zászlós csapatok ukrajnában pl)Gratulálok, remélem hogy nem az lesz amit a jobboldal belengetett egy esetleges ilyen tisza győzelem esetén. Viccelhettek itt a fronttal meg a háborúval de ez a mai napon realitássá vált, remélem hogy nem lesz igazuk.Miért válna realitássá? Távolabb ne mis lehetnénk tőle
Most lesz érdekes ezt a topicot olvasni, kiváncsi leszek az itteni hangulatra a következő 2-3 évben.
Élvezzétek a sikert, remélem hogy ez az ország érdeke volt valóban!
davemayer
kapitnono
davemayer
kapitnono
Úgy tesztek mintha ez csak a fidesz propaganda terméke lenne és csak BESZOPNI lehet, meflátjuk ki mit szopott be...
davemayer
somoskovig
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
2 hónapja
AzértKezdek berúgniCsak ha nagy a vereség
OV lemond e?
Janek
csebi
Na ennyit bírtam hir tv-t már megy a csalózás
2 hónapja
éjfél óta kb 2000 😀Van arról stat, h hány hozzászólás lett a topicban az elmúlt 24 órában?Amúgy csak szólok kibírta az oldal a nagy terhelést!mindig a legrosszabbra készülök
nagir
Löfli
Hanni

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
Úgy tesztek mintha ez csak a fidesz propaganda terméke lenne és csak BESZOPNI lehet, meflátjuk ki mit szopott be...Csád, rettentően sajnállak, de tényleg
davemayer

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
2 hónapja
Akkor megnyugodtam. Ez nem nagy vereség.Kezdek berúgniCsak ha nagy a vereség
OV lemond e?
Janek
csebi
'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'
"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)
Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
2 hónapja
GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL!yess
NB2
2 hónapja
Mrázt megkerdeztek már hogy mérték a.fidesz előnyt....??? 😅
2 hónapja
GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL!
2 hónapja
Bonáért szurkolok még nagyon. 3%-os hátrányban van 60%-os feldolgozottságnál. Szorosan, de meglehet.Ha Szabolcs nyerni tudna, az nagyobb gyozelem lenne, mint ez az egesz mai nap. Nagyon korrekt volt az egesz kampany alatt, egy percig nem mocskolodott. Kiskirály karrierjenek igy is vege, de nagyon szurkolok. Ment ra az X.
SBL
Szerkesztette: Bence94
2 hónapja
Kezdek berúgniCsak ha nagy a vereség
OV lemond e?
Janek
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Kezdek berúgnimár elismerte a vereséget hivatalosan is
OV lemond e?
Janek
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
M1es arcok vajon milyen hangulatban nyomjak a show-t? 😀Patrióta live-ot nézd vissza youtube-on, ha nem törlik le. a csaj majdnem elsírta magát az eredmények láttán.
Blevi
built for this shit
2 hónapja
Van arról stat, h hány hozzászólás lett a topicban az elmúlt 24 órában?Amúgy csak szólok kibírta az oldal a nagy terhelést!mindig a legrosszabbra készülök
nagir
Löfli
2 hónapja
Érted, de mégse érted. 😊És mi van akkor ha nem nato kontingensként mennek hanem újonnan megalakult eu-s hadseregként??? Weber eu-s zászlót említett, nem véletlenül...Nato egy védelmi szövetség, nem fog senki katonákat küldeni ukrajnába, ne mondd hogy beszoptad a fidesz propagandátÉs ezt mire alapozod? Arra biztos nem amit ursula meg weber mondott az elmúlt kb 1 évben (eu-s zászlós csapatok ukrajnában pl)Gratulálok, remélem hogy nem az lesz amit a jobboldal belengetett egy esetleges ilyen tisza győzelem esetén. Viccelhettek itt a fronttal meg a háborúval de ez a mai napon realitássá vált, remélem hogy nem lesz igazuk.Miért válna realitássá? Távolabb ne mis lehetnénk tőle
Most lesz érdekes ezt a topicot olvasni, kiváncsi leszek az itteni hangulatra a következő 2-3 évben.
Élvezzétek a sikert, remélem hogy ez az ország érdeke volt valóban!
davemayer
kapitnono
davemayer
kapitnono
Úgy tesztek mintha ez csak a fidesz propaganda terméke lenne és csak BESZOPNI lehet, meflátjuk ki mit szopott be...
davemayer
2 hónapja
Írtam is hogy ne nagyon igyanak itt, holnap lehet menni a frontra 😉És mi van akkor ha nem nato kontingensként mennek hanem újonnan megalakult eu-s hadseregként??? Weber eu-s zászlót említett, nem véletlenül...Nato egy védelmi szövetség, nem fog senki katonákat küldeni ukrajnába, ne mondd hogy beszoptad a fidesz propagandátÉs ezt mire alapozod? Arra biztos nem amit ursula meg weber mondott az elmúlt kb 1 évben (eu-s zászlós csapatok ukrajnában pl)Gratulálok, remélem hogy nem az lesz amit a jobboldal belengetett egy esetleges ilyen tisza győzelem esetén. Viccelhettek itt a fronttal meg a háborúval de ez a mai napon realitássá vált, remélem hogy nem lesz igazuk.Miért válna realitássá? Távolabb ne mis lehetnénk tőle
Most lesz érdekes ezt a topicot olvasni, kiváncsi leszek az itteni hangulatra a következő 2-3 évben.
Élvezzétek a sikert, remélem hogy ez az ország érdeke volt valóban!
davemayer
kapitnono
davemayer
kapitnono
Úgy tesztek mintha ez csak a fidesz propaganda terméke lenne és csak BESZOPNI lehet, meflátjuk ki mit szopott be...
davemayer
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
Mi lesz az akkugyárakkal?
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018