Politika
63 feliratkozó
2 hónapja
Akcidens
188
Lázár benne van még a wc után isNa bold, ki lesz az???SOHA TÖBBÉ fidesz!!!bold: szeirntem 2034-re új vezetéssel, megint ők jönnek
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Toto21
nagir
2 hónapja
Azt mondja zsufoly termekben 😀
2 hónapja
Nato egy védelmi szövetség, nem fog senki katonákat küldeni ukrajnába, ne mondd hogy beszoptad a fidesz propagandátÉs ezt mire alapozod? Arra biztos nem amit ursula meg weber mondott az elmúlt kb 1 évben (eu-s zászlós csapatok ukrajnában pl)Gratulálok, remélem hogy nem az lesz amit a jobboldal belengetett egy esetleges ilyen tisza győzelem esetén. Viccelhettek itt a fronttal meg a háborúval de ez a mai napon realitássá vált, remélem hogy nem lesz igazuk.Miért válna realitássá? Távolabb ne mis lehetnénk tőle
Most lesz érdekes ezt a topicot olvasni, kiváncsi leszek az itteni hangulatra a következő 2-3 évben.
Élvezzétek a sikert, remélem hogy ez az ország érdeke volt valóban!
davemayer
kapitnono
davemayer

2 hónapja
Gyozelemmel felero vereseget arattunk!
'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'
"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)
Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
2 hónapja
basszameg, holnaptól 2000 forint lesz a benzinTeljesen mindegy, megyünk Ukrajnába.
Löfli
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
Nem latom, hogy ezekre sor kerul. Szepen hangzik, egyket aldozati barany lesz, de tul sok szar lesz, ez a hatterbe fog szorulni szerintem.Ez a Fidesz, ennyi maffiózóval meg csicskával?SOHA TÖBBÉ fidesz!!!Ezt nem gondolom, ha talalnak egy normális vezèrt, konszolidálják magukat, esetleg Magyar elszáll, akkor lesz mèg esèlyük.
bcsarli, Udvari Főkóstoló
dande2
Ez úgy fog szétesni mint a fene, főleg ha elkezdődnek az átvilágítások és perek.
Lúdas Solymi
2 hónapja
Akcidens
188
Vége van mint a botnakBayer Zsolt szomoru hutyakepe vagyok
Blevi
Negritis, a vajda
2 hónapja
Ügynök akták…Ez a Fidesz, ennyi maffiózóval meg csicskával?SOHA TÖBBÉ fidesz!!!Ezt nem gondolom, ha talalnak egy normális vezèrt, konszolidálják magukat, esetleg Magyar elszáll, akkor lesz mèg esèlyük.
bcsarli, Udvari Főkóstoló
dande2
Ez úgy fog szétesni mint a fene, főleg ha elkezdődnek az átvilágítások és perek.
Lúdas Solymi
2 hónapja
Akkor ez a magyarázat, protest szavazat, mert a fiatalok nem értik, milyen kurva jó nekik. 😀
2 hónapja
Na bold, ki lesz az???SOHA TÖBBÉ fidesz!!!bold: szeirntem 2034-re új vezetéssel, megint ők jönnek
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Toto21
Szerkesztette: nagir

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
2 hónapja
Bayer Zsolt szomoru hutyakepe vagyok
Blevi
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Akár már 2030-ban is visszajöhet valami hangsúlyosan jobbos párt, nem is feltétlenül Fidesz néven.SOHA TÖBBÉ fidesz!!!bold: szeirntem 2034-re új vezetéssel, megint ők jönnek
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Toto21
2 hónapja
Ez a Fidesz, ennyi maffiózóval meg csicskával?SOHA TÖBBÉ fidesz!!!Ezt nem gondolom, ha talalnak egy normális vezèrt, konszolidálják magukat, esetleg Magyar elszáll, akkor lesz mèg esèlyük.
bcsarli, Udvari Főkóstoló
dande2
Ez úgy fog szétesni mint a fene, főleg ha elkezdődnek az átvilágítások és perek.
2 hónapja
Megafososok meg mind némák 😀csajokat rossz platformon keresed
eaglesmcnabb
2 hónapja
Bayer Zsolt szomoru hutyakepe vagyok
2 hónapja
Megafososok meg mind némák 😀
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
Akcidens
188
akkor a 2/3-addal mehetnek is a böribe!!!Ezt már a mentelmi joguk se menti meg
Pep71
2 hónapja
Bayer feje te jó ég 😂
2 hónapja
Nem hiszem el bassza meg holnap nem Bulgáriában ébredünk !!! Végre megjött az esze az embereknek...


Just Win Baby!
2 hónapja
de Győr nem létezik 😀Győrben élek, csak a fél család csornai!Gyere át Sopronba, várunk szeretettel 😀Csorna átfordul-e. olyan szép lenne ha Gyopáros Alpár is menne a fenébeCsorna a mérhetetlenül buta emberek hona, sajnos ezt tapasztalom és a bőrömön érzem...
deyell
nagir
Toto21
nagir
2 hónapja
Így!Viktor meglepően jó beszédet mond. Gratulálok neki.Tizenhat éve a legfőbb hűbérúr, az összes családtagja tíz meg százmilliárdos, 8 éve rendeleti kormányzással, kvázi-diktátorként uralkodik. Én nem vagyok hajlandó szerencsésnek érezni magamat azért, mert Lenin elvtárs hajlandó volt venni a kalapját, amikor közénk is lövethetett volna. Én nem szoktam magam elragadtatni, de most megfelelőnek érzem a pillanatot. Lenin elvtárs, rohadj meg ott ahol vagy.
szaba
peterk2005 udvari bolond
P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
2 hónapja
furcsállnám, még Ausztriába se annyi 😀basszameg, holnaptól 2000 forint lesz a benzinmég ma.
Löfli
Tactful Cactus
2 hónapja
Győrben élek, csak a fél család csornai!Gyere át Sopronba, várunk szeretettel 😀Csorna átfordul-e. olyan szép lenne ha Gyopáros Alpár is menne a fenébeCsorna a mérhetetlenül buta emberek hona, sajnos ezt tapasztalom és a bőrömön érzem...
deyell
nagir
Toto21

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
2 hónapja
Oké hogy két évig ez elment de még negy évig ezt így letolniDe az egyszeru kommunikacios huzas szerintem, magat magasabb rendunek allitja be a nezok, mindenki szemeben. Evek ota ezt csinalja, sok esetben.ez korrekt voltteljesen, bár Svábynak abban igaza van, hogy úgy gratulált a Tiszának, hogy nem mondta ki sem a Tisza, sem MP nevét
Beki
Kampman
Stez
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.