Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 639
SOHA TÖBBÉ fidesz!!!
bcsarli, Udvari Főkóstoló
bold: szeirntem 2034-re új vezetéssel, megint ők jönnek
Toto21
Akár már 2030-ban is visszajöhet valami hangsúlyosan jobbos párt, nem is feltétlenül Fidesz néven.
Kampman
szerintem a Tisza kap 8 évet és utána húznak mérleget az emberek. De ez csak egyéni vélemény
2 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 959
Nálunk már tűzijáték van. 😁🎉
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
SOHA TÖBBÉ fidesz!!!
bcsarli, Udvari Főkóstoló
bold: szeirntem 2034-re új vezetéssel, megint ők jönnek
Toto21
Na bold, ki lesz az???
nagir
Lázáron kívül nem látok senki mást.

Illetve ha a fideszes riogatások tényleg bejönnének, abból egy 30% körüli mihazánk is lehet.

De ez megint ilyen ködszurkálós spekuláció
2 hónapja
Akcidens 188
SOHA TÖBBÉ fidesz!!!
bcsarli, Udvari Főkóstoló
bold: szeirntem 2034-re új vezetéssel, megint ők jönnek
Toto21
Na bold, ki lesz az???
nagir
Lázár benne van még a wc után is
2 hónapja
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Azt mondja zsufoly termekben 😀
2 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 356 — WHO DAT!!!!
Gratulálok, remélem hogy nem az lesz amit a jobboldal belengetett egy esetleges ilyen tisza győzelem esetén. Viccelhettek itt a fronttal meg a háborúval de ez a mai napon realitássá vált, remélem hogy nem lesz igazuk.

Most lesz érdekes ezt a topicot olvasni, kiváncsi leszek az itteni hangulatra a következő 2-3 évben.

Élvezzétek a sikert, remélem hogy ez az ország érdeke volt valóban!
davemayer
Miért válna realitássá? Távolabb ne mis lehetnénk tőle
kapitnono
És ezt mire alapozod? Arra biztos nem amit ursula meg weber mondott az elmúlt kb 1 évben (eu-s zászlós csapatok ukrajnában pl)
davemayer
Nato egy védelmi szövetség, nem fog senki katonákat küldeni ukrajnába, ne mondd hogy beszoptad a fidesz propagandát


2 hónapja
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 302 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
Gyozelemmel felero vereseget arattunk!

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
2 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
basszameg, holnaptól 2000 forint lesz a benzin
Löfli
Teljesen mindegy, megyünk Ukrajnába.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
xrace77 Denver Broncos 4 746
Trollfocis bohóc most nagyon szomorú lehet. 😀
Remek ütemérzék.

Szerkesztette: xrace77
2 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 084 — Whoops, looks like something went wrong.
SOHA TÖBBÉ fidesz!!!
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Ezt nem gondolom, ha talalnak egy normális vezèrt, konszolidálják magukat, esetleg Magyar elszáll, akkor lesz mèg esèlyük.
dande2
Ez a Fidesz, ennyi maffiózóval meg csicskával?
Ez úgy fog szétesni mint a fene, főleg ha elkezdődnek az átvilágítások és perek.
Lúdas Solymi
Nem latom, hogy ezekre sor kerul. Szepen hangzik, egyket aldozati barany lesz, de tul sok szar lesz, ez a hatterbe fog szorulni szerintem.

2 hónapja
Akcidens 188
Bayer Zsolt szomoru hutyakepe vagyok
Blevi

Negritis, a vajda
Vége van mint a botnak
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 899
SOHA TÖBBÉ fidesz!!!
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Ezt nem gondolom, ha talalnak egy normális vezèrt, konszolidálják magukat, esetleg Magyar elszáll, akkor lesz mèg esèlyük.
dande2
Ez a Fidesz, ennyi maffiózóval meg csicskával?
Ez úgy fog szétesni mint a fene, főleg ha elkezdődnek az átvilágítások és perek.
Lúdas Solymi
Ügynök akták…
2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 567 — Chiefs GM
Akkor ez a magyarázat, protest szavazat, mert a fiatalok nem értik, milyen kurva jó nekik. 😀

2 hónapja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 675 — Bla, bla, bla
SOHA TÖBBÉ fidesz!!!
bcsarli, Udvari Főkóstoló
bold: szeirntem 2034-re új vezetéssel, megint ők jönnek
Toto21
Na bold, ki lesz az???

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 978 — The Mathematician
Bayer Zsolt szomoru hutyakepe vagyok
Blevi

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
SOHA TÖBBÉ fidesz!!!
bcsarli, Udvari Főkóstoló
bold: szeirntem 2034-re új vezetéssel, megint ők jönnek
Toto21
Akár már 2030-ban is visszajöhet valami hangsúlyosan jobbos párt, nem is feltétlenül Fidesz néven.
2 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 505
SOHA TÖBBÉ fidesz!!!
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Ezt nem gondolom, ha talalnak egy normális vezèrt, konszolidálják magukat, esetleg Magyar elszáll, akkor lesz mèg esèlyük.
dande2
Ez a Fidesz, ennyi maffiózóval meg csicskával?
Ez úgy fog szétesni mint a fene, főleg ha elkezdődnek az átvilágítások és perek.
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 649 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Megafososok meg mind némák 😀
eaglesmcnabb
csajokat rossz platformon keresed
2 hónapja
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Bayer Zsolt szomoru hutyakepe vagyok
2 hónapja
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
Megafososok meg mind némák 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
Akcidens 188
akkor a 2/3-addal mehetnek is a böribe!!!
Pep71
Ezt már a mentelmi joguk se menti meg
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Bayer feje te jó ég 😂
2 hónapja
Raider89 Las Vegas Raiders 889 — C-lver'N'Blacc
Nem hiszem el bassza meg holnap nem Bulgáriában ébredünk !!! Végre megjött az esze az embereknek...



Just Win Baby!
2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 639
Csorna átfordul-e. olyan szép lenne ha Gyopáros Alpár is menne a fenébe
deyell
Csorna a mérhetetlenül buta emberek hona, sajnos ezt tapasztalom és a bőrömön érzem...
nagir
Gyere át Sopronba, várunk szeretettel 😀
Toto21
Győrben élek, csak a fél család csornai!
nagir
de Győr nem létezik 😀
2 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 15 628
Viktor meglepően jó beszédet mond. Gratulálok neki.
szaba
Tizenhat éve a legfőbb hűbérúr, az összes családtagja tíz meg százmilliárdos, 8 éve rendeleti kormányzással, kvázi-diktátorként uralkodik. Én nem vagyok hajlandó szerencsésnek érezni magamat azért, mert Lenin elvtárs hajlandó volt venni a kalapját, amikor közénk is lövethetett volna. Én nem szoktam magam elragadtatni, de most megfelelőnek érzem a pillanatot. Lenin elvtárs, rohadj meg ott ahol vagy.
peterk2005 udvari bolond
Így!

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!