Politika
63 feliratkozó
2 hónapja
Na most hogy vitya is elismerte, Hahn ellovagolhat a naplementébe.. én meg a végeredmény után meg fogom csinálni azt a kurva Hahn Endre nevű trapp reppet 😆😆


Just Win Baby!
2 hónapja
Ha MP nem balfasz, akkor a fidesz elindul az mszp-i útonSOHA TÖBBÉ fidesz!!!bold: szeirntem 2034-re új vezetéssel, megint ők jönnek
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Toto21
Tepper takarodj!
2 hónapja
basszameg, holnaptól 2000 forint lesz a benzinmég ma.
Löfli
P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
2 hónapja
basszameg, holnaptól 2000 forint lesz a benzinaz hagyján, de jön a behívó
Löfli
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
basszameg, holnaptól 2000 forint lesz a benzin

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
A főni mögötti biodíszletet nézni fogom még párszor a közeljövőben, azt hiszem 😀

2 hónapja
SOHA TÖBBÉ fidesz!!!Ezt nem gondolom, ha talalnak egy normális vezèrt, konszolidálják magukat, esetleg Magyar elszáll, akkor lesz mèg esèlyük.
bcsarli, Udvari Főkóstoló
2 hónapja
Gyere át Sopronba, várunk szeretettel 😀Csorna átfordul-e. olyan szép lenne ha Gyopáros Alpár is menne a fenébeCsorna a mérhetetlenül buta emberek hona, sajnos ezt tapasztalom és a bőrömön érzem...
deyell
nagir
2 hónapja
Szabó Andi <3
2 hónapja
Viktor meglepően jó beszédet mond. Gratulálok neki.Tizenhat éve a legfőbb hűbérúr, az összes családtagja tíz meg százmilliárdos, 8 éve rendeleti kormányzással, kvázi-diktátorként uralkodik. Én nem vagyok hajlandó szerencsésnek érezni magamat azért, mert Lenin elvtárs hajlandó volt venni a kalapját, amikor közénk is lövethetett volna. Én nem szoktam magam elragadtatni, de most az egyszer megengedem magamnak. Lenin elvtárs, rohadj meg ott ahol vagy.
szaba
Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
2 hónapja
De az egyszeru kommunikacios huzas szerintem, magat magasabb rendunek allitja be a nezok, mindenki szemeben. Evek ota ezt csinalja, sok esetben.ez korrekt voltteljesen, bár Svábynak abban igaza van, hogy úgy gratulált a Tiszának, hogy nem mondta ki sem a Tisza, sem MP nevét
Beki
Kampman
2 hónapja
Be fog jutni a MIHASZNA, az baj!

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
2 hónapja
Hogy a jó isten húzza a faszára, hogy a mi körzetünk már kijelenthető, hogy megint fideszes győzelem. Nem hiszem el!!!
2 hónapja
Akkor az Európai Ügyészséghez való csatlakozásra készülj!
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
SOHA TÖBBÉ fidesz!!!bold: szeirntem 2034-re új vezetéssel, megint ők jönnek
bcsarli, Udvari Főkóstoló
2 hónapja
Csorna átfordul-e. olyan szép lenne ha Gyopáros Alpár is menne a fenébeCsorna a mérhetetlenül buta emberek hona, sajnos ezt tapasztalom és a bőrömön érzem...
deyell

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
2 hónapja
SOHA TÖBBÉ fidesz!!!
2 hónapja
akkor a 2/3-addal mehetnek is a böribe!!!
2 hónapja
na ez jó volt, menni kéne aludni.köszi a követést, tényleg jó móka volt.
kíváncsi vagyok én is az első Tisza-100 napra, de leginkább a következő 4 hétre.
P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
2 hónapja
ez korrekt voltteljesen, bár Svábynak abban igaza van, hogy úgy gratulált a Tiszának, hogy nem mondta ki sem a Tisza, sem MP nevét
Beki
2 hónapja
Az amúgy melós lesz, hogy MP visszaépítse az erdélyieket, de szerintem neki sikerülhet, hacsak nem feszülnek be.
2 hónapja
Hallva az egeszsegugyi pletyiket rola, igazabol nem. XdMert egyedül az ő széke biztos.😃B+ az autónepper feje, felejthetetlen!Az eros amugy. Vicces, hogy egyetlen emberen erzel barmi felszabadultsagot, es az epp a fonok.
xrace77
Stez
szaba
2 hónapja
Én 1.8 M-t mondtam feleségemnek.honnan van neki 2.5M-ról száma?Abból pár éven belül félmillió elpatkol
bogjosi
ozibozi