Politika

46 feliratkozó

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Az izraeli jogtiprásokkal kiemelten foglalkozóknak üzenem, hogy ha pár év alatt bejönne ide 30000 arab, rögtön elfelejtenének a zsidókkal foglalkozni, sőt, hamar Izrael pártjára állnának a konfliktusban.
Tény, hogy Izrael nem szeplőtlen, ahogy az USA itteni politikája is teljesen egyoldalú, de az egész térségben csak itt lelhető fel a demokrácia, még ha az EU hetente kiabálna velük, ha tagok lennének, továbbá a térségben csak Izrael képviseli azt a civilizációt, amihez mi is tartozunk.

atapapa
egyre több mindenben értünk egyet.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 368 — Ajmo Vatreni
Más: a szponzorok pénzelésén kívül volt bármilyen racionális érv a trafiktörvény mellett?atapapa
Palcsó Tomi?
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Az izraeli jogtiprásokkal kiemelten foglalkozóknak üzenem, hogy ha pár év alatt bejönne ide 30000 arab, rögtön elfelejtenének a zsidókkal foglalkozni, sőt, hamar Izrael pártjára állnának a konfliktusban.
Tény, hogy Izrael nem szeplőtlen, ahogy az USA itteni politikája is teljesen egyoldalú, de az egész térségben csak itt lelhető fel a demokrácia, még ha az EU hetente kiabálna velük, ha tagok lennének, továbbá a térségben csak Izrael képviseli azt a civilizációt, amihez mi is tartozunk.

Egy iszonyú hosszú és szövevényes történet kellős közepén vagyunk, amely mentén minden fél tud találni nem egy olyan szöget, amelyből nézve neki van teljesen igaza.

De bárki is lásson bele bármit a történetbe, szerintem normális ember nem utál egy egész nemzetet csak azért, mert bizonyos tagjai, vezetői számára ellenszenvesen viselkednek.
Arról nem szólva, hogy sokkal több honfitársunkban van "zsidó vér", mint azt bárki gondolná, annak idején a nagyobb városokban rengeteg zsidó asszimilálódott, lett keresztény. Ha minden magyar állampolgárnak levezetnénk a származását, biztos vagyok benne, hogy a legtöbbünknek lenne legalább egy közeli rokona, de minimum barátja zsidó származással.
Mielőtt felmerül a kérdés: én sem vagyok zsidó tudtommal.

Más: a szponzorok pénzelésén kívül volt bármilyen racionális érv a trafiktörvény mellett?

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 034 — Egyéb témák lakó
A fidesz fetreng a röhögéstől azért, amit te is leírtál. Ahelyett, hogy a fideszt csesztetnék, egymással vannak elfoglalva, szép kis "összefogás" lesz ez.cartman023
A baloldalon a kutya nem akar összefogni a DK-val. Tévedésben élsz, ha azt hiszed, hogy a Fidesztől fog szavazókat elvonni, akár a E14, akár a MSZP: nekik a saját szavazóbázisukat kell "felébreszteni". Jelenleg még mindig a legnépszerűbb párt a "Nincs" és a "Nem tudja". Ha az E14 rugdossa a MSZP, azzal a kiábrándult baloldali szavazókat akarja megszerezni, és jelenleg ez a legjobb, amit tehetnek.

Az E14 és SZDSZ között ne is nagyon akarj párhuzamot vonni, mert egyszerűen nincs, bármennyire is akarja ezt sok ember, mármint hogy legyen liberális párt (lásd Tóta W. mai írását). Az SZDSZ egy elkurvult rendszerváltó párt, az E14 kurvának született. Nem véletlen, hogy a PM-gal "Választási Szövetségben" vannak. Nem pártszövetség, nem egy párt. Ők be akarnak kerülni a parlamentbe (be fognak), hogy 2018-ban legyen esélyük kormányt váltani (lesz). És ettől az én szememben, továbbra sem jelentenek megoldást.

több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 952 — Saturday Night Lights
A hét műtárgya: Rogán Antal eladja márkás táskáját, hogy a pénzből egy szegény családot támogasson

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 952 — Saturday Night Lights
Az E2014 pedig a egy szdsz féle párt lesz és ha összeállnak az mszp-vel akkor ezt a Portik-ügyt agyba-főbe nyomni fogja a fidesz.cartman023
Bajnai rúgta ki Laborcot és a most a PM kezdeményezett országgyűlési vitanapot az ügy teljes feltárásáról.
Ideális ez az ügy Bajnaiéknak, hogy megrugdossák az MSZP-t és a DK-t. Egyfelől Fletóék így kiszoríthatók az összefogásból, másrészt a szocik is teret veszthetnek.Dzsokijuing
Ööööm, és ez miért is jó nekik?
A fidesz fetreng a röhögéstől azért, amit te is leírtál. Ahelyett, hogy a fideszt csesztetnék, egymással vannak elfoglalva, szép kis "összefogás" lesz ez.cartman023
A Fidesz 2001-2002 fordulóján is fetrengett a röhögéstől, hogy az MSZP belső vitái után Megyó lett a kormányfőjelölt (ezen mondjuk én is), aztán már nem annyira.
Orbán akkor és utoljára becsülte le a politikai ellenfelét, azóta soha.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 952 — Saturday Night Lights
De legalább a Jobbik a médiák hiányában is tartja a szavazóit, ezzel ellentétben az E2014 egy eléggé nagy médianyomással(ATV, Népszabadság) is ailg tud elérni néhány szavazót.cartman023
Egy tíz éve és egy négy hónapja létező párt között téves ilyen párhuzamot vonni. A Jobbikról még az is tud, aki nem akar, az E14 pedig Bajnain kívül nem része az emberek ismeretanyagának.
Nem véletlen, hogy az Együtt most országjárásba kezd tárgyalások helyett.Dzsokijuing
A médiabeli helyzetet mondtam, nem azt, hogy most mit csinálnak.cartman023
A bal- és a jobboldali szimpatizánsok is jórészt a saját oldali médiából tájékozódnak és mára jobboldali médiafölény lett, főleg a televíziós piacon.
Egyébként pedig (ahogyan GyP is írta) pont a Jobbik-szavazókra jellemző a legbezárkózóbb médiafogyasztás, főleg a weben (tisztelet a kivételnek):  www.poltudszemle.hu/szamok/2012_1szam/jesko.pdf

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
cartman023 Indianapolis Colts 806
 www.origo.hu/itthon/20130425-masodfoku-itelet-a-csepeli-kettos-gyilkossag-ugyeben.html

A "demokratikus" mszp egyik tagja szépet alkotott.
több mint 11 éve
cartman023 Indianapolis Colts 806
Az E2014 pedig a egy szdsz féle párt lesz és ha összeállnak az mszp-vel akkor ezt a Portik-ügyt agyba-főbe nyomni fogja a fidesz.cartman023
Bajnai rúgta ki Laborcot és a most a PM kezdeményezett országgyűlési vitanapot az ügy teljes feltárásáról.
Ideális ez az ügy Bajnaiéknak, hogy megrugdossák az MSZP-t és a DK-t. Egyfelől Fletóék így kiszoríthatók az összefogásból, másrészt a szocik is teret veszthetnek.Dzsokijuing
Ööööm, és ez miért is jó nekik?
A fidesz fetreng a röhögéstől azért, amit te is leírtál. Ahelyett, hogy a fideszt csesztetnék, egymással vannak elfoglalva, szép kis "összefogás" lesz ez.
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 952 — Saturday Night Lights
Az E2014 pedig a egy szdsz féle párt lesz és ha összeállnak az mszp-vel akkor ezt a Portik-ügyt agyba-főbe nyomni fogja a fidesz.cartman023
Bajnai rúgta ki Laborcot és a most a PM kezdeményezett országgyűlési vitanapot az ügy teljes feltárásáról.
Ideális ez az ügy Bajnaiéknak, hogy megrugdossák az MSZP-t és a DK-t. Egyfelől Fletóék így kiszoríthatók az összefogásból, másrészt a szocik is teret veszthetnek.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
cartman023 Indianapolis Colts 806
 www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=gG_p963B2ms#!

Úgy látszik, hogy a "demokratikus" baloldal fő tv-je eléggé furcsán értelmezi a sajtószabadságot.cartman023
Az Echo TV "értelmezéseit minek neveznéd?apeszos
Abba a tv-be legalább mindenkit meghívnak.

De legalább a Jobbik a médiák hiányában is tartja a szavazóit, ezzel ellentétben az E2014 egy eléggé nagy médianyomással(ATV, Népszabadság) is ailg tud elérni néhány szavazót.cartman023
Ha 2011. májusban azt mondja valaki, az LMP-nek, hogy simán bejut a parlamentbe, aláírták volna. Szerintem az E2014 simán örül a 4-10%-nak, főleg hogy csak Bajnait ismerik tőlük.

A másik, hogy egyetlen potenciális Jobbik szavazó sem nézi annyit az ATV-t, hogy onnan tudja meg mint mondott a pártja.

Szóval ez megint a szokásos cicaharc. Egyébként tökre mindegy, hogy ki nyomja a E2014-et, a kormányváltás továbbra is álom marad. Legalábbis engem még mindig nem győztek meg, hogy ők jobban csinálják majd esetleg. De igazából egyelőre senki nem győzött meg, hogy egyáltalán tudja jól csinálni...Gyurma Pappa
Akkor ne nevezzék magukat hitelesnek és demokratának, ha ilyet csinálnak.

Az E2014 pedig a egy szdsz féle párt lesz és ha összeállnak az mszp-vel akkor ezt a Portik-ügyt agyba-főbe nyomni fogja a fidesz.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 034 — Egyéb témák lakó
 www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=gG_p963B2ms#!

Úgy látszik, hogy a "demokratikus" baloldal fő tv-je eléggé furcsán értelmezi a sajtószabadságot.cartman023
Az Echo TV "értelmezéseit minek neveznéd?apeszos
Abba a tv-be legalább mindenkit meghívnak.

De legalább a Jobbik a médiák hiányában is tartja a szavazóit, ezzel ellentétben az E2014 egy eléggé nagy médianyomással(ATV, Népszabadság) is ailg tud elérni néhány szavazót.cartman023
Ha 2011. májusban azt mondja valaki, az LMP-nek, hogy simán bejut a parlamentbe, aláírták volna. Szerintem az E2014 simán örül a 4-10%-nak, főleg hogy csak Bajnait ismerik tőlük.

A másik, hogy egyetlen potenciális Jobbik szavazó sem nézi annyit az ATV-t, hogy onnan tudja meg mint mondott a pártja.

Szóval ez megint a szokásos cicaharc. Egyébként tökre mindegy, hogy ki nyomja a E2014-et, a kormányváltás továbbra is álom marad. Legalábbis engem még mindig nem győztek meg, hogy ők jobban csinálják majd esetleg. De igazából egyelőre senki nem győzött meg, hogy egyáltalán tudja jól csinálni...

több mint 11 éve
cartman023 Indianapolis Colts 806
De legalább a Jobbik a médiák hiányában is tartja a szavazóit, ezzel ellentétben az E2014 egy eléggé nagy médianyomással(ATV, Népszabadság) is ailg tud elérni néhány szavazót.cartman023
Egy tíz éve és egy négy hónapja létező párt között téves ilyen párhuzamot vonni. A Jobbikról még az is tud, aki nem akar, az E14 pedig Bajnain kívül nem része az emberek ismeretanyagának.
Nem véletlen, hogy az Együtt most országjárásba kezd tárgyalások helyett.Dzsokijuing
A médiabeli helyzetet mondtam, nem azt, hogy most mit csinálnak.
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 952 — Saturday Night Lights
Végre kiderült a nyílt titok, közpénzből finanszíroztuk a Békemenetet:  hvg.hu/itthon/20130425_Tenyleg_Fideszalapitvany_penzeli_a_bekem

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 952 — Saturday Night Lights
De legalább a Jobbik a médiák hiányában is tartja a szavazóit, ezzel ellentétben az E2014 egy eléggé nagy médianyomással(ATV, Népszabadság) is ailg tud elérni néhány szavazót.cartman023
Egy tíz éve és egy négy hónapja létező párt között téves ilyen párhuzamot vonni. A Jobbikról még az is tud, aki nem akar, az E14 pedig Bajnain kívül nem része az emberek ismeretanyagának.
Nem véletlen, hogy az Együtt most országjárásba kezd tárgyalások helyett.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Adj Tangázt!
 kepviselofunky.blog.hu/2013/04/25/feltortek_a_gepet_tangaban_rudtancol_az_adj_gazt_foszervezojeDzsokijuing
Ezen szétröhögtem ma magam, priceless... 😀

több mint 11 éve
cartman023 Indianapolis Colts 806
 mno.hu/ahirtvhirei/portiknak-koze-lehetett-a-kosa-elleni-lejarato-akciohoz-1156902

A "demokratikus" mszp ismét alkotott.
több mint 11 éve
cartman023 Indianapolis Colts 806
 www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=gG_p963B2ms#!

Úgy látszik, hogy a "demokratikus" baloldal fő tv-je eléggé furcsán értelmezi a sajtószabadságot.cartman023
Az Echo TV "értelmezéseit minek neveznéd?apeszos
Abba a tv-be legalább mindenkit meghívnak.

De legalább a Jobbik a médiák hiányában is tartja a szavazóit, ezzel ellentétben az E2014 egy eléggé nagy médianyomással(ATV, Népszabadság) is ailg tud elérni néhány szavazót.
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 952 — Saturday Night Lights
Adj Tangázt!
 kepviselofunky.blog.hu/2013/04/25/feltortek_a_gepet_tangaban_rudtancol_az_adj_gazt_foszervezoje

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
 trafikmutyi.cafeblog.hu/Dzsokijuing
Ebből is látszik, hogy nem futnak százon fityeszék. Gyakorlatilag minden egyes településen beletolják az emberek arcába így, hogy bocs srácok, de át vagytok baszva, amin aztán ki tudja meddig csámcsoghat a nép, mert a trafikost aki most mehet munkanélkülire mindenki ismerte. A morális részbe nincs értelme belemenni, az adja magát, de mint politikusok is nagyon hülyék, nem érzik a határokat.


több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 952 — Saturday Night Lights
 trafikmutyi.cafeblog.hu/

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 952 — Saturday Night Lights
 www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=gG_p963B2ms#!

Úgy látszik, hogy a "demokratikus" baloldal fő tv-je eléggé furcsán értelmezi a sajtószabadságot.cartman023
Pont azért van sajtószabadság, mert egy (nem állami) tévé ha akarja, kivághatja, amit nem akar megmutatni a valóságból, vagy teljesen alaptalan marhaságokat is állíthat. Persze az más kérdés, hogy ezen gyakorlatával egyetértünk-e.Rajna
Ezt most én sem értem. A közszolgálati média ellen teljes joggal folyhatnának ilyen eljárások, egy meghatározott irányultságú magántévé arról és azzal beszél, akivel akar. Az más kérdés, hogy elfogadható-e hitelesnek vagy sem.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
 www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=gG_p963B2ms#!

Úgy látszik, hogy a "demokratikus" baloldal fő tv-je eléggé furcsán értelmezi a sajtószabadságot.cartman023
Az Echo TV "értelmezéseit minek neveznéd?
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Volt ez a bostoni robbantás, ahol a robbantók indoka az "iszlám védelme". A csecsen elkövetők fiatalon kerültek az USÁ-ba, később ismerkedhettek meg behatóbban az iszlámmal. Eddig sem volt könnyű, de ezután mégnehezebb dolga van az iszlamistáknak, hogy elhitessék a tömegekkel a vallásuk békés és ártatlan voltát.
A személyes tragédiákon túl ez is szomorú.Atari
Az iszlamisták nem is akarják elhitetni, hogy békések és ártatlanok. A fundamentalista iszlám hívőket tekintjük iszlamistáknak, más néven radikális iszlám hívők. Velük van a probléma, nem az iszlámmal. Mint ahogy egyik vallással sem lenne semmi gond, ha nem lennének fundamentalisták mindegyiknél.

A 21. században vallási fanatizmus, sosem nőjjük ki...

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Sajnos én is benyeltem régebben, az érettségin pont az arab témát húztam, és ott elmondtam a tv-s mantrákat.
Erre kaptam egy csúnya kioktatást, és a tanárok hozzátették, hogy nem kell mindent elhinni, ami a tv-ből jön.cartman023
Én szóltam, hogy (tan)könyveket kéne olvasni 😉

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool: