NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Politika

46 feliratkozó

több mint 11 éve
cartman023 Indianapolis Colts 806
Vagy talán a szoci demokráciában ilyen nagyságú bűnözőknek szabadon lehet sétálniuk, és az NBH-val beszélgetniük? Az NBH a maffiával közösen szeretett volna infókat szerezni a jobboldalról, de ha ez fordítva történt volna, akkor már itt nyávogna az EU és az amcsik is.cartman023
Egyrészt nem izgat, mert kb. 4-5 éve sejtem/tudom, hogy kik állnak az MSZP mögött, ez nektek újdonság. Az ne zavarjon, hogy több jobboldali politikus is nyávog a Fidesz miatt.
Másodsorban az se zavarjon, hogy a jelenlegi belügyminiszterünk renoméja sem makulátlan. Ez tudott.

De ha nyíltan antiszemita dolgokat állítasz (legyen az akár igaz akár nem), akkor miért zavar ha antiszemitának neveznek?

jjncaa
Ha megemlítem a palesztin kérdést, akkor antiszemita vagyok?

A holokausztról pedig beszélni sem szabad. (1989-ben még 4 millió auschwitzi haláltáborban, 2002-ben meg már 1,5 millió az áldozatok száma. Egyszóval nincs teljesen feltárva ez a történelmi esemény, így hogy lehetne tagadni azt?)
Ahogy mondani szokták, a hazugságot támasztani kell, mert az igazság megáll magában.cartman023
Nem, azért van antiszemita, mert azt gondolod, hogy Palesztina emlegetése miatt antiszemitának gondolunk. Azért gondoljuk, hogy antiszemita vagy, mert süt a hozzászólásaidból, hogy meg vagy győződve arról, hogy valaki azért gonosz/rasszista/akármi, mert zsidó. Nyilván nem használ az izraeli-palesztin viszonynak, hogy már a két vh. között is, amikor a zsidó telepesek művelni kezdték a földeket, amit korábban az arab földbirtokosok nem is használtak, szépen rájuk rontottak az arabok és palesztinok. De nyilván ez cionista összeesküvés.
Azért ki ne hagyd, hogy a palesztinokat egy szép nagy fallal körülzárták, és korlátozzák a ki-be menetelüket. Hmm, kik is csinálták ezt a 2. VH-ban?cartman023
Tévedés. A nácik táborokat építettek, ahol dolgoztatták, majd kivégezték a zsidókat, cigányokat, melegeket, kommunistákat.

Azt se hagyd ki, hogy a palesztinok nem szállhatnak fel izraeli buszokra. Hmm, hol is volt ilyen? Valahol amcsiföldön a négerek ellen voltak hasonló megmozdulások.cartman023
Ez tény. Nyilván nem segíti a helyzetet, hogy néha ezek a kedves palesztinok felrobbantják magukat.

Még megemlíteném a 2008–2009-es gázai mészárlást, ahol 13 izraeli halottra jutott 1300 palesztin halott, és néhány bomba "véletlenül" eltalált néhány iskolát és kórházat is. Az Ensz által betiltott fehér foszfor használatát már ne is említsük. Egy "náci" lányon pedig szépen áthajtott egy izraeli bulldózer. cartman023
Ez egyrészt tipikus csúsztatás és túlzás. A palesztin hatóságok is ~400 halottról számoltak be, másrészt, hogy szabad-e vagy sem, arról annyit, hogy az ENSZ igenis fellépett ellene. Persze, ez megint úgy kezdődött, ahogy tavaly is, hogy Izrael visszalőtt.

De ez is egy jó érv, hogy a zsidók "nem kegyetlenek" :
 www.origo.hu/nagyvilag/20100312-izrael-haborus-bunok-vademeles-elo-pajzskent-hasznalhattak-egy-palesztin-kisfiut.html
" katonákat azzal vádolják, hogy pokolgépnek tartott csomagok kinyitására kényszerítettek egy 9 éves gyereket, aki csak azért menekült meg, mert mégsem volt bomba a gyanús zsákokban."cartman023
Ennyire erővel minden palesztin terrorista, minden cigány lop, és minden néger rapper.

De mint tudjuk, ezek megengedettek a "kedves" zsidók számára.cartman023
És kész szerencse, hogy nem vagy antiszemita. Akkor milyen jelzőt használtál volna?Gyurma Pappa
Akkor írd le, aki szereti, hogy a palesztinokat irtják, az nem antiszemita.

Aki meg elítéli azokat, az meg antiszemita.

Lehet neked jó, hogy egy ártatlan- és gyerekgyilkos kormányt védesz, de valakinek ez egy kicsit visszataszító.

Izrael a modern kor náci állama.
Ez tökéletesen megmutatkozik a palesztinok elnyomásában.
A palesztinoknak természetes, hogy tiltakoznak az elnyomó állam ellen.Te talán elviselnéd, ha valakik csak úgy létrehoznának egy kitalált államot, körbe vennének magas kerítéssel, leszállítanának a megszállók buszairól és még egy-egy idióta rakéta miatt félhetnél, hogy az iskolában, otthonodban vagy a kórházban is bármikor érhetne "meglepetés", és persze korlátoznák a hozzáférésedet a vízhez, élelemhez benzinhez és az egyéb dolgokhoz? Ergo normális szabad életet nem élhetsz.

Ezek miatt undorító, amikor Izrael az országunkat szapulja a nem létező antiszemitizmus és a rasszizmus ellen.
több mint 11 éve
cartman023 Indianapolis Colts 806
A holokausztról pedig beszélni sem szabad. (1989-ben még 4 millió auschwitzi haláltáborban, 2002-ben meg már 1,5 millió az áldozatok száma. Egyszóval nincs teljesen feltárva ez a történelmi esemény, így hogy lehetne tagadni azt?)cartman023
Elmész te a büdös kurva anyádba!

(kíváncsi vagyok, hogy melyikünk lesz kitiltva.)tomi-tomi
 hu.wikipedia.org/wiki/Auschwitzi_koncentr%C3%A1ci%C3%B3s_t%C3%A1bor#Az_.C3.A1ldozatok_sz.C3.A1ma

" Ezt a túlzó számot és egy még magasabb 4 millióst a szovjet és lengyel hatóságok használták, 4 millió szerepelt a hivatalos emléktáblán is. 1983-ban George Wellers francia tudós volt az első, aki deportálási dokumentumokat használt fel az Auschwitzban megölt foglyok létszámának becslésére, ő 1,613 millió halottról beszél, ebből 1,44 millió zsidó, 146 000 lengyel. Nagyobb tanulmányt kezdett ugyanebben az időben Franciszek Piper, aki vasúti menetrendek adatait vetette össze a deportálások feljegyzéseivel, így 1,1 millió zsidó halottat, 140-150 000 lengyel áldozatot és 23 000 romát számolt. Ez a szám a jelenleg közel az összes kutató által elfogadott, ez szerepel a hivatalos emléktáblán is"

Tessék.
Az anyázás szintjére nem süllyedek le, azt meghagyom neked.

Én nem, mert tényeket írok, te meg egyszerűen alpári módon anyázol.
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
A holokausztról pedig beszélni sem szabad. (1989-ben még 4 millió auschwitzi haláltáborban, 2002-ben meg már 1,5 millió az áldozatok száma. Egyszóval nincs teljesen feltárva ez a történelmi esemény, így hogy lehetne tagadni azt?)cartman023
Elmész te a büdös kurva anyádba!

(kíváncsi vagyok, hogy melyikünk lesz kitiltva.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 034 — Egyéb témák lakó
Vagy talán a szoci demokráciában ilyen nagyságú bűnözőknek szabadon lehet sétálniuk, és az NBH-val beszélgetniük? Az NBH a maffiával közösen szeretett volna infókat szerezni a jobboldalról, de ha ez fordítva történt volna, akkor már itt nyávogna az EU és az amcsik is.cartman023
Egyrészt nem izgat, mert kb. 4-5 éve sejtem/tudom, hogy kik állnak az MSZP mögött, ez nektek újdonság. Az ne zavarjon, hogy több jobboldali politikus is nyávog a Fidesz miatt.
Másodsorban az se zavarjon, hogy a jelenlegi belügyminiszterünk renoméja sem makulátlan. Ez tudott.

De ha nyíltan antiszemita dolgokat állítasz (legyen az akár igaz akár nem), akkor miért zavar ha antiszemitának neveznek?

jjncaa
Ha megemlítem a palesztin kérdést, akkor antiszemita vagyok?

A holokausztról pedig beszélni sem szabad. (1989-ben még 4 millió auschwitzi haláltáborban, 2002-ben meg már 1,5 millió az áldozatok száma. Egyszóval nincs teljesen feltárva ez a történelmi esemény, így hogy lehetne tagadni azt?)
Ahogy mondani szokták, a hazugságot támasztani kell, mert az igazság megáll magában.cartman023
Nem, azért van antiszemita, mert azt gondolod, hogy Palesztina emlegetése miatt antiszemitának gondolunk. Azért gondoljuk, hogy antiszemita vagy, mert süt a hozzászólásaidból, hogy meg vagy győződve arról, hogy valaki azért gonosz/rasszista/akármi, mert zsidó. Nyilván nem használ az izraeli-palesztin viszonynak, hogy már a két vh. között is, amikor a zsidó telepesek művelni kezdték a földeket, amit korábban az arab földbirtokosok nem is használtak, szépen rájuk rontottak az arabok és palesztinok. De nyilván ez cionista összeesküvés.
Azért ki ne hagyd, hogy a palesztinokat egy szép nagy fallal körülzárták, és korlátozzák a ki-be menetelüket. Hmm, kik is csinálták ezt a 2. VH-ban?cartman023
Tévedés. A nácik táborokat építettek, ahol dolgoztatták, majd kivégezték a zsidókat, cigányokat, melegeket, kommunistákat.

Azt se hagyd ki, hogy a palesztinok nem szállhatnak fel izraeli buszokra. Hmm, hol is volt ilyen? Valahol amcsiföldön a négerek ellen voltak hasonló megmozdulások.cartman023
Ez tény. Nyilván nem segíti a helyzetet, hogy néha ezek a kedves palesztinok felrobbantják magukat.

Még megemlíteném a 2008–2009-es gázai mészárlást, ahol 13 izraeli halottra jutott 1300 palesztin halott, és néhány bomba "véletlenül" eltalált néhány iskolát és kórházat is. Az Ensz által betiltott fehér foszfor használatát már ne is említsük. Egy "náci" lányon pedig szépen áthajtott egy izraeli bulldózer. cartman023
Ez egyrészt tipikus csúsztatás és túlzás. A palesztin hatóságok is ~400 halottról számoltak be, másrészt, hogy szabad-e vagy sem, arról annyit, hogy az ENSZ igenis fellépett ellene. Persze, ez megint úgy kezdődött, ahogy tavaly is, hogy Izrael visszalőtt.

De ez is egy jó érv, hogy a zsidók "nem kegyetlenek" :
 www.origo.hu/nagyvilag/20100312-izrael-haborus-bunok-vademeles-elo-pajzskent-hasznalhattak-egy-palesztin-kisfiut.html
" katonákat azzal vádolják, hogy pokolgépnek tartott csomagok kinyitására kényszerítettek egy 9 éves gyereket, aki csak azért menekült meg, mert mégsem volt bomba a gyanús zsákokban."cartman023
Ennyire erővel minden palesztin terrorista, minden cigány lop, és minden néger rapper.

De mint tudjuk, ezek megengedettek a "kedves" zsidók számára.cartman023
És kész szerencse, hogy nem vagy antiszemita. Akkor milyen jelzőt használtál volna?

több mint 11 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Minden országban vannak csoportosulások, ahol zsidóznak-cigányoznak-törököznek-niggereznek-stb.
Az a kérdés, hogy milyen ennek a támogatottsága. Nálunk a Jobbiké magasnak mondható, márpedig még a saját táboruk is jórészt ezzel azonosítja őket, sokan ezért szavaznak rájuk, rá is játszanak. Nincs ez rájuk aggatva, direkt csinálják, az már mindegy, hogy komolyan gondolják-e, vagy csak megélhetési zsidóznak. Az is mindegy, hogy a képviselőik hány %-a csinálja ezt, amíg ilyesmiért nem rugdossák ki az emberkéket, ez egyértelmű jelzése annak, hogy felvállalják ezeket a megszólalásokat. A szocik se rugdalják ki a tolvajokat, bűnözőket a pártból, így joggal azonosítja őket ezzel mindenki. Pedig nem biztos, hogy ott is mindenki lop.

A gyűlöletbeszéddel operáló pártok térnyerése pedig okot ad némi aggodalomra, akárhol történik Európában. Mondjuk a cigányozást én megértem, túl sok a személyes rossz tapasztalat (nyilván nem az a megoldás, hogy irány a gettó, de attól még realitás, hogy a többség tart tőlük és nem érdekli miért nem tudnak beilleszkedni), de a zsidózás nekem fura, mert szerintem a legtöbb zsidózó életében nem látott zsidót. Ráadásul ha megkérdeznénk egy átlag zsidózót, hogy ki a zsidó, szerintem fogalma se lenne (Izraelben lakik, pajesza van, hosszú orra, metszett farka, bankár, gazdag, zsinagógába jár, nincs karácsonyfája, vagy mitől az, vagy melyik miatt van vele gond? Egyáltalán nép, vagy vallás, ha nép mitől van néger zsidó, ha vallás kell-e utálni azt aki nem jár zsinagógába?).


több mint 11 éve
cartman023 Indianapolis Colts 806
De ha nyíltan antiszemita dolgokat állítasz (legyen az akár igaz akár nem), akkor miért zavar ha antiszemitának neveznek?

Említettem, hogy hasonlóan nem értem a neonáci-holokauszttagadó anomáliát sem, de hát ezek szerint ez mégis csak vannak olyan csúnya dolgok, hogy az ember ne legyen rá annyira büszkejjncaa
Ha megemlítem a palesztin kérdést, akkor antiszemita vagyok?

A holokausztról pedig beszélni sem szabad. (1989-ben még 4 millió auschwitzi haláltáborban, 2002-ben meg már 1,5 millió az áldozatok száma. Egyszóval nincs teljesen feltárva ez a történelmi esemény, így hogy lehetne tagadni azt?)
Ahogy mondani szokták, a hazugságot támasztani kell, mert az igazság megáll magában.
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 993 — no es importante
De ha nyíltan antiszemita dolgokat állítasz (legyen az akár igaz akár nem), akkor miért zavar ha antiszemitának neveznek?

Említettem, hogy hasonlóan nem értem a neonáci-holokauszttagadó anomáliát sem, de hát ezek szerint ez mégis csak vannak olyan csúnya dolgok, hogy az ember ne legyen rá annyira büszke


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
cartman023 Indianapolis Colts 806
Én azt nem értem, hogy minek kell a forrót kását kerülgetni? A kommentjeidből nyilvánvalóan lejön, hogy utálod a zsidókat, de antiszemitának még véletlenül se bélyegezzenek, mert az már hú meg ha. Olyanok a jobbikosok, mint az önérzetes kurvák, nevezzük nevén a dolgokat, aztán legalább helyén vagyunk.jjncaa
Igen, antiszemita, náci, fasiszta, rasszista, trapista és erőspista is vagyok, mert kimondok bizonyos dolgokat, amiről egyesek mélyen hallgatnak.

Egyébként meg lassan az egész ország náci lesz, mert egy hangos kisebbség folyamatosan ezt ordibálja.

De látom, hogy egyesek megint egy kitalált problémával foglalkoznak ahelyett, hogy azzal foglalkoznának, hogy a "demokratikus" ellenzék milyen szép beszélgetéseket folytatott a "nemmaffiózó" Portikkal. És még ezek után is van képük a demokráciáról beszélni?
Vagy talán a szoci demokráciában ilyen nagyságú bűnözőknek szabadon lehet sétálniuk, és az NBH-val beszélgetniük? Az NBH a maffiával közösen szeretett volna infókat szerezni a jobboldalról, de ha ez fordítva történt volna, akkor már itt nyávogna az EU és az amcsik is.
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 993 — no es importante
Én azt nem értem, hogy minek kell a forrót kását kerülgetni? A kommentjeidből nyilvánvalóan lejön, hogy utálod a zsidókat, de antiszemitának még véletlenül se bélyegezzenek, mert az már hú meg ha. Olyanok a jobbikosok, mint az önérzetes kurvák, nevezzük nevén a dolgokat, aztán legalább helyén vagyunk.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
cartman023 Indianapolis Colts 806
Csak aggódott a palesztinokért, akiket eléggé szépen elnyomnak Izraelben. De hát tudjuk, hogy ez egy náci dolog, erről beszélni sem szabad, és a megemlítésénél már nincs véleménynyilvánítási szabadság, mert az illet ő náci és persze antiszemita.

Egyébként ez valami izraeli felvonulás volt?
Mert magyar zászlót nem sokat láttam, de biztos azért mert Jobbik szavazóként nácikok vagyok.cartman023
Hibátlanul nyomod, ne hagyd abba. Csak, hogy tisztázzunk valamit:
1) az izraeli-palesztin viszálynál geopolitikailag sokkal súlyosabb villongások is vannak, csak mivel itt az egyik fél zsidó, így ez a legfontosabb sokak szemében

2) a zsidó állam születését ugyanaz az elv hozta létre, ami a nemzetállamok sorát: a nacionalizmus, sőt időben is ugyanakkor született a cionizmus néven ismert zsidó nacionalizmus, mégpedig a 19. században

3) a II. vh után létrejött nemzetállamok (volt gyarmatok) sora szenved ma is villongásoktól (Pakisztán-India, Afrika 3/4-de), azok még sem annyira érdekesek, pedig Indiában a mai napig ölik a keresztényeket a hitük miatt; miért nincs "Bombs to Delphi" póló?

4) ha már itt tartunk: Palesztina 400 évig az Oszmán birodalom része volt, az I. vh után, amikor felszabadult, akkor is, Jeruzsálem nagy része zsidó volt, ráadásul brit gyarmat; szóval igazából a törököknek és a briteknek is lenne joga robbantgatni? ja igen, párhuzam: a felvidék így nézve jogosan a szlovákoké, hiszen ott ők a palesztinok (soha nem volt igazán saját államuk, a Jeruzsálemi királyság arab volt, az oszmán birodalom török, Brit-Palesztina brit gyarmat, előtte meg a rómaik hoztak létre formális államot), és mi magyarok kvázi évezredes hagyományok miatt követeljük csak vissza a területet, hiszen ők is ott élnek régen.

5) és végül: az, hogy a Jobbikban jelentős a náci befolyás, szerintem nehéz tagadni. De ez nem jelenti, hogy minden szavazó náci vagy náci érzelmű. Én az LMP-re fogok szavazni, pedig nem vagyok zöldpárt hívő, de vannak olyan elemeik, amik tetszenek.

És egyébként hithű katolikus vagyok, mielőtt felmerülne a kérdés, hogy mennyire vagyok zsidó vagy sem.Gyurma Pappa
Azért ki ne hagyd, hogy a palesztinokat egy szép nagy fallal körülzárták, és korlátozzák a ki-be menetelüket. Hmm, kik is csinálták ezt a 2. VH-ban?

Azt se hagyd ki, hogy a palesztinok nem szállhatnak fel izraeli buszokra. Hmm, hol is volt ilyen? Valahol amcsiföldön a négerek ellen voltak hasonló megmozdulások.

Még megemlíteném a 2008–2009-es gázai mészárlást, ahol 13 izraeli halottra jutott 1300 palesztin halott, és néhány bomba "véletlenül" eltalált néhány iskolát és kórházat is. Az Ensz által betiltott fehér foszfor használatát már ne is említsük. Egy "náci" lányon pedig szépen áthajtott egy izraeli bulldózer.

De ez is egy jó érv, hogy a zsidók "nem kegyetlenek" :
 www.origo.hu/nagyvilag/20100312-izrael-haborus-bunok-vademeles-elo-pajzskent-hasznalhattak-egy-palesztin-kisfiut.html
" katonákat azzal vádolják, hogy pokolgépnek tartott csomagok kinyitására kényszerítettek egy 9 éves gyereket, aki csak azért menekült meg, mert mégsem volt bomba a gyanús zsákokban."

De mint tudjuk, ezek megengedettek a "kedves" zsidók számára.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 034 — Egyéb témák lakó
Csak aggódott a palesztinokért, akiket eléggé szépen elnyomnak Izraelben. De hát tudjuk, hogy ez egy náci dolog, erről beszélni sem szabad, és a megemlítésénél már nincs véleménynyilvánítási szabadság, mert az illet ő náci és persze antiszemita.

Egyébként ez valami izraeli felvonulás volt?
Mert magyar zászlót nem sokat láttam, de biztos azért mert Jobbik szavazóként nácikok vagyok.cartman023
Hibátlanul nyomod, ne hagyd abba. Csak, hogy tisztázzunk valamit:
1) az izraeli-palesztin viszálynál geopolitikailag sokkal súlyosabb villongások is vannak, csak mivel itt az egyik fél zsidó, így ez a legfontosabb sokak szemében

2) a zsidó állam születését ugyanaz az elv hozta létre, ami a nemzetállamok sorát: a nacionalizmus, sőt időben is ugyanakkor született a cionizmus néven ismert zsidó nacionalizmus, mégpedig a 19. században

3) a II. vh után létrejött nemzetállamok (volt gyarmatok) sora szenved ma is villongásoktól (Pakisztán-India, Afrika 3/4-de), azok még sem annyira érdekesek, pedig Indiában a mai napig ölik a keresztényeket a hitük miatt; miért nincs "Bombs to Delphi" póló?

4) ha már itt tartunk: Palesztina 400 évig az Oszmán birodalom része volt, az I. vh után, amikor felszabadult, akkor is, Jeruzsálem nagy része zsidó volt, ráadásul brit gyarmat; szóval igazából a törököknek és a briteknek is lenne joga robbantgatni? ja igen, párhuzam: a felvidék így nézve jogosan a szlovákoké, hiszen ott ők a palesztinok (soha nem volt igazán saját államuk, a Jeruzsálemi királyság arab volt, az oszmán birodalom török, Brit-Palesztina brit gyarmat, előtte meg a rómaik hoztak létre formális államot), és mi magyarok kvázi évezredes hagyományok miatt követeljük csak vissza a területet, hiszen ők is ott élnek régen.

5) és végül: az, hogy a Jobbikban jelentős a náci befolyás, szerintem nehéz tagadni. De ez nem jelenti, hogy minden szavazó náci vagy náci érzelmű. Én az LMP-re fogok szavazni, pedig nem vagyok zöldpárt hívő, de vannak olyan elemeik, amik tetszenek.

És egyébként hithű katolikus vagyok, mielőtt felmerülne a kérdés, hogy mennyire vagyok zsidó vagy sem.

több mint 11 éve
cartman023 Indianapolis Colts 806
Az Élet menetét megzavaró incidens főszereplője a Jobbik V. kerületi elnöke, Balyi Miklós. A képen nem látszik, de a faszi pólóján szerepelt a "gázt a zsidóknak" felirat. Utoljára írtam erről a témáról, de "a Jobbik nem náci" mantráról szakadjunk le.
Dzsokijuing
Szerintem meg az szerepel, hogy "Szeretem a töltött káposztát".
Igaz erre bizonyítékom nincs, de higgyétek el, mert én mondom.cartman023
2:58-nál a töltött káposzta:
 index.hu/video/2013/04/22/elet_menete/Dzsokijuing
Csak aggódott a palesztinokért, akiket eléggé szépen elnyomnak Izraelben. De hát tudjuk, hogy ez egy náci dolog, erről beszélni sem szabad, és a megemlítésénél már nincs véleménynyilvánítási szabadság, mert az illet ő náci és persze antiszemita.

Egyébként ez valami izraeli felvonulás volt?
Mert magyar zászlót nem sokat láttam, de biztos azért mert Jobbik szavazóként nácikok vagyok.cartman023
Az nem érvelés, hogy először kétségbe vonod a szavam, majd a bizonyíték láttán kétségbe vonod a felirat náci jellegét. A palesztinokkal takarózni meg külön gáz.
De mondom, miután egy helyi Jobbik-vezető magára vette a véleményét, ezáltal a vitánkat eldöntötte. Téma lezárva.Dzsokijuing
Persze, hogy le, náci minden élőlény, ami Magyarországon megfordul. Ez van, és kész.

Azt meg megértem, hogy a palesztin szálhoz miért nem szeretnél érdemben hozzászólni, mert ott egyértelműen kiderül, hogy Izrael egy rasszista és kirekesztő állam.
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 952 — Saturday Night Lights
Az Élet menetét megzavaró incidens főszereplője a Jobbik V. kerületi elnöke, Balyi Miklós. A képen nem látszik, de a faszi pólóján szerepelt a "gázt a zsidóknak" felirat. Utoljára írtam erről a témáról, de "a Jobbik nem náci" mantráról szakadjunk le.
Dzsokijuing
Szerintem meg az szerepel, hogy "Szeretem a töltött káposztát".
Igaz erre bizonyítékom nincs, de higgyétek el, mert én mondom.cartman023
2:58-nál a töltött káposzta:
 index.hu/video/2013/04/22/elet_menete/Dzsokijuing
Csak aggódott a palesztinokért, akiket eléggé szépen elnyomnak Izraelben. De hát tudjuk, hogy ez egy náci dolog, erről beszélni sem szabad, és a megemlítésénél már nincs véleménynyilvánítási szabadság, mert az illet ő náci és persze antiszemita.

Egyébként ez valami izraeli felvonulás volt?
Mert magyar zászlót nem sokat láttam, de biztos azért mert Jobbik szavazóként nácikok vagyok.cartman023
Az nem érvelés, hogy először kétségbe vonod a szavam, majd a bizonyíték láttán kétségbe vonod a felirat náci jellegét. A palesztinokkal takarózni meg külön gáz.
De mondom, miután egy helyi Jobbik-vezető magára vette a véleményét, ezáltal a vitánkat eldöntötte. Téma lezárva.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Nekem valami ilyesmi a Magyarország jobban teljesít kampány, bár inkább viccek topic, de mégse 😊


több mint 11 éve
cartman023 Indianapolis Colts 806
Az Élet menetét megzavaró incidens főszereplője a Jobbik V. kerületi elnöke, Balyi Miklós. A képen nem látszik, de a faszi pólóján szerepelt a "gázt a zsidóknak" felirat. Utoljára írtam erről a témáról, de "a Jobbik nem náci" mantráról szakadjunk le.
Dzsokijuing
Szerintem meg az szerepel, hogy "Szeretem a töltött káposztát".
Igaz erre bizonyítékom nincs, de higgyétek el, mert én mondom.cartman023
2:58-nál a töltött káposzta:
 index.hu/video/2013/04/22/elet_menete/Dzsokijuing
Csak aggódott a palesztinokért, akiket eléggé szépen elnyomnak Izraelben. De hát tudjuk, hogy ez egy náci dolog, erről beszélni sem szabad, és a megemlítésénél már nincs véleménynyilvánítási szabadság, mert az illet ő náci és persze antiszemita.

Egyébként ez valami izraeli felvonulás volt?
Mert magyar zászlót nem sokat láttam, de biztos azért mert Jobbik szavazóként nácikok vagyok.
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 952 — Saturday Night Lights
Az Élet menetét megzavaró incidens főszereplője a Jobbik V. kerületi elnöke, Balyi Miklós. A képen nem látszik, de a faszi pólóján szerepelt a "gázt a zsidóknak" felirat. Utoljára írtam erről a témáról, de "a Jobbik nem náci" mantráról szakadjunk le.
Dzsokijuing
Szerintem meg az szerepel, hogy "Szeretem a töltött káposztát".
Igaz erre bizonyítékom nincs, de higgyétek el, mert én mondom.cartman023
2:58-nál a töltött káposzta:
 index.hu/video/2013/04/22/elet_menete/

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
cartman023 Indianapolis Colts 806
Az Élet menetét megzavaró incidens főszereplője a Jobbik V. kerületi elnöke, Balyi Miklós. A képen nem látszik, de a faszi pólóján szerepelt a "gázt a zsidóknak" felirat. Utoljára írtam erről a témáról, de "a Jobbik nem náci" mantráról szakadjunk le.
Dzsokijuing
Szerintem meg az szerepel, hogy "Szeretem a töltött káposztát".
Igaz erre bizonyítékom nincs, de higgyétek el, mert én mondom.
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 952 — Saturday Night Lights
 mno.hu/belfold/az-mnohu-megszerezte-a-laborcportik-talalkozok-leiratait-1156227
cartman023
Ha a titkosszolgálat tényleg azért működött együtt maffiózókkal, hogy kompromittáló tényeket kreáljon jobbos politikusok ellen... Az elég meredek.
Azért arra kíváncsi lennék, hogy Portik kezéből melyik média is evett.atapapa
A DK innentől halott, az MSZP is gyengülhet, mindenki más nyerhet az ügyön, kommunikációtól függően.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
 mno.hu/belfold/az-mnohu-megszerezte-a-laborcportik-talalkozok-leiratait-1156227
cartman023
Ha a titkosszolgálat tényleg azért (is) működött együtt maffiózókkal, hogy kompromittáló tényeket kreáljon jobbos politikusok ellen... Az elég meredek.
Azért arra kíváncsi lennék, hogy Portik kezéből melyik média is evett.

több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 952 — Saturday Night Lights
Az Élet menetét megzavaró incidens főszereplője a Jobbik V. kerületi elnöke, Balyi Miklós. A képen nem látszik, de a faszi pólóján szerepelt a "gázt a zsidóknak" felirat. Utoljára írtam erről a témáról, de "a Jobbik nem náci" mantráról szakadjunk le.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
 democrat.blog.hu/2013/04/14/a_demagog_populista_diktaturak_tizparancsolata_egy_amerikai_professzor_szerint

A demagóg, populista diktatúrák tízparancsolata egy amerikai professzor szerintAmadeus91
Tehát megnyugodhatunk, itthon nincs diktatorizmus
Aki ebből képes azt leszűrni, hogy "mintha 2013 Magyarországáról szólna", az egyszerűen szociopatajjncaa
nem voltam még ott így biztos nem teljesen igaz amit mondok de így ahogy elolvastam sztem ez az USA-ra nagyrészt igaz már most.davemayer
Nyilván, de ki nem szarja le a kormányt, ha tele van a pénztárca?


több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
 democrat.blog.hu/2013/04/14/a_demagog_populista_diktaturak_tizparancsolata_egy_amerikai_professzor_szerint

A demagóg, populista diktatúrák tízparancsolata egy amerikai professzor szerintAmadeus91
Tehát megnyugodhatunk, itthon nincs diktatorizmus
Aki ebből képes azt leszűrni, hogy "mintha 2013 Magyarországáról szólna", az egyszerűen szociopatajjncaa
nem voltam még ott így biztos nem teljesen igaz amit mondok de így ahogy elolvastam sztem ez az USA-ra nagyrészt igaz már most.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Nekem erről egyből az USA jutott az eszembe mint no1....

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 993 — no es importante
 democrat.blog.hu/2013/04/14/a_demagog_populista_diktaturak_tizparancsolata_egy_amerikai_professzor_szerint

A demagóg, populista diktatúrák tízparancsolata egy amerikai professzor szerintAmadeus91
Tehát megnyugodhatunk, itthon nincs diktatorizmus
Aki ebből képes azt leszűrni, hogy "mintha 2013 Magyarországáról szólna", az egyszerűen szociopata


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
cartman023 Indianapolis Colts 806
 mno.hu/belfold/az-mnohu-megszerezte-a-laborcportik-talalkozok-leiratait-1156227

Gyöngyszemek :

Portik Tamás kijelentette: „nekünk az lenne a dolgunk, hogy erősítsük a miniszterelnök urat vagy magában legalább az MSZP-t”.

„Tehát úgy kellene valamilyen módon kezdeni. Ez bármelyik felület, tehát, érdekes az, amikor megpróbálja befolyásolni a döntéshozókat bármivel (...) akár kupiba elvinni stb.” – ecsetelte elgondolásait Laborc Sándor. „Én magamtól is, gondolom, hogy csinálhatok ilyet a későbbiekben, mert kuplerájban is érdekelt vagyok. Készüljön-e felvétel például?” – érdeklődött Portik.

"Az elhangzottakból egyértelműen kiderült, hogy Portik Tamás rettegett a kormányváltástól, mert – mint mondta – őt akkor biztos elviszik. "

Így kell együttműködni egy nagy stílű különbözően, ahelyett, hogy elfognák.