NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Politika

46 feliratkozó

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Érv?
cartman023
Itt a gondod. Ami a te betanult paneljeiden kívül esik, azt nem fogadod el érvnek. Azért vagy antiszemita, mert szerinted a zsidó rasszista, a palesztin jó, és egyébként is azért olyan Izrael, amilyen, mert zsidó.

De leírom még egyszer:
Ez hülyeség. Sehol nem írtam ilyet. Azt írtam, hogy azért vagy antiszemita, mert azt gondolod, hogy azért gondollak antiszemitának, mert a palesztin irtást elítéled.Gyurma Pappa
Kifejtem: én is elítélem a palesztin civilek elleni erőszakot. De nem gondolom, hogy emiatt bárki azt gondolja, hogy antiszemita vagyok. Én pacifista vagyok. De azt baromságnak gondolom, hogy "Izrael az ördög és Palesztina jó". Azért vagy antiszemita, mert általánosítasz, és vak és süket vagy minden egyéb érvre. Nem is érdekelnek az érveim. Senkinek az érvei nem érdekelnek. Régen eldöntöttél valamit, és kész. Ezért vagy antiszemita.Gyurma Pappa
Ki szeretnélek ábrándítani, amiket leírtam létező dolgok, csak hát megértem hogy a fősordatú médiában tojnak rá, mert neked az biztosan fontosabb, hogy milyen kenguru született az állatkertben.
Ha nem tetszik valami, akkor meg hozzál ellenpéldát, ne egyből az antiszemita és náci dumáddal gyere.

De arra még mindig nem kaptam választ, hogy ma miért van antiszemitizmus Magyarországon?

Miért itt lesz a Zsidó világkongresszus? Miért menetelhetnek? Miért lehet izraeli filmhét? Miért épül zsinagóga nekik?
Úgy gondolom, ha létezne az antiszemitizmus , ezekből semmi sem valósulhatna meg.
Csak hát egy hangos kisebbségnek egyfajta mániája lett, hogy folyamatosan antiszemitázzon.cartman023
mert van rá igény. (a sok suttyó közt...)
Miért ne lehetne itt a zsidó világkongresszus? Miért ne emlékezhetnének meg a holocaustról? Miért nem lehet izraeli filmhét? Miért ne épüljön zsinagóga?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
cartman023 Indianapolis Colts 806
Érv?
cartman023
Itt a gondod. Ami a te betanult paneljeiden kívül esik, azt nem fogadod el érvnek. Azért vagy antiszemita, mert szerinted a zsidó rasszista, a palesztin jó, és egyébként is azért olyan Izrael, amilyen, mert zsidó.

De leírom még egyszer:
Ez hülyeség. Sehol nem írtam ilyet. Azt írtam, hogy azért vagy antiszemita, mert azt gondolod, hogy azért gondollak antiszemitának, mert a palesztin irtást elítéled.Gyurma Pappa
Kifejtem: én is elítélem a palesztin civilek elleni erőszakot. De nem gondolom, hogy emiatt bárki azt gondolja, hogy antiszemita vagyok. Én pacifista vagyok. De azt baromságnak gondolom, hogy "Izrael az ördög és Palesztina jó". Azért vagy antiszemita, mert általánosítasz, és vak és süket vagy minden egyéb érvre. Nem is érdekelnek az érveim. Senkinek az érvei nem érdekelnek. Régen eldöntöttél valamit, és kész. Ezért vagy antiszemita.Gyurma Pappa
Ki szeretnélek ábrándítani, amiket leírtam létező dolgok, csak hát megértem hogy a fősordatú médiában tojnak rá, mert neked az biztosan fontosabb, hogy milyen kenguru született az állatkertben.
Ha nem tetszik valami, akkor meg hozzál ellenpéldát, ne egyből az antiszemita és náci dumáddal gyere.

De arra még mindig nem kaptam választ, hogy ma miért van antiszemitizmus Magyarországon?

Miért itt lesz a Zsidó világkongresszus? Miért menetelhetnek? Miért lehet izraeli filmhét? Miért épül zsinagóga nekik?
Úgy gondolom, ha létezne az antiszemitizmus , ezekből semmi sem valósulhatna meg.
Csak hát egy hangos kisebbségnek egyfajta mániája lett, hogy folyamatosan antiszemitázzon.
több mint 11 éve
cartman023 Indianapolis Colts 806
Hála a magasságosnak, sikerült regisztrálnom újra. Pedig shawnka mindent megtett, hogy ellehetetlenítsen, de nem haragszom rá. Bár méltatlan "börtön"büntetést kaptam, megérdemeltem a szünetet, míg ha megítélésem szerint hosszú is volt.

A témához annyit fűznék hozzá, hogy Gyurmának 100%-osan igaza van, minden tekintetben. Vitának helye nincs. Egyébként meg értelmetlen a demagóg, kurucdumát tökéletesen bemagoló agymosott emberrel vitába szállni, mert lehúz a szintjére és megver a rutinjával. Sajnálatos mód cartman nem látja a fától az erdőt, de mit is várhat az ember egy nyíltan antiszemita jobbikos szavazótól? Nem érdeklik a szilárd alapokon álló tények és adatok, amelyeket történészek bizonyítottak, őt csak a szegény ártatlan palesztinok érdeklik, akiket ha a magyarok "irtanának" le se sz@rna.

Ennyi és nem több. Üdv újra mindenkinek. Ígérem, jó leszek.III.JC6
Na és mégis milyen tények nem érdekelnek?

Ha a holokausztosra gondolsz, akkor elszomorítalak, hogy világosan le van írva, hogy "változott" a számuk. Szóval nem én találtam ki hanem neves holokauszt kutatók.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
😂

több mint 11 éve
III.JC6 89 — In God I trust
Hála a magasságosnak, sikerült regisztrálnom újra. Pedig shawnka mindent megtett, hogy ellehetetlenítsen, de nem haragszom rá. Bár méltatlan "börtön"büntetést kaptam, megérdemeltem a szünetet, míg ha megítélésem szerint hosszú is volt.

A témához annyit fűznék hozzá, hogy Gyurmának 100%-osan igaza van, minden tekintetben. Vitának helye nincs. Egyébként meg értelmetlen a demagóg, kurucdumát tökéletesen bemagoló agymosott emberrel vitába szállni, mert lehúz a szintjére és megver a rutinjával. Sajnálatos mód cartman nem látja a fától az erdőt, de mit is várhat az ember egy nyíltan antiszemita jobbikos szavazótól? Nem érdeklik a szilárd alapokon álló tények és adatok, amelyeket történészek bizonyítottak, őt csak a szegény ártatlan palesztinok érdeklik, akiket ha a magyarok "irtanának" le se sz@rna.

Ennyi és nem több. Üdv újra mindenkinek. Ígérem, jó leszek.

„Ha megmentesz egy lelket, az egész világot mented meg.”
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 034 — Egyéb témák lakó
Érv?
cartman023
Itt a gondod. Ami a te betanult paneljeiden kívül esik, azt nem fogadod el érvnek. Azért vagy antiszemita, mert szerinted a zsidó rasszista, a palesztin jó, és egyébként is azért olyan Izrael, amilyen, mert zsidó.

De leírom még egyszer:
Ez hülyeség. Sehol nem írtam ilyet. Azt írtam, hogy azért vagy antiszemita, mert azt gondolod, hogy azért gondollak antiszemitának, mert a palesztin irtást elítéled.Gyurma Pappa
Kifejtem: én is elítélem a palesztin civilek elleni erőszakot. De nem gondolom, hogy emiatt bárki azt gondolja, hogy antiszemita vagyok. Én pacifista vagyok. De azt baromságnak gondolom, hogy "Izrael az ördög és Palesztina jó". Azért vagy antiszemita, mert általánosítasz, és vak és süket vagy minden egyéb érvre. Nem is érdekelnek az érveim. Senkinek az érvei nem érdekelnek. Régen eldöntöttél valamit, és kész. Ezért vagy antiszemita.

több mint 11 éve
cartman023 Indianapolis Colts 806
( A hozzászólásaimat meg nyugodtan törölheted, elvégre véleménynyilvánítási és szólásszabadság csak addig van, amíg a zsidókról és a cigányokról nem beszél valaki, mert akkor kussolni kell. Szóval hajrá demokrácia, vagy mi!)cartman023
Nem, addig van szólásszabadság, amíg valaki a saját hülyeségeibe nem szerelmesedik bele annyira, hogy oldalak óta hajtogatja azt mindennemű új érv megemlítése nélkül. És ez a nép felét idegesíti csak szimplán, a másik fele meg megpróbálja meggyőzni, amiből újabb oldalakon át tartó parttalan vita lesz csak.

Mondjuk az más kérdés, hogy a topik lakat számomra a legkevésbé szimpatikus módszer az ilyenek megoldására, de már korábban is látszott, hogy a másik, számomra szimpatikusabb megoldást próbálják elkerülni az adminok.Schleck
Érv?

Én eddig kb csak olyan érveket kaptam, hogy náci vagyok. Hogy miért? Csak mert.
Meg antiszemita vagyok. Hogy miért? Csak mert.
Tényleg sajnálom azokat, akiknek csak ezek a szavak jutnak folyamatosan az eszébe.

De ha ennek örültök, akkor nem hozok fel legközelebb ilyen témákat, de csak azért, mert egyesek számára elég kínosak, és a nácizások és antiszemitázáson kívül nem sok szót tudtok használni.

Szóval ismét : Éljen a részleges szólásszabadság!
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
( A hozzászólásaimat meg nyugodtan törölheted, elvégre véleménynyilvánítási és szólásszabadság csak addig van, amíg a zsidókról és a cigányokról nem beszél valaki, mert akkor kussolni kell. Szóval hajrá demokrácia, vagy mi!)cartman023
Nem, addig van szólásszabadság, amíg valaki a saját hülyeségeibe nem szerelmesedik bele annyira, hogy oldalak óta hajtogatja azt mindennemű új érv megemlítése nélkül. És ez a nép felét idegesíti csak szimplán, a másik fele meg megpróbálja meggyőzni, amiből újabb oldalakon át tartó parttalan vita lesz csak.

Mondjuk az más kérdés, hogy a topik lakat számomra a legkevésbé szimpatikus módszer az ilyenek megoldására, de már korábban is látszott, hogy a másik, számomra szimpatikusabb megoldást próbálják elkerülni az adminok.

több mint 11 éve
cartman023 Indianapolis Colts 806
Tehát véleményed szerint csak akkor beszélhetnénk itthon antiszemitizmusról, ha a kormány megvonná a zsidókat az alapvető gyülekezési joguktól vagy kulturálisan ellehetetlenítené őket?

Komolyan azért nem tettem még ideiglenes lakatot a témára és töröltem a kommenteket, mert mint általában Amadeus esetében, a saját érvelésed a legmeggyőzőbb érv önmagad ellenjjncaa
Talán valami meggyőző érvet tudsz mondani, ami alapján antiszemitizmust lehet folyamatosan kiáltozni?
Komolyan kíváncsi vagyok, hogy miért kell ezt a témát annyira felfújni?
A származása miatt mennyi zsidót öltek meg mostanában vagy vertek meg?
Hol korlátozták a zsidók bármelyik jogát?
(A motoros felvonulásnál is lesték minden egyes szavukat, és be is tiltották.)

Itthon a semmire antiszemitizmust ordibálnak egyesek, az izraeli rasszizmust pedig némán elnézik.



( A hozzászólásaimat meg nyugodtan törölheted, elvégre véleménynyilvánítási és szólásszabadság csak addig van, amíg a zsidókról és a cigányokról nem beszél valaki, mert akkor kussolni kell. Szóval hajrá demokrácia, vagy mi!)

Azt még hozzátenném, hogy szánalmas, hogy néhány dologról egyszerűen nem mehet beszélni, mert akkor jönnek a szokásos bélyegek. Egyszerűen el kell hallgatni ezeket a dolgokat, mert valakikre nézve nagyon kínos.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 034 — Egyéb témák lakó
Komolyan azért nem tettem még ideiglenes lakatot a témára és töröltem a kommenteketjjncaa
Basszus, komoly erőfeszítéseket öltem bele, nehogy törölj. Gyorsan mentek is.

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Tehát véleményed szerint csak akkor beszélhetnénk itthon antiszemitizmusról, ha a kormány megvonná a zsidókat az alapvető gyülekezési joguktól vagy kulturálisan ellehetetlenítené őket?

Komolyan azért nem tettem még ideiglenes lakatot a témára és töröltem a kommenteket, mert mint általában Amadeus esetében, a saját érvelésed a legmeggyőzőbb érv önmagad ellenjjncaa
booo....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 993 — no es importante
Tehát véleményed szerint csak akkor beszélhetnénk itthon antiszemitizmusról, ha a kormány megvonná a zsidókat az alapvető gyülekezési joguktól vagy kulturálisan ellehetetlenítené őket?

Komolyan azért nem tettem még ideiglenes lakatot a témára és töröltem a kommenteket, mert mint általában Amadeus esetében, a saját érvelésed a legmeggyőzőbb érv önmagad ellen


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Izrael a modern kor náci állama.
cartman023
MIelőtt nekiállnál az újabb kör sci-finek: jártál már valaha Izraelben?Dzsokijuing
És te a 2. VH kori Németországban?

Sajnos eléggé sok hasonlóság van köztük.cartman023
bullshit....

hogy van az, hogy richtig a Colts fanek közül kerülnek ki az anyázók? 😀Amadeus91
Hát, talán először megnézhetnéd, hogy ki anyázott elsőnek és hogy én mit reagáltam rá.
Nem nehéz, csak olvasni kell hozzá, remélem tudsz.cartman023
ami azt illeti nem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
cartman023 Indianapolis Colts 806
Engem egyébként abszolut nem érdekelne Izrael, meg hogy mit csinálnak ott, ha nem tőlük jönne folyamatosan az antiszemitázás meg a rettegés. Egyszer már megmondhatná nekik valaki, hogy mi a f*sz közötök van hozzá? Söprögessetek először talán a saját házatok táján. Majd ha kíváncsiak leszünk a véleményükre, feltétlenül szólni fogunk. Ugyanez vonatkozik a Mazsihiszre meg a többi ilyen az országot csak mocskolni tudó szervezetre. Mi közötök van nektek hozzá, ha nem tetszik Gyurcsány után szabadon, tovább lehet állni... Nem rendelkeznek ők semmiféle magyar identitástudattal, aki rendelkezik, az nem mocskolja a saját hazáját, főleg nem nemzetközi szinten, sok esetben totál alaptalanul. Ezért nem kellenek izraeli-magyar kettős állampolgárok se az Országházba, se semmilyen más jelentős állami pozícióba. Gyönyörű példa volt az Élet Menete rendezvény, hogy milyen identitásuk is van nekik. Nem tudom, egy holokausztról szóló (idei 638-ik) megemlékezésnek mi köze Izrael államhoz, mert izraeli zászlókat lengettek. Ők szavaikkal, tetteikkel kiválóan bizonyítják, kikhez és melyik országhoz lojálisak ők valójában. Csak azt nem értem, mit keresnek akkor itt. Arról nem is beszélve, hogy baromi unalmas már, hogy múlt héten nem tudtam úgy bekapcsolni se rádiót, se tv-t, hogy ne a holokauszt vagy az antiszemitázás folyt volna belőle. Kurvára unalmas már, Trianonról, a doni katasztrófáról, a mohácsi vészről vagy bármiről összesen nincs feleannyi megemlékezés mint a kibaszott holokausztról. Meg az állandó kárpótlások követelésével. 70 éve volt már, akik elkövették, nem is élnek, meddig akarnak még holokauszt címszóval élősködni a világon? Emlékezzenek a saját hazájukba amennyit akarnak, de hagyják már szerencsétlen magyarokat békén, baromira unalmas egyrészt már, másrészt van épp elég bajunk nélkülük is.Dub
Az élet menete, izraeli filmhét, zsinagóga építése.
Ez mind mind mutatja, hogy mekkora "antiszemitizmus" van itt.
több mint 11 éve
cartman023 Indianapolis Colts 806
Izrael a modern kor náci állama.
cartman023
MIelőtt nekiállnál az újabb kör sci-finek: jártál már valaha Izraelben?Dzsokijuing
És te a 2. VH kori Németországban?

Sajnos eléggé sok hasonlóság van köztük.cartman023
bullshit....

hogy van az, hogy richtig a Colts fanek közül kerülnek ki az anyázók? 😀Amadeus91
Hát, talán először megnézhetnéd, hogy ki anyázott elsőnek és hogy én mit reagáltam rá.
Nem nehéz, csak olvasni kell hozzá, remélem tudsz.
több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
Engem egyébként abszolut nem érdekelne Izrael, meg hogy mit csinálnak ott, ha nem tőlük jönne folyamatosan az antiszemitázás meg a rettegés. Egyszer már megmondhatná nekik valaki, hogy mi a f*sz közötök van hozzá? Söprögessetek először talán a saját házatok táján. Majd ha kíváncsiak leszünk a véleményükre, feltétlenül szólni fogunk. Ugyanez vonatkozik a Mazsihiszre meg a többi ilyen az országot csak mocskolni tudó szervezetre. Mi közötök van nektek hozzá, ha nem tetszik Gyurcsány után szabadon, tovább lehet állni... Nem rendelkeznek ők semmiféle magyar identitástudattal, aki rendelkezik, az nem mocskolja a saját hazáját, főleg nem nemzetközi szinten, sok esetben totál alaptalanul. Ezért nem kellenek izraeli-magyar kettős állampolgárok se az Országházba, se semmilyen más jelentős állami pozícióba. Gyönyörű példa volt az Élet Menete rendezvény, hogy milyen identitásuk is van nekik. Nem tudom, egy holokausztról szóló (idei 638-ik) megemlékezésnek mi köze Izrael államhoz, mert izraeli zászlókat lengettek. Ők szavaikkal, tetteikkel kiválóan bizonyítják, kikhez és melyik országhoz lojálisak ők valójában. Csak azt nem értem, mit keresnek akkor itt. Arról nem is beszélve, hogy baromi unalmas már, hogy múlt héten nem tudtam úgy bekapcsolni se rádiót, se tv-t, hogy ne a holokauszt vagy az antiszemitázás folyt volna belőle. Kurvára unalmas már, Trianonról, a doni katasztrófáról, a mohácsi vészről vagy bármiről összesen nincs feleannyi megemlékezés mint a kibaszott holokausztról. Meg az állandó kárpótlások követelésével. 70 éve volt már, akik elkövették, nem is élnek, meddig akarnak még holokauszt címszóval élősködni a világon? Emlékezzenek a saját hazájukba amennyit akarnak, de hagyják már szerencsétlen magyarokat békén, baromira unalmas egyrészt már, másrészt van épp elég bajunk nélkülük is.
több mint 11 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 072 — Steelers fan
Egyébként megkérdezném az összes antiszemitázót, hogy mit szólnának, ha bevezetnénk a cigányok ellen azt, amit Izrael csinál a palesztinokkal szemben?
HA ők meg tudják magyarázni, akkor mi is.

El sem merem képzelni, hogy mekkora nácizás és rasszistázás lenne itt.
De hát tudjuk, Izrael bármit megtehet, neki senki sem parancsol, se az Ensz, se az amcsik.cartman023
Szerintem ne ess túlzásba.

Olyan nincs, hogy egy népcsoport, vallási felkezet, nemzet, nemzetiség minden egyes tagja gazember, vagy épp áldott jó ember.

Olyan sincs, hogy a magyarok ilyenek, a zsidók olyanok, a négerek meg amolyanok. Hülyék mindenhol vannak, bűnözők is és rendes emberek is.

És még egy dolgot ne feledjünk: a saját tetteit mindenki meg tudja magyarázni! Az arab ugyanúgy meg tudja magyarázni hogy miért jogos ha felrobbantja a buszt, a zsidó is meg tudja magyarázni hogy miért jogos a fal - miközben egyik sem normális dolog.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Izrael a modern kor náci állama.
cartman023
MIelőtt nekiállnál az újabb kör sci-finek: jártál már valaha Izraelben?Dzsokijuing
És te a 2. VH kori Németországban?

Sajnos eléggé sok hasonlóság van köztük.cartman023
bullshit....

hogy van az, hogy richtig a Colts fanek közül kerülnek ki az anyázók? 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 034 — Egyéb témák lakó
Szóval remélem többet nem hozod fel azt a nevetséges indokot, hogy azért jár nekik az a terület, mert régen ott laktak.cartman023
Mivan? Nem, egyszóval sem mondtam, hogy ezért érdemlik meg. Azért érdemlik meg, mert amikor felszabadult a török fennhatóság alól a terület, már akkor is többen éltek bizonyos területeken zsidók, mint arabok. És amikor visszamentek, megvették az araboktól a sivatagot és a megművelték. Az, hogy azért mentek vissza, mert 1000 éve ott éltek, más kérdés, de megint (szerintem szándékosan) elcsúsztatod az ok-okozati viszonyokat az okfejtésemben.

Még visszakanyarodnék egy mondatodra: te nem a médiából tájékozódsz, hanem akkor honnan? Most az, hogy nem a mainstream médiából, hanem a kuruc.info-ról, hidd el, hazugság mennyiségben nincs különbség nincs. Nem gondolom, hogy azért van antiszemita, mert felszólalsz a palesztinokért, de azt gondolom, hogy antiszemita vagy, mert meggyőződésed, hogy a zsidó államot csak az védi, aki a gyerekgyilkosságok pártján áll, és mert hiszed, hogy azért szabad Izraelnek bármi, mert ők zsidók.

Nyomod a közhely áradatot, és mindenre van jól betanult, alapos konzum válaszod. Úgyhogy kérdezek valamit: mit ítélsz el jobban, a Cozma gyilkosságot vagy a roma gyilkosságokat? Tudsz köztük különbséget tenni?

több mint 11 éve
cartman023 Indianapolis Colts 806
Egyébként megkérdezném az összes antiszemitázót, hogy mit szólnának, ha bevezetnénk a cigányok ellen azt, amit Izrael csinál a palesztinokkal szemben?
HA ők meg tudják magyarázni, akkor mi is.

El sem merem képzelni, hogy mekkora nácizás és rasszistázás lenne itt.
De hát tudjuk, Izrael bármit megtehet, neki senki sem parancsol, se az Ensz, se az amcsik.
több mint 11 éve
cartman023 Indianapolis Colts 806
Egy kérdés engedj meg: elmész 20(00) évre itthonról, majd visszajössz, és megegyezel azzal, aki megvette (elfoglalta) a házadat, hogy visszavásárlod tőle. Haza hozod a családod, beköltözöl, elkezdesz dolgozni, majd egy szép napos délután, a volt tulajdonos rokonai jönnek, szétverik a kerted, téged, a családodat. Ezek után hallod, hogy többen felrobbantják magukat buszokon, rálőnek véletlenszerű járókelőkre. Aztán az történik, hogy a korábbi, idegen hazádban, az ott maradt rokonaid, barátaid elhurcolja egy idióta, és elgázosítja őket. aminek a volt tulajok kimondottan megörülnek. Kérdezem én, ezek után kérdezem én, hogy hogy éreznéd magad, miközben néha rád lőnek, meg felrobbantják magukat páran? Lelkes lennél?.Gyurma Pappa
Egyértelműen Izrael a megszálló állam, mert nem tartotta be a 48 -as határokat, csak nézd meg, hogy milyen volt az akkori határ és milyen a most. Meg amúgy Izrael általában tojik az Ensz határozatokra, most is palesztin házakat rombolnak le, és zsidó telepeket építenek.

Írhatsz bármit, a palesztinokat elnyomják, és megfosztották őket az összes joguktól. Ezt magyarázhatod bármeddig, és antiszemitázhatsz ettől még igaz lesz. Egy teljes népet fosztanak meg az összes joguktól egy idióta kisebbség miatt, ha jól tudom a zsidók vergődnek folyamatosan a kollektív megbélyegzés miatt, de ők alkalmazzák a legfeltűnőbben.

Egyébként, ha mi mutogatnánk az EU-nak, hogy milyen nagyok is voltunk régen, akkor szerinted visszakapnánk a területeinket?
Vagy ha az olaszok mutogatnák az ókori térképeiket megkapnák azokat?

Szóval remélem többet nem hozod fel azt a nevetséges indokot, hogy azért jár nekik az a terület, mert régen ott laktak.
több mint 11 éve
cartman023 Indianapolis Colts 806
Izrael a modern kor náci állama.
cartman023
MIelőtt nekiállnál az újabb kör sci-finek: jártál már valaha Izraelben?Dzsokijuing
És te a 2. VH kori Németországban?

Sajnos eléggé sok hasonlóság van köztük.
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 952 — Saturday Night Lights
Izrael a modern kor náci állama.
cartman023
MIelőtt nekiállnál az újabb kör sci-finek: jártál már valaha Izraelben?

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 034 — Egyéb témák lakó
Én nem, mert tényeket írok, te meg egyszerűen alpári módon anyázol.cartman023
Aki elhitte a kommunista PR 4 millió számát Auschwitzre, elég nagy tévedésben élt, amikor az összes áldozat száma, a legmerészebb becslések szerint is max 6 millió, mindent egybevéve.
Akkor írd le, aki szereti, hogy a palesztinokat irtják, az nem antiszemita.

Aki meg elítéli azokat, az meg antiszemita.
cartman023
Ez hülyeség. Sehol nem írtam ilyet. Azt írtam, hogy azért vagy antiszemita, mert azt gondolod, hogy azért gondollak antiszemitának, mert a palesztin irtást elítéled.

Nem, nem tartom jónak, hogy civilek halnak meg egy háborúban. De ugyanígy elítélem az indiaiakat, akik keresztényeket és muszlimokat irtanak, elítélem a vörös khmert, elítélem az amerikai fajvédőket, elítélem az oroszokat a csecsenirtás miatt. És viszont is: elítélem a muszlim öngyilkos terroristákat, a bűnözőket, a csecsen terroristákat. De nem azért, mert csecsenek, oroszok vagy négerek vagy fehérek, hanem azért, amit tesznek.

Elítélem-e, hogy izraeli rakéták eltaláltak civil célpontokat? Igen. Sehol nem írtam, hogy ez támogatandó. De akkor nem támogatom azt sem, hogy a Hamasz rakétákat lőjön ki.
Izrael a modern kor náci állama.
Ez tökéletesen megmutatkozik a palesztinok elnyomásában.
A palesztinoknak természetes, hogy tiltakoznak az elnyomó állam ellen.Te talán elviselnéd, ha valakik csak úgy létrehoznának egy kitalált államot, körbe vennének magas kerítéssel, leszállítanának a megszállók buszairól és még egy-egy idióta rakéta miatt félhetnél, hogy az iskolában, otthonodban vagy a kórházban is bármikor érhetne "meglepetés", és persze korlátoznák a hozzáférésedet a vízhez, élelemhez benzinhez és az egyéb dolgokhoz? Ergo normális szabad életet nem élhetsz.cartman023
Már mondtam: Palesztina is kitalált állam, soha nem létezett ilyen. Palesztina a területe neve volt. Persze ez is csak cionista blabla. Mivel a többire már válaszoltam (persze ezek nem érvek, hanem anyázások és gyerekgyilkosok védelme), ezért ezt most kihagyom.

Egy kérdés engedj meg: elmész 20(00) évre itthonról, majd visszajössz, és megegyezel azzal, aki megvette (elfoglalta) a házadat, hogy visszavásárlod tőle. Haza hozod a családod, beköltözöl, elkezdesz dolgozni, majd egy szép napos délután, a volt tulajdonos rokonai jönnek, szétverik a kerted, téged, a családodat. Ezek után hallod, hogy többen felrobbantják magukat buszokon, rálőnek véletlenszerű járókelőkre. Aztán az történik, hogy a korábbi, idegen hazádban, az ott maradt rokonaid, barátaid elhurcolja egy idióta, és elgázosítja őket. aminek a volt tulajok kimondottan megörülnek. Kérdezem én, ezek után kérdezem én, hogy hogy éreznéd magad, miközben néha rád lőnek, meg felrobbantják magukat páran? Lelkes lennél?

Ezek miatt undorító, amikor Izrael az országunkat szapulja a nem létező antiszemitizmus és a rasszizmus ellen.cartman023
A saját idegengyűlölet jogos önvédelem, más idegengyűlölete színtiszta rasszizmus. Ezt mondom az izraeli állásfoglalás és a te védelmedben is.