NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Politika

46 feliratkozó

több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
 www.civishir.hu/kaktusz/a-magyar-ep-kepviselo-nem-beszelni-angol/0422152439

mszp-ponta-gurmai stb. Röhej az egész. Amúgy se értem miért erőlködnek ezzel a magyar gyűlölővel...

Aztán csodálkozik még valaki h ilyen pártok ,emberek, Gyurcsány, az egész 23 éve tartó undorító,hányinger után a fiatalok körében miért népszerű a Jobbik? akik már nem a népszabadságból, hiradóból tájékozódnak, van net, bármire rá lehet keresni, jönnek,mennek,látnak.
+ ugye az Lmp is népszerű ők is jól indultak csak aztán lehetből nem lett semmi kb....

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
 democrat.blog.hu/2013/04/14/a_demagog_populista_diktaturak_tizparancsolata_egy_amerikai_professzor_szerint

A demagóg, populista diktatúrák tízparancsolata egy amerikai professzor szerint

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
a Jobbik egyetemi támogatásáról mindent elmond, hogy a jogi és bölcsész karokon a legerősebbekAmadeus91
erre valami forrás? én pont nem ezt látom. a bölcsészek között esetleg, de ott is csak magyar és töri szakon vannak a jobbikosok főleg, idegennyelvszakosok között nem hiszem, hogy arányaiban több lenne, mint máshol.deyell
Hát a jogi HÖKökben látható jobbikos fölény.Rajna
úgy oké, én az átlag (eltés) joghallgatókból indultam ki, akik tapasztalataim szerint inkább liberálisok, netán konzervatívak, de nem jobbikosok. a bölcsészeknél töri szakon viszont szélsőjobbos az átlag.

choose life
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
a Jobbik egyetemi támogatásáról mindent elmond, hogy a jogi és bölcsész karokon a legerősebbekAmadeus91
erre valami forrás? én pont nem ezt látom. a bölcsészek között esetleg, de ott is csak magyar és töri szakon vannak a jobbikosok főleg, idegennyelvszakosok között nem hiszem, hogy arányaiban több lenne, mint máshol.deyell
Hát a jogi HÖKökben látható jobbikos fölény.

több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
a Jobbik egyetemi támogatásáról mindent elmond, hogy a jogi és bölcsész karokon a legerősebbekAmadeus91
erre valami forrás? én pont nem ezt látom. a bölcsészek között esetleg, de ott is csak magyar és töri szakon vannak a jobbikosok főleg, idegennyelvszakosok között nem hiszem, hogy arányaiban több lenne, mint máshol.

choose life
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
a Jobbik egyetemi támogatásáról mindent elmond, hogy a jogi és bölcsész karokon a legerősebbek. Érdekes módon a Németországban is elkelő ex-bme-s kutatók közül nem lesz annyi antiszemita. Ez akárhogy vesszük a szélsőséges pártok (komenyistáké is) sajátja, hogy a lecsúszó, jövőképet maga előtt nem látó, elkeseredett, mainstream "minden mind1" rétegeket nyerik meg.Amadeus91
Ez hülyeség, mitől nincs jővőkép egy jogász előtt? Vagy ha a bölcsész úgy érzi, hogy kilátástalan bölcsészetet tanulni, akkor miért megy bölcsésznek?
Inkább ott van a kutya elásva, hogy a jogra és a bölcsészre jellemzően töriből erős, de minimum humán beállítottságú emberek mennek, és az ilyen agyban szerintem könnyebben ver gyökeret a nacionalista gondolkodás, aki a törit szereti, az fogékonyabb a hagyományokra, a konzervatív dolgokra.
Meg összességében Magyarországon az elmúlt 23 évben ritkán lehetett olyat olvasni, hogy egy baloldali párt szavazótáborában - egy-egy rövidebb megingást kivéve - több volt a fiatal, mint a jobbos pártok szavazói között.

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Az én információim szerint a 30 év alatti diplomások körében elég nagy bázisa van a Jobbiknak.
Az okot nyilván nem tudom, de bennem felmerül egy olyan lehetőség is, hogy mivel a Jobbik országos politikai tényezőként viszonylag új jelenség, olyan nagyságú és jellegű pártapparátus nincs még kiépülve mint a "régi" nagy pártoknál, ezért ott még sokkal könnyebb karriert befutni, mint mondjuk a Fideszben. (feltételezve, hogy van olyan fiatal Mo.-n, aki nem elvi okokból kezd politizálni, hanem esetlegesen megélhetési célból 😊 )
Jan
Az ok egyszerű: van egy rakat fiatal, akiknek - a szüleikkel együtt - azzal mosták az agyát X évig, hogy "szerezz diplomát és könnyebb lesz boldogulni", vagy: "fektess a tudásba és tutira megtérül". Aztán kinevelődött 1-2 olyan generáció, aki 1-2 (esetleg komolyabb) diplomával és nyelvvizsgával (ne adj Isten: tehetséggel és szaktudással) ül otthon, vagy jobb esetben segédmunkát vállal alamizsnáért; mert nincs munka, nincs boldogulás, nincs semmi. 30 évesen az anyád nyakán nyomorogni nem egy nagy kaland. Főleg, hogy a felsőoktatás nem olcsó buli még ÁF-ben sem. Joggal érzik átverve magukat - szerintem. Csalódottak - joggal. A hatalon leszarja őket, mivel nem kisebbségek és nem sikkaszthatók milliárdok a felzárkóztatásuk jelszavát zengve, sőt, még csak nem is retardáltak, hogy a Trutykó műsort forgasson róluk. Ez egy jövő nélküli, wc-n lehúzott generáció. Változást akarnak. Radikálisat, mivel elég okosak ahhoz, hogy lássák a különbséget a szar kilapátolása és elmázolása között. Ezért.

Rasszizmus? Erőszakkal kényszeríteni valakit, hogy ne utáljon valakit? Bevált ez már valahol?toxique
a Jobbik egyetemi támogatásáról mindent elmond, hogy a jogi és bölcsész karokon a legerősebbek. Érdekes módon a Németországban is elkelő ex-bme-s kutatók közül nem lesz annyi antiszemita. Ez akárhogy vesszük a szélsőséges pártok (komenyistáké is) sajátja, hogy a lecsúszó, jövőképet maga előtt nem látó, elkeseredett, mainstream "minden mind1" rétegeket nyerik meg.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Az én információim szerint a 30 év alatti diplomások körében elég nagy bázisa van a Jobbiknak.
Az okot nyilván nem tudom, de bennem felmerül egy olyan lehetőség is, hogy mivel a Jobbik országos politikai tényezőként viszonylag új jelenség, olyan nagyságú és jellegű pártapparátus nincs még kiépülve mint a "régi" nagy pártoknál, ezért ott még sokkal könnyebb karriert befutni, mint mondjuk a Fideszben. (feltételezve, hogy van olyan fiatal Mo.-n, aki nem elvi okokból kezd politizálni, hanem esetlegesen megélhetési célból 😊 )
Jan
Az ok egyszerű: van egy rakat fiatal, akiknek - a szüleikkel együtt - azzal mosták az agyát X évig, hogy "szerezz diplomát és könnyebb lesz boldogulni", vagy: "fektess a tudásba és tutira megtérül". Aztán kinevelődött 1-2 olyan generáció, aki 1-2 (esetleg komolyabb) diplomával és nyelvvizsgával (ne adj Isten: tehetséggel és szaktudással) ül otthon, vagy jobb esetben segédmunkát vállal alamizsnáért; mert nincs munka, nincs boldogulás, nincs semmi. 30 évesen az anyád nyakán nyomorogni nem egy nagy kaland. Főleg, hogy a felsőoktatás nem olcsó buli még ÁF-ben sem. Joggal érzik átverve magukat - szerintem. Csalódottak - joggal. A hatalon leszarja őket, mivel nem kisebbségek és nem sikkaszthatók milliárdok a felzárkóztatásuk jelszavát zengve, sőt, még csak nem is retardáltak, hogy a Trutykó műsort forgasson róluk. Ez egy jövő nélküli, wc-n lehúzott generáció. Változást akarnak. Radikálisat, mivel elég okosak ahhoz, hogy lássák a különbséget a szar kilapátolása és elmázolása között. Ezért.

Rasszizmus? Erőszakkal kényszeríteni valakit, hogy ne utáljon valakit? Bevált ez már valahol?
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Másik mai hír, hogy a fidesz a multkor megvett egy darab Mol-t, az meg nem átallotta támogatni a Bajnai alapítványát. Hogy történhetett ez meg a mai Magyarországon, a XXI. században?Atari
Egy gazdija van mindnek és a gazdi szava szent. Úgy.
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 368 — Ajmo Vatreni
 index.hu/video/2013/04/19/lego/Amadeus91
Ez tuti hülye! Mintha kilencévesekhez beszélne.
Nem tud kilépni ezekből a kampánybeszédekből.
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 index.hu/video/2013/04/19/lego/Amadeus91
Álljunk össze, mint két kicsi Lego!
több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
 index.hu/video/2013/04/19/lego/Amadeus91
Aszongya a főnök, hogy alig van agresszivitás a legó-készletekben. Hát mondjuk pl. a Bionicle-ben elég sok a szörnyeteg. Meg hogy neki nem volt legója: hát most vett egyet. (Másik mai hír, hogy a fidesz a multkor megvett egy darab Mol-t, az meg nem átallotta támogatni a Bajnai alapítványát. Hogy történhetett ez meg a mai Magyarországon, a XXI. században?)
És magyar találta ki a számítógépet is!

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
 index.hu/video/2013/04/19/lego/

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
cartman023 Indianapolis Colts 806
 index.hu/belfold/2013/04/18/gemesi_kabinetfonoke_elhanyja_magat/

Szűkebb hazámban a fideszes polgármester helyi konzultációra invitáló anyaga volt a harmadikos fiam üzenőjében. Ideje lenne egy ombudsmani ajánlásnak, hogy az iskolásokat hagyják ki ebből az egészből.Dzsokijuing
Miért kellene kihagyni őket?
A demokratikus németeknél befolyásolhatják őket?
Már csak napok kérdése, és elkezdik játszani a Gyúúúcsányos filmet a gyerekeknek.cartman023
Csak érdeklődésből, de te láttad azt a rajzfilmet?Dzsokijuing
Én max csak Dragon Ball-t nézek mesében.
Na jó nem, néha belenézek a híradókba is.
több mint 11 éve
cartman023 Indianapolis Colts 806
 index.hu/belfold/2013/04/18/gemesi_kabinetfonoke_elhanyja_magat/

Szűkebb hazámban a fideszes polgármester helyi konzultációra invitáló anyaga volt a harmadikos fiam üzenőjében. Ideje lenne egy ombudsmani ajánlásnak, hogy az iskolásokat hagyják ki ebből az egészből.Dzsokijuing
Miért kellene kihagyni őket?
A demokratikus németeknél befolyásolhatják őket?
Már csak napok kérdése, és elkezdik játszani a Gyúúúcsányos filmet a gyerekeknek.cartman023
Csak érdeklődésből, de te láttad azt a rajzfilmet?Dzsokijuing
És te a kiállítást? 😊
 nemzetikonyvtar.kormany.hu/az-alaptorveny-illusztracioi-fotogaleria
Biztos valami elrejtve maradt előttem, mert nem értem mire a palotaforradalom, a német rajzfilmben több volt az aktuálpolitika, mint ezekben a képekben.atapapa
Az a lovasrohamos nagyon bejön.
Ilyet kitalálni, szeritem ehhez tehetség kell! 😀
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
 index.hu/belfold/2013/04/18/gemesi_kabinetfonoke_elhanyja_magat/

Szűkebb hazámban a fideszes polgármester helyi konzultációra invitáló anyaga volt a harmadikos fiam üzenőjében. Ideje lenne egy ombudsmani ajánlásnak, hogy az iskolásokat hagyják ki ebből az egészből.Dzsokijuing
Miért kellene kihagyni őket?
A demokratikus németeknél befolyásolhatják őket?
Már csak napok kérdése, és elkezdik játszani a Gyúúúcsányos filmet a gyerekeknek.cartman023
Csak érdeklődésből, de te láttad azt a rajzfilmet?Dzsokijuing
És te a kiállítást? 😊
 nemzetikonyvtar.kormany.hu/az-alaptorveny-illusztracioi-fotogaleria
Biztos valami elrejtve maradt előttem, mert nem értem mire a palotaforradalom, a német rajzfilmben több volt az aktuálpolitika, mint ezekben a képekben.

több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 951 — Saturday Night Lights
 index.hu/belfold/2013/04/18/gemesi_kabinetfonoke_elhanyja_magat/

Szűkebb hazámban a fideszes polgármester helyi konzultációra invitáló anyaga volt a harmadikos fiam üzenőjében. Ideje lenne egy ombudsmani ajánlásnak, hogy az iskolásokat hagyják ki ebből az egészből.Dzsokijuing
Miért kellene kihagyni őket?
A demokratikus németeknél befolyásolhatják őket?
Már csak napok kérdése, és elkezdik játszani a Gyúúúcsányos filmet a gyerekeknek.cartman023
Csak érdeklődésből, de te láttad azt a rajzfilmet?

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
 index.hu/belfold/2013/04/18/gemesi_kabinetfonoke_elhanyja_magat/

Szűkebb hazámban a fideszes polgármester helyi konzultációra invitáló anyaga volt a harmadikos fiam üzenőjében. Ideje lenne egy ombudsmani ajánlásnak, hogy az iskolásokat hagyják ki ebből az egészből.Dzsokijuing
Miért kellene kihagyni őket?
A demokratikus németeknél befolyásolhatják őket?
Már csak napok kérdése, és elkezdik játszani a Gyúúúcsányos filmet a gyerekeknek.cartman023
😀 priceless

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
cartman023 Indianapolis Colts 806
 index.hu/belfold/2013/04/18/gemesi_kabinetfonoke_elhanyja_magat/

Szűkebb hazámban a fideszes polgármester helyi konzultációra invitáló anyaga volt a harmadikos fiam üzenőjében. Ideje lenne egy ombudsmani ajánlásnak, hogy az iskolásokat hagyják ki ebből az egészből.Dzsokijuing
Miért kellene kihagyni őket?
A demokratikus németeknél befolyásolhatják őket?
Már csak napok kérdése, és elkezdik játszani a Gyúúúcsányos filmet a gyerekeknek.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 346 — Cowboys fan
 index.hu/belfold/2013/04/18/gemesi_kabinetfonoke_elhanyja_magat/

Szűkebb hazámban a fideszes polgármester helyi konzultációra invitáló anyaga volt a harmadikos fiam üzenőjében. Ideje lenne egy ombudsmani ajánlásnak, hogy az iskolásokat hagyják ki ebből az egészből.Dzsokijuing
dehogy kell kihagyni őket! ők majd a haza hősei lesznek, ha jelentik, hogy apunak-anyunak nem tetszik a rendszer
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 951 — Saturday Night Lights
 index.hu/belfold/2013/04/18/gemesi_kabinetfonoke_elhanyja_magat/

Szűkebb hazámban a fideszes polgármester helyi konzultációra invitáló anyaga volt a harmadikos fiam üzenőjében. Ideje lenne egy ombudsmani ajánlásnak, hogy az iskolásokat hagyják ki ebből az egészből.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 085 — #NoStress
Én nem hogy a képviselőkről szeretném tudni az állampolgárságukat, hanem már a képviselő-jelöltekről. Nácibb-e vagyok a jobbiknál?

(A Jobbik vezetői közt egyébként van, aki antiszemita módon beszél: pl. Novák Előd, van aki nem: Vona.)Atari
Majd azt mi tudjuk ki hogyan beszél.
Nálunk nincs antiszemita beszéd, pláne nem Elődnél, hiszen ő nem antiszemita, így minek is beszélne úgy?
Tessék már logikusan gondolkodni.
Még amíg lehet.
Valamint kikérjük magunknak, a Jobbik nem náci, csak 100% magyar.
Akinek meg ez nem tetszik, az zsidó, komcsi, satöbbi.
És azt pláne kikérjük, hogy valaki nálunk nácibb.
Pláne olyanoktól, akiknek ilyen gyanús neveik vannak, mint neked is.

Sobri Jóska, betyár
Jobbik, bowl.hu alapszervezet
A Jobbik Antiszemitizmusellenes Bizottságának Főrabbija és a Náciságmeghatározó Főcsoport Sturmbannführerje

több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Én nem hogy a képviselőkről szeretném tudni az állampolgárságukat, hanem már a képviselő-jelöltekről. Nácibb-e vagyok a jobbiknál?

(A Jobbik vezetői közt egyébként van, aki antiszemita módon beszél: pl. Novák Előd, van aki nem: Vona.)

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Azt mondja erről a wiki:

"Az USA állampolgárai kötelesek adót fizetni akkor is, ha más államok polgárai és máshol élnek, az országok nagy része azonban aláírt olyan adóegyezményeket, amelyekkel a kettős adózás elkerülhető. Az USA-ban nehezebben kap például a titkosított írásokhoz való hozzáférési engedélyt, aki más állampolgársággal is rendelkezik. A kanadai helyzet ennek az ellenkezője, számos miniszternek van kettős állampolgársága (a másik rendszerint francia vagy brit), és ez nem okozott gondot."

Szóval az usákoknál is úgy van, hogy aki kettős állampolgár, az nem tölthet be bármilyen állást, és nem kukkanthat bele mindenbe. Én meg pont arról beszéltem, hogy ilyesmi kéne nálunk is.Jan
akkor van az usákoknál, ha amerikainak születik és valamely úton módon szert tesz másikra is. Ha te akarod felvenni az amerikait, akkor le kell adnod az azt megelőzőt.Amadeus91
Ezt tartom alapból logikusnak, csak nálunk ez a forma nemigen kivitelezhető. Sokan érzelmi okból vették fel a magyart, és nem azért, mert ténylegesen itt akarnának élni, dolgozni, vagy bármit csinálni.

Persze ennek is van egy buktatója: ha az ember felveszi a második állampolgárságot, lemond az elsőről, és ebben az új országában olyan (politikai-gazdasági-akármilyen) fordulat következik be ami az embert nagyon hátrányosan érinti, akkor nincs hová visszamenni. Szóval cumi.Jan
feltételezem, hogy ha valaki felveszi egy másik ország állampolgárságát, akkor már elég biztos ő abban, hogy annak az országnak a sorsközösségét felvállalja.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 072 — Steelers fan
Azt mondja erről a wiki:

"Az USA állampolgárai kötelesek adót fizetni akkor is, ha más államok polgárai és máshol élnek, az országok nagy része azonban aláírt olyan adóegyezményeket, amelyekkel a kettős adózás elkerülhető. Az USA-ban nehezebben kap például a titkosított írásokhoz való hozzáférési engedélyt, aki más állampolgársággal is rendelkezik. A kanadai helyzet ennek az ellenkezője, számos miniszternek van kettős állampolgársága (a másik rendszerint francia vagy brit), és ez nem okozott gondot."

Szóval az usákoknál is úgy van, hogy aki kettős állampolgár, az nem tölthet be bármilyen állást, és nem kukkanthat bele mindenbe. Én meg pont arról beszéltem, hogy ilyesmi kéne nálunk is.Jan
akkor van az usákoknál, ha amerikainak születik és valamely úton módon szert tesz másikra is. Ha te akarod felvenni az amerikait, akkor le kell adnod az azt megelőzőt.Amadeus91
Ezt tartom alapból logikusnak, csak nálunk ez a forma nemigen kivitelezhető. Sokan érzelmi okból vették fel a magyart, és nem azért, mert ténylegesen itt akarnának élni, dolgozni, vagy bármit csinálni.

Persze ennek is van egy buktatója: ha az ember felveszi a második állampolgárságot, lemond az elsőről, és ebben az új országában olyan (politikai-gazdasági-akármilyen) fordulat következik be ami az embert nagyon hátrányosan érinti, akkor nincs hová visszamenni. Szóval cumi.