NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Politika

46 feliratkozó

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
 www.blikk.hu/blikk_aktualis/hat-eve-tartozik-az-apeh-nek-selmeczi-gabriella-2043898

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
cartman023 Indianapolis Colts 806
Volt ez a bostoni robbantás, ahol a robbantók indoka az "iszlám védelme". A csecsen elkövetők fiatalon kerültek az USÁ-ba, később ismerkedhettek meg behatóbban az iszlámmal. Eddig sem volt könnyű, de ezután mégnehezebb dolga van az iszlamistáknak, hogy elhitessék a tömegekkel a vallásuk békés és ártatlan voltát.
A személyes tragédiákon túl ez is szomorú.Atari
az is szomorú, ha ezt így, minden kétely nélkül benyeledjjncaa
Sajnos én is benyeltem régebben, az érettségin pont az arab témát húztam, és ott elmondtam a tv-s mantrákat.
Erre kaptam egy csúnya kioktatást, és a tanárok hozzátették, hogy nem kell mindent elhinni, ami a tv-ből jön.
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 993 — no es importante
Volt ez a bostoni robbantás, ahol a robbantók indoka az "iszlám védelme". A csecsen elkövetők fiatalon kerültek az USÁ-ba, később ismerkedhettek meg behatóbban az iszlámmal. Eddig sem volt könnyű, de ezután mégnehezebb dolga van az iszlamistáknak, hogy elhitessék a tömegekkel a vallásuk békés és ártatlan voltát.
A személyes tragédiákon túl ez is szomorú.Atari
az is szomorú, ha ezt így, minden kétely nélkül benyeled


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
cartman023 Indianapolis Colts 806
 www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=gG_p963B2ms#!

Úgy látszik, hogy a "demokratikus" baloldal fő tv-je eléggé furcsán értelmezi a sajtószabadságot.
több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Volt ez a bostoni robbantás, ahol a robbantók indoka az "iszlám védelme". A csecsen elkövetők fiatalon kerültek az USÁ-ba, később ismerkedhettek meg behatóbban az iszlámmal. Eddig sem volt könnyű, de ezután mégnehezebb dolga van az iszlamistáknak, hogy elhitessék a tömegekkel a vallásuk békés és ártatlan voltát.
A személyes tragédiákon túl ez is szomorú.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 684 — Bears & Illinois fan
De ha ennyire szeretnétek, többet nem írok ide ilyen kényes, és elhallgatandó dolgot.
Habár ha valamiről nem beszélünk, az még létezik, akármennyire is nem akarjátok.

Inkább leírom, hogy milyen állatka született egy japán állatkertbe, az biztos megfelel az egyesek értelmi szintjének. Beszélgethetünk továbbá az időjárásról, meg a fogyókúrákról.


Ne hogy létező dolgokkal foglalkozzatok véletlenül, mert még a végén megoldanátok valamit.cartman023
Az a baj, hogy féligazságokat írsz, majd azt teljesnek elfogadva, egy spirálban keringetve újra és újra idebököd. Szerintem az általad leírt dolgokban sok igazság van, például valóban bizonyos sajtóorgánumokban felülreprezentáltak az Izraellel kapcsolatos hírek, meg az antiszemitázás stb. Ez egyszerű politikai játszma (bár kétélű), ha ezt elfogadod, akkor kevésbé bosszant majd. Valóban sok a bérrettegő, a "jogvédő", a vélt vagy valós értelmiségi, akik egy-egy szituációból kiragadva a rasszista motívumot, egyoldalú fals híreket gyártanak. A Jobbik nem ugyanezt csinálja? Csak ők a másik oldalon. A palesztinokra való hivatkozás pedig azért kétszínű, mert őket úgy magukban szerintem legalább annyira rühellitek, mint a zsidó népet, csak így lehet nektek is bérrettegni...😊 Őket sem kell félteni amúgy.
Én éles különbséget tennék Izrael politikájának bírálata, a szalonzsidózás és a Holokauszt tagadása között. Nekem sem mindig tetszik, hogy Magyarországot antiszemitának állítják be,(mert nem általános), de azt sem veszi be a gyomrom, ha valaki "gázt a zsidóknak" pólóban mászkál......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
III.JC6 89 — In God I trust
Azon gondolkodtam, hogy ezek között vajon akad-e valódi cég, vagy kivétel nélkül mindegyik simli?
 index.hu/bloghu/atlatszo/2013/04/24/eu-tamogatott_offshore_cegek_nulla_forint_bevetel_120_millios_tamogatasKori
Azigen...
DANUBIA PHARMA Gyógyszer Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság
327516000 + 329000000

„Ha megmentesz egy lelket, az egész világot mented meg.”
több mint 11 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Azon gondolkodtam, hogy ezek között vajon akad-e valódi cég, vagy kivétel nélkül mindegyik simli?
 index.hu/bloghu/atlatszo/2013/04/24/eu-tamogatott_offshore_cegek_nulla_forint_bevetel_120_millios_tamogatas


több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 952 — Saturday Night Lights
Nyomokban újdonságokat tartalmaz:  www.republikon.hu/news.php?id=286

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 034 — Egyéb témák lakó
Szeretném kijelenteni (bár értő olvasás mellett nem kell), hogy sehol nem állítottam, hogy itthon lenne általános antiszemitizmus (mert nincs), így nem is kell azt bizonyítanom. Minden mást érvekkel támasztottam alá. Csak ennyit akartam még hozzátenni.

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
De ha ennyire szeretnétek, többet nem írok ide ilyen kényes, és elhallgatandó dolgot.
Habár ha valamiről nem beszélünk, az még létezik, akármennyire is nem akarjátok.

Inkább leírom, hogy milyen állatka született egy japán állatkertbe, az biztos megfelel az egyesek értelmi szintjének. Beszélgethetünk továbbá az időjárásról, meg a fogyókúrákról.
cartman023
Szabadkőművesek 1:0 Cartman

.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
cartman023 Indianapolis Colts 806
De ha ennyire szeretnétek, többet nem írok ide ilyen kényes, és elhallgatandó dolgot.
Habár ha valamiről nem beszélünk, az még létezik, akármennyire is nem akarjátok.

Inkább leírom, hogy milyen állatka született egy japán állatkertbe, az biztos megfelel az egyesek értelmi szintjének. Beszélgethetünk továbbá az időjárásról, meg a fogyókúrákról.


Ne hogy létező dolgokkal foglalkozzatok véletlenül, mert még a végén megoldanátok valamit.
több mint 11 éve
cartman023 Indianapolis Colts 806
Valamelyik admin vágja már ki a fenébe ezt a végtelenül **** embert egy hétre.

Neked meg cartman023: 1) a nicked önmagad paródiája, csak szólok 2) követeled, hogy foglalkozzunk a határon túli magyarok jogainak sárba tiprásával, megveréseikkel, stb. De, ha a Magyarországon történik ilyen valamelyik kisebbséggel, akkor az szerinted fantom dolog ("szellemet üldöznek") 3) folyamatosan kevered az antiszemitizmus és az antiszemita állam fogalmát. Nem tudom eldönteni, hogy szándékosan mosod össze a kettőt, hogy a kreált világodban koherencia legyen, vagy nem érzékeled, hogy mi a különbség a kettő között 4) azért vagy antiszemita, mert ellenérzéssel viseltetsz úgy en bloc a zsidókkal szemben, azért mert zsidók 5) Izrael nem lehet a palesztinokkal szemben rasszista, mert egy rasszba tartoznak 6) Izrael határai pedig azért nem a kijelölt területekre korlátozódnak, mert az arabok nem fogadták el azt és megtámadták a zsidó államot. Pechükre bucira verték őket.

De szeretnék neked segíteni abban, hogy ne csak egy csövön keresztül lásd a világot, ezért ajánlanám első körben elolvasásra a középiskolai történelemkönyveket. Ha ezen túl vagy (remélem lesz rá egy heted), akkor még mondok további címeket. Egy dolgot viszont mindenképp vegyél figyelembe miközben olvasol, nincs semmiféle összeesküvés, történelemhamisítás, agymosás a tankönyvekben.gdavid
Ömm, esetleg kiesett valami? Talán zsidókat vernek meg, és tiporják a jogaikat a sárba?
Kérlek világosíts már fel erről! Kíváncsi vagyok rá, hogy milyen, a külhoni magyarokhoz hasonló atrocitások érik őket?

"Antiszemita" meg azért vagyok ,mert talán nem nézem el, és hallgatom egy a zsidók népirtását a palesztinokkal szemben, miközben ők nyávognak folyamatosan a holokausztról.

A tankönyvet szívesen olvasnám, csak az én időmben még más volt az áldozatok száma, de nyugodtan papolhatsz továbbra is.

Az elejére meg : szólásszabadság van elvileg, szóval nem nagyon korlátozhatod a mások jogait azért, mert neked nem tetszik valami.

A nevemhez meg annyit, hogy nem mindegy az neked, hogy itt mi a nicknevem? Ha Mari néni lenne, akkor nőnek gondolnál talán? Ennyire együgyű nem lehetsz.


Egyébként még értelmes érvet nem adtatok, hogy miért van antiszemitizmus itthon?

Az nem érv,hogy "te az vagy és kész", vagy hogy "van és kész".
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
szándékosan hagytam benn, mert mint írtam, ilyen mikor akaratlanul önmagát parodizálja ki valaki, jó, ha megmarad mementókéntjjncaa
Én is jól szórakoztam rajta az elmúlt hetekben, de a mai már nekem is sok(k) volt. Pillants rá az aláírásomra és tudni fogod, hogy tudom miről beszélsz 😉

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 993 — no es importante
szándékosan hagytam benn, mert mint írtam, ilyen mikor akaratlanul önmagát parodizálja ki valaki, jó, ha megmarad mementóként


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
III.JC6 89 — In God I trust
Valamelyik admin vágja már ki a fenébe ezt a végtelenül **** embert egy hétre.

Neked meg cartman023: 1) a nicked önmagad paródiája, csak szólok 2) követeled, hogy foglalkozzunk a határon túli magyarok jogainak sárba tiprásával, megveréseikkel, stb. De, ha a Magyarországon történik ilyen valamelyik kisebbséggel, akkor az szerinted fantom dolog ("szellemet üldöznek") 3) folyamatosan kevered az antiszemitizmus és az antiszemita állam fogalmát. Nem tudom eldönteni, hogy szándékosan mosod össze a kettőt, hogy a kreált világodban koherencia legyen, vagy nem érzékeled, hogy mi a különbség a kettő között 4) azért vagy antiszemita, mert ellenérzéssel viseltetsz úgy en bloc a zsidókkal szemben, azért mert zsidók 5) Izrael nem lehet a palesztinokkal szemben rasszista, mert egy rasszba tartoznak 6) Izrael határai pedig azért nem a kijelölt területekre korlátozódnak, mert az arabok nem fogadták el azt és megtámadták a zsidó államot. Pechükre bucira verték őket.

De szeretnék neked segíteni abban, hogy ne csak egy csövön keresztül lásd a világot, ezért ajánlanám első körben elolvasásra a középiskolai történelemkönyveket. Ha ezen túl vagy (remélem lesz rá egy heted), akkor még mondok további címeket. Egy dolgot viszont mindenképp vegyél figyelembe miközben olvasol, nincs semmiféle összeesküvés, történelemhamisítás, agymosás a tankönyvekben.gdavid
Nagy kár, hogy csak egyszer tudok likeolni. Viszont nagyon köszönöm ezt a hsz-t.

„Ha megmentesz egy lelket, az egész világot mented meg.”
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Valamelyik admin vágja már ki a fenébe ezt a végtelenül **** embert egy hétre.

Neked meg cartman023: 1) a nicked önmagad paródiája, csak szólok 2) követeled, hogy foglalkozzunk a határon túli magyarok jogainak sárba tiprásával, megveréseikkel, stb. De, ha a Magyarországon történik ilyen valamelyik kisebbséggel, akkor az szerinted fantom dolog ("szellemet üldöznek") 3) folyamatosan kevered az antiszemitizmus és az antiszemita állam fogalmát. Nem tudom eldönteni, hogy szándékosan mosod össze a kettőt, hogy a kreált világodban koherencia legyen, vagy nem érzékeled, hogy mi a különbség a kettő között 4) azért vagy antiszemita, mert ellenérzéssel viseltetsz úgy en bloc a zsidókkal szemben, azért mert zsidók 5) Izrael nem lehet a palesztinokkal szemben rasszista, mert egy rasszba tartoznak 6) Izrael határai pedig azért nem a kijelölt területekre korlátozódnak, mert az arabok nem fogadták el azt és megtámadták a zsidó államot. Pechükre bucira verték őket.

De szeretnék neked segíteni abban, hogy ne csak egy csövön keresztül lásd a világot, ezért ajánlanám első körben elolvasásra a középiskolai történelemkönyveket. Ha ezen túl vagy (remélem lesz rá egy heted), akkor még mondok további címeket. Egy dolgot viszont mindenképp vegyél figyelembe miközben olvasol, nincs semmiféle összeesküvés, történelemhamisítás, agymosás a tankönyvekben.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
cartman023 Indianapolis Colts 806
tehát, ha lehordjuk a zsidókat mindennek, de nem lőjük őket a Dunába, akkor nincs antiszemitizmus.Amadeus91
Igazából tényleg irigyellek téged, hogy ilyen jelentéktelen, kitalált dologgal foglalkozol.

Vegyük például a délvidéki magyarokat, akiket eléggé sokszor megvernek a magyar származásuk miatt. Romániában folyamatosan a sárba tiporják a magyarok jogait. Szlovákiában lassan ez emberek nem merik felvállalni, hogy magyarok.
Ezek igazi és létező dolgok, inkább ezzel kellene foglalkozni.

De az EU tojik ezekre a dolgokra, nekik is az állandó "antiszemitizmus és rasszizmust" kell ordibálniuk a nagyvilágba, ahelyett, hogy a saját portáján rendet csinálna.


Komolyan irigylem az olyan embereket, mint te, akik egy szellemet üldöznek, ahelyett, hogy valós problémával foglalkoznátok.
De remélem, hogy ez a kitalált antiszemitizmust egyszer megunja a nép, és lesz idő a fontosabb, és létező dolgok megoldására is.cartman023
Te nagyon érdekes ember vagy. Páran örömmel vizsgálnának.apeszos
Igen.
Elnézést kérek, hogy nem kitalált dolgokkal foglalkozok, hanem valós dolgokkal.

Talán egy kicsit előrébb lennénk, ha sokan ezt csinálnák.
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
tehát, ha lehordjuk a zsidókat mindennek, de nem lőjük őket a Dunába, akkor nincs antiszemitizmus.Amadeus91
Igazából tényleg irigyellek téged, hogy ilyen jelentéktelen, kitalált dologgal foglalkozol.

Vegyük például a délvidéki magyarokat, akiket eléggé sokszor megvernek a magyar származásuk miatt. Romániában folyamatosan a sárba tiporják a magyarok jogait. Szlovákiában lassan ez emberek nem merik felvállalni, hogy magyarok.
Ezek igazi és létező dolgok, inkább ezzel kellene foglalkozni.

De az EU tojik ezekre a dolgokra, nekik is az állandó "antiszemitizmus és rasszizmust" kell ordibálniuk a nagyvilágba, ahelyett, hogy a saját portáján rendet csinálna.


Komolyan irigylem az olyan embereket, mint te, akik egy szellemet üldöznek, ahelyett, hogy valós problémával foglalkoznátok.
De remélem, hogy ez a kitalált antiszemitizmust egyszer megunja a nép, és lesz idő a fontosabb, és létező dolgok megoldására is.cartman023
Te nagyon érdekes ember vagy. Páran örömmel vizsgálnának.
több mint 11 éve
cartman023 Indianapolis Colts 806
tehát, ha lehordjuk a zsidókat mindennek, de nem lőjük őket a Dunába, akkor nincs antiszemitizmus.Amadeus91
Igazából tényleg irigyellek téged, hogy ilyen jelentéktelen, kitalált dologgal foglalkozol.

Vegyük például a délvidéki magyarokat, akiket eléggé sokszor megvernek a magyar származásuk miatt. Romániában folyamatosan a sárba tiporják a magyarok jogait. Szlovákiában lassan ez emberek nem merik felvállalni, hogy magyarok.
Ezek igazi és létező dolgok, inkább ezzel kellene foglalkozni.

De az EU tojik ezekre a dolgokra, nekik is az állandó "antiszemitizmus és rasszizmust" kell ordibálniuk a nagyvilágba, ahelyett, hogy a saját portáján rendet csinálna.


Komolyan irigylem az olyan embereket, mint te, akik egy szellemet üldöznek, ahelyett, hogy valós problémával foglalkoznátok.
De remélem, hogy ez a kitalált antiszemitizmust egyszer megunja a nép, és lesz idő a fontosabb, és létező dolgok megoldására is.
több mint 11 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 072 — Steelers fan
Ki szeretnélek ábrándítani, amiket leírtam létező dolgok, csak hát megértem hogy a fősordatú médiában tojnak rá, mert neked az biztosan fontosabb, hogy milyen kenguru született az állatkertben.
Ha nem tetszik valami, akkor meg hozzál ellenpéldát, ne egyből az antiszemita és náci dumáddal gyere.

De arra még mindig nem kaptam választ, hogy ma miért van antiszemitizmus Magyarországon?

Miért itt lesz a Zsidó világkongresszus? Miért menetelhetnek? Miért lehet izraeli filmhét? Miért épül zsinagóga nekik?
Úgy gondolom, ha létezne az antiszemitizmus , ezekből semmi sem valósulhatna meg.
Csak hát egy hangos kisebbségnek egyfajta mániája lett, hogy folyamatosan antiszemitázzon.cartman023
Ma Mo-n nincs számottevő antiszemitizmus. Csak hát egy hangos kisebbségnek egyfajta mániája lett, hogy folyamatosan zsidózzon.

És akik külföldről, a helyi viszonyok konkrét ismerete nélkül ezt látják/hallják, azokban jogosan merül fel, hogy itt bizony antiszemitizmus van. Sajnos ezek a zsidózók (cigányozók-románozók-szlovákozók stb) lejáratják a többi -egyébként értelmesen gondolkodó- magyart is . De hát ilyen a szólásszabadság... 😊
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
tehát, ha lehordjuk a zsidókat mindennek, de nem lőjük őket a Dunába, akkor nincs antiszemitizmus.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
cartman023 Indianapolis Colts 806
Érv?
cartman023
Itt a gondod. Ami a te betanult paneljeiden kívül esik, azt nem fogadod el érvnek. Azért vagy antiszemita, mert szerinted a zsidó rasszista, a palesztin jó, és egyébként is azért olyan Izrael, amilyen, mert zsidó.

De leírom még egyszer:
Ez hülyeség. Sehol nem írtam ilyet. Azt írtam, hogy azért vagy antiszemita, mert azt gondolod, hogy azért gondollak antiszemitának, mert a palesztin irtást elítéled.Gyurma Pappa
Kifejtem: én is elítélem a palesztin civilek elleni erőszakot. De nem gondolom, hogy emiatt bárki azt gondolja, hogy antiszemita vagyok. Én pacifista vagyok. De azt baromságnak gondolom, hogy "Izrael az ördög és Palesztina jó". Azért vagy antiszemita, mert általánosítasz, és vak és süket vagy minden egyéb érvre. Nem is érdekelnek az érveim. Senkinek az érvei nem érdekelnek. Régen eldöntöttél valamit, és kész. Ezért vagy antiszemita.Gyurma Pappa
Ki szeretnélek ábrándítani, amiket leírtam létező dolgok, csak hát megértem hogy a fősordatú médiában tojnak rá, mert neked az biztosan fontosabb, hogy milyen kenguru született az állatkertben.
Ha nem tetszik valami, akkor meg hozzál ellenpéldát, ne egyből az antiszemita és náci dumáddal gyere.

De arra még mindig nem kaptam választ, hogy ma miért van antiszemitizmus Magyarországon?

Miért itt lesz a Zsidó világkongresszus? Miért menetelhetnek? Miért lehet izraeli filmhét? Miért épül zsinagóga nekik?
Úgy gondolom, ha létezne az antiszemitizmus , ezekből semmi sem valósulhatna meg.
Csak hát egy hangos kisebbségnek egyfajta mániája lett, hogy folyamatosan antiszemitázzon.cartman023
mert van rá igény. (a sok suttyó közt...)
Miért ne lehetne itt a zsidó világkongresszus? Miért ne emlékezhetnének meg a holocaustról? Miért nem lehet izraeli filmhét? Miért ne épüljön zsinagóga?Amadeus91
Talán csak azért, mert az a "sok" antiszemita megtiltaná.
De értelmesen te sem válaszoltál.cartman023
szóval miért ne legyenek ezek Magyarországon? Komolyan.Amadeus91
Nem azt mondtam, hogy ne legyenek, hanem azt, hogy ebben "fenenagy" antiszemitizmusban hogy lehet ilyen rendezvényeket megtartani?
Irán antiszemita ország, mert ott biztos nem lehetnek ilyen rendezvények. Ellentétben nálunk bárki, bármikor rendezhet ilyeneket.

Szóval itt bukik el a ti folyamatos antiszemitizmus képzelgéseitek.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Érv?
cartman023
Itt a gondod. Ami a te betanult paneljeiden kívül esik, azt nem fogadod el érvnek. Azért vagy antiszemita, mert szerinted a zsidó rasszista, a palesztin jó, és egyébként is azért olyan Izrael, amilyen, mert zsidó.

De leírom még egyszer:
Ez hülyeség. Sehol nem írtam ilyet. Azt írtam, hogy azért vagy antiszemita, mert azt gondolod, hogy azért gondollak antiszemitának, mert a palesztin irtást elítéled.Gyurma Pappa
Kifejtem: én is elítélem a palesztin civilek elleni erőszakot. De nem gondolom, hogy emiatt bárki azt gondolja, hogy antiszemita vagyok. Én pacifista vagyok. De azt baromságnak gondolom, hogy "Izrael az ördög és Palesztina jó". Azért vagy antiszemita, mert általánosítasz, és vak és süket vagy minden egyéb érvre. Nem is érdekelnek az érveim. Senkinek az érvei nem érdekelnek. Régen eldöntöttél valamit, és kész. Ezért vagy antiszemita.Gyurma Pappa
Ki szeretnélek ábrándítani, amiket leírtam létező dolgok, csak hát megértem hogy a fősordatú médiában tojnak rá, mert neked az biztosan fontosabb, hogy milyen kenguru született az állatkertben.
Ha nem tetszik valami, akkor meg hozzál ellenpéldát, ne egyből az antiszemita és náci dumáddal gyere.

De arra még mindig nem kaptam választ, hogy ma miért van antiszemitizmus Magyarországon?

Miért itt lesz a Zsidó világkongresszus? Miért menetelhetnek? Miért lehet izraeli filmhét? Miért épül zsinagóga nekik?
Úgy gondolom, ha létezne az antiszemitizmus , ezekből semmi sem valósulhatna meg.
Csak hát egy hangos kisebbségnek egyfajta mániája lett, hogy folyamatosan antiszemitázzon.cartman023
mert van rá igény. (a sok suttyó közt...)
Miért ne lehetne itt a zsidó világkongresszus? Miért ne emlékezhetnének meg a holocaustról? Miért nem lehet izraeli filmhét? Miért ne épüljön zsinagóga?Amadeus91
Talán csak azért, mert az a "sok" antiszemita megtiltaná.
De értelmesen te sem válaszoltál.cartman023
szóval miért ne legyenek ezek Magyarországon? Komolyan.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
cartman023 Indianapolis Colts 806
Érv?
cartman023
Itt a gondod. Ami a te betanult paneljeiden kívül esik, azt nem fogadod el érvnek. Azért vagy antiszemita, mert szerinted a zsidó rasszista, a palesztin jó, és egyébként is azért olyan Izrael, amilyen, mert zsidó.

De leírom még egyszer:
Ez hülyeség. Sehol nem írtam ilyet. Azt írtam, hogy azért vagy antiszemita, mert azt gondolod, hogy azért gondollak antiszemitának, mert a palesztin irtást elítéled.Gyurma Pappa
Kifejtem: én is elítélem a palesztin civilek elleni erőszakot. De nem gondolom, hogy emiatt bárki azt gondolja, hogy antiszemita vagyok. Én pacifista vagyok. De azt baromságnak gondolom, hogy "Izrael az ördög és Palesztina jó". Azért vagy antiszemita, mert általánosítasz, és vak és süket vagy minden egyéb érvre. Nem is érdekelnek az érveim. Senkinek az érvei nem érdekelnek. Régen eldöntöttél valamit, és kész. Ezért vagy antiszemita.Gyurma Pappa
Ki szeretnélek ábrándítani, amiket leírtam létező dolgok, csak hát megértem hogy a fősordatú médiában tojnak rá, mert neked az biztosan fontosabb, hogy milyen kenguru született az állatkertben.
Ha nem tetszik valami, akkor meg hozzál ellenpéldát, ne egyből az antiszemita és náci dumáddal gyere.

De arra még mindig nem kaptam választ, hogy ma miért van antiszemitizmus Magyarországon?

Miért itt lesz a Zsidó világkongresszus? Miért menetelhetnek? Miért lehet izraeli filmhét? Miért épül zsinagóga nekik?
Úgy gondolom, ha létezne az antiszemitizmus , ezekből semmi sem valósulhatna meg.
Csak hát egy hangos kisebbségnek egyfajta mániája lett, hogy folyamatosan antiszemitázzon.cartman023
mert van rá igény. (a sok suttyó közt...)
Miért ne lehetne itt a zsidó világkongresszus? Miért ne emlékezhetnének meg a holocaustról? Miért nem lehet izraeli filmhét? Miért ne épüljön zsinagóga?Amadeus91
Talán csak azért, mert az a "sok" antiszemita megtiltaná.
De értelmesen te sem válaszoltál.