Politika

46 feliratkozó

több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 684 — Bears & Illinois fan
Persze hogy nem lesz soha megmondva feketén fehéren, hogy mi történt, nyilván azért titok. De a wikileaks-et meg nyilván azért akarják elkussoltatni, mert soha nem mond igazat.
A legszebb az egészben pedig az, hogy ha tegyük fel egy izraeli "üzletember" likvidálásáról lenne szó, akkor már világméretű botrány lenne. Rendőr végignézte, de a legnagyobb problémája a testületnek a ronda gyorshajtók, meg a csúnya focihuligánok.
Amúgy meg nyugodtan magyarázza meg aki szükségét érzi, hogy a saját kormánya miért hív izraeli katonákat polgártársai ellen, meg azt is, hogy ezek után antiszemita vagyok. Nagyon sokaknak komoly gyakorlata van ebben a műveletben sajnos. Ha meg mered nem elhinni akkor miattad fasizálódik az ország.Geeri
Ezt azért ne keverjük ide, más tészta. Az politikai, titkosszolgálati játszma, amit kiemeltem, meg sima "köztörvényes".

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Én nem védek senkit, mert még nem kell, mivel nincsenek tények, nincs bizonyíték.

Egyébként meg tudok olyan spéci MAGYAR egységről, akiket a MOSZAD képzett ki, IZRAELBEN.

Nem értem, hogy miért ne lehetne olyan szerződéseket kötni, amik mind a két félnek megfelelő. Ti itt gyakorlatozhattok, mi ott és a többi. Az USA-val nincs ilyen szerződés? Rengeteg állam él a lehetőséggel, mi miért nem? Hány és hány külföldi katonai egység volt már itt, mégis ezzel jössz...mert csak annyit látsz: Izrael. Zsidók.

Ha a rosszabbik ekkora arabbarát (irán, palesztin), akkor menjenek már ki oda gyakorlatozni, meg robbantgassák magukat ott fel. Vagy jöjjenek a terroristák ide? Akkor nem emelnéd fel a szavad, mi?

Szegény Magyarország...III.JC6
Azért itt egy forró belpolitikai esemény volt napirenden, bármilyen más állam erőszakszervezetének részvétele minimum aggályos lenne (számomra tök mindegy hogy milyen országból jöttek)

Ja, és ne felejtsük el azt se, amikor Gyurcsány arra hivatkozva mondatott le Orbánnal egy választási gyűlést, mert ott szlovák terroristák akartak robbantani 😂

Ugyan én ezeket még mindig inkább tartom a fantázia szüleményének, mint valóságnak, de Feri nagy mágus volt, nem véletlenül tapadnak meg rajta ezek a pletykák.

több mint 11 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Persze hogy nem lesz soha megmondva feketén fehéren, hogy mi történt, nyilván azért titok. De a wikileaks-et meg nyilván azért akarják elkussoltatni, mert soha nem mond igazat.
A legszebb az egészben pedig az, hogy ha tegyük fel egy izraeli "üzletember" likvidálásáról lenne szó, akkor már világméretű botrány lenne. Rendőr végignézte, de a legnagyobb problémája a testületnek a ronda gyorshajtók, meg a csúnya focihuligánok.
Amúgy meg nyugodtan magyarázza meg aki szükségét érzi, hogy a saját kormánya miért hív izraeli katonákat polgártársai ellen, meg azt is, hogy ezek után antiszemita vagyok. Nagyon sokaknak komoly gyakorlata van ebben a műveletben sajnos. Ha meg mered nem elhinni akkor miattad fasizálódik az ország.

Mindig jövőre!
több mint 11 éve
III.JC6 89 — In God I trust
...Dub
Én nem védek senkit, mert még nem kell, mivel nincsenek tények, nincs bizonyíték.

Egyébként meg tudok olyan spéci MAGYAR egységről, akiket a MOSZAD képzett ki, IZRAELBEN.

Nem értem, hogy miért ne lehetne olyan szerződéseket kötni, amik mind a két félnek megfelelő. Ti itt gyakorlatozhattok, mi ott és a többi. Az USA-val nincs ilyen szerződés? Rengeteg állam él a lehetőséggel, mi miért nem? Hány és hány külföldi katonai egység volt már itt, mégis ezzel jössz...mert csak annyit látsz: Izrael. Zsidók.

Ha a rosszabbik ekkora arabbarát (irán, palesztin), akkor menjenek már ki oda gyakorlatozni, meg robbantgassák magukat ott fel. Vagy jöjjenek a terroristák ide? Akkor nem emelnéd fel a szavad, mi?

Szegény Magyarország...

„Ha megmentesz egy lelket, az egész világot mented meg.”
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Az izraeli jogtiprásokkal kiemelten foglalkozóknak üzenem, hogy ha pár év alatt bejönne ide 30000 arab, rögtön elfelejtenének a zsidókkal foglalkozni, sőt, hamar Izrael pártjára állnának a konfliktusbanatapapa
Titkos üzenet, száll a szélben...
Ha Izraelbe beköltözne 500 000 roma 😊... bakker! 😉 😀

Nekem az Arabokkal nincs semmi bajom. A Zsidókkal sincs. A bírálatok jogosságáról azt gondolom, hogy ha Ők ide jöhetnek és fék nélkül rasszistázhatnak-náciznak le bárkit és bármit a "szabad véleménynyilvánítás" jogán, akkor nem értem, hogy mi a baj a fordítottjával? Ha a nyálverés már jól megy akkor álljanak bele a pofonokba is (referring to The Family Guy - The Jewish Fight Club scene 😀).
toxique
Szerintem teljesen természetes, hogy a Magyar Kormány felemeli a szavát, ha bármilyen inzultus éri a határon túli magyarokat. Ugyanezt teszi Izrael is

Az viszont jó téma, hogy ha nálunk történik ilyen, attól zeng a világsajtó a "demokratikus ellenzékkel" együtt, ha máshol, akkor annak nincs ekkora visszhangja. Vagy legalábbis nem tűnik akkorának.
Schmidt Máriának volt egy érdekes cikke nem pont erről, de hasonló tárgyban: a Terror Házában rendeztek egy de Gaulle-konferenciát és a francia történészek egy szóval se tértek ki arra, hogy a franciák a 2. vhb-t kvázi elvesztették és hogy mi történt utána a nácikkal kollaboráló franciákkal, vagy de Gaulle izraelpolitikáját se emlegették fel (ami ma nem lenne túl szalonképes).
Schmidt azt a következtetést vonta le, hogy a franciák nem hülyék, nem rohangálnak külföldre szennyest teregetni.
Nálunk ilyen finomkodás elképzelhetetlen lenne (még ha nem is ugyanaz volt a történet).
Ugye Heller meg Bauer is hol "vitázott" a múltkor a magyar demokráciáról? Bécsben

több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 952 — Saturday Night Lights
Ez pont az a hír, amivel érdemes megvárni a fejleményeket. Meredek feltételezés, hogy az azonosítószám nélküli rohamrendőrök között izraeli katonák is voltak, főleg, hogy egyetlen szemtanú sem hallott héber vagy angol nyelvű kommunikációt a zsaruk között.
De persze meg kell várni az új infókat.Dzsokijuing
Osztom, bár annak idején voltak olyan szövegek a neten, hogy bizonyos rendőrök nem magyarul beszéltek 2006 őszén.
De annyi szart elolvastam anno, ezt se vettem komolyanatapapa
Legalább újranyitják az aktát, úgyis most kezdődik a Gergényi-per. Ha kiderül, hogy igaz az infó, az meredek futam lesz Fletóéknak.Dzsokijuing
a jelenlegi kormánynak sem érdeke egy újabb antiszemita botrány. Ha igaz is, akkor el lesz tusolva.Amadeus91
Na ez az eltussolás az, amit semmi szín alatt nem szabad elkövetni, egyrészt nemzeti érdekből, másrészt a Jobbik nem kaphat ekkora ingyen muníciót.
Mókás, hogy ha az izraeli katonák beavatkozása beigazolódik, a Fletó-film képsorai valósággá válnak 😊, de persze várjunk ezzel.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
cartman023 Indianapolis Colts 806
Ez pont az a hír, amivel érdemes megvárni a fejleményeket. Meredek feltételezés, hogy az azonosítószám nélküli rohamrendőrök között izraeli katonák is voltak, főleg, hogy egyetlen szemtanú sem hallott héber vagy angol nyelvű kommunikációt a zsaruk között.
De persze meg kell várni az új infókat.Dzsokijuing
Osztom, bár annak idején voltak olyan szövegek a neten, hogy bizonyos rendőrök nem magyarul beszéltek 2006 őszén.
De annyi szart elolvastam anno, ezt se vettem komolyanatapapa
Legalább újranyitják az aktát, úgyis most kezdődik a Gergényi-per. Ha kiderül, hogy igaz az infó, az meredek futam lesz Fletóéknak.Dzsokijuing
Hát, van egy olyan érzésem, hogy ezek az ügyek sosem fognak teljesen kiderülni.
Vagy valahol elsikkad, vagy addig nyomozgatnak majd, hogy elévül az ügy.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Ez pont az a hír, amivel érdemes megvárni a fejleményeket. Meredek feltételezés, hogy az azonosítószám nélküli rohamrendőrök között izraeli katonák is voltak, főleg, hogy egyetlen szemtanú sem hallott héber vagy angol nyelvű kommunikációt a zsaruk között.
De persze meg kell várni az új infókat.Dzsokijuing
Osztom, bár annak idején voltak olyan szövegek a neten, hogy bizonyos rendőrök nem magyarul beszéltek 2006 őszén.
De annyi szart elolvastam anno, ezt se vettem komolyanatapapa
Legalább újranyitják az aktát, úgyis most kezdődik a Gergényi-per. Ha kiderül, hogy igaz az infó, az meredek futam lesz Fletóéknak.Dzsokijuing
a jelenlegi kormánynak sem érdeke egy újabb antiszemita botrány. Ha igaz is, akkor el lesz tusolva.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 952 — Saturday Night Lights
Ez pont az a hír, amivel érdemes megvárni a fejleményeket. Meredek feltételezés, hogy az azonosítószám nélküli rohamrendőrök között izraeli katonák is voltak, főleg, hogy egyetlen szemtanú sem hallott héber vagy angol nyelvű kommunikációt a zsaruk között.
De persze meg kell várni az új infókat.Dzsokijuing
Osztom, bár annak idején voltak olyan szövegek a neten, hogy bizonyos rendőrök nem magyarul beszéltek 2006 őszén.
De annyi szart elolvastam anno, ezt se vettem komolyanatapapa
Legalább újranyitják az aktát, úgyis most kezdődik a Gergényi-per. Ha kiderül, hogy igaz az infó, az meredek futam lesz Fletóéknak.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Mert biztos a 2006-os incidens előtt egyszer sem történt azonosító nélküli rendőrök részéről sehol az országban túlkapás. Pont okt.23-án, reggel vették le. III.JC6
Állítólag az ORFK góréja külön utasítást adott arra, hogy viseljék.
Nem tették, most pont azért áll bíróság előtt Bene, mert az utasításának megszegésével szemben nem lépett fel.

A lehető legnagyobb szemétség volt ez a szála a történetnek, felesleges védeni.

több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Az izraeli jogtiprásokkal kiemelten foglalkozóknak üzenem, hogy ha pár év alatt bejönne ide 30000 arab, rögtön elfelejtenének a zsidókkal foglalkozni, sőt, hamar Izrael pártjára állnának a konfliktusbanatapapa
Titkos üzenet, száll a szélben...
Ha Izraelbe beköltözne 500 000 roma 😊... bakker! 😉 😀

Nekem az Arabokkal nincs semmi bajom. A Zsidókkal sincs. A bírálatok jogosságáról azt gondolom, hogy ha Ők ide jöhetnek és fék nélkül rasszistázhatnak-náciznak le bárkit és bármit a "szabad véleménynyilvánítás" jogán, akkor nem értem, hogy mi a baj a fordítottjával? Ha a nyálverés már jól megy akkor álljanak bele a pofonokba is (referring to The Family Guy - The Jewish Fight Club scene 😀).

Azt gondolom, hogy Izrael problémája maradjon csak Izraelben. Ha olyan videók keringenek a neten, ahol europid típusú, világos bőrű és hajú kislányok félig angolul üvöltöznek / hisztiznek ízraeli boarder troop-okkal (alátámasztandó a palesztín gyerekek által halálra zaklatott ízraeli troopok legendáját); akkor nyugodtan éljünk a szkepticizmus jogával és röhögjünk egyet a pancserkodó propagandagyáron. Ennyike.

De eltérő véleménye bárkinek lehet.
több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
Mert biztos a 2006-os incidens előtt egyszer sem történt azonosító nélküli rendőrök részéről sehol az országban túlkapás. Pont okt.23-án, reggel vették le. Sőt, a magyarokat szabira küldték, voltak itt még tótok meg büdös románok is. Beöltöztették őket, no azonosító aztán uccu neki.III.JC6
Az tulajdonképpen már lényegtelen is, hogy miben vettek vagy nem vettek részt. Egyáltalán mit kerestek itt? Miért kellett idehívni/hozni őket? Mit keresett itt az izraeli kémrepülő? Az már csak hab a tortán az egészben, hogy "teljesen véletlenül" pont akkor volt az ominózus okt 23-iai dolog, mikor ők itt voltak. Az is "teljesen véletlen" hogy pont akkor ölték meg a szír-magyar arcot, mikor itt járt a kémrepülő. Ezek tipikusan olyan ügyek, amikre jó eséllyel nem lesz sosem bizonyíték (bár néhány a "demokrácia őshazája" által Guantanamon alkalmazott módszerrel, lehet ki lehetne szedni Gyurcsányból ezt-azt), csak kicsit túl sok a véletlen.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
komolyan mondom agyfasz.
Jössz itt a "kreált" műbalhékkal, melyek "fölöslegesek" etc.. de Szaniszló elméleteit szentírásnak veszed?
http://www.youtube.com/watch?v=D9ey5vCpUqs

lassan begőzölök a kigőzöléseitektől.Amadeus91
Lassan rájövök én is, hogy értelme nincs veled beszélni.
Sőt, inkább rájöttem most.cartman023
A legjobbat az tenné a topik színvonalának, ha mindketten hanyagolnátok a topikot, de erre sajnos nem látok reális esélyt.

több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 952 — Saturday Night Lights
Ez pont az a hír, amivel érdemes megvárni a fejleményeket. Meredek feltételezés, hogy az azonosítószám nélküli rohamrendőrök között izraeli katonák is voltak, főleg, hogy egyetlen szemtanú sem hallott héber vagy angol nyelvű kommunikációt a zsaruk között.
De persze meg kell várni az új infókat.Dzsokijuing
Nem csak az oszlatás része a vérlázító, hanem a második felében leírt kémrepülős sztori is. Amire nyilván soha nem lesz bizonyíték, de reálisan nézve nem nehéz elképzelni, hogy nem áll a feltételezés távol a valóságtól.Dub
Ha soha nem lesz rá bizonyíték, pont hogy csak képzelegni lehet 😊
A feltételezés és a valóság összemosása pedig a legjobb táptalaja a konspirációs teóriáknak, jobb nem felülni nekik.
Továbbra is úgy gondolom, várjuk meg az új infókat. Ami a mai napon 100%-ig kiderült, hogy az adjgázos motorosvezér tangás rúdtáncos.

Szaniszlótól pedig kíméljétek a drága időtöket. Egy kis erőfeszítéssel sokkal különb elméleteket gyárthatunk mi itt együtt, mint Ferenc a legjobb formájában. Bolgár jósnő a magyar-ufó találkozóról? IMF-bombázók Kolontáron? Smafu.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
cartman023 Indianapolis Colts 806
komolyan mondom agyfasz.
Jössz itt a "kreált" műbalhékkal, melyek "fölöslegesek" etc.. de Szaniszló elméleteit szentírásnak veszed?


lassan begőzölök a kigőzöléseitektől.Amadeus91
Lassan rájövök én is, hogy értelme nincs veled beszélni.
Sőt, inkább rájöttem most.
több mint 11 éve
cartman023 Indianapolis Colts 806
Ez pont az a hír, amivel érdemes megvárni a fejleményeket. Meredek feltételezés, hogy az azonosítószám nélküli rohamrendőrök között izraeli katonák is voltak, főleg, hogy egyetlen szemtanú sem hallott héber vagy angol nyelvű kommunikációt a zsaruk között.
De persze meg kell várni az új infókat.Dzsokijuing
Igazából pont elég a "véletlenül" levett azonosítósós rendőrök. A többi már csak hab a tortán.cartman023
Mert biztos a 2006-os incidens előtt egyszer sem történt azonosító nélküli rendőrök részéről sehol az országban túlkapás. Pont okt.23-án, reggel vették le. Sőt, a magyarokat szabira küldték, voltak itt még tótok meg büdös románok is. Beöltöztették őket, no azonosító aztán uccu neki.III.JC6
Ha csak 10-20 rendőrön nem lett volna azonosító, akkor azt mondom, hogy az véletlen is lehet.
De nem ez történt.
több mint 11 éve
III.JC6 89 — In God I trust
Ez pont az a hír, amivel érdemes megvárni a fejleményeket. Meredek feltételezés, hogy az azonosítószám nélküli rohamrendőrök között izraeli katonák is voltak, főleg, hogy egyetlen szemtanú sem hallott héber vagy angol nyelvű kommunikációt a zsaruk között.
De persze meg kell várni az új infókat.Dzsokijuing
Igazából pont elég a "véletlenül" levett azonosítósós rendőrök. A többi már csak hab a tortán.cartman023
Mert biztos a 2006-os incidens előtt egyszer sem történt azonosító nélküli rendőrök részéről sehol az országban túlkapás. Pont okt.23-án, reggel vették le. Sőt, a magyarokat szabira küldték, voltak itt még tótok meg büdös románok is. Beöltöztették őket, no azonosító aztán uccu neki.

„Ha megmentesz egy lelket, az egész világot mented meg.”
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
komolyan mondom agyfasz.
Jössz itt a "kreált" műbalhékkal, melyek "fölöslegesek" etc.. de Szaniszló elméleteit szentírásnak veszed?


lassan begőzölök a kigőzöléseitektől.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
cartman023 Indianapolis Colts 806
Ez pont az a hír, amivel érdemes megvárni a fejleményeket. Meredek feltételezés, hogy az azonosítószám nélküli rohamrendőrök között izraeli katonák is voltak, főleg, hogy egyetlen szemtanú sem hallott héber vagy angol nyelvű kommunikációt a zsaruk között.
De persze meg kell várni az új infókat.Dzsokijuing
Nem csak az oszlatás része a vérlázító, hanem a második felében leírt kémrepülős sztori is. Amire nyilván soha nem lesz bizonyíték, de reálisan nézve nem nehéz elképzelni, hogy nem áll a feltételezés távol a valóságtól.Dub
Jajajjj, ilyeneket ne mondj, mert akkor az egysejtűek ráégetik a nácirasszistaantiszemitafasisztaösszeeskűvös- bélyeget.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Ez pont az a hír, amivel érdemes megvárni a fejleményeket. Meredek feltételezés, hogy az azonosítószám nélküli rohamrendőrök között izraeli katonák is voltak, főleg, hogy egyetlen szemtanú sem hallott héber vagy angol nyelvű kommunikációt a zsaruk között.
De persze meg kell várni az új infókat.Dzsokijuing
Osztom, bár annak idején voltak olyan szövegek a neten, hogy bizonyos rendőrök nem magyarul beszéltek 2006 őszén.
De annyi szart elolvastam anno, ezt se vettem komolyan

több mint 11 éve
cartman023 Indianapolis Colts 806
Ez pont az a hír, amivel érdemes megvárni a fejleményeket. Meredek feltételezés, hogy az azonosítószám nélküli rohamrendőrök között izraeli katonák is voltak, főleg, hogy egyetlen szemtanú sem hallott héber vagy angol nyelvű kommunikációt a zsaruk között.
De persze meg kell várni az új infókat.Dzsokijuing
Igazából pont elég a "véletlenül" levett azonosítósós rendőrök. A többi már csak hab a tortán.
több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
Ez pont az a hír, amivel érdemes megvárni a fejleményeket. Meredek feltételezés, hogy az azonosítószám nélküli rohamrendőrök között izraeli katonák is voltak, főleg, hogy egyetlen szemtanú sem hallott héber vagy angol nyelvű kommunikációt a zsaruk között.
De persze meg kell várni az új infókat.Dzsokijuing
Nem csak az oszlatás része a vérlázító, hanem a második felében leírt kémrepülős sztori is. Amire nyilván soha nem lesz bizonyíték, de reálisan nézve nem nehéz elképzelni, hogy nem áll a feltételezés távol a valóságtól.
több mint 11 éve
cartman023 Indianapolis Colts 806
 index.hu/belfold/2013/04/25/stratfor_izraeli_katonak_is_reszt_vehettek_a_2006-os_rendorattakban/
Gyönyörű... de nem jelentenek a zsidók nemzetbiztonsági kockázatot...Dub
Megelőztél.
1956-ban az orosz tankok, 2006 -ban meg izraeli katonák segítették a szociknak a hatalmat megtartani.
Gratulálok a "demokrácia" legfőbb pártjának és nagyon remélem, hogy 10 év múlva írmagjuk sem marad.cartman023
Micsoda összeesküvés elméletek, eszem megáll 😀 Vigyázzatok Dubbal, a zsidók már a spájzban vannak 😀III.JC6
Tudjuk, minden összeesküvés-elmélet, a cikkben leírtak totál távol állnak a valóságtól, puszta antiszemita kitaláció, meg az index amúgy is a zsidó-ellenességéről híres.Dub
Szaniszló is beszélt ilyen elméletekről, és a díjának elvétele tökéletesen beleillett a "kitalációiba".
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 952 — Saturday Night Lights
Ez pont az a hír, amivel érdemes megvárni a fejleményeket. Meredek feltételezés, hogy az azonosítószám nélküli rohamrendőrök között izraeli katonák is voltak, főleg, hogy egyetlen szemtanú sem hallott héber vagy angol nyelvű kommunikációt a zsaruk között.
De persze meg kell várni az új infókat.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
cartman023 Indianapolis Colts 806
Esetleg a cikket is elolvashatnád. Ezek nem feltételezések, hanem tények.cartman023
Elolvastam, de kategorikusan nincs rá bizonyíték, sőt nincs semmilyen adat és tény arra vonatkozóan, hogy a tüntetők közé rontott volna az a 120 katona. Esetleg ott voltatok Dub haveroddal és a folyamatos "mazeltov", "shalom", "jahve jihre" kifejezést hallottátok?

Lentebb is mit olvasok?
"szerint", "lehetett", stb. Érdekes.III.JC6
Jajj, ezek a teljesen "véletlen" egybeesések.