Politika

46 feliratkozó

több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 369 — Ajmo Vatreni
A szabadságharc egyik első csatájának ára.

 www.bama.hu/baranya/kozelet/harommilliard-forintot-kell-fizetni-a-vizmufoglalasert-494799
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 730
 www.origo.hu/gazdasag/20130426-munkanelkulisegi-rata-foglalkoztatottsag-a-ksh-adatai.html

Újra csúcson a munkanélküliség

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
...Dub
Én nem védek senkit, mert még nem kell, mivel nincsenek tények, nincs bizonyíték.

Egyébként meg tudok olyan spéci MAGYAR egységről, akiket a MOSZAD képzett ki, IZRAELBEN.III.JC6
Ez nem ritkaság. Az egyik "legforgalmasabb" nemzetközi katonai kiképzőközpont pl. a Fülőp szigeteken van (gerillahadviselést és modern CQC-t is tanítanak) és a világ minden tájáról érkeznek (különleges) katonák és kiképzők oktatásra/továbbképzésre. A képzés a civil széfában (pl. milliomos műkedvelők vagy biztonsági cégek számára) is elérhető. Európában és Izraelben is egy rakás ilyen oktatási központ van. Az amiknak is ott van (többek között) a Blackwater. A Moszadnak is akad vagy 2 elérhető - akár Te is benevezhetsz (ha van affinitásod a szakma felé és elég léd arra, hogy egy kisebb vagyonért cseréb kifingattasd magad).
több mint 11 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 072 — Steelers fan
Erről ennyit 😀
 www.origo.hu/itthon/20130425-puszta-kitalacio-a-magyarvero-izraeli-katona.htmlatapapa
Ettől még a kémrepülős dolog áll, épp elég az is.Dub
A kémrepülőt aláírom, arról én is hallottam. És akkor kérdezem én, a kedves drága ellenzőket, ugye annyira nem lett volna rossz a Mecseken az a lokátor?Gyurma Pappa
De. Az komplett hülyeség volt.

Másrészt ha ottvan, akkor mi történt volna másképp? Gondolod hogy a légvédelem lelőtte volna a kémrepülőket? 😊Jan
Nem gondolom. De akkor nem lehetne ezért sírni. De egyébként miért hülyeség, kifejtenéd? (nem kötekedek, tényleg érdekel)Gyurma Pappa
Kifejteném, de elég hosszú lenne, mert több szempontból is ésszerűtlen volt.

Akkoriban nagyon sulykolták, hogy szakmai szempontból lett kiválasztva a Zengő, de azóta már elmondta pár szakértő, hogy ugyanolyan jó lett volna a Tubesen is, és most ugyanolyan jó Medinán is. Ez a radar egy hálózat része. Olyan nincs, hogy hegyre kell telepíteni, mert különben nem lát be a hegy mögé 😊 a hálózatban levő radarok átfedésben vannak egymással. Nincs a hálózatnak olyan része, (vagy csak nagyon minimális) amit csak egy radar lát, mert ha egy kiesne (akár műszaki hiba, karbantartás, akármi miatt) akkor túl nagy rés keletkezne a rendszerben.
A magyar légteret figyelik épp elegen, ennek nem az lett volna a fő célja. Ilyen szempontból teljesen mindegy, hogy 30km-rel arrább telepítik.
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
de egy kémrepülő nem azért kémrepülő, hogy ne lássa a szabvány radar?Amadeus91
Te sem értesz igazán a haditechnikához. Ha tényleg kémrepülő lett volna, akkor nem vesszük észre, mert vagy 20e méteren repül, mint anno az SR-71 és a radarjaink nem látják; vagy drónokat használnak, amiket viszont csak vizuális kontakt (értsd: látja valaki a saját szemével) útján lehet észlelni. Ezen lehetőségek közül utóbbira van csak esély, mert hadrendben van 4 fajta, ezekből az egyik alkalmas lenne a táv megtételére. De itt két civil gépnek álcázott repülő volt.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 730
Erről ennyit 😀
 www.origo.hu/itthon/20130425-puszta-kitalacio-a-magyarvero-izraeli-katona.htmlatapapa
Ettől még a kémrepülős dolog áll, épp elég az is.Dub
A kémrepülőt aláírom, arról én is hallottam. És akkor kérdezem én, a kedves drága ellenzőket, ugye annyira nem lett volna rossz a Mecseken az a lokátor?Gyurma Pappa
De. Az komplett hülyeség volt.

Másrészt ha ottvan, akkor mi történt volna másképp? Gondolod hogy a légvédelem lelőtte volna a kémrepülőket? 😊Jan
Nem gondolom. De akkor nem lehetne ezért sírni. De egyébként miért hülyeség, kifejtenéd? (nem kötekedek, tényleg érdekel)Gyurma Pappa
de egy kémrepülő nem azért kémrepülő, hogy ne lássa a szabvány radar?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 034 — Egyéb témák lakó
Erről ennyit 😀
 www.origo.hu/itthon/20130425-puszta-kitalacio-a-magyarvero-izraeli-katona.htmlatapapa
Ettől még a kémrepülős dolog áll, épp elég az is.Dub
A kémrepülőt aláírom, arról én is hallottam. És akkor kérdezem én, a kedves drága ellenzőket, ugye annyira nem lett volna rossz a Mecseken az a lokátor?Gyurma Pappa
De. Az komplett hülyeség volt.

Másrészt ha ottvan, akkor mi történt volna másképp? Gondolod hogy a légvédelem lelőtte volna a kémrepülőket? 😊Jan
Nem gondolom. De akkor nem lehetne ezért sírni. De egyébként miért hülyeség, kifejtenéd? (nem kötekedek, tényleg érdekel)

több mint 11 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 072 — Steelers fan
Erről ennyit 😀
 www.origo.hu/itthon/20130425-puszta-kitalacio-a-magyarvero-izraeli-katona.htmlatapapa
Ettől még a kémrepülős dolog áll, épp elég az is.Dub
A kémrepülőt aláírom, arról én is hallottam. És akkor kérdezem én, a kedves drága ellenzőket, ugye annyira nem lett volna rossz a Mecseken az a lokátor?Gyurma Pappa
Értem én a természetvédőket, de azért nehogy már egy-két virágimádó miatt ne tudjuk, hogy ki járkál befele az országba.cartman023
Ha ennyire érdekel hogy ki repül épp felettünk, itt megnézheted:
 www.flightradar24.com/
több mint 11 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 072 — Steelers fan
Erről ennyit 😀
 www.origo.hu/itthon/20130425-puszta-kitalacio-a-magyarvero-izraeli-katona.htmlatapapa
Ettől még a kémrepülős dolog áll, épp elég az is.Dub
A kémrepülőt aláírom, arról én is hallottam. És akkor kérdezem én, a kedves drága ellenzőket, ugye annyira nem lett volna rossz a Mecseken az a lokátor?Gyurma Pappa
De. Az komplett hülyeség volt.

Másrészt ha ottvan, akkor mi történt volna másképp? Gondolod hogy a légvédelem lelőtte volna a kémrepülőket? 😊
több mint 11 éve
cartman023 Indianapolis Colts 806
Erről ennyit 😀
 www.origo.hu/itthon/20130425-puszta-kitalacio-a-magyarvero-izraeli-katona.htmlatapapa
Ettől még a kémrepülős dolog áll, épp elég az is.Dub
A kémrepülőt aláírom, arról én is hallottam. És akkor kérdezem én, a kedves drága ellenzőket, ugye annyira nem lett volna rossz a Mecseken az a lokátor?Gyurma Pappa
Értem én a természetvédőket, de azért nehogy már egy-két virágimádó miatt ne tudjuk, hogy ki járkál befele az országba.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 034 — Egyéb témák lakó
Erről ennyit 😀
 www.origo.hu/itthon/20130425-puszta-kitalacio-a-magyarvero-izraeli-katona.htmlatapapa
Ettől még a kémrepülős dolog áll, épp elég az is.Dub
A kémrepülőt aláírom, arról én is hallottam. És akkor kérdezem én, a kedves drága ellenzőket, ugye annyira nem lett volna rossz a Mecseken az a lokátor?

több mint 11 éve
cartman023 Indianapolis Colts 806
Erről ennyit 😀
 www.origo.hu/itthon/20130425-puszta-kitalacio-a-magyarvero-izraeli-katona.htmlatapapa
Szerinted az egészet el kellett volna ismerni?
Dehogy is, tagadni kell mindent.
több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
Erről ennyit 😀
 www.origo.hu/itthon/20130425-puszta-kitalacio-a-magyarvero-izraeli-katona.htmlatapapa
Ettől még a kémrepülős dolog áll, épp elég az is.
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Erről ennyit 😀
 www.origo.hu/itthon/20130425-puszta-kitalacio-a-magyarvero-izraeli-katona.htmlatapapa
Egyáltalán ki vette komolyan ezt a méretes baromságot?

szerk.: most már tudom.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Erről ennyit 😀
 www.origo.hu/itthon/20130425-puszta-kitalacio-a-magyarvero-izraeli-katona.html

több mint 11 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 072 — Steelers fan
Ez pont az a hír, amivel érdemes megvárni a fejleményeket. Meredek feltételezés, hogy az azonosítószám nélküli rohamrendőrök között izraeli katonák is voltak, főleg, hogy egyetlen szemtanú sem hallott héber vagy angol nyelvű kommunikációt a zsaruk között.
De persze meg kell várni az új infókat.Dzsokijuing
Osztom, bár annak idején voltak olyan szövegek a neten, hogy bizonyos rendőrök nem magyarul beszéltek 2006 őszén.
De annyi szart elolvastam anno, ezt se vettem komolyanatapapa
Egy másik fórumon (nevezetesen az egyik vadászfórumon) anno arra figyeltek fel néhányan, hogy az okt.23.-i felvételeken látszik, amint maszkos rendőrök olyan fegyverekkel lőnek a tüntetőkre, amelyek akkor nem is voltak rendszeresítve a magyar rendőrségnél! (ez tény)

Erre akkor olyan lehetséges magyarázat született, hogy a hivatásos rendőrök között privát őrző-védő cégek emberei is voltak rendőr egyenruhában. Ez megmagyarázná az azonosítók hiányát is. (nyilván ez már nem tény, csak elmélet) De ott is arra jutottak a fegyverekhez értő emberek, hogy valami nagyon nem stimmelt a rendőri fellépés körül... izraeli katonákról akkor még szó sem volt.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 085 — #NoStress
A nagyhalakhoz egyik párt sem mer hozzányúlni.cartman023
Mondjuk kétségetek se legyen, hogy a Jobbik is ezt vinné tovább.zinedine5
Ezt a Jobbik nevében kikérjük magunknak!
Mi mindenkit elszámoltatnánk!
A fideszeseket tízig egyesével, a zsidókat millióig, de csak a prímszámokkal. A komcsikat visszafelé 2010-től 1947-ig, de úgy, hogy az irracionális számokat is kérni fogjuk, és az összes törtet.
Ne tessék már mindent jobban tudni nálunk, kéretik alássan, a kurvaéletbe!


Sobri Jóska, betyár
Jobbik, bowl.hu alapszervezet
Elszámoltatási Generálkivitelező és Profitügyi Népbiztos

több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 369 — Ajmo Vatreni
A második részhez : Igazából egyre jobban kiderül, hogy nem akar "elszámoltatni" a fidesz, mi sem bizonyítja jobban, hogy nem tesznek meg mindent ezért. Az mszp is "elszámoltatott" elvileg, de különös módon ők sem találtak semmit sem 2002 előttről.
Szóval erre szokták talán mondani, hogy kéz kezet mos.
Az elszámoltatás csak arra jó, hogy a választások előtt feltüzeljék a választókat. Egyik nagy "elszámoltatásnál" sem találtak semmit, mintha a politikusaink tisztességesek lennének. Talán egyedül szegény Zushlagot vágták börtönbe, de szerintem őt is csak azért, hogy dobjanak valami csontot a népnek. A nagyhalakhoz egyik párt sem mer hozzányúlni.cartman023
Mondjuk kétségetek se legyen, hogy a Jobbik is ezt vinné tovább.
több mint 11 éve
cartman023 Indianapolis Colts 806
Az egész trafik ügy semmi másról nem szólt, csak arról, hogy Fidesz BK (baráti kör) megszerezze ezt a nem kis iparágat. És az eredmények fényévben, ez annyira édes:
 orulunkvincent.blog.hu/2013/04/25/idezet_a_reggeli_kavehoz_354?utm_source=feedly&token=a708acdf11cf1add5e74fc75cc208497

A topik fősodrára visszatérve, most már tényleg csak egy kérdésem marad: feltűnt már valakinek, hogy 2013-at írunk, és lassan 7 év telt el azóta, hogy ezek a gaztettek megtörténtek? Ja, elszámoltatás meg minden. Jól sikerült. Hagyó is kap bár millió eurót az államtól, annyira jól sikerült.Gyurma Pappa
Az első részhez : ez szerintem minden gondolkodó ember sejtette.

A második részhez : Igazából egyre jobban kiderül, hogy nem akar "elszámoltatni" a fidesz, mi sem bizonyítja jobban, hogy nem tesznek meg mindent ezért. Az mszp is "elszámoltatott" elvileg, de különös módon ők sem találtak semmit sem 2002 előttről.
Szóval erre szokták talán mondani, hogy kéz kezet mos.
Az elszámoltatás csak arra jó, hogy a választások előtt feltüzeljék a választókat. Egyik nagy "elszámoltatásnál" sem találtak semmit, mintha a politikusaink tisztességesek lennének. Talán egyedül szegény Zushlagot vágták börtönbe, de szerintem őt is csak azért, hogy dobjanak valami csontot a népnek. A nagyhalakhoz egyik párt sem mer hozzányúlni.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 034 — Egyéb témák lakó
Az egész trafik ügy semmi másról nem szólt, csak arról, hogy Fidesz BK (baráti kör) megszerezze ezt a nem kis iparágat. És az eredmények fényévben, ez annyira édes:
 orulunkvincent.blog.hu/2013/04/25/idezet_a_reggeli_kavehoz_354?utm_source=feedly&token=a708acdf11cf1add5e74fc75cc208497

A topik fősodrára visszatérve, most már tényleg csak egy kérdésem marad: feltűnt már valakinek, hogy 2013-at írunk, és lassan 7 év telt el azóta, hogy ezek a gaztettek megtörténtek? Ja, elszámoltatás meg minden. Jól sikerült. Hagyó is kap bár millió eurót az államtól, annyira jól sikerült.

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 085 — #NoStress
Arról nem szólva, hogy sokkal több honfitársunkban van "zsidó vér", mint azt bárki gondolná, annak idején a nagyobb városokban rengeteg zsidó asszimilálódott, lett keresztény. Ha minden magyar állampolgárnak levezetnénk a származását, biztos vagyok benne, hogy a legtöbbünknek lenne legalább egy közeli rokona, de minimum barátja zsidó származással.
Mielőtt felmerül a kérdés: én sem vagyok zsidó tudtommal.
atapapa

Attól még nem lesz valaki Jobbikos, hogy nyilvánvalóan ostobán kommunikál, bután érvel és önellentmondásokba és túlzásokba esik.

Sobri Jóska, betyár
Jobbik, bowl.hu alapszervezet
Zsidózásügyi Főreferens és Nagymagyarországi Genealógus
Sobri Jóska
Asszem erre mondják matematikában, hogy ez szükséges, de nem elégséges feltétel. 😀somoskovig
Szeretjük mi a humort a Jobbiknál, ahogy a zsidókat is.
Kivéve a provokátorokat, akik magukat Jobbikosnak kiadva tovább erősítik a kedvezőtlen sztereotípiákat, pártunk rossz megtélését, erőszakosságának tévhitét.
Pedig jó az isten jót ád, mi is akartunk egy kis gázt adni (nem venni, nem kérni, nem kobozni, hanem adni), erre az ilyen cartman023 féle zsidók miatt félreértik jobbító szándékunkat, és emberbaráti terveinket.
Azt a huncut mindenit!

Sobri Jóska, betyár
Jobbik, bowl.hu alapszervezet
Magyarhumorügyi Szakelőadó és a Sztereotípiaellenes Platform Vezetője

több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Arról nem szólva, hogy sokkal több honfitársunkban van "zsidó vér", mint azt bárki gondolná, annak idején a nagyobb városokban rengeteg zsidó asszimilálódott, lett keresztény. Ha minden magyar állampolgárnak levezetnénk a származását, biztos vagyok benne, hogy a legtöbbünknek lenne legalább egy közeli rokona, de minimum barátja zsidó származással.
Mielőtt felmerül a kérdés: én sem vagyok zsidó tudtommal.
atapapa

Attól még nem lesz valaki Jobbikos, hogy nyilvánvalóan ostobán kommunikál, bután érvel és önellentmondásokba és túlzásokba esik.

Sobri Jóska, betyár
Jobbik, bowl.hu alapszervezet
Zsidózásügyi Főreferens és Nagymagyarországi Genealógus
Sobri Jóska
Asszem erre mondják matematikában, hogy ez szükséges, de nem elégséges feltétel. 😀

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 085 — #NoStress
Arról nem szólva, hogy sokkal több honfitársunkban van "zsidó vér", mint azt bárki gondolná, annak idején a nagyobb városokban rengeteg zsidó asszimilálódott, lett keresztény. Ha minden magyar állampolgárnak levezetnénk a származását, biztos vagyok benne, hogy a legtöbbünknek lenne legalább egy közeli rokona, de minimum barátja zsidó származással.
Mielőtt felmerül a kérdés: én sem vagyok zsidó tudtommal.
atapapa
Mi a Jobbiknál megtanultuk Virág elvtárs híres mondatainak parafrázisait, hogy "az is zsidó, ami nem zsidó" és "fél óra alatt bárkiről bebizonyítható, hogy zsidó".
Ezért se vagyunk antiszemiták, hisz tegnap egy Csanád, holnap egy Előd.
Viszont ma kormányra akarunk kerülni, és ehhez biza pont passzol, hogy majd mi eldöntjük ki zsidó, mennyire, és mi következik ebből.
Meg aztán igény is van rá, történelmi hagyományok, miegymás.
Szóval ne tessen zsidózni, az a mi privilégiumunk, és főleg ne tessen felülni a zsidó provokációnak, amit cartman023 (kabbalában kevésbbé járatos magyaroknak: 023=jod-bét-gimel, ami ugye a zsidó ábécé betűi, vagyis nem volt nehéz dekódolni, valljuk be) eszközöl, és mellyel antirasszista pártunkat igyekszik kedvezőtlen színben feltüntetni.
Attól még nem lesz valaki Jobbikos, hogy nyilvánvalóan ostobán kommunikál, bután érvel és önellentmondásokba és túlzásokba esik.

Sobri Jóska, betyár
Jobbik, bowl.hu alapszervezet
Zsidózásügyi Főreferens és Nagymagyarországi Genealógus

több mint 11 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Valamiért nem működik a válasz...
Miért ne vehetnénk egy lapra a kettőt? Ugyanaz a testület. Nem azt mondtam, hogy az átlag rendőr az utcán egykutya a vezetőséggel, de a parancsot onnan kapja. Ha meg mindig felfele mutogatunk oda is érünk hozzájuk. Azokhoz akik keményen nyomják a korrupciót, meg a politikai odasimulásokat jobbra balra, de a Kékfényben a gyorhajtással, meg a Fradi-Újpesttel rémiszgetik a népet, nehogy eszébe jusson meglátni a fától az erdőt. Szóval én ezt nem venném külön.

Mindig jövőre!
több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
Nem értem, hogy miért ne lehetne olyan szerződéseket kötni, amik mind a két félnek megfelelő. Ti itt gyakorlatozhattok, mi ott és a többi. Az USA-val nincs ilyen szerződés? Rengeteg állam él a lehetőséggel, mi miért nem? Hány és hány külföldi katonai egység volt már itt, mégis ezzel jössz...mert csak annyit látsz: Izrael. Zsidók.

Ha a rosszabbik ekkora arabbarát (irán, palesztin), akkor menjenek már ki oda gyakorlatozni, meg robbantgassák magukat ott fel. Vagy jöjjenek a terroristák ide? Akkor nem emelnéd fel a szavad, mi?

Szegény Magyarország...
III.JC6
Pont akkor gyakorlatoztak itt, egy ilyen helyzetben. Nem egy kis létszámú "spéci" egység, hanem mindjárt 120 fő. Micsoda véletlen...
Nyilván cserébe később magyar kémrepülők is szabadon repülgethettek Izrael légterében kényük-kedvük szerint... Értem, mostmár minden világos.

Nem tudom, hogy jött ide az arabbarát dolog, de ha ez megnyugtat, ne jöjjenek ide gyakorlatozni ők se. Arról nem is beszélve, hogy miért robbantgatnák fel magukat, minden arab robbantós terrorista? Ejnye-ejnye micsoda gaz általánosítás ez, úgy tudtam ezt csak nekünk nácifasisztáknak szabad. 😊

A szegény Magyarországban legalább egyet érthetünk. Szegény, mert kismillió egyéb hibánk/bajunk mellé még meg vagyunk áldva ilyen minősített hazaáruló Gyurcsányokkal, Steiner Pálokkal és a többi zsidóbérenc haverjukkal (akad ilyen persze a Fideszben is bőven), a Mazsihisszel, az ilyen az országot csak mocskolni tudó zsidó "értelmiségiekkel" és társaikkal...