Politika

46 feliratkozó

több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 952 — Saturday Night Lights
Én abban látom a különbséget csak a kettő között, hogy az mszp inkább az asztal alatt lopott, szóval sunyiban, ezek meg a szemed elől lopnak, nyíltan.cartman023
Nem mintha érdemben lenne különbség, de jobb szeretem ha úgy basznak át, hogy nem tudok róla, mintha közben a pofámba is röhögnek.
Kori
Akkor ne olvass baloldali médiát és máris nem tudsz róla, hogy átbasztak 😊
Ha meg a vörösök disznóságaira lennél kíváncsi, akkor arra is van megfelelő médiafelület. Meglepődnél, hogy mennyire nem voltak ők sem sunyik, csak a te igényeidet kiszolgáló média kussolt róla.

Ez a cigi ügy is csak egy válasz a Portik-Laborc féle disznóságra. Az egyik oldalon erről morognak, a másikon meg arról. Közös mindkettőben, hogy a saját ügyről nagy a csend, vagy megy a terelés.

Ugyanolyan agymosottak vagytok ti is, mint én, csak valakinek másik nagykerből hozták a mosóport, sőt még néha azt is rámondták, hogy bio.. 😊James007
A hazai tényfeltáró média hiánya is megérne egy külön misét, ebben igazad van.
Én olvasok-nézek ezt is, azt is, a legfeltűnőbb különbség, hogy a jobboldali tévékben (és idesorolom az MTV-t is) a riporterek meg sem próbálják leplezni, hogy mikrofonállványok. Az ATV-ben is folyik az alákérdezés, de jobban becsomagolják és 3-4 kérdésenként egy legalább kritikus vagy lényegre törő.Dzsokijuing
Azért a Hírtv Célpont-ja elég sok piszkos dolgot feltárt. Már csak a baloldalnak kellene egy ilyen műsor.cartman023
Azért a Veres-ügy eléggé kikezdte a Célpont hitelességét:  magyarnarancs.hu/belpol/hazugsag-steksz-sutopor-79366

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
cartman023 Indianapolis Colts 806
Én abban látom a különbséget csak a kettő között, hogy az mszp inkább az asztal alatt lopott, szóval sunyiban, ezek meg a szemed elől lopnak, nyíltan.cartman023
Nem mintha érdemben lenne különbség, de jobb szeretem ha úgy basznak át, hogy nem tudok róla, mintha közben a pofámba is röhögnek.
Kori
Akkor ne olvass baloldali médiát és máris nem tudsz róla, hogy átbasztak 😊
Ha meg a vörösök disznóságaira lennél kíváncsi, akkor arra is van megfelelő médiafelület. Meglepődnél, hogy mennyire nem voltak ők sem sunyik, csak a te igényeidet kiszolgáló média kussolt róla.

Ez a cigi ügy is csak egy válasz a Portik-Laborc féle disznóságra. Az egyik oldalon erről morognak, a másikon meg arról. Közös mindkettőben, hogy a saját ügyről nagy a csend, vagy megy a terelés.

Ugyanolyan agymosottak vagytok ti is, mint én, csak valakinek másik nagykerből hozták a mosóport, sőt még néha azt is rámondták, hogy bio.. 😊James007
A hazai tényfeltáró média hiánya is megérne egy külön misét, ebben igazad van.
Én olvasok-nézek ezt is, azt is, a legfeltűnőbb különbség, hogy a jobboldali tévékben (és idesorolom az MTV-t is) a riporterek meg sem próbálják leplezni, hogy mikrofonállványok. Az ATV-ben is folyik az alákérdezés, de jobban becsomagolják és 3-4 kérdésenként egy legalább kritikus vagy lényegre törő.Dzsokijuing
Azért a Hírtv Célpont-ja elég sok piszkos dolgot feltárt. Már csak a baloldalnak kellene egy ilyen műsor.
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 952 — Saturday Night Lights
Én abban látom a különbséget csak a kettő között, hogy az mszp inkább az asztal alatt lopott, szóval sunyiban, ezek meg a szemed elől lopnak, nyíltan.cartman023
Nem mintha érdemben lenne különbség, de jobb szeretem ha úgy basznak át, hogy nem tudok róla, mintha közben a pofámba is röhögnek.
Kori
Akkor ne olvass baloldali médiát és máris nem tudsz róla, hogy átbasztak 😊
Ha meg a vörösök disznóságaira lennél kíváncsi, akkor arra is van megfelelő médiafelület. Meglepődnél, hogy mennyire nem voltak ők sem sunyik, csak a te igényeidet kiszolgáló média kussolt róla.

Ez a cigi ügy is csak egy válasz a Portik-Laborc féle disznóságra. Az egyik oldalon erről morognak, a másikon meg arról. Közös mindkettőben, hogy a saját ügyről nagy a csend, vagy megy a terelés.

Ugyanolyan agymosottak vagytok ti is, mint én, csak valakinek másik nagykerből hozták a mosóport, sőt még néha azt is rámondták, hogy bio.. 😊James007
A hazai tényfeltáró média hiánya is megérne egy külön misét, ebben igazad van.
Én olvasok-nézek ezt is, azt is, a legfeltűnőbb különbség, hogy a jobboldali tévékben (és idesorolom az MTV-t is) a riporterek meg sem próbálják leplezni, hogy mikrofonállványok. Az ATV-ben is folyik az alákérdezés, de jobban becsomagolják és 3-4 kérdésenként egy legalább kritikus vagy lényegre törő.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Akkor ne olvass baloldali médiát és máris nem tudsz róla, hogy átbasztak 😊
Ha meg a vörösök disznóságaira lennél kíváncsi, akkor arra is van megfelelő médiafelület. Meglepődnél, hogy mennyire nem voltak ők sem sunyik, csak a te igényeidet kiszolgáló média kussolt róla.

Ez a cigi ügy is csak egy válasz a Portik-Laborc féle disznóságra. Az egyik oldalon erről morognak, a másikon meg arról. Közös mindkettőben, hogy a saját ügyről nagy a csend, vagy megy a terelés.

Ugyanolyan agymosottak vagytok ti is, mint én, csak valakinek másik nagykerből hozták a mosóport, sőt még néha azt is rámondták, hogy bio.. 😊James007
Ha kussoltak volna róla, nem lett volna 2/3, én se szavaztam rájuk soha, nem is fogok, ettől még irritálhat jobban a Fideszes pökhendiség. De ezek szerint a cigi ügyet is az MSZP csinálta, megnyugodtam, hogy nincs vele gond, csak lufi az egész. Vagy most mindenki agymosott kommer aki háborog, csak úgy nem lehet? A rohadt exkommunista trafikosok anyja picsáját, politizálnak itt egy kis semmiség miatt.


több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 952 — Saturday Night Lights
Én abban látom a különbséget csak a kettő között, hogy az mszp inkább az asztal alatt lopott, szóval sunyiban, ezek meg a szemed elől lopnak, nyíltan.cartman023
Nem mintha érdemben lenne különbség, de jobb szeretem ha úgy basznak át, hogy nem tudok róla, mintha közben a pofámba is röhögnek.

De az is érdemi különbség, hogy rámennek-e a kisemberek üzletecskéire is, vagy elég nekik a gigaberuházásokba csomagolt tolvajlás. Utóbbi mindig lesz, most is van (Közgép ugye, stb.), de az előbbi már aljasság, egy bitófát megérne ez a trafikügy simán.Kori
Jól látod, pont ez a lényeg. A legalsóbb szinten kell megszervezni a támogatókat, ezek az emberek közvetlenül be lesznek kötve a vazallusi körbe és azok a népcsoportok, akik jellemzően majd hozzájuk járnak a napi betevőért, kapják az agitációt is.

Van már ilyen is:
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-1/308201743_455982606508670_2221368435160290147_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=6de708&_nc_ohc=pPIDTvGTV5IQ7kNvgF3b-zC&_nc_zt=24&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=ASJBEysNGJ_CkDBTX2BjDSG&oh=00_AYAgaj8E3-3Pt-s4USvQmv_egsl6pQvBJGK_HD5TL9h8-g&oe=67116DE3
Abbahagyom a dohányzást, hogy ne támogassam a fideszes gengsztereket
Abbahagyom a dohányzást, hogy ne támogassam a fideszes gengsztereket. Gefällt 414 Mal. Országos Dohányossztrájk! Nem szívom a Fideszét! Nemnemsoha! a leszokás a civil ellenállás új formája: inkább...

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 828
Én abban látom a különbséget csak a kettő között, hogy az mszp inkább az asztal alatt lopott, szóval sunyiban, ezek meg a szemed elől lopnak, nyíltan.cartman023
Nem mintha érdemben lenne különbség, de jobb szeretem ha úgy basznak át, hogy nem tudok róla, mintha közben a pofámba is röhögnek.
Kori
Akkor ne olvass baloldali médiát és máris nem tudsz róla, hogy átbasztak 😊
Ha meg a vörösök disznóságaira lennél kíváncsi, akkor arra is van megfelelő médiafelület. Meglepődnél, hogy mennyire nem voltak ők sem sunyik, csak a te igényeidet kiszolgáló média kussolt róla.

Ez a cigi ügy is csak egy válasz a Portik-Laborc féle disznóságra. Az egyik oldalon erről morognak, a másikon meg arról. Közös mindkettőben, hogy a saját ügyről nagy a csend, vagy megy a terelés.

Ugyanolyan agymosottak vagytok ti is, mint én, csak valakinek másik nagykerből hozták a mosóport, sőt még néha azt is rámondták, hogy bio.. 😊
több mint 11 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Én abban látom a különbséget csak a kettő között, hogy az mszp inkább az asztal alatt lopott, szóval sunyiban, ezek meg a szemed elől lopnak, nyíltan.cartman023
Nem mintha érdemben lenne különbség, de jobb szeretem ha úgy basznak át, hogy nem tudok róla, mintha közben a pofámba is röhögnek.

De az is érdemi különbség, hogy rámennek-e a kisemberek üzletecskéire is, vagy elég nekik a gigaberuházásokba csomagolt tolvajlás. Utóbbi mindig lesz, most is van (Közgép ugye, stb.), de az előbbi már aljasság, egy bitófát megérne ez a trafikügy simán.


több mint 11 éve
cartman023 Indianapolis Colts 806
 index.hu/belfold/2013/04/30/egy_fideszes_kepviselo_kiteregette_a_trafikszennyest/

Csávókám szerintetek lesz újra önkormányzati képviselő Fidesz színekben a következő választáson? 😀 Biztosan őt fogják indítani a párton belül bujkáló elnyomott demokraták... 😂somoskovig
Egyébként az a vicc, hogy tök igaza van. Semmivel nem jobb most a Fidesz, mint a szocik voltak és látszik, hogy egyre rosszabb irányba mennek el. Nálam már bőven a vörösök alatt vannak több szempontból, bár őket is rühellem, szóval ez szép teljesítmény. A szocik azért az egyéni vállalkozók kis üzleteit nem akarták begyűjteni, ez meg kiveri a biztosítékot a még gondolkodni hajlamosaknál, de legalábbis a szemeket könnyebben felnyitja, mint az alaptörvény, vagy egyéb "elvontabb" dolgok.

Erkölcsi tartalék mi? Akkor ér az valamit, ha megnyilvánul itt-ott, amíg csak a kártyaasztalnál nagy demokraták, szart se ér az egész.Kori
Én abban látom a különbséget csak a kettő között, hogy az mszp inkább az asztal alatt lopott, szóval sunyiban, ezek meg a szemed elől lopnak, nyíltan.
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 952 — Saturday Night Lights
Három területen is leállt az EU-pályázatok finanszírozása:  444.hu/2013/04/30/titkos-haboru-dul-budapest-es-brusszel-kozott/

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Lesz itt még nemzeti alkoholárusítás, nemzeti nyerőgép is, meg minden más, amiből lehet monopóliumot csinálni fix haszonnal, bedarálva akár minden magyar kisvállalkozót. De a nemzeti csempebolt, a nemzeti fagyi árus, a nemzeti villanyszerelő és a nemzeti kínai büfé sem lehetetlen.


több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nevetséges ez az egész cigi ügy.
Tegnap beszélgettem egy haverommal aki eléggé benne van a cigi bizniszben. Vásárhelyen a legtöbb üzletet egy Fideszes képviselő a többit meg a Tabán Trafik céghez közel álló személyek kapták.
Mesélte, hogy a kollégáját megkereste egy pályázatot nyerő ember és megkérdezte, hogy mit kell csinálni mert fogalma nincs az egészről. Ez annak fényében érdekes, hogy volt itt olyan akinek 15 éve cigiüzlete van és tapasztalatlanságra hivatkozva nem nyert pályázatot. Valahol itt a megyében egy 19 éves csaj nyert el több pályázatot aki éppencsak kijött a suliból.
Arról gondolom nem is kell beszélnem, hogy Lázár mennyit nyer (anyagilag) ezzel az egésszel.

több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 347 — Cowboys fan
 index.hu/belfold/2013/04/29/sotetedik_az_uvegzseb/

Ismét a haza szolgálatában a demokrácia lovagjai.zinedine5
Gondolom ez arra válasz, hogy jó páran összeálltak trafikügyben információt kérni a hogyan voltról.

De azért a jövőben is jól jön még. Aki meg okoskodik, az a végén átesik egy vak TEK-esen.Kori
Ugyan már, kutyájuk nekik is van. Igaz nem komondor, de kicsire nem adunk. A szemét meg majd bekötik. Mármint a kutyának. Vagy nem a kutyának. De valaki vak lesz egy időre az biztos. Sőt, süket is. Beszélni meg tuti nem fog.apeszos
szerintem csak simán beesik a TEK-es BTR alá
több mint 11 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 072 — Steelers fan
 index.hu/belfold/2013/04/29/sotetedik_az_uvegzseb/

Ismét a haza szolgálatában a demokrácia lovagjai.zinedine5
Gondolom ez arra válasz, hogy jó páran összeálltak trafikügyben információt kérni a hogyan voltról.

De azért a jövőben is jól jön még. Aki meg okoskodik, az a végén átesik egy vak TEK-esen.Kori
Ma lehet okoskodni, a TEK Bonyhádon van. Bent voltam az okmányirodán, az egész vároban az ő Ford Transit-jaikat kellett kerülgetni. Lehetnek vagy 6-8 dugig tömött kisbusszal, a városból kivezető utak mellett meg mindenhol 2-3 rendőrautó álldogál.

Le is vettem a napszemüveget, nehogy gyanút keltsek... 😊
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 952 — Saturday Night Lights
 index.hu/belfold/2013/04/30/egy_fideszes_kepviselo_kiteregette_a_trafikszennyest/

Csávókám szerintetek lesz újra önkormányzati képviselő Fidesz színekben a következő választáson? 😀 Biztosan őt fogják indítani a párton belül bujkáló elnyomott demokraták... 😂somoskovig
Egyébként az a vicc, hogy tök igaza van. Semmivel nem jobb most a Fidesz, mint a szocik voltak és látszik, hogy egyre rosszabb irányba mennek el. Nálam már bőven a vörösök alatt vannak több szempontból, bár őket is rühellem, szóval ez szép teljesítmény. A szocik azért az egyéni vállalkozók kis üzleteit nem akarták begyűjteni, ez meg kiveri a biztosítékot a még gondolkodni hajlamosaknál, de legalábbis a szemeket könnyebben felnyitja, mint az alaptörvény, vagy egyéb "elvontabb" dolgok.

Erkölcsi tartalék mi? Akkor ér az valamit, ha megnyilvánul itt-ott, amíg csak a kártyaasztalnál nagy demokraták, szart se ér az egész.Kori
Azon túl, hogy igaza van, még értelmeset is szól. A pártfegyelmi első körében nyilván elküldik Balogh Józseffel bulizni.

A polgármesteri cáfolat is mókás, színtisztán beigazolja, amiről a Fidesz-lázadó beszél.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
 index.hu/belfold/2013/04/30/egy_fideszes_kepviselo_kiteregette_a_trafikszennyest/

Csávókám szerintetek lesz újra önkormányzati képviselő Fidesz színekben a következő választáson? 😀 Biztosan őt fogják indítani a párton belül bujkáló elnyomott demokraták... 😂somoskovig
Egyébként az a vicc, hogy tök igaza van. Semmivel nem jobb most a Fidesz, mint a szocik voltak és látszik, hogy egyre rosszabb irányba mennek el. Nálam már bőven a vörösök alatt vannak több szempontból, bár őket is rühellem, szóval ez szép teljesítmény. A szocik azért az egyéni vállalkozók kis üzleteit nem akarták begyűjteni, ez meg kiveri a biztosítékot a még gondolkodni hajlamosaknál, de legalábbis a szemeket könnyebben felnyitja, mint az alaptörvény, vagy egyéb "elvontabb" dolgok.

Erkölcsi tartalék mi? Akkor ér az valamit, ha megnyilvánul itt-ott, amíg csak a kártyaasztalnál nagy demokraták, szart se ér az egész.


több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
 index.hu/belfold/2013/04/30/egy_fideszes_kepviselo_kiteregette_a_trafikszennyest/

Csávókám szerintetek lesz újra önkormányzati képviselő Fidesz színekben a következő választáson? 😀 Biztosan őt fogják indítani a párton belül bujkáló elnyomott demokraták... 😂

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
 index.hu/belfold/2013/04/29/sotetedik_az_uvegzseb/

Ismét a haza szolgálatában a demokrácia lovagjai.zinedine5
Gondolom ez arra válasz, hogy jó páran összeálltak trafikügyben információt kérni a hogyan voltról.

De azért a jövőben is jól jön még. Aki meg okoskodik, az a végén átesik egy vak TEK-esen.Kori
Ugyan már, kutyájuk nekik is van. Igaz nem komondor, de kicsire nem adunk. A szemét meg majd bekötik. Mármint a kutyának. Vagy nem a kutyának. De valaki vak lesz egy időre az biztos. Sőt, süket is. Beszélni meg tuti nem fog.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 730

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
 index.hu/belfold/2013/04/29/sotetedik_az_uvegzseb/

Ismét a haza szolgálatában a demokrácia lovagjai.zinedine5
Gondolom ez arra válasz, hogy jó páran összeálltak trafikügyben információt kérni a hogyan voltról.

De azért a jövőben is jól jön még. Aki meg okoskodik, az a végén átesik egy vak TEK-esen.


több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Amúgy a komondor vega?

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem tudom mi bajotok van. Holnapra a vak komondor lemond. A TEK azért üldözi kicsit, mint Nyergest Pécsett, kb. ugyanolyan eredménnyel. Aztán inkább önként feladja magát, majd az ügyészség pár órán belül átadja a bíróságnak vádemelési javaslattal, csatolva a beismerő vallomást. Vau.
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 369 — Ajmo Vatreni
 index.hu/belfold/2013/04/29/sotetedik_az_uvegzseb/

Ismét a haza szolgálatában a demokrácia lovagjai.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 730
 szuperblog.hu/balogh-jozsef-nem-vagy-te-egy-kicsit-kapdbeafszom/

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
 index.hu/belfold/2013/04/29/balogh_nem_emlekszik_veresre/

"Hangsúlyozta, nem emlékszik az eseményre, szerinte az is megtörténhetett, hogy a nő átesett a földön fekvő vak komondoron. Furcsállja az egész ügyet, szerinte a pálinkával lehetett valami, mert a vasárnap virradóra történtekhez hasonló még sose esett meg vele."
"a gyanú szerint Balogh József eltörte élettársának az orrát. A nő a kecskeméti kórházban fekszik, az intézmény feljelentést tett, az ügyben a Központi Nyomozó Főügyészség nyomoz ismeretlen tettes ellen, súlyos testi sértés gyanújával."

...Amadeus91
Hát, egyszer elesett, és utána még vagy 4-5 x. 😊cartman023
ez engem kicsit arra emlékeztet, hogy "...négyszer hátbaszúrta magát, és leugrott egy hídról..."slowmotion
Parasztbácsi a bíróság előtt tesz vallomást, mert a gyanú szerint meggyilkolta a komáját.
- Miért szúrta bele a vasvillát a komájába? - kérdi a bíró.
- Nem szúrtam én, tisztelettel, csak be vótunk rúgva, majd' eldűlt, oszt' meg akartam támasztani.
- Na de harminckilencszer?!
- Há' nagyon dűlöngélt...

Mindig jövőre
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 555 — The Mathematician
nem átesett rajta fellökte 😀😀😀

 atv.hu/belfold/20130429_a_porkolt_es_a_vak_komondor_miatt_fekszik_korhazban_a_kepviselo_elettarsa

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!