Politika

46 feliratkozó

több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Előre leszögezem, nem akarok sem összeesküvés-elméletekről, sem rasszizmusról vitát generálni. De valaki meg tudja magyarázni, hogy az USA-nak miért érdeke minden egyes kérdésben Izrael mellé állni? Most konkrétan az ENSZ határozatára gondoltam, amiben ellenőrizni akarják az atomerőműveiket, aminek szerintem teljesen természetesnek is kellene lennie, hogy azonos feltétel vonatkozzon minden országra és ezzel az ENSZ tagjai közül is majdnem mindenki egyetért. Összesen 6 ország szavazott nemmel, Izrael, USA, Kanada meg három jelentéktelen kis szigetország.Schleck
vess egy pillantást a Federal Reserve igazgatói testületére:
 en.wikipedia.org/wiki/Federal_Reserve_Board_of_Governors

de ha a régi neveket átböngészed hamar rájössz, persze tudom költői volt.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Előre leszögezem, nem akarok sem összeesküvés-elméletekről, sem rasszizmusról vitát generálni. De valaki meg tudja magyarázni, hogy az USA-nak miért érdeke minden egyes kérdésben Izrael mellé állni? Most konkrétan az ENSZ határozatára gondoltam, amiben ellenőrizni akarják az atomerőműveiket, aminek szerintem teljesen természetesnek is kellene lennie, hogy azonos feltétel vonatkozzon minden országra és ezzel az ENSZ tagjai közül is majdnem mindenki egyetért. Összesen 6 ország szavazott nemmel, Izrael, USA, Kanada meg három jelentéktelen kis szigetország.

több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 365 — Ajmo Vatreni
amúgy Budai Gyula válaszadási képességeiről hogyan vélekedtek?csebi
Sértetten fröcsög, személyeskedik, aztán kikéri magának a személyeskedést, végül egy "szégyellje magát" felszólítással zár.
Atari
Nem emlékszem pontosan, de talán az ő segítsége által kisemizett nyugdíjasok kérdés feszegetésére jött ez a válasz tőle:

"Oszkó Péter mit keres a Wizzairben?"

Na akkor már biztos voltam benne, hogy nem 100-as.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
ata: csak neked.

 www.portfolio.hu/gazdasag/munkaugy/a_kozmunkasok_toredeke_kerult_vissza_a_munkaeropiacra.176636.html

több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
amúgy Budai Gyula válaszadási képességeiről hogyan vélekedtek?csebi
Sértetten fröcsög, személyeskedik, aztán kikéri magának a személyeskedést, végül egy "szégyellje magát" felszólítással zár.

---------
Tegnap, amikor egy képviselő azt feszegette, hogy az IMF tárgyalások jelen alakulása Orbán Viktor személyes kudarca, akkor a miniszterelnök már nem kívánt élni a viszontválasz lehetőségével. (Ez nem nagyon jellemző egy remek rétorra!) Nekem olyan érzésem volt, mintha gyorsan konzultálnia kellene Matolcsyval, hogy is van az a tündérmese.
Ez nem volt benne a tv híradóban, csak az, hogy megvédi a zsidó honfitársainkat. (Egész pontosan, amíg ő ott áll(?).)

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 582 — Lucas Scott
amúgy Budai Gyula válaszadási képességeiről hogyan vélekedtek?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 582 — Lucas Scott
más:  www.youtube.com/watch?v=SkXw3N6QsF8JC6
7 milliós korrupció nem korrupció.
Különben is, ő havi 47ezerből él, így ennyit igazán megérdemel.
Sobri Jóska
akarod mondani NAPI!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
...diverdoc
Az első részét sajnálom, azt nem mondtam, hogy tökéletes a rendszer, én arról beszéltem, hogy egyáltalán érdemes-e ezzel foglalkozni vagy sem. Nem akarlak megbántani, apósodat meg pláne nem, de egy-egy ilyen tévedés nem drága a biztonságért cserébe. Ha én lettem volna az "áldozat", akkor is így gondolnám.

A második részével egyetértek. Az egész Gyöngyösi ügy fel lett fújva. Épeszű ember két esetben mondd ilyen baromságok 2012-ben:
1) Náci
2) Megkérték rá, hogy pont a választási regisztráció megszavazásának a napján mondjon ilyeneket.

Nyilvánvaló, az első verzió jobban tetszik a baloldalnak, és sokkal könnyebben "bizonyítható". A Jobbik magyarázkodás inkább szánalmas volt, mint hatásos, nem beszélve Novák Előd esetével a pirézi állampolgársággal, könnyedén megerősítve az első verziót.
A második verzió sokkal érdekesebb. A politikai haszon keresése nagyon nehezen felmérhető ebben a verzióban (az előzőben is), hiszen a Fidesz így csak nagyon komoly magyarázkodás után tudna koalícióra lépni a Jobbikkal. A Jobbik pedig gyakorlatilag teljesen elzárja magát a politikai középtől. Így nehéz lesz tényezőnek lenni.

A harmadik verzió, hogy elmebeteg az ember, de persze ezt jelenleg zárjuk ki, hiszen képviselő úrról beszélünk.

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 723
 www.origo.hu/gazdasag/20121204-a-hiteltorlesztest-is-megadoztatnak.html

albérletbe magyarok!

 hir6.hu/cikk/73428/1100_embert_rug_ki_a_flextronics

 www.napi.hu/nemzetkozi_gazdasag/sulyos_adat_jott_igy_szegenyedik_el_magyarorszag.538703.html

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 066 — #NoStress
más:  www.youtube.com/watch?v=SkXw3N6QsF8JC6
7 milliós korrupció nem korrupció.
Különben is, ő havi 47ezerből él, így ennyit igazán megérdemel.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
JC6: Már előre elnézést kértem. Nevezhetjük bárminek a véleményem nem változik. Ha te ezek szerint élsz és így elismerésem. Kivétel erősíti....
Kroos
Igen, láttam. Sorry.

más:  www.youtube.com/watch?v=SkXw3N6QsF8
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
JC6: Már előre elnézést kértem. Nevezhetjük bárminek a véleményem nem változik. Ha te ezek szerint élsz és így elismerésem. Kivétel erősíti....

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
 www.origo.hu/itthon/20121203-nemzeti-konzultaciot-inditana-orban-viktor-a-hajlektalansagrol.html

Remek. Vacilláltam, hogy ez vagy egy heresérv hiányzik jobban.zinedine5
A második verziót fél óra alatt megoldom, válaszd azt!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nem külképviseletekről beszéltem, hanem reptérről. Arra őszintén kíváncsi vagyok, hogy hány reptéren teheti meg azt a magyar titkosszolgálat, hogy ő maga ellenőrzi a tőlünk beérkező utasokat. De ha valóban így van, akkor én kérek elnézést.Dub
Erről az a véleményem, hogy én nem félek a rendőröktől, nem is köpködöm őket, mert nincs rá okom. Nem követek el semmit, nem sértek törvényt, így nem foglalkoznak velem. Hasonlóan gondolom a reptéri ellenőrzésekre is. Tök mindegy, hogy egy Moszad ügynök vagy egy NNI-s nézi meg a táskámat, mert SEMMI olyat nem akarok átvinni, ami miatt félnem kellene. Innentől kezdve nekem tökéletesen irreleváns, hogy ki nézi meg, sőt örülök, hogy a világ legjobban képzett titkosszolgálata szűri ki, hogy kivel együtt utazok.
Gyurma Pappa
Apósom reptéren töltött fizikailag korlátozott helyzetben jó pár órát az El Al "légikisérői" jóvoltából, mert a neve hasonlított egy "terrosista" gyanuséra (Németh Ferenc 😂 ), úgy hogy egyébként egy izraeli cég vette át a magyar céget ahol a drága papa vezető beosztású élelmiszer mérnök volt(megvette az izraeli cég, minő véletlen) és ennek tárgyalására utazott volna. Majd utána mondták, hogy tévedés, alómars. Magyar állampolgárként élte ezt át. Viszont nem is robbant fel a repülő 😊 Na erről ennyit.
Megértem én az összes itt élő megélhetési rettegőt. Ez a legnagyobb gond az országban. Ma reggel is sötétek voltak az utcák, a sok kandelláberen himbállózó zsidótól, akiket a náci csürhék tegnap este akasztottak.
Ezek a pártok akik itt elhatárolódnak, fasisztáznak csak és kizárólag önös politikai céljaikat nézik ( a pár tucat zsidó képviselő kivételével Fónagy úrral az élen), dehogy törődnek ők a szegény, elnyomott, rettegő zsidósággal!(vallási, faji alapú kirekesztést nyíltan felvállaló ország ellen akarnak tüntetni, tudnék segíteni melyik nagykövetség elé menjenek). A jelen politikai helyzetben sokkal jobb ha az emberek sárga csillaggal vonulgatnak, mintha a sárga csekkeik miatt tennék ugyanezt. Meg azért ezek a tisztelt urak, hölgyek sokkal több magyar kínszenvedéséért felelős politikai rendszer kiszolgálói, elvbarátai voltak politikai örököseiként éldegélnek és énekelgetik az Internacionalet könnyes szemmel.
Elítélek minden emberiség elleni megmozdulást, arra irányuló cselekedetet, de mindkét oldalról.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 913 — Saturday Night Lights
Szegedi Csanád végül felszólalt vasárnap?

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Kroos, mint embert, tisztellek. Nem ismerlek, nem ismerem a világnézeted.
Viszont a tiszteletet elvárom a részedről is. Ez nem a vallás topik, csak ezt az egyet szeretném leírni, offolva a politikai topikban - amiért előre elnézést kérek a többiektől.

Szekta: Egyik jelentése: az uralkodó egyháztól elszakadt, többnyire nem bevett vallási csoportok, a másik jelentés szerint: szorosan összetartó, azonos nézetű, a külvilágtól elkülönülő csoport; zárt csoportosulás valamely közösségen belül.

Hit Gyülekezete: A Hit Gyülekezete egy magyarországi alapítású és központú keresztény felekezet, a pünkösdi–karizmatikus mozgalom egyik jelentős képviselője. Az 1979-ben kis imacsoportból indult gyülekezet dinamikusan növekvő felekezetté vált, ma már az országhatárokon túl is vannak közösségei. A 2001. évi népszámlálás alapján a tizenkettedik legnagyobb a hazai felekezetek közül.

Mi nem vagyunk szekta. Mi egy jobb Magyarországért munkálkodunk, tetszik, nem tetszik. Lehet, hogy ez egyeseknek nem elfogadható, és szélsőséges módszer, sokaknak viszont igen.
Ott voltunk Devecseren, minden áradásnál, minden kisebb - nagyobb magyarországi katasztrófánál, az elsők között. Vért adtunk, ingyenkonyhát üzemeltettünk, ajándékokat vittünk a rászorulóknak, újjáépítettünk, cselekedtünk, tettünk emberekért, tettünk Magyarországért. Haitira, Japánba és Indonéziába segélycsomagokat küldtünk a katasztrófákkor, Magyarország hírnevét öregbítve. Mindezt nem állami pénzből (!!!) hanem a saját zsebünkből! Nem pufogtatunk üres fázisokat a vak világba, rég elmúlt időszakról és nagy Magyarországról, nem az észt osztjuk a parlamentben, aztán ülünk a meleg fotelben otthon, hanem cselekedünk.

Nem kértünk, nem erőszakoltunk rá senkit arra, hogy szimpatizáljon velünk, vagy járjon a gyülekezetünkbe. Minden egyes embernek szabad akarata van. Mindig is lesznek ellenségeink és negatív hangok, cinizmussal telített, szánalmas vergődések emberek részéről, ami mondjuk nagyon nem fog befolyásolni minket abban, hogy jobbá tegyük ezt az országot. És aki ezt nem látja, az vak. Lehet nem szeretni, lehet utálni, lehet gyűlölni, de ha igazunk van a világnézetünkkel kapcsolatban - sok más keresztény felekezethez hasonlóan - akkor ez nem szerencsés...

Kikérem magamnak a szektázást, én nem követek senkit, nem bálványozok senkit, nem áldozok állatot, nem iszok vért, nem mormogok magamban s kerülök transzba, és a többi, amit egy igazi szektás művel. A Bibliában leírtak szerint próbálok élni. Kérem, hogy tiszteljétek ezt, a vallásom, a felekezetem, mindaz ellenére, hogy itt az évek alatt sok embert magamra haragítottam a "viselkedésemmel". De mindig volt gerincem bocsánatot kérni.
Köszönöm.JC6
hitgyülis vagy?Amadeus91
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 237 — Vikings fan
Kroos, mint embert, tisztellek. Nem ismerlek, nem ismerem a világnézeted.
Viszont a tiszteletet elvárom a részedről is. Ez nem a vallás topik, csak ezt az egyet szeretném leírni, offolva a politikai topikban - amiért előre elnézést kérek a többiektől.

Szekta: Egyik jelentése: az uralkodó egyháztól elszakadt, többnyire nem bevett vallási csoportok, a másik jelentés szerint: szorosan összetartó, azonos nézetű, a külvilágtól elkülönülő csoport; zárt csoportosulás valamely közösségen belül.

Hit Gyülekezete: A Hit Gyülekezete egy magyarországi alapítású és központú keresztény felekezet, a pünkösdi–karizmatikus mozgalom egyik jelentős képviselője. Az 1979-ben kis imacsoportból indult gyülekezet dinamikusan növekvő felekezetté vált, ma már az országhatárokon túl is vannak közösségei. A 2001. évi népszámlálás alapján a tizenkettedik legnagyobb a hazai felekezetek közül.

Mi nem vagyunk szekta. Mi egy jobb Magyarországért munkálkodunk, tetszik, nem tetszik. Lehet, hogy ez egyeseknek nem elfogadható, és szélsőséges módszer, sokaknak viszont igen.
Ott voltunk Devecseren, minden áradásnál, minden kisebb - nagyobb magyarországi katasztrófánál, az elsők között. Vért adtunk, ingyenkonyhát üzemeltettünk, ajándékokat vittünk a rászorulóknak, újjáépítettünk, cselekedtünk, tettünk emberekért, tettünk Magyarországért. Haitira, Japánba és Indonéziába segélycsomagokat küldtünk a katasztrófákkor, Magyarország hírnevét öregbítve. Mindezt nem állami pénzből (!!!) hanem a saját zsebünkből! Nem pufogtatunk üres fázisokat a vak világba, rég elmúlt időszakról és nagy Magyarországról, nem az észt osztjuk a parlamentben, aztán ülünk a meleg fotelben otthon, hanem cselekedünk.

Nem kértünk, nem erőszakoltunk rá senkit arra, hogy szimpatizáljon velünk, vagy járjon a gyülekezetünkbe. Minden egyes embernek szabad akarata van. Mindig is lesznek ellenségeink és negatív hangok, cinizmussal telített, szánalmas vergődések emberek részéről, ami mondjuk nagyon nem fog befolyásolni minket abban, hogy jobbá tegyük ezt az országot. És aki ezt nem látja, az vak. Lehet nem szeretni, lehet utálni, lehet gyűlölni, de ha igazunk van a világnézetünkkel kapcsolatban - sok más keresztény felekezethez hasonlóan - akkor ez nem szerencsés...

Kikérem magamnak a szektázást, én nem követek senkit, nem bálványozok senkit, nem áldozok állatot, nem iszok vért, nem mormogok magamban s kerülök transzba, és a többi, amit egy igazi szektás művel. A Bibliában leírtak szerint próbálok élni. Kérem, hogy tiszteljétek ezt, a vallásom, a felekezetem, mindaz ellenére, hogy itt az évek alatt sok embert magamra haragítottam a "viselkedésemmel". De mindig volt gerincem bocsánatot kérni.
Köszönöm.JC6
Ne haragudj ,de ez már annyira szép, hogy mindjárt belépek...
Érdekes hogy túlzónak találod kroos szövegét majd egy olyan "a hittgyüli a világ és magyrország legnagyobb megváltója" PR szöveget rittyentesz, hogy a könnyem kicsordul mennyire túlzó...
Én baromságnak tartom, elfogadom hogy van akinek jó,de hogy tiszeljem azt hogy a főbb hitgyülivezetés milliókat/milliárdokat lopkod összemagának miközben kiszúrja az alattuk lévő szemeit ilyen zagyvaságokkal meg kis dolgokkal amit elhisznek, Köszönöm nem!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 723
Kroos, mint embert, tisztellek. Nem ismerlek, nem ismerem a világnézeted.
Viszont a tiszteletet elvárom a részedről is. Ez nem a vallás topik, csak ezt az egyet szeretném leírni, offolva a politikai topikban - amiért előre elnézést kérek a többiektől.

Szekta: Egyik jelentése: az uralkodó egyháztól elszakadt, többnyire nem bevett vallási csoportok, a másik jelentés szerint: szorosan összetartó, azonos nézetű, a külvilágtól elkülönülő csoport; zárt csoportosulás valamely közösségen belül.

Hit Gyülekezete: A Hit Gyülekezete egy magyarországi alapítású és központú keresztény felekezet, a pünkösdi–karizmatikus mozgalom egyik jelentős képviselője. Az 1979-ben kis imacsoportból indult gyülekezet dinamikusan növekvő felekezetté vált, ma már az országhatárokon túl is vannak közösségei. A 2001. évi népszámlálás alapján a tizenkettedik legnagyobb a hazai felekezetek közül.

Mi nem vagyunk szekta. Mi egy jobb Magyarországért munkálkodunk, tetszik, nem tetszik. Lehet, hogy ez egyeseknek nem elfogadható, és szélsőséges módszer, sokaknak viszont igen.
Ott voltunk Devecseren, minden áradásnál, minden kisebb - nagyobb magyarországi katasztrófánál, az elsők között. Vért adtunk, ingyenkonyhát üzemeltettünk, ajándékokat vittünk a rászorulóknak, újjáépítettünk, cselekedtünk, tettünk emberekért, tettünk Magyarországért. Haitira, Japánba és Indonéziába segélycsomagokat küldtünk a katasztrófákkor, Magyarország hírnevét öregbítve. Mindezt nem állami pénzből (!!!) hanem a saját zsebünkből! Nem pufogtatunk üres fázisokat a vak világba, rég elmúlt időszakról és nagy Magyarországról, nem az észt osztjuk a parlamentben, aztán ülünk a meleg fotelben otthon, hanem cselekedünk.

Nem kértünk, nem erőszakoltunk rá senkit arra, hogy szimpatizáljon velünk, vagy járjon a gyülekezetünkbe. Minden egyes embernek szabad akarata van. Mindig is lesznek ellenségeink és negatív hangok, cinizmussal telített, szánalmas vergődések emberek részéről, ami mondjuk nagyon nem fog befolyásolni minket abban, hogy jobbá tegyük ezt az országot. És aki ezt nem látja, az vak. Lehet nem szeretni, lehet utálni, lehet gyűlölni, de ha igazunk van a világnézetünkkel kapcsolatban - sok más keresztény felekezethez hasonlóan - akkor ez nem szerencsés...

Kikérem magamnak a szektázást, én nem követek senkit, nem bálványozok senkit, nem áldozok állatot, nem iszok vért, nem mormogok magamban s kerülök transzba, és a többi, amit egy igazi szektás művel. A Bibliában leírtak szerint próbálok élni. Kérem, hogy tiszteljétek ezt, a vallásom, a felekezetem, mindaz ellenére, hogy itt az évek alatt sok embert magamra haragítottam a "viselkedésemmel". De mindig volt gerincem bocsánatot kérni.
Köszönöm.JC6
hitgyülis vagy?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Kroos, mint embert, tisztellek. Nem ismerlek, nem ismerem a világnézeted.
Viszont a tiszteletet elvárom a részedről is. Ez nem a vallás topik, csak ezt az egyet szeretném leírni, offolva a politikai topikban - amiért előre elnézést kérek a többiektől.

Szekta: Egyik jelentése: az uralkodó egyháztól elszakadt, többnyire nem bevett vallási csoportok, a másik jelentés szerint: szorosan összetartó, azonos nézetű, a külvilágtól elkülönülő csoport; zárt csoportosulás valamely közösségen belül.

Hit Gyülekezete: A Hit Gyülekezete egy magyarországi alapítású és központú keresztény felekezet, a pünkösdi–karizmatikus mozgalom egyik jelentős képviselője. Az 1979-ben kis imacsoportból indult gyülekezet dinamikusan növekvő felekezetté vált, ma már az országhatárokon túl is vannak közösségei. A 2001. évi népszámlálás alapján a tizenkettedik legnagyobb a hazai felekezetek közül.

Mi nem vagyunk szekta. Mi egy jobb Magyarországért munkálkodunk, tetszik, nem tetszik. Lehet, hogy ez egyeseknek nem elfogadható, és szélsőséges módszer, sokaknak viszont igen.
Ott voltunk Devecseren, minden áradásnál, minden kisebb - nagyobb magyarországi katasztrófánál, az elsők között. Vért adtunk, ingyenkonyhát üzemeltettünk, ajándékokat vittünk a rászorulóknak, újjáépítettünk, cselekedtünk, tettünk emberekért, tettünk Magyarországért. Haitira, Japánba és Indonéziába segélycsomagokat küldtünk a katasztrófákkor, Magyarország hírnevét öregbítve. Mindezt nem állami pénzből (!!!) hanem a saját zsebünkből! Nem pufogtatunk üres fázisokat a vak világba, rég elmúlt időszakról és nagy Magyarországról, nem az észt osztjuk a parlamentben, aztán ülünk a meleg fotelben otthon, hanem cselekedünk.

Nem kértünk, nem erőszakoltunk rá senkit arra, hogy szimpatizáljon velünk, vagy járjon a gyülekezetünkbe. Minden egyes embernek szabad akarata van. Mindig is lesznek ellenségeink és negatív hangok, cinizmussal telített, szánalmas vergődések emberek részéről, ami mondjuk nagyon nem fog befolyásolni minket abban, hogy jobbá tegyük ezt az országot. És aki ezt nem látja, az vak. Lehet nem szeretni, lehet utálni, lehet gyűlölni, de ha igazunk van a világnézetünkkel kapcsolatban - sok más keresztény felekezethez hasonlóan - akkor ez nem szerencsés...

Kikérem magamnak a szektázást, én nem követek senkit, nem bálványozok senkit, nem áldozok állatot, nem iszok vért, nem mormogok magamban s kerülök transzba, és a többi, amit egy igazi szektás művel. A Bibliában leírtak szerint próbálok élni. Kérem, hogy tiszteljétek ezt, a vallásom, a felekezetem, mindaz ellenére, hogy itt az évek alatt sok embert magamra haragítottam a "viselkedésemmel". De mindig volt gerincem bocsánatot kérni.
Köszönöm.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 723
Erről az a véleményem, hogy én nem félek a rendőröktől, nem is köpködöm őket, mert nincs rá okom. Nem követek el semmit, nem sértek törvényt, így nem foglalkoznak velem. Hasonlóan gondolom a reptéri ellenőrzésekre is. Tök mindegy, hogy egy Moszad ügynök vagy egy NNI-s nézi meg a táskámat, mert SEMMI olyat nem akarok átvinni, ami miatt félnem kellene. Innentől kezdve nekem tökéletesen irreleváns, hogy ki nézi meg, sőt örülök, hogy a világ legjobban képzett titkosszolgálata szűri ki, hogy kivel együtt utazok.
Gyurma Pappa
Alapvetően nekem sincs, nem is tervezek olyan helyre utazni. A rendőrség kicsit más tészta, azért ott bele lehet futni rossz helyen rosszkor szituációkba, full ártatlanul. Aki rendszeresen jár pl focimeccsekre, az biztosan tud erről mesélni. Ezekre úgy általában is indokulatlanul nagy erőkkel szoktak kivonulni, míg máshol, ahol sokkal indokoltabb lenne, valahogy sose vagy csak elvétve.

Ezt az ügynökös átvizsgálás dolgot se magam miatt érzem problémásnak, nem jelentek én semmiféle nemzetbiztonsági kockázatot. Még azt is el tudom fogadni, hogy a saját országukba beutazókat még repülőre szállás előtt megnézik. De az nekem elég furcsa, hogy a tőlük beutazókat is ők nézik meg. Azt talán nem a magyar szolgálatoknak kellene? Ilyen alapon szabadon ki-be mászkálhatnak a különféle ügynökök az országba bármilyen céllal, hiszen úgy is a "sajátjaik" nézik meg őket.

Dub
amúgy is megy az egymás országába való bemászkálás.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
Erről az a véleményem, hogy én nem félek a rendőröktől, nem is köpködöm őket, mert nincs rá okom. Nem követek el semmit, nem sértek törvényt, így nem foglalkoznak velem. Hasonlóan gondolom a reptéri ellenőrzésekre is. Tök mindegy, hogy egy Moszad ügynök vagy egy NNI-s nézi meg a táskámat, mert SEMMI olyat nem akarok átvinni, ami miatt félnem kellene. Innentől kezdve nekem tökéletesen irreleváns, hogy ki nézi meg, sőt örülök, hogy a világ legjobban képzett titkosszolgálata szűri ki, hogy kivel együtt utazok.
Gyurma Pappa
Alapvetően nekem sincs, nem is tervezek olyan helyre utazni. A rendőrség kicsit más tészta, azért ott bele lehet futni rossz helyen rosszkor szituációkba, full ártatlanul. Aki rendszeresen jár pl focimeccsekre, az biztosan tud erről mesélni. Ezekre úgy általában is indokulatlanul nagy erőkkel szoktak kivonulni, míg máshol, ahol sokkal indokoltabb lenne, valahogy sose vagy csak elvétve.

Ezt az ügynökös átvizsgálás dolgot se magam miatt érzem problémásnak, nem jelentek én semmiféle nemzetbiztonsági kockázatot. Még azt is el tudom fogadni, hogy a saját országukba beutazókat még repülőre szállás előtt megnézik. De az nekem elég furcsa, hogy a tőlük beutazókat is ők nézik meg. Azt talán nem a magyar szolgálatoknak kellene? Ilyen alapon szabadon ki-be mászkálhatnak a különféle ügynökök az országba bármilyen céllal, hiszen úgy is a "sajátjaik" nézik meg őket.
Magyarországon jelenleg a legfontosabb nemzetbiztonsági (titkosszolgálati, ha úgy tetszik) kérdés ABSZOLÚTE nem kívülről jön, illetve nem elsősorban nagyhatalmak játékszerei vagyunk. A legfontosabb feladat lenne, hogy az alvilágot zilálják szét, és a szoros politikai kötődéseket, amik minden párthoz meg vannak (igen, a Jobbikhoz is), kordában tartsák. (Pl. a játékgépes üzlet első szigorítását, na kifúrta meg? A KDNP. Na, és ki a vadászcimborája az egyik legnagyobb magyar játékgépes "társaság" vezetőjének?)Gyurma Pappa
Ebben az alvilági kérdésben, pedig ennyi a lényeg. Persze úgy nehéz, hogy egy-egy kormány(gengsztergarnitúra)-váltás alkalmával maximum az alvilági érdekcsoportok köre változik meg (vagy még az sem).
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Engem már kicsit idegesít ez a nagy izraeli védés,kamu hisztéria keltés, Fideszes,Mszps,Együtt2014,Hit gyüli tüntetés( pfuuj..már elnézést aki szektás)Gyönygyösi idióta megfogalmazás amit helyesbített. nácizmus stb. vicc komolyan egy nagy elterelés a valós problémákról..És egy jó nagy meglovaglási téma minden pártnak....
"Mi magyarok megvédjük zsidó honfitársainkat"!... aki zsidó nem lehet magyar amúgy, vagyis honfitárs de akkor ő is magyar ergó magát védi meg?? mert szerintem Izrael nem egyenlő zsidó vagy mi! a magyarokat ki a fene védi meg? A megélhetésről és VALÓS problémákról ne is beszéljünk.
Mondom ezt úgy hogy rosszul vagyok az összes párttól(alapjáraton inkább jobboldali beállítottságú vagyok,"hazafi",lokálpatrióta, de mind Fidesz, Jobbik stb. se jöhet szóba, bal,liberális oldal meg még 1000szer úgyse..) politikától hányingerem van, próbálom már hiradókat,hír oldalakat kerülni de ebbe bele futottam.

Dédnagyapám mondta nagyapámnak:
" 2 dologba ne lépj fiam pártba és kutyaszarba"! 😀

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
Nem külképviseletekről beszéltem, hanem reptérről. Arra őszintén kíváncsi vagyok, hogy hány reptéren teheti meg azt a magyar titkosszolgálat, hogy ő maga ellenőrzi a tőlünk beérkező utasokat. De ha valóban így van, akkor én kérek elnézést.Dub
Erről az a véleményem, hogy én nem félek a rendőröktől, nem is köpködöm őket, mert nincs rá okom. Nem követek el semmit, nem sértek törvényt, így nem foglalkoznak velem. Hasonlóan gondolom a reptéri ellenőrzésekre is. Tök mindegy, hogy egy Moszad ügynök vagy egy NNI-s nézi meg a táskámat, mert SEMMI olyat nem akarok átvinni, ami miatt félnem kellene. Innentől kezdve nekem tökéletesen irreleváns, hogy ki nézi meg, sőt örülök, hogy a világ legjobban képzett titkosszolgálata szűri ki, hogy kivel együtt utazok.

Magyarországon jelenleg a legfontosabb nemzetbiztonsági (titkosszolgálati, ha úgy tetszik) kérdés ABSZOLÚTE nem kívülről jön, illetve nem elsősorban nagyhatalmak játékszerei vagyunk. A legfontosabb feladat lenne, hogy az alvilágot zilálják szét, és a szoros politikai kötődéseket, amik minden párthoz meg vannak (igen, a Jobbikhoz is), kordában tartsák. (Pl. a játékgépes üzlet első szigorítását, na kifúrta meg? A KDNP. Na, és ki a vadászcimborája az egyik legnagyobb magyar játékgépes "társaság" vezetőjének?)

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 723
Az sem jelent kockázatot, hogy Ferihegy teli van Moszad ügynökkel (az izraelbe tartó és onnan érkező utasok átvizsgálását ők felügyelik), és az sem volt kockázat, amikor az izraeli kémrepülő csak úgy szabadon repkedett az ország légterében, azóta se tudni milyen célból. De természetesen mint mindig, most is a fasizmus meg a nácizmus a legnagyobb probléma. Igaz, hogy itt egyik sem volt sosem, maximum hungarizmus, de hát ilyen apró részletekre már ne adjunk. Dub
akkor mondok most neked egy megdöbbentőt, hogy még inkább habzószájjal tudjad verni a klaviatúrát.
Minden ország külképviselete azontúl, hogy ellátja az adott országban élő állampolgárai érdekképviseletét, egyben az anyaország titkosszolgálatának egy igen fontos támpontja.

Elmondom neked, hogy igen, jelen vannak Moszad ügynökök Pesten. Jelen vannak MI-6 ügynökök, jelen vannak CIA ügynökök, FSB ügynökök, BND ügynökök és így tovább. Ez egy bevett informális gyakorlat, ugyanígy jelen vannak AVH (magyar titkosszolgálat) ügynökök is a világ számos pontján. Amadeus91
Nem külképviseletekről beszéltem, hanem reptérről. Arra őszintén kíváncsi vagyok, hogy hány reptéren teheti meg azt a magyar titkosszolgálat, hogy ő maga ellenőrzi a tőlünk beérkező utasokat. De ha valóban így van, akkor én kérek elnézést.Dub
valóban így van és ezen felháborodni is kár. (én momentán teljesen legitim dolognak tartom ezt)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
Az sem jelent kockázatot, hogy Ferihegy teli van Moszad ügynökkel (az izraelbe tartó és onnan érkező utasok átvizsgálását ők felügyelik), és az sem volt kockázat, amikor az izraeli kémrepülő csak úgy szabadon repkedett az ország légterében, azóta se tudni milyen célból. De természetesen mint mindig, most is a fasizmus meg a nácizmus a legnagyobb probléma. Igaz, hogy itt egyik sem volt sosem, maximum hungarizmus, de hát ilyen apró részletekre már ne adjunk. Dub
akkor mondok most neked egy megdöbbentőt, hogy még inkább habzószájjal tudjad verni a klaviatúrát.
Minden ország külképviselete azontúl, hogy ellátja az adott országban élő állampolgárai érdekképviseletét, egyben az anyaország titkosszolgálatának egy igen fontos támpontja.

Elmondom neked, hogy igen, jelen vannak Moszad ügynökök Pesten. Jelen vannak MI-6 ügynökök, jelen vannak CIA ügynökök, FSB ügynökök, BND ügynökök és így tovább. Ez egy bevett informális gyakorlat, ugyanígy jelen vannak AVH (magyar titkosszolgálat) ügynökök is a világ számos pontján. Amadeus91
Nem külképviseletekről beszéltem, hanem reptérről. Arra őszintén kíváncsi vagyok, hogy hány reptéren teheti meg azt a magyar titkosszolgálat, hogy ő maga ellenőrzi a tőlünk beérkező utasokat. De ha valóban így van, akkor én kérek elnézést.