Politika

46 feliratkozó

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
"Gyöngyösi felszólalása után szórványos taps...Hogy a Jobbik zsidózik, nem meglepő. De hogy ez elhangozhat a magyar parlamentben, anélkül, hogy bárki felállna, hogy bárki hangot adna felháborodásának – ez szégyen. Mi szégyelljük magunkat. Pedig nem nekünk kéne."

Magyarország, 2012. Nem '38, 2012!... szomorú...
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
😀 😀
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 913 — Saturday Night Lights
 magyarnarancs.hu/belpol/a-szegyen-napja-antiszemita-uszitas-a-parlamentben-82659
Amadeus91
Hülyébb ez se lesz.
atapapa
Vagy nagyon is jól tudta, hogy mit, mikor kell csinálni. Szóltak neki. Véletlen pont a választási törvény elfogadásának a napján jutott eszébe ez a provokáció. Konteó, de annak megfelel. 😀 tomi-tomi
Teljes utánlövés. Nem szóltak neki, hogy létezik zsidó nyilvántartás? Használja!
 matula.hu/izsdb/

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
 magyarnarancs.hu/belpol/a-szegyen-napja-antiszemita-uszitas-a-parlamentben-82659
Amadeus91
Hülyébb ez se lesz.
atapapa
Vagy nagyon is jól tudta, hogy mit, mikor kell csinálni. Szóltak neki. Véletlen pont a választási törvény elfogadásának a napján jutott eszébe ez a provokáció. Konteó, de annak megfelel. 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
 magyarnarancs.hu/belpol/a-szegyen-napja-antiszemita-uszitas-a-parlamentben-82659
Amadeus91
Hülyébb ez se lesz.

A nagy listázásban nehogy ő is találjon valami aggasztót a családfában. atapapa
Gondolod előtte nem nézett körül? Szegedi Csanád intő példa neki is. Kérdés, elég alapos volt-e..
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
 magyarnarancs.hu/belpol/a-szegyen-napja-antiszemita-uszitas-a-parlamentben-82659
Amadeus91
Hülyébb ez se lesz.

A nagy listázásban nehogy ő is találjon valami aggasztót a családfában.

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 723
 magyarnarancs.hu/belpol/a-szegyen-napja-antiszemita-uszitas-a-parlamentben-82659

erre mit lehet kommentálni?!

 hetek.hu/belfold/201202/a_gyongyosi_akta

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
 szeged.hir24.hu/szeged/2012/11/26/deutsch-tamas-elso-szamu-szivugye-a-kisz/Amadeus91
zseniális ha igaz. bár biztos nem az. vagy még fiatal volt és kellett a pénz. ja, az másik műfajban igaz.
Hogy ide jutottunk, az tény, hogy miért, annak sok oka van. Elöljáróban azonban köteles vagyok megjegyezni: a fent említett kijelentés alól, mely szerint iskolánk diákságának nem első számú szívügye a KISZ, szerencsére van kivétel. Közéjük sorolom magamat is

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 723
 szeged.hir24.hu/szeged/2012/11/26/deutsch-tamas-elso-szamu-szivugye-a-kisz/

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 066 — #NoStress
fairy tale....

Elképesztő árakat kapunk az ünnepekreapeszos
Azert ők is bekaphatják. 1. Burgonya szövetség ... Lassan az út melletti pitypang megvedesere is lesz egy szövetség...
2. Ha 250%-al nőtt a termelői költségük én megeszem a kalapomToca
Nem szövetség, Terméktanács.
Van sok szép, nekem a kedvencem az Éticsiga Terméktanács és a Konzervuborka .
De itt van mind:
 www.vm.gov.hu/main.php?folderID=2216

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 237 — Vikings fan
fairy tale....

Elképesztő árakat kapunk az ünnepekreapeszos
Azert ők is bekaphatják. 1. Burgonya szövetség ... Lassan az út melletti pitypang megvedesere is lesz egy szövetség...
2. Ha 250%-al nőtt a termelői költségük én megeszem a kalapom
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
fairy tale....

Elképesztő árakat kapunk az ünnepekre
több mint 11 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Egy idő után pedig elfogynak a még ellopható malacperselyekKori
Ezt mire alapozod?Sobri Jóska
Manyup nem lesz még egyszer. A bankok sem lesznek veszteségesek életük végéig, ahogyan a többi extra adós szektor sem. Ha kifosztják az MNB-t, az se fog újratermelődni valami csoda folytán. Satöbbi.Kori
Mindig lesz mit privatizálni, az állami vagyon óriási, lehet emelni illetékeket, adókat (jövőre 29% áfa, stb.), jön pénz az EU-ból, stb.
A malacperselyek sosem fogynak el.Sobri Jóska
Kormányunk nem éppen a privatizáció, sokkal inkább az államosítás irányába mozog (mondjuk ha a haveroknak kell majd privatizálni, találnak rá indokot, csak ott meg éppen az lesz az érdek, hogy ne kerüljön sokba). Adókat lehet emelni a végtelenségig, de a másik oldalon párja lesz a zuhanó fogyasztás, foglalkoztatás és GDP, a végén az egyenleg meg jó ha nem lesz mínuszos, bár valószínűleg az lesz. Az EU-ból meg hiába jönne a pénz, ha nem tudjuk lehívni.


több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 066 — #NoStress
Egy idő után pedig elfogynak a még ellopható malacperselyekKori
Ezt mire alapozod?Sobri Jóska
Manyup nem lesz még egyszer. A bankok sem lesznek veszteségesek életük végéig, ahogyan a többi extra adós szektor sem. Ha kifosztják az MNB-t, az se fog újratermelődni valami csoda folytán. Satöbbi.Kori
Mindig lesz mit privatizálni, az állami vagyon óriási, lehet emelni illetékeket, adókat (jövőre 29% áfa, stb.), jön pénz az EU-ból, stb.
A malacperselyek sosem fogynak el.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
volt már?
 atv.hu/belfold/video-20121122_ez_a_fidesznek_az_izeje
több mint 11 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Egy idő után pedig elfogynak a még ellopható malacperselyekKori
Ezt mire alapozod?Sobri Jóska
Manyup nem lesz még egyszer. A bankok sem lesznek veszteségesek életük végéig, ahogyan a többi extra adós szektor sem. Ha kifosztják az MNB-t, az se fog újratermelődni valami csoda folytán. Satöbbi.


több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 066 — #NoStress
Egy idő után pedig elfogynak a még ellopható malacperselyekKori
Ezt mire alapozod?

több mint 11 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Lehet anyázni az IMF-et, de az adósság visszafizetési kilátásaink nem túlzottan rózsásak. Ott ahol senki sem mer beruházni, mert félti azokat a kormánytól (szó szerint és átvitt értelemben is), mégis milyenek a GDP kilátások?

Egy idő után pedig elfogynak a még ellopható malacperselyek, akkor pedig nagy baj lesz. Az eddigi "ügyeskedés" sok mindennek mondható, csak fenntarthatónak nem.


több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 365 — Ajmo Vatreni
A második meg sztem az az ok, ami miatt valóban jönnek ezek a leminősítések. Érthető ez persze, csak nem éppen igazságos szvsz. Rajna
Ezt most találtam egy blogon, focis hasonlat.

"Aki szidja a bírót, az általában veszít."
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 723
 magyarinfo.blog.hu/2012/11/24/igy_tamad_a_fideszes_troll-hadsereg_356

"Az arcképeket párkereső oldalakról szedték le. De képkeresés nélkül is könnyen fel lehet ismerni őket: nincsenek személyes fotóik, pár hónapja hozták őket létre, általában ismerik egymást és hirtelen nagyon sok ismerősük lett."

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Objektíve, az ok, hogy visszafizetjük az adósságot, de ki tudja ezek az eszementek, mikor váltanak "sávot"? Miután kiszámíthatatlanok, ezért nincs se hitelesség, se bizalom és ezért kockázatosak vagyunk. Nem beszélve arról, hogy ezzel a kamattal, ilyen gazdasági teljesítmény pedig mellett, ez csak ideig-óráig müködik.
Ugyanakkor szerintem -bár tudom, hogy nem lehetne-, vannak szubjektív okok is ilyen döntéseknél. Márpedig mi beleszartunk a pénzügyi szektor lecsójába, nem is egyszer. Ezért aztán nem tudom, miért érthetetlen, ha nem mi vagyunk a kedvencek.zinedine5
Az első az a rész, ami miatt értem, hogy nem az A-besorolás teteje vagyunk, meg persze nyilván a GDP-csökkenés, stb.

A második meg sztem az az ok, ami miatt valóban jönnek ezek a leminősítések. Érthető ez persze, csak nem éppen igazságos szvsz.

több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 365 — Ajmo Vatreni
Objektíve, az ok, hogy visszafizetjük az adósságot, de ki tudja ezek az eszementek, mikor váltanak "sávot"? Miután kiszámíthatatlanok, ezért nincs se hitelesség, se bizalom és ezért kockázatosak vagyunk. Nem beszélve arról, hogy ezzel a kamattal, ilyen gazdasági teljesítmény pedig mellett, ez csak ideig-óráig müködik.
Ugyanakkor szerintem -bár tudom, hogy nem lehetne-, vannak szubjektív okok is ilyen döntéseknél. Márpedig mi beleszartunk a pénzügyi szektor lecsójába, nem is egyszer. Ezért aztán nem tudom, miért érthetetlen, ha nem mi vagyunk a kedvencek.
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Adsz kölcsön?
Minden adósságomat mindig megadom.
Jó, néha kicsit alkudozom elötte, néha kicsit késve, néha a nagymutter nyugdíjából elorozva, vagy a gyerek malacperselyét összetörve, néha mástól kölcsönkérve.
Most azzal ne törődj, hogy nincs munkám, eleve van rengeteg tartozásom mindenfele, iszok, drogozok, beszélek összevissza, a szemem se áll jól, a hitelezőimet néha elhajtom a kurvaanyjukba, és még ők örüljenek, nincs konkrétan semmi fedezetem, de eddig mindig jól törlesztettem, nagyon meglepő módon.
Adsz kölcsön?Sobri Jóska
Hát az eladósodottság mértéke általában kevéssé számít, mert akkor a legfejlettebb országok lennének legalul. OK, hogy nem vagyunk az USA szintjén ebben a műfajban sem, de én komolyan nem fektetnék máshová, mert ezek az idióták mindent beáldoznak a törlesztésért, úgy tűnik. Hitelezőket nem hajtottunk el, ha az IMF-re gondolsz, az nem stimmel, mert a felé esedékes részleteket is fizetjük tisztességesen, csak újat nem veszünk fel.

Pont leszarom, hogy valami részeges idióta az illető, akinek munkája sincs, és állandóan engem szid a kocsmában, de láthatóan inkább nem eszik két hétig, csak hogy időben fizesse a részletet, akkor adok neki piára kölcsön.

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 066 — #NoStress
 www.kormany.hu/hu/nemzetgazdasagi-miniszterium/hirek/komolytalan-minosites-a-standard-poors-hitelminositotol

ez egy legitim kormány hivatalos álláspontja?!Amadeus91
Tipikus fideszes magas lovas megfogalmazás, de a tartalmában igazuk lehet. Ahogy én hallom nem csak szerintük érthetetlen ez a mostani leminősítés. Lásd pl. itt is:  www.bloomberg.com/news/2012-11-23/hungarian-forint-pares-biggest-weekly-advance-in-four-months.htmlSchleck
Lehet, hogy fura, de nem érthetetlen. Más intézetek is meg fogják húzni. Hiteltelen, ötletszerű bénázás folyik (pl. 100 Ft/m -> 125 Ft/m a szavazás napján), a gazd.pol.-ért felelős miniszter meg békemenetről, fenékkiütésekről hadovál recesszióban.zinedine5
Most attól függetlenül, mekkora marhák Matolcsyék, én alapvetően nem értem ezeknek a minősítő intézeteknek a munkáját. Magyarországon eléggé össze-vissza megy minden, de ha valami biztos pont nálunk, hogy az adósságot csökkentjük izomból, ezért hajlandó a kormány olyan konfliktusokat felvállalni, mint a Manyup-ügy. Költhették volna osztogatásra is választás előtt, de nekik mániájuk ez, ha én biztos lennék most valamiben, mint kötvényvásárló, az az, hogy a magyarokban lehet bízni adósságtörlesztésben. Nem ezt kéne minősíteni ezeknek? Mert nem gazdaság-, hanem hitelminősítő intézetek, persze a kettő összefügg.Rajna
Adsz kölcsön?
Minden adósságomat mindig megadom.
Jó, néha kicsit alkudozom elötte, néha kicsit késve, néha a nagymutter nyugdíjából elorozva, vagy a gyerek malacperselyét összetörve, néha mástól kölcsönkérve.
Most azzal ne törődj, hogy nincs munkám, eleve van rengeteg tartozásom mindenfele, iszok, drogozok, beszélek összevissza, a szemem se áll jól, a hitelezőimet néha elhajtom a kurvaanyjukba, és még ők örüljenek, nincs konkrétan semmi fedezetem, de eddig mindig jól törlesztettem, nagyon meglepő módon.
Adsz kölcsön?

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
 www.kormany.hu/hu/nemzetgazdasagi-miniszterium/hirek/komolytalan-minosites-a-standard-poors-hitelminositotol

ez egy legitim kormány hivatalos álláspontja?!Amadeus91
Tipikus fideszes magas lovas megfogalmazás, de a tartalmában igazuk lehet. Ahogy én hallom nem csak szerintük érthetetlen ez a mostani leminősítés. Lásd pl. itt is:  www.bloomberg.com/news/2012-11-23/hungarian-forint-pares-biggest-weekly-advance-in-four-months.htmlSchleck
Lehet, hogy fura, de nem érthetetlen. Más intézetek is meg fogják húzni. Hiteltelen, ötletszerű bénázás folyik (pl. 100 Ft/m -> 125 Ft/m a szavazás napján), a gazd.pol.-ért felelős miniszter meg békemenetről, fenékkiütésekről hadovál recesszióban.zinedine5
Most attól függetlenül, mekkora marhák Matolcsyék, én alapvetően nem értem ezeknek a minősítő intézeteknek a munkáját. Magyarországon eléggé össze-vissza megy minden, de ha valami biztos pont nálunk, hogy az adósságot csökkentjük izomból, ezért hajlandó a kormány olyan konfliktusokat felvállalni, mint a Manyup-ügy. Költhették volna osztogatásra is választás előtt, de nekik mániájuk ez, ha én biztos lennék most valamiben, mint kötvényvásárló, az az, hogy a magyarokban lehet bízni adósságtörlesztésben. Nem ezt kéne minősíteni ezeknek? Mert nem gazdaság-, hanem hitelminősítő intézetek, persze a kettő összefügg.