Politika

46 feliratkozó

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 723
Az sem jelent kockázatot, hogy Ferihegy teli van Moszad ügynökkel (az izraelbe tartó és onnan érkező utasok átvizsgálását ők felügyelik), és az sem volt kockázat, amikor az izraeli kémrepülő csak úgy szabadon repkedett az ország légterében, azóta se tudni milyen célból. De természetesen mint mindig, most is a fasizmus meg a nácizmus a legnagyobb probléma. Igaz, hogy itt egyik sem volt sosem, maximum hungarizmus, de hát ilyen apró részletekre már ne adjunk. Dub
akkor mondok most neked egy megdöbbentőt, hogy még inkább habzószájjal tudjad verni a klaviatúrát.
Minden ország külképviselete azontúl, hogy ellátja az adott országban élő állampolgárai érdekképviseletét, egyben az anyaország titkosszolgálatának egy igen fontos támpontja.

Elmondom neked, hogy igen, jelen vannak Moszad ügynökök Pesten. Jelen vannak MI-6 ügynökök, jelen vannak CIA ügynökök, FSB ügynökök, BND ügynökök és így tovább. Ez egy bevett informális gyakorlat, ugyanígy jelen vannak AVH (magyar titkosszolgálat) ügynökök is a világ számos pontján.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Volt egy felvetése a jobbiknak réges-régről, hogy nézzük meg ki a kettős állampolgár a Parlamentben. Az adatvédelmi ombucman ezt közérdekű adatnak mondta.
Ehhez képest most ez az "idióta" jobbikos képviselő feláll és az ittélő zsidók listázásáról beszél.
Ezek után ki lesz aki újra előhozza az eredeti felvetést és ki támogatja majd? Vagy ki beszél a friss választási törvényről, IMF hátraarcról stb?Atari
Csak idézni tudom önmagam: Fatality! Orbán WIN!
több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
Dub, szerintem te lennél itt a legelső kommentelő, ha egy olyan mondat hangozna el a szlovák vagy román parlamentben, hogy "mérjük fel, listázzuk ki, hány magyar él az országban, és hány képviselőnek vannak magyar felmenői, majd fosszuk meg őket a szlovák, ill. román állampolgárságtól és utasítsuk ki őket." Ott is demokrácia van, éljen a szólásszabadság. Habzó, véres szájjal követelnél elégtétel, az asztalt verve. Eme hír után világ hungaristái egyesüljetek, és árpádsávos zászlóitokat kibontva pattanjatok tankra, majd irány Pozsony, aztán meg Bukarest, mocskos zsidók, románok, cigányok és szlovákok-at üvöltve.

Jössz itt a Mosszaddal meg kémrepülővel. Komolyan, ez a nagy baja a szélsőjobbosoknak? Ez az óriási veszély Magyarországra nézve? Ettől félnek? Mert ma vonósnégyes parlamenti felszólalásában ugyan ezek kaptak helyet.

Nekem meg az a bajom, hogy egy magyar város testvérvárosi szerződést köt egy nyíltan antiszemita, rasszista, "diktatórikus" állammal. Az a bajom, hogy egy olyan ember, mint novák előd, a parlamentben melegedhet, egy olyan tett után, mint az EU-s zászlóégetés. Magyarországon. Aki az EU tagja.
Az a bajom, hogy egy olyan eszement tömeg leszármazottai ülhetnek ma a parlamentben, nyíltan felvállalva őseik nézeteit, akik MAGYARORSZÁGON ÉLŐ, MAGYARUL BESZÉLŐ, MAGYAR ÁLLAMPOLGÁROKAT lőttek a Dunába.
Ismerős az a szó, hogy lista? Mert nekik a nevük rajta volt egy listán...

Ezért mentünk ki tegnap MAGYAR ZÁSZLÓKAT LENGETVE. Elegünk van belőlük! JC6
Ezt egyszer már írtam Amadeusnak, de akkor megismétlem: nem hangzott el, hogy vegyék el ezen képviselők állampolgárságát, még az sem, hogy ne lehessenek képviselők, pusztán annyi, hogy ezen adatok legyenek nyilvánosak.

Fogalmam sincs "vonósnégyes" ma mit mondott a parlamenti felszólalásában, annyira nem érdekel.

Ha problémás számodra, hogy egy nyíltan rasszista állam városával köt egy magyar város testvérvárosi szerződést, rendben van, ez alapján akkor felmondhatjuk az összes izaeli várossal kötött szerződést is. Javaslom tanulmányozni az izraeli bevándorlóvízum szükséges feltételeit, vagy hogy ki és milyen feltételekkel kaphat ilyen állampolgárságot. Az Izrael területén élő arab kisebbséggel szembeni egyenlő és rendkívül demokratikus eljárásokról már nem is beszélve. Igaz, ezt máregy korábbi alkalommal tisztáztuk, hogy ők mind gaz terroristák. Az Eu zászlóégetés is problémás számodra. Amikor valamelyik teljesen véletlenül zsidó "művész" csirkecombot tett valamelyik Turul-szobor szájába, az természetesen csak a művészi önkifejezés része volt. Magyarországon. Aki az EU tagja. Így Novák Előd zászlóégetése is csak pusztán művészi önkifejezés volt.

Ezen "eszement tömeg" teljesen demokratikus módon jutott be a Parlamentbe, begyűjtve majdnem 1 millió szavazatot. Ja, ilyenkor szar dolog tud lenni az a demokrácia. Egyébként igen, ismerős az a szó, hogy lista. Legutóbb éppen a Ferencváros szurkolói kártyával rendelkezőket listázták ki, mindenféle indok nélkül, a rendőrség és a terrorelhárítás részére (nem pár tucat főről van szó, hanem több mint ezerről). Szintén nem hallottam a most aggódok elhatárolódását.

...Dub
A képviselői eskü a garancia. Vagy ha neked ez nem felel meg, akkor nézzünk meg mindenkit. Hol született, kik a barátai, milyen nemű, milyen korú, milyen a bőrszíne, milyen vallású, stb., mert ezek mind befolyásolhatják, hogy kihez lesz lojális. Nem tudom, hogy érzed-e a dolog lényegi részét. Itt embereket akarnak listázni, és nem a tetteik alapján.

Egyébként titeket ott a szélsőjobbon a félelem tart össze? Mert - ahogy olvasom - mindenki a magyarok vesztét akarja széles e világon, zsidók, szlovákok, az USA, stb. Sőt, az ország határain belül is mindenki az igaz magyarok ellen van. Szóval, hogy is van ez pontosan?gdavid
Nézzünk meg akkor mindenkit. Egyébként, alapesetben, ennek most is meg kellene történnie, nagyjából pontosan ezek a kritériumok szerint, amiket felsoroltál. Ezt hívják C-típusú nemzetbiztonsági átvilágításnak. Elnézve 1-2 képviselő "úr" munkásságát, erős kételyeim vannak ezen átvilágítások komolyságával kapcsolatban is. Másrészről továbbra sem értem, ha más demokratikus országokban teljesen nyilvános adat, hogy ki kettős állampolgár, akkor miért csak nálunk ne lehetne az.

Nem, nem hiszem, hogy az egész világon mindenki a mi vesztünket akarná. Épp elég az nekünk, hogy vezetői "elitünk" akarja azt. Akiknek mindig is fontosabb volt a politikai korrektség, mint hogy kezdjenek bármit is a cigánybűnözéssel. Akiknek mindig fontosabb szomszédaink érzékenysége, mint hogy valaha bármiben karakánan kiállnának az ott élő magyar kisebbségekért. Akiknek mindig fontosabb a jó kapcsolat pl az izraeli cégekkel, mint hogy a magyar vállalkozásokat támogatnák érdemben. Akik mindig pápábbak akarnak lenni a pápánál, ha nyalni kell "szövetségeseink" felé. Akik pillanatnyi politikai érdekekből vagy csupán megfelelési kényszerből mindenféle gond nélkül telikiabálják az egész világot rasszizmussal, mocskolják a hazát. És igen, tele van a padlás az állandó holokausztozással, az állandó "bűnös nép"-ezéssel is. Sajnálatos dolog, de a ma élőknek ezekhez vajmi kevés köze van, és egyáltalában, nem is érdekel. Akit érint, emlékezzen rá, de ne tolja hetente az arcomba. Másrészről ha oly nagy itt az antiszemitizmus és a rasszizmus, miért nem mennek el valamelyik példaországukba, ahol nem kéne állandó rettegésben és ennyi gaz szélsőjobbos közt élniük nap mint nap. Még nem tudom hogyan, de talán valahogy nekünk is sikerülne a veszteséget túlélni.
több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Volt egy felvetése a jobbiknak réges-régről, hogy nézzük meg ki a kettős állampolgár a Parlamentben. Az adatvédelmi ombucman ezt közérdekű adatnak mondta.
Ehhez képest most ez az "idióta" jobbikos képviselő feláll és az ittélő zsidók listázásáról beszél.
Ezek után ki lesz aki újra előhozza az eredeti felvetést és ki támogatja majd? Vagy ki beszél a friss választási törvényről, IMF hátraarcról stb?

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 292 — capitaine du château de Vienne 1487


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Jézusom. Kismiska vagyok én kérem szépen. Ehhez képest én szeretem a romákat, és látens TASZ ügynök vagyok.. 😛apeszos
Van az a nézőpont, ahonnan Tel-Aviv-nak dolgozol. 😀tomi-tomi
Igen. Amint látjuk nézőpont az van bőven. Kinek a pap, kinek a ministráns, kinek ez, kinek az.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Apeszos, mint zsidó kém.. ajjaj... 😀
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Jézusom. Kismiska vagyok én kérem szépen. Ehhez képest én szeretem a romákat, és látens TASZ ügynök vagyok.. 😛apeszos
Van az a nézőpont, ahonnan Tel-Aviv-nak dolgozol. 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
...Dub
A képviselői eskü a garancia. Vagy ha neked ez nem felel meg, akkor nézzünk meg mindenkit. Hol született, kik a barátai, milyen nemű, milyen korú, milyen a bőrszíne, milyen vallású, stb., mert ezek mind befolyásolhatják, hogy kihez lesz lojális. Nem tudom, hogy érzed-e a dolog lényegi részét. Itt embereket akarnak listázni, és nem a tetteik alapján.

Egyébként titeket ott a szélsőjobbon a félelem tart össze? Mert - ahogy olvasom - mindenki a magyarok vesztét akarja széles e világon, zsidók, szlovákok, az USA, stb. Sőt, az ország határain belül is mindenki az igaz magyarok ellen van. Szóval, hogy is van ez pontosan?gdavid
Fatality! Orbán WIN!
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
...Dub
A képviselői eskü a garancia. Vagy ha neked ez nem felel meg, akkor nézzünk meg mindenkit. Hol született, kik a barátai, milyen nemű, milyen korú, milyen a bőrszíne, milyen vallású, stb., mert ezek mind befolyásolhatják, hogy kihez lesz lojális. Nem tudom, hogy érzed-e a dolog lényegi részét. Itt embereket akarnak listázni, és nem a tetteik alapján.

Egyébként titeket ott a szélsőjobbon a félelem tart össze? Mert - ahogy olvasom - mindenki a magyarok vesztét akarja széles e világon, zsidók, szlovákok, az USA, stb. Sőt, az ország határain belül is mindenki az igaz magyarok ellen van. Szóval, hogy is van ez pontosan?

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Dub, szerintem te lennél itt a legelső kommentelő, ha egy olyan mondat hangozna el a szlovák vagy román parlamentben, hogy "mérjük fel, listázzuk ki, hány magyar él az országban, és hány képviselőnek vannak magyar felmenői, majd fosszuk meg őket a szlovák, ill. román állampolgárságtól és utasítsuk ki őket." Ott is demokrácia van, éljen a szólásszabadság. Habzó, véres szájjal követelnél elégtétel, az asztalt verve. Eme hír után világ hungaristái egyesüljetek, és árpádsávos zászlóitokat kibontva pattanjatok tankra, majd irány Pozsony, aztán meg Bukarest, mocskos zsidók, románok, cigányok és szlovákok-at üvöltve.

Jössz itt a Mosszaddal meg kémrepülővel. Komolyan, ez a nagy baja a szélsőjobbosoknak? Ez az óriási veszély Magyarországra nézve? Ettől félnek? Mert ma vonósnégyes parlamenti felszólalásában ugyan ezek kaptak helyet.

Nekem meg az a bajom, hogy egy magyar város testvérvárosi szerződést köt egy nyíltan antiszemita, rasszista, "diktatórikus" állammal. Az a bajom, hogy egy olyan ember, mint novák előd, a parlamentben melegedhet, egy olyan tett után, mint az EU-s zászlóégetés. Magyarországon. Aki az EU tagja.
Az a bajom, hogy egy olyan eszement tömeg leszármazottai ülhetnek ma a parlamentben, nyíltan felvállalva őseik nézeteit, akik MAGYARORSZÁGON ÉLŐ, MAGYARUL BESZÉLŐ, MAGYAR ÁLLAMPOLGÁROKAT lőttek a Dunába.
Ismerős az a szó, hogy lista? Mert nekik a nevük rajta volt egy listán...

Ezért mentünk ki tegnap MAGYAR ZÁSZLÓKAT LENGETVE. Elegünk van belőlük!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Jézusom. Kismiska vagyok én kérem szépen. Ehhez képest én szeretem a romákat, és látens TASZ ügynök vagyok.. 😛
több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
Belenéztem tegnap az ATV-s közvetítésbe, mutogatták a közismert embereket. Érdekes módon a szlovák kettős állampolgársági törvény ellen, vagy a temerini magyar srácok ügyében nem tudtak ilyen szépen összefogni. Ott valahogy egyikőjüket sem láttam. De van még kismillió a magyarságot sokkal súlyosabban érintő probléma. Az ellen valahogy sosem sikerül sem összefogni, de még kiállni se. Csak is kizárólag akkor, ha zsidókról van szó. Az amerikai nagykövet részvétele különösen vicces, mivel tudtommal ott az ilyen kettős állampolgársági adatok teljesen nyilvánosak. Dub
csőlátás 2.0 edition

egyébként nem érzed abszurdnak, hogy felháborodsz ha a szlovákok tesznek a magyar kettős állampolgárság ellen, miközben meg te a zsidókkal csinálnád ugyanazt?Amadeus91
Senki nem mondta, hogy el kell venni az állampolgárságukat. De érdekes eljátszani a gondolattal, micsoda világraszóló skandallum lenne, ha mondjuk Magyarország megtenné ezt. De egyébként adott ki a most rendkívül demokratikus Mazsihisz vagy bármely más "jeles" személy egyetlen egy darab közleményt, melyben elítéli eme szlovák törvényt? Vagy felemelték a szavukat bármilyen ügyben, ami az országot hátrányosan érintette? Nem, soha. Kizárólag abban jeleskedtek mindig is, ha az országot negatív színben kell feltüntetni, nem létező fasizmusról meg nácizmusról kell rettegni. Egyébként a tegnapi tüntetésen a résztvevők közül többen széttépték és megtaposták a kiosztott kis magyar zászlókat. Az MTI is lehozta, nem a kurucról vettem. Szintén várom a Mazsihisz és a többi 0-24-ben rettegő szervezet elhatárolódását.

mi jogon hangozhat el ilyen kijelentés a magyar parlamentben? aki tud olvasni a sorok között az jól látja, mit akar a jobbik. nem hiszem, hogy bármelyik magyar képviselő, akinek a felmenői között zsidó származású embereket találunk, nemzetbiztonsági kockázatot jelentene. és igen, elég már a zsidózásból. nem lett volna itt semmilyen megmozdulás, ha a jobbik kussban maradt volna. inkább tényleg az országukért tennének! mert amióta ők jelen vannak, számtalan szégyenfolt keletkezett az országon, amit úgy, de úgy szeretnek...és igen, inkább ők jelentenek nemzetbiztonsági kockázatot ennek az országnak a számos katonai, félkatonai egységükkel, akiket éleslőszerrel képeznek ki, különböző eldugott pontokon...JC6
Mi az, hogy mi jogon hangozhat el? Akármilyen hihetetlen, a demokráciához hozzátartozik a szólásszabadság is. Még akkor is, ha esetleg ez bizonyos zsidó köröknek és parlamenti bérenceiknek nem tetszik. Persze az ő nagy demokráciájuk csak addig tart, amíg csak nekik tetsző vélemény hangzik el. Egyébként maga a kérdésfelvetés is miéért ne lehetne jogos? Egy parlamenti képviselő benne van x bizottságban. Ha ez a bizottság mondjuk akármilyen gazdasági/üzleti ügyben tárgyalásokat folytat egy másik ugyanilyen izraeli bizottsággal, akkor mi garantálja, hogy ők maximálisan a magyar érdekeket fogják képviselni? Hiszen kettős állampolgár, mi garantálja, hogy ő Magyarországhoz és nem Izraelhez lesz hűséges? Mert egyébként a zsidóságra ez az Izraelhez való lojalitás amúgy sem jellemző... Kiment a Gárda meg az egyéb szervezeteik sétálgatni olyan helyekre, ahol elviselhetetlen mértéket öltött a cigánybűnözés. Ha nem lett volna rájuk igény, rég nem tudtak volna menni sehova, mert a magyar lakosság nem szívesen látta volna őket. Persze ez a rendőrség dolga lenne, csak ugye, ez ügyben nekik felülről meg van kötve a kezük, hiszen szegény ártatlan romák még a végén rasszizmust kiabálnának, melyet ezer örömmel kürtölnének tovább világszerte pont ugyanazok, akik most ismét a leghangosabban rettegnek. De igazad van, valóban ez jelenti az igazi nemzetbiztonsági kockázatot. Még véletlenül sem a kettős állampolgárságú országgyűlési képviselők. Az sem jelent kockázatot, hogy Ferihegy teli van Moszad ügynökkel (az izraelbe tartó és onnan érkező utasok átvizsgálását ők felügyelik), és az sem volt kockázat, amikor az izraeli kémrepülő csak úgy szabadon repkedett az ország légterében, azóta se tudni milyen célból. De természetesen mint mindig, most is a fasizmus meg a nácizmus a legnagyobb probléma. Igaz, hogy itt egyik sem volt sosem, maximum hungarizmus, de hát ilyen apró részletekre már ne adjunk.
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 365 — Ajmo Vatreni
 www.origo.hu/itthon/20121203-nemzeti-konzultaciot-inditana-orban-viktor-a-hajlektalansagrol.html

Remek. Vacilláltam, hogy ez vagy egy heresérv hiányzik jobban.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
mi jogon hangozhat el ilyen kijelentés a magyar parlamentben? aki tud olvasni a sorok között az jól látja, mit akar a jobbik. nem hiszem, hogy bármelyik magyar képviselő, akinek a felmenői között zsidó származású embereket találunk, nemzetbiztonsági kockázatot jelentene. és igen, elég már a zsidózásból. nem lett volna itt semmilyen megmozdulás, ha a jobbik kussban maradt volna. inkább tényleg az országukért tennének! mert amióta ők jelen vannak, számtalan szégyenfolt keletkezett az országon, amit úgy, de úgy szeretnek...és igen, inkább ők jelentenek nemzetbiztonsági kockázatot ennek az országnak a számos katonai, félkatonai egységükkel, akiket éleslőszerrel képeznek ki, különböző eldugott pontokon...
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 723
Belenéztem tegnap az ATV-s közvetítésbe, mutogatták a közismert embereket. Érdekes módon a szlovák kettős állampolgársági törvény ellen, vagy a temerini magyar srácok ügyében nem tudtak ilyen szépen összefogni. Ott valahogy egyikőjüket sem láttam. De van még kismillió a magyarságot sokkal súlyosabban érintő probléma. Az ellen valahogy sosem sikerül sem összefogni, de még kiállni se. Csak is kizárólag akkor, ha zsidókról van szó. Az amerikai nagykövet részvétele különösen vicces, mivel tudtommal ott az ilyen kettős állampolgársági adatok teljesen nyilvánosak. Dub
csőlátás 2.0 edition

egyébként nem érzed abszurdnak, hogy felháborodsz ha a szlovákok tesznek a magyar kettős állampolgárság ellen, miközben meg te a zsidókkal csinálnád ugyanazt?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
Belenéztem tegnap az ATV-s közvetítésbe, mutogatták a közismert embereket. Érdekes módon a szlovák kettős állampolgársági törvény ellen, vagy a temerini magyar srácok ügyében nem tudtak ilyen szépen összefogni. Ott valahogy egyikőjüket sem láttam. De van még kismillió a magyarságot sokkal súlyosabban érintő probléma. Az ellen valahogy sosem sikerül sem összefogni, de még kiállni se. Csak is kizárólag akkor, ha zsidókról van szó. Az amerikai nagykövet részvétele különösen vicces, mivel tudtommal ott az ilyen kettős állampolgársági adatok teljesen nyilvánosak.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
...Dzsokijuing
Én nagyon jól szórakoztam tegnap 😛
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 913 — Saturday Night Lights
A CÖF "szerint a Parlament előtt tartott vasárnapi demonstráció helyes szándékát hiteltelenné tette, hogy egy olyan kormány volt minisztere szólalt föl, amely eltűrte a neonáci Vér és Becsület egyesület 2007. február 10-ei Hősök téri felvonulását, és sajnálatosnak tartják, hogy a demonstráción egy "veszélyes ideológia mentén Bajnai és Mesterházy politikai vágyainak kiszolgálóivá próbálta tenni az ott megjelent, őszinte felháborodását kifejezni vágyó tömeget". (Bajnai Gordon 2007 júliusától volt miniszter.)"
Respekt annak a köztévés híradósnak, aki a zárójeles megjegyzést a végére biggyesztette.
 www.hirado.hu/Hirek/2012/12/03/10/COF_hiteltelenne_valt_a_Kossuth_teri_megmozdulas.aspx

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 365 — Ajmo Vatreni
 index.hu/gazdasag/penzbeszel/2012/12/01/diktatorok_kezikonyve/

Elég sok mindent lehetne idézni, de:

"A bukásra, a lassú és sehova sem tartó sodródásra ítélt országokban a hatalom erősen központosított, lényegében egy diktatórikus vezető kezében van, aki kis koalícióval működik, vagyis a befolyásos és a hatalmának fenntartását illetve növelését szolgáló személyek kis klikkjét kell jól tartania, miközben a választási rendszert olyan formán alakíthatja, hogy a választópolgárok minél kisebb és minél könnyebben „megvehető” része már biztosítsa számára a hatalom megtartását. Ehhez átszabja a választási körzetek határait (gerrymandering) és a választáson való részvételt valamilyen a választásra jogosultak számát csökkentő regisztrációhoz köti, hogy ezzel is minimalizálja a (számára veszélyes) választói részvételt. Az erőszakos vagy éppen demokratikus módon hatalomra kerülő diktatórikus vezetés viszonylag gyorsan átírja az alkotmányt, hogy növelje újraválasztásának esélyeit, illetve csökkentse ellenzékének a részvételét a törvényalkotásban, valamint a következő a választásokon."
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 723
 vastagbor.blog.hu/2012/12/01/zsiga_marcell_uj_haza

😂

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 913 — Saturday Night Lights
Megvan a megoldás, azt kell mondanunk külföldön, hogy Matolcsy valójában csaló és sohasem hallottunk róla, így talán megússzuk.
 index.hu/kulfold/2012/11/30/spanyol_csalo_verte_at_az_ukran_allamot/

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 292 — capitaine du château de Vienne 1487
 index.hu/belfold/2012/11/30/tgm_szanyi_scheiring/
+ hogy senkise maradjon ki az április elsejéből 😀


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
 www.hir24.hu/belfold/2012/11/30/orban-forintrol-adorol-rezsirol-politikai-mubalherol/Amadeus91
"22 éven át voltam Magyarország legfőbb sebésze! Én meg a Matolcsy!"

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 913 — Saturday Night Lights
 tenytar.blog.hu/2012/11/30/lex_baratok_es_ellensegek_folytatjuk?utm_source=ketrec&utm_medium=link&utm_content=2012_11_30&utm_campaign=indexKori
A legfontosabb, a lex Orbán kimaradt. Ez maga az alaptörvény és kapcsolódó részei, ami alkotmányossági kifogások ellen véd. Ráadásul a közeljövőben beemelik Salamon Lászlót és még egy havert a testületbe, így már a többség is az ő oldalukon lesz.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)