Politika

46 feliratkozó

több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 903 — Saturday Night Lights
 mandiner.hu/cikk/20121024_elemzok_orban_sajat_taborahoz_szolt_bajnai_visszatert

Zseniális a Lánczi, komolyan. Csak egy baja van: ő nem elemző, hanem udvari bolond. Azért elég komoly, hogy egy ennyire komolytalan figura szájába adják az új habonyárpádozást, mintha komoly elemzői vélemény lenne.Gyurma Pappa
Ez a kis Lánczi, soha nem volt komoly eresztés. Orbán beszédírója,aztán Navra táskahordozója volt, kikerült a MeH-ből, most hátulról visszarakták, az apja milliárdos cégénél "elemez".

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 720
Bajnai "György" Gordon azonkívül, hogy nem Gyurcsány és nem Orbán, miért lenne jó?
Van valami távlati terve?
Vagy felveszünk egy kényelmes IMF hitelt, aztán pár év múlva amikor ott járunk, mint a görögök, majd azt mondja: "nem értettünk hozzá"?Atari
alaphangon ő nem egy megélhetési politikus, ért is valamihez a szájaláson kívül.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Bajnai "György" Gordon azonkívül, hogy nem Gyurcsány és nem Orbán, miért lenne jó?
Van valami távlati terve?
Vagy felveszünk egy kényelmes IMF hitelt, aztán pár év múlva amikor ott járunk, mint a görögök, majd azt mondja: "nem értettünk hozzá"?

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 028 — Egyéb témák lakó
 mandiner.hu/cikk/20121024_elemzok_orban_sajat_taborahoz_szolt_bajnai_visszatert

Zseniális a Lánczi, komolyan. Csak egy baja van: ő nem elemző, hanem udvari bolond. Azért elég komoly, hogy egy ennyire komolytalan figura szájába adják az új habonyárpádozást, mintha komoly elemzői vélemény lenne.

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Bajnai korszakváltást ígért, én max. egy kormányváltást nézek ki belőle. Az pedig a NER dicső 4 éve után kevés lesz.Dzsokijuing
Igaz, de első körben megfelel. Ha másra nem is lesz jó, csak hogy ezek az arrogáns agresszív kismalacok eltűnjenek a süllyesztőben, már megérte. De eleve többet nézek ki belőle mint Eltolcsi bácsiból.
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 903 — Saturday Night Lights
A lájkot a képre kaptad, Bajnai még várhat.
 nol.hu/velemeny/20121020-ossze-visszafogasDzsokijuing
Nem azért várom, mert ő "jó" lesz, de hogy nem lesz rosszabb (mint ahogy a Jobbikos srácokon kívül más sem lenne rosszabb), abban biztos vagyok. Sajnos annyira a béka segge alatt van a mostaniak teljesítménye, hogy 2 óvodás néhány zsírkrétával is komolyabb gazdasági programot tudna összehozni.Kori
De a békemenetesek legalább megértik. A kedvenc transzparensem tegnapról a "Kevesebb diplomást, több békemenetest!" volt. 😊Dzsokijuing
Végül is az is egy pénzkereseti lehetőség.. Már majdnem annyit fizet mint az új szociális segély. És lassan havi szinten kell majd békemenetelni a harcosoknak. 😀
(..) Bajnai még várhat.Dzsokijuing
Jó jó, de meddig? És ha nem ő, akkor ki? Vagy konzerváljuk a tündérmesét?apeszos
Bajnai korszakváltást ígért, én max. egy kormányváltást nézek ki belőle. Az pedig a NER dicső 4 éve után kevés lesz.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
A kedvenc transzparensem tegnapról a "Kevesebb diplomást, több békemenetest!" volt. 😊Dzsokijuing
Pol Pot tapsikolna örömében


több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A lájkot a képre kaptad, Bajnai még várhat.
 nol.hu/velemeny/20121020-ossze-visszafogasDzsokijuing
Nem azért várom, mert ő "jó" lesz, de hogy nem lesz rosszabb (mint ahogy a Jobbikos srácokon kívül más sem lenne rosszabb), abban biztos vagyok. Sajnos annyira a béka segge alatt van a mostaniak teljesítménye, hogy 2 óvodás néhány zsírkrétával is komolyabb gazdasági programot tudna összehozni.Kori
De a békemenetesek legalább megértik. A kedvenc transzparensem tegnapról a "Kevesebb diplomást, több békemenetest!" volt. 😊Dzsokijuing
Végül is az is egy pénzkereseti lehetőség.. Már majdnem annyit fizet mint az új szociális segély. És lassan havi szinten kell majd békemenetelni a harcosoknak. 😀
(..) Bajnai még várhat.Dzsokijuing
Jó jó, de meddig? És ha nem ő, akkor ki? Vagy konzerváljuk a tündérmesét?
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 903 — Saturday Night Lights
A lájkot a képre kaptad, Bajnai még várhat.
 nol.hu/velemeny/20121020-ossze-visszafogasDzsokijuing
Nem azért várom, mert ő "jó" lesz, de hogy nem lesz rosszabb (mint ahogy a Jobbikos srácokon kívül más sem lenne rosszabb), abban biztos vagyok. Sajnos annyira a béka segge alatt van a mostaniak teljesítménye, hogy 2 óvodás néhány zsírkrétával is komolyabb gazdasági programot tudna összehozni.Kori
De a békemenetesek legalább megértik. A kedvenc transzparensem tegnapról a "Kevesebb diplomást, több békemenetest!" volt. 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
A lájkot a képre kaptad, Bajnai még várhat.
 nol.hu/velemeny/20121020-ossze-visszafogasDzsokijuing
Nem azért várom, mert ő "jó" lesz, de hogy nem lesz rosszabb (mint ahogy a Jobbikos srácokon kívül más sem lenne rosszabb), abban biztos vagyok. Sajnos annyira a béka segge alatt van a mostaniak teljesítménye, hogy 2 óvodás néhány zsírkrétával is komolyabb gazdasági programot tudna összehozni.


több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 720

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 720
Tőlem a Bajnai dadoghat is, tikkelhet is, pösze is lehet, vagy félszemű (csak kusza ne legyen), csak jöjjön mielőtt lenyomjuk a nyugatot.

Kori
én mindenesetre remélem, hogy Bajnaival színre lép egy olyan középen lévő párt, amelyre személy szerint régóta várok, mert nem igen volt kire szavazni elsőre (legutóbb).

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 903 — Saturday Night Lights
Tőlem a Bajnai dadoghat is, tikkelhet is, pösze is lehet, vagy félszemű (csak kusza ne legyen), csak jöjjön mielőtt lenyomjuk a nyugatot.

Kori
A lájkot a képre kaptad, Bajnai még várhat.
 nol.hu/velemeny/20121020-ossze-visszafogas

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Tőlem a Bajnai dadoghat is, tikkelhet is, pösze is lehet, vagy félszemű (csak kusza ne legyen), csak jöjjön mielőtt lenyomjuk a nyugatot.


több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
De komolyra: Látsz bármilyen belátásra utaló jelet nála? Magától sosem fog lelépni, és túl nagy a befolyása, túl nagy a támogatottsága, esetleg a félelem tőle a Fideszen belül is. Ha olyan sok józan és értelmes ember van a Fideszben (mert vannak az kétségtelen) miért nem távolítják el? apeszos
El fog kopni. Lesz olyan pont, amikor jobb lesz neki lelépni, elmegy EU biztosnak vagy ilyesmi. Fiatalnak fiatal, de ha nem jön ki az ország a válságból (nem fog), akkor nagyon nehéz lesz bármit "elhabonyárpizni" az unortodox növekedésről.
Én jelenleg 90%-ig biztos vagyok benne, hogy a Fidesz nyeri a választásokat 2014-ben, de OV előbb le fog lépni, mint hogy teljesen kinyírja magát politikailag. Ha lesz rá esély, hogy nyernek 2018-ban (elég kevés, tök utolsók leszünk minden fontosabb gazdasági mérőszámban), akkor marad, és majd 2020-ban megy el az EU-ba, vagy a ENSZ-be, vagy a OECD-be, vagy valahova, ahol nem kell sokat dolgozni. Gyurma Pappa
A ájemefben fenntartják neki a belsőellenőrzési főosztályvezetést? Nem-e?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
De komolyra: Látsz bármilyen belátásra utaló jelet nála? Magától sosem fog lelépni, és túl nagy a befolyása, túl nagy a támogatottsága, esetleg a félelem tőle a Fideszen belül is. Ha olyan sok józan és értelmes ember van a Fideszben (mert vannak az kétségtelen) miért nem távolítják el? apeszos
El fog kopni. Lesz olyan pont, amikor jobb lesz neki lelépni, elmegy EU biztosnak vagy ilyesmi. Fiatalnak fiatal, de ha nem jön ki az ország a válságból (nem fog), akkor nagyon nehéz lesz bármit "elhabonyárpizni" az unortodox növekedésről.
Én jelenleg 90%-ig biztos vagyok benne, hogy a Fidesz nyeri a választásokat 2014-ben, de OV előbb le fog lépni, mint hogy teljesen kinyírja magát politikailag. Ha lesz rá esély, hogy nyernek 2018-ban (elég kevés, tök utolsók leszünk minden fontosabb gazdasági mérőszámban), akkor marad, és majd 2020-ban megy el az EU-ba, vagy a ENSZ-be, vagy a OECD-be, vagy valahova, ahol nem kell sokat dolgozni. Gyurma Pappa
Csak ő ezt nem fogja észlelni. Olyan szinten a hatalom a mindene, hogy arról képtelen lemondani. A választásokban valószínűleg igazad lesz (sajnos), így én is kezdhetek cuccolni lassan.
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 364 — Ajmo Vatreni
 www.pecsiujsag.hu/pecs/hir/helyi-hireink/eluszhat-a-fideszes-tobbseg-komlon-ket-kepviselo-is-kulfoldon-vallal-munkat-valasztas-johet

😀
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 028 — Egyéb témák lakó
De komolyra: Látsz bármilyen belátásra utaló jelet nála? Magától sosem fog lelépni, és túl nagy a befolyása, túl nagy a támogatottsága, esetleg a félelem tőle a Fideszen belül is. Ha olyan sok józan és értelmes ember van a Fideszben (mert vannak az kétségtelen) miért nem távolítják el? apeszos
El fog kopni. Lesz olyan pont, amikor jobb lesz neki lelépni, elmegy EU biztosnak vagy ilyesmi. Fiatalnak fiatal, de ha nem jön ki az ország a válságból (nem fog), akkor nagyon nehéz lesz bármit "elhabonyárpizni" az unortodox növekedésről.
Én jelenleg 90%-ig biztos vagyok benne, hogy a Fidesz nyeri a választásokat 2014-ben, de OV előbb le fog lépni, mint hogy teljesen kinyírja magát politikailag. Ha lesz rá esély, hogy nyernek 2018-ban (elég kevés, tök utolsók leszünk minden fontosabb gazdasági mérőszámban), akkor marad, és majd 2020-ban megy el az EU-ba, vagy a ENSZ-be, vagy a OECD-be, vagy valahova, ahol nem kell sokat dolgozni.

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Orbán nélküli Fidesz-képemmel. Gyurma Pappa
Olyan nincs is. Utópia. 😊apeszos
2016, legkésőbb 2018. Ő sem él örökké, és el fog használódni. Látványosan nem akar bejönni az "álma" a félelnöki rendszerről.Gyurma Pappa
Ezzel mire céloztál? 😛 Két évvel idősebb nálam, fiatal ember még.. 😀
De komolyra: Látsz bármilyen belátásra utaló jelet nála? Magától sosem fog lelépni, és túl nagy a befolyása, túl nagy a támogatottsága, esetleg a félelem tőle a Fideszen belül is. Ha olyan sok józan és értelmes ember van a Fideszben (mert vannak az kétségtelen) miért nem távolítják el?
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Tudom nem szép ilyet kívánni, de bár más lett volna az áldozat:  szeged.hir24.hu/szeged/2012/10/24/halalos-karambol-lazar-janossal/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 028 — Egyéb témák lakó
Orbán nélküli Fidesz-képemmel. Gyurma Pappa
Olyan nincs is. Utópia. 😊apeszos
2016, legkésőbb 2018. Ő sem él örökké, és el fog használódni. Látványosan nem akar bejönni az "álma" a félelnöki rendszerről.

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem volt semmi gond Bajnai beszédével, ő ilyen szónok. Nem is ezt várják tőle. A beszéd íve profi volt, a más kérdés, hogy inkább a Kulka Janinak kellett volna felolvasnia és a Gordon meg bólogasson mellette.

Nincs itt semmi látnivaló, amit már tudtunk 1 éve is, amikor először szólalt meg Gordon egy nagyobb konferencián, az most sem változott.

Tetszett, hogy engem, mérsékelt jobboldali liberális is meg akart szólítani, teszem hozzá, nekem a "Viktor szar" szöveg kevés lett volna. Így azt mondom, hogy Gordon nőtt egyet a szememben, de arról nem győzött meg, hogy miért kellene rá szavaznom, és most került egy szintre nálam az Orbán nélküli Fidesz-képemmel. Gyurma Pappa
Olyan nincs is. Utópia. 😊
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 028 — Egyéb témák lakó
Nem volt semmi gond Bajnai beszédével, ő ilyen szónok. Nem is ezt várják tőle. A beszéd íve profi volt, a más kérdés, hogy inkább a Kulka Janinak kellett volna felolvasnia és a Gordon meg bólogasson mellette.

Nincs itt semmi látnivaló, amit már tudtunk 1 éve is, amikor először szólalt meg Gordon egy nagyobb konferencián, az most sem változott.

Tetszett, hogy engem, mérsékelt jobboldali liberális is meg akart szólítani, teszem hozzá, nekem a "Viktor szar" szöveg kevés lett volna. Így azt mondom, hogy Gordon nőtt egyet a szememben, de arról nem győzött meg, hogy miért kellene rá szavaznom, és most került egy szintre nálam az Orbán nélküli Fidesz-képemmel.

több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Akkor ezt megbeszéltük.
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szerintem se. Kuszaszem ezerszer jobb.