Politika

46 feliratkozó

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
 index.hu/gazdasag/magyar/2012/10/19/brusszel_meg_nagyobb_csomag_kell/
Mondjuk ez már tényleg szopatás...Schleck
Ha már volt szó kontraproduktivitásról..

Bár nem alszik a kisördög bennem és felmerül a kérdés, hogy tuti, hogy ezt az EU mondta és, hogypontosan ezt mondta?zinedine5
de a nyugdíjakat még mindig ádázul meg kell védeni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 364 — Ajmo Vatreni
 index.hu/gazdasag/magyar/2012/10/19/brusszel_meg_nagyobb_csomag_kell/
Mondjuk ez már tényleg szopatás...Schleck
Ha már volt szó kontraproduktivitásról..

Bár nem alszik a kisördög bennem és felmerül a kérdés, hogy tuti, hogy ezt az EU mondta és, hogypontosan ezt mondta?
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
 index.hu/gazdasag/magyar/2012/10/19/brusszel_meg_nagyobb_csomag_kell/
Mondjuk ez már tényleg szopatás...

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
A Szíjjártó meg azt mondta a bankok újabb átbaszására, hogy azok ne ugassanak, mert ők is egyoldalúan módosítják a szerződéseket 😀
Kori
Még ha ez azonos egy beismerő vallomással is, szerintem kurvajó riposzt volt 😀

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A Szíjjártó meg azt mondta a bankok újabb átbaszására, hogy azok ne ugassanak, mert ők is egyoldalúan módosítják a szerződéseket 😀

Most legalább tanulhatnak az igazi profiktól.Kori
Tudjuk, kitől tanulja az okosságot:

Dzsokijuing
Óriási.
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
A Szíjjártó meg azt mondta a bankok újabb átbaszására, hogy azok ne ugassanak, mert ők is egyoldalúan módosítják a szerződéseket 😀

Most legalább tanulhatnak az igazi profiktól.Kori
Tudjuk, kitől tanulja az okosságot:

Dzsokijuing
Ezt tedd át a viccek topikba is!

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 903 — Saturday Night Lights
A Szíjjártó meg azt mondta a bankok újabb átbaszására, hogy azok ne ugassanak, mert ők is egyoldalúan módosítják a szerződéseket 😀

Most legalább tanulhatnak az igazi profiktól.Kori
Tudjuk, kitől tanulja az okosságot:


Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
A Szíjjártó meg azt mondta a bankok újabb átbaszására, hogy azok ne ugassanak, mert ők is egyoldalúan módosítják a szerződéseket 😀

Most legalább tanulhatnak az igazi profiktól.


több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
 index.hu/belfold/2012/10/18/orban_maga_is_brusszeli_puccsrol_beszelt/

Ezt a könyvet meg kell vennem, ekkora tripet, amiben ez a két arc van, uhhh. Félelem és reszketés Budapesten. Kíváncsi vagyok honnan vesznek ilyen jó minőségű meszkalint.Gyurma Pappa
ha bármelyik külföldi nagyhatalom meg akarná buktatni már megtették volna.... pechünkre le se szarják Viktort.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 028 — Egyéb témák lakó
 index.hu/belfold/2012/10/18/orban_maga_is_brusszeli_puccsrol_beszelt/

Ezt a könyvet meg kell vennem, ekkora tripet, amiben ez a két arc van, uhhh. Félelem és reszketés Budapesten. Kíváncsi vagyok honnan vesznek ilyen jó minőségű meszkalint.Gyurma Pappa
Mi úgyis leszarjuk, akinek szól, az meg ennél nagyobb ökörségeket is benyelt már.zinedine5
Ez oké, de azon kívül hogy hazudnak (amit tudjuk, hogy nem), más okot nem tudok felhozni, mint egy masszív trip. Innentől pedig kicsit irigylem őket, hogy ennyire felelősségteljes munkakörben van idejük tudatmódosítókat dobálni, ami látványosan jó minőségű, mert már elég régóta tart.

több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 364 — Ajmo Vatreni
 index.hu/belfold/2012/10/18/orban_maga_is_brusszeli_puccsrol_beszelt/

Ezt a könyvet meg kell vennem, ekkora tripet, amiben ez a két arc van, uhhh. Félelem és reszketés Budapesten. Kíváncsi vagyok honnan vesznek ilyen jó minőségű meszkalint.Gyurma Pappa
Mi úgyis leszarjuk, akinek szól, az meg ennél nagyobb ökörségeket is benyelt már.
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 903 — Saturday Night Lights
 index.hu/belfold/2012/10/18/orban_maga_is_brusszeli_puccsrol_beszelt/

Ezt a könyvet meg kell vennem, ekkora tripet, amiben ez a két arc van, uhhh. Félelem és reszketés Budapesten. Kíváncsi vagyok honnan vesznek ilyen jó minőségű meszkalint.Gyurma Pappa
"Érzelmileg érthető felvetés" volna kilépni az EU-ból. A Békemenet meg az uniós projektpénzeken felújított Belvárosban menetel.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 028 — Egyéb témák lakó
 index.hu/belfold/2012/10/18/orban_maga_is_brusszeli_puccsrol_beszelt/

Ezt a könyvet meg kell vennem, ekkora tripet, amiben ez a két arc van, uhhh. Félelem és reszketés Budapesten. Kíváncsi vagyok honnan vesznek ilyen jó minőségű meszkalint.

több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 903 — Saturday Night Lights
Tudom, hogy a cigány és egyéb jogvédők reszketnek, de nekünk becsületesen dolgozóknak tényleg félni kell?
Bazzani
Egyszer te is sorra kerülsz. A demokráciatagadó pártok közös jellemzője az ellenségkép kreatív kiterjesztése.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Nekem csak egy kérdésem van.
Honnan tudja előre bárki, hogy a Jobbikosok több kárt okoznának az országnak mint a komcsik és barátaik sok évig, vagy rosszabbak lennének e mint ez a Fideszes ámokfutás az elmúlt időben?
Tudom, hogy a cigány és egyéb jogvédők reszketnek, de nekünk becsületesen dolgozóknak tényleg félni kell?
Én jobban félek a Fidesz "nem megszorítás hanem kiigazítás"-aitól.Bazzani
Nézd a LaHaine nagyon veszélyes mutatvány, bármennyire is úgytűnik a csoport önmeghatározása valami ellen történik, s akik nem vagyunk ők, azok vagyunk mi. Anno zsenge anarkoszindikalista koromban az utcai féccmeszk és interferenc bajnokságokban mégis a letöbbszőr bőrfejekkel kellett szabálytalan mérkőzéseket lebonyolítani, pedig mindig mondtam nekik, hogy az igazi faszagyerekek mennek mégegy sarkot merott van a legnagyobb telep, semmi jogvédő attitűd nincsen bennem, csak aki annyira kemény az ott szemtől szemben köhögi fel a macskaszőrt. Dehát mindig engem akartak pedig mondtam, hogy több magyar van a családfámban, mint nekik együtt, s fekete bárányka meg egyse. Meg aki akarja leviszem a pávakörbe művelődni, így lettem egy perc alatt buzizsidócigány, szóval így megy ez a kirekeszdősdi, nem kő, mert te az vagy, azt tuggyuk milyenek. Majd ők megmondjàk mi vagy te, hogy ne kelljen találgatni, csak ennyi.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 364 — Ajmo Vatreni
Nekem csak egy kérdésem van.
Honnan tudja előre bárki, hogy a Jobbikosok több kárt okoznának az országnak mint a komcsik és barátaik sok évig, vagy rosszabbak lennének e mint ez a Fideszes ámokfutás az elmúlt időben?
Tudom, hogy a cigány és egyéb jogvédők reszketnek, de nekünk becsületesen dolgozóknak tényleg félni kell?
Én jobban félek a Fidesz "nem megszorítás hanem kiigazítás"-aitól.Bazzani
Az azért nagyon valószínű, hogy a Jobbik is ezt a hasonlóan bankpárti gazd.polt vinné tovább ergo sokkal jobbak nem lennének a gazdasági mutatóink.
A másik ami pedig a háttérben megy a különböző köz-szerveknél (MTI-től, a rendőrségen keresztül, a hivatalokig), ahogy és amilyen szintű nyomásgyakorlás van felülről, szerintem még ennél is durvább lenne. (Bár ez csak magánvélemény.)
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Nekem csak egy kérdésem van.
Honnan tudja előre bárki, hogy a Jobbikosok több kárt okoznának az országnak mint a komcsik és barátaik sok évig, vagy rosszabbak lennének e mint ez a Fideszes ámokfutás az elmúlt időben?
Tudom, hogy a cigány és egyéb jogvédők reszketnek, de nekünk becsületesen dolgozóknak tényleg félni kell?
Én jobban félek a Fidesz "nem megszorítás hanem kiigazítás"-aitól.Bazzani
Tudod az agyhalott nácik, még ha csak a lóvéra is mennek, valahogy nem igazán valós alternatíva, mégha a közismert bonmot parafrázisa ellenére - "nincs nálunk rasszizmus, de igény volna rá" - némelyekben a vállalhatóság illúzióját keltik.

Meghát azért zsidók mégse legyenek már, na, érted.

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Kis gyöngyszem. Remélem nem igaz.
"Újabb szavazatokat akar nyerni a Fidesz azzal, hogy a kárpátaljai magyaroknak 300 eurós nyugdíjt ígér, ha felveszik a magyar állampolgárságot."
 www.pecsistop.hu/kulfold/ha-ez-igaz-ki-jogositotta-fel-semjent-az-igergetesre/1092377/
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nekem csak egy kérdésem van.
Honnan tudja előre bárki, hogy a Jobbikosok több kárt okoznának az országnak mint a komcsik és barátaik sok évig, vagy rosszabbak lennének e mint ez a Fideszes ámokfutás az elmúlt időben?
Tudom, hogy a cigány és egyéb jogvédők reszketnek, de nekünk becsületesen dolgozóknak tényleg félni kell?
Én jobban félek a Fidesz "nem megszorítás hanem kiigazítás"-aitól.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Ezt értem, de én nem a leadott szavazatok ilyen leosztását mondom, hanem azt, ha a Parlamentnek lesz ez az összetétele.
Vagyis az összes képviselő 45%-a lesz Fideszes, 25% Mszp-s, stb.
Sobri Jóska
Nagyon kicsi az esély egy ilyen összetételre, ehhez kb. az kellene, hogy a 4 párt között ne legyen több eltérés bő 10%-nál és mindannyian a 20-30%os sávban mozogjanak a választások előtti felmérésekben.
És a pártok se hülyék, igazodnak a választási matematikához, egy ilyen erőviszony szinte biztos hogy már a választások előtt visszalépésekhez vezetne egymás javára mondjuk a szocik és az LMP között.

Csak hogy tisztán lássunk, a Fidesz nem is neked politizál, hanem a békemenetes zombiknak.Dzsokijuing
Szerintem ők nincsenek annyian, hogy választást nyerjenek a fidesznek vagy nagyon trükkös szabályok kellenének. Utóbbi esetén már tényleg beszélhetnénk diktatúráról.

több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 903 — Saturday Night Lights


A Fideszt érdekli a kontraproduktív hatás??? Inkább megmagyarázzák, mint az Ángyán-ügyben, hogy a fekete az fehér. Dzsokijuing
A kontraproduktív hatás nem a fidesz miatt érdekes, hanem a választókra gyakorolt hatása miatt. atapapa
Pont ez az. Pl. Ángyán: a gazdák helyben ismerik a valóságot, tehát a fideszes újbeszél kontraproduktív hatású.Dzsokijuing
Egy viszonylag kis közösségről beszélsz. De igen, vélhetően a legtöbb ember érezte már, hogy mást mond a kormány és mást tapasztal. Ennek eredménye mérhető a kormány népszerűségének csökkenésében is.

A kontraproduktivitás az általam említett példák esetén viszont szinte szó szerint értendő valamint közvetlenül és azonnal jelentkezne.
Teljesen lényegtelen dolgon vitázunk különben, ha egyáltalán van köztünk nézeteltérés.
De hogy tisztázzuk mit gondolok: ha a fidesz az utolsó pillanatban nekiáll a választás szabályain faricskálni, mert a mérések kedvezőtlenek, akkor én még a szocikra is hajlandó lennék szavazni, ha ők a legesélyesebbek a leváltásukra.
Azt hiszem tovább nem kell ragoznom 😊atapapa
Csak hogy tisztán lássunk, a Fidesz nem is neked politizál, hanem a békemenetes zombiknak.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt


A Fideszt érdekli a kontraproduktív hatás??? Inkább megmagyarázzák, mint az Ángyán-ügyben, hogy a fekete az fehér. Dzsokijuing
A kontraproduktív hatás nem a fidesz miatt érdekes, hanem a választókra gyakorolt hatása miatt. atapapa
Pont ez az. Pl. Ángyán: a gazdák helyben ismerik a valóságot, tehát a fideszes újbeszél kontraproduktív hatású.Dzsokijuing
Egy viszonylag kis közösségről beszélsz. De igen, vélhetően a legtöbb ember érezte már, hogy mást mond a kormány és mást tapasztal. Ennek eredménye mérhető a kormány népszerűségének csökkenésében is.

A kontraproduktivitás az általam említett példák esetén viszont szinte szó szerint értendő valamint közvetlenül és azonnal jelentkezne.
Teljesen lényegtelen dolgon vitázunk különben, ha egyáltalán van köztünk nézeteltérés.
De hogy tisztázzuk mit gondolok: ha a fidesz az utolsó pillanatban nekiáll a választás szabályain faricskálni, mert a mérések kedvezőtlenek, akkor én még a szocikra is hajlandó lennék szavazni, ha ők a legesélyesebbek a leváltásukra.
Azt hiszem tovább nem kell ragoznom 😊

több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 903 — Saturday Night Lights
Persze ezt most tudni nem lehet, majd a 2014 tavasz eleji közvéleménykutatások lesznek irányadóak, de ha akkor egy efféle állást fognak jósolni, hogy:
45% Fidesz
25% Mszp
15% Jobbik
15% LMP, DK, egyebek
Sobri Jóska
Ez a 2002-es választások előtti felállás, enyhe baloldali erőátrendezéssel. Tudjuk, mi történt.Dzsokijuing
Karácsony Gergely mandátum kalkulátora szerint egy ilyen arányban leadott szavazat az alábbi összetételű parlamentet eredményezné az új választási törvény szerint
Fidesz: 69,85%
MSZP: 14,07%
Jobbik: 8,04%
LMP: 8,04%

Utoljára mondom: ha lesz egy párt 38% körüli eredménnyel, és a többiek közül a 30%-t egyik se lépi túl, akkor a legnagyobb párt egyedül kormányképes lesz.
(De ha túllépi a 30-t, talán még akkor is)atapapa
Ezt értem, de én nem a leadott szavazatok ilyen leosztását mondom, hanem azt, ha a Parlamentnek lesz ez az összetétele.
Vagyis az összes képviselő 45%-a lesz Fideszes, 25% Mszp-s, stb.
Sobri Jóska
Egyszerű a képlet. A Fidesz megvesz kilóra néhány jobbikost a haza nagyobb dicsőségére. Ebben a felállásban ez lesz a legolcsóbb és koalíció sem kell.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Értem.
Persze szórakoztató lenne Orbán vergődésén röhögni, de főleg mondjuk Londonból, vagy Amszterdamból nézve.
Viszont itthon élve, itt maradva ha ilyen kicsinyes szempontokat követsz ilyen fontos kérdésekben, akkorméltatlanná válsz Dórikás avatarodhoz és még a végén ezt fogja üzenni neked 😊



Sobri Jóska
Mi lenne rosszabb? Elbasznák a költségvetést egy évben hatszor? Megnyirbálnák a segélyeket, a csórók hátha éhendöglöglenek? Turulszobrokat avatnának? Unióellenes dumákat nyomnának 24 órában? Igazad van, ezt tényleg nehezen lehetne elviselni, vagyis... izé... öööö......

Az új kedvencem az a gyönyörű kék szemű szöszi, akinek Gyurcsány a példaképe. Vele tennék dolgokat. Olyasmiket, amiket a legjobb barátodnak se mondasz el, legalábbis józanul nem.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Persze ezt most tudni nem lehet, majd a 2014 tavasz eleji közvéleménykutatások lesznek irányadóak, de ha akkor egy efféle állást fognak jósolni, hogy:
45% Fidesz
25% Mszp
15% Jobbik
15% LMP, DK, egyebek
Sobri Jóska
Ez a 2002-es választások előtti felállás, enyhe baloldali erőátrendezéssel. Tudjuk, mi történt.Dzsokijuing
Karácsony Gergely mandátum kalkulátora szerint egy ilyen arányban leadott szavazat az alábbi összetételű parlamentet eredményezné az új választási törvény szerint
Fidesz: 69,85%
MSZP: 14,07%
Jobbik: 8,04%
LMP: 8,04%

Utoljára mondom: ha lesz egy párt 38% körüli eredménnyel, és a többiek közül a 30%-t egyik se lépi túl, akkor a legnagyobb párt egyedül kormányképes lesz.
(De ha túllépi a 30-t, talán még akkor is)atapapa
Ezt értem, de én nem a leadott szavazatok ilyen leosztását mondom, hanem azt, ha a Parlamentnek lesz ez az összetétele.
Vagyis az összes képviselő 45%-a lesz Fideszes, 25% Mszp-s, stb.