USA és a világ

31 feliratkozó

több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
En az SC-t sikernek latom. Sikeresen vittek at az erdekeiket, errol szol a politika.
undisputedly
sztem rá fognak jönni hosszútávon, hogy ez egy rossz érdek volt, visszafelé fog ez elsülni sztem.
csebi
Nem hiszem. Egyreszt szerintem a Supreme Court jol vizsgazott mar az elmult 1-2 honapban amikor fel se vettek Trump ugyet a valasztasi eredmeny megtamadasaval kapcsolatban.

Szerintem Bidenek is latjak, hogy nem hardcore jobboldali, ideologiai SC ez.

Persze most, hogy ovek mind a 3 eroforras (Kepviselohaz, Szenatus, WH), barmit megtehetnek, de tisztaban vannak vele, hogy a rotacio valtozik. Alig 2 ev telt el azota, hogy pont forditott volt a helyzet es mind a 3 eroforras a GOP kezeben volt.

Ha ugy itelik meg, hogy at akarjak vinni, mert van idejuk meg javitani a kovetkezo midterm elott vagy nem is valtana ki akkora haragot az emberekbol, megteszik es akkor nincs is mirol beszelni. Ha at tudjak vinni ugy, hogy nem szenvednek cserebe komoly vesztesegeket, tegyek, akkor jo politikusok.
több mint 3 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
En az SC-t sikernek latom. Sikeresen vittek at az erdekeiket, errol szol a politika.
undisputedly
oké, a politika az érdekeink érvényesítéséről szól, csak ezután a kijelentésed után nem igazán lesz jogod felháborodni ha a demokraták felemelik az SC létszámát és full balos emberkékkel töltik fel, hiszen mint mondtad a politika erről szól
Cuchulain82
ejj magaslabdát ijen szépen lecsapni csattogósra
 media.tenor.com/images/b7be0a5af1ed7bce39a8d32b70e9b3ec/tenor.gif

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 571 — Lucas Scott
En az SC-t sikernek latom. Sikeresen vittek at az erdekeiket, errol szol a politika.
undisputedly
sztem rá fognak jönni hosszútávon, hogy ez egy rossz érdek volt, visszafelé fog ez elsülni sztem.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
En az SC-t sikernek latom. Sikeresen vittek at az erdekeiket, errol szol a politika.
undisputedly
oké, a politika az érdekeink érvényesítéséről szól, csak ezután a kijelentésed után nem igazán lesz jogod felháborodni ha a demokraták felemelik az SC létszámát és full balos emberkékkel töltik fel, hiszen mint mondtad a politika erről szól
Cuchulain82
Errol mar volt diskurzus itt korabban. En nem lennek felhaborodva. Ha bevallaljak a politikai kovetkezmenyeit, tegyek. Ahogyan mondtam, errol szol a politikai. Merlegelni kell megerie nekik vagy sem.
több mint 3 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
En az SC-t sikernek latom. Sikeresen vittek at az erdekeiket, errol szol a politika.
undisputedly
oké, a politika az érdekeink érvényesítéséről szól, csak ezután a kijelentésed után nem igazán lesz jogod felháborodni ha a demokraták felemelik az SC létszámát és full balos emberkékkel töltik fel, hiszen mint mondtad a politika erről szól
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
A valasztast ugyan egy hajszallal elveszitette,
undisputedly
ajjajjj, here we go.
csebi
Ok, landslide victory volt 😊
undisputedly
én nem mondom ezt, sosem mondtam. sztem mindkettő választás szoros volt, és ha akkor Clinton, most meg Trump picit jobban taktikázik akkor simán nyerhetett volna mindkét vesztes, sőt mindkettő magának köszönheti egyértelműen (HC rosszul mérte fel a rozsdaövezetet, Trump meg kriminálisan rosszul kezelte a covidbácsit, ha nincs covid vagy legalább nem mond hülyeségeket róla akkor sztem megnyerte volna).
csak kicsit fura, hogy a 4 évvel ezelőtti választásnál vmi hasonló jelzőt használtál most a választások előtt, hogy Trump milyen magabiztosan nyert, most meg hajszálat hozol fel. nem korrekt.

btw: példaként említeni, hogy mekkora siker volt pl az SC bírók kinevezése. hát a legutolsó az egy olyan dolog volt, aminél jobban kritizált dolog nem nagyon lesz sztem, ráadásul jogosan. A pártja olyan szinten beleállt 4 évvel korábban, mikor Barack meg akarta ezt húzni, hogy elképesztő volt, kb az amerikai demokrácia halálát festették fel. Most meg ezt hatalmas sikerként értékelni, hogy ők Trumppal az élen megtették, amit 4 évvel korábban elképesztően kritizáltak, háát ez is érdekes dolog.
ettől függetlenül vannak pozitív része az elnökösködésének, ezt sem vitatom. kár, hogy a hülyesége miatt, nem erre fognak emlékezni hosszútávon sem.
csebi
Egyetertunk, kb. nagyobb gyozelem volt ez Bidentol, mint anno Trumptol. Elektorban nagy a kulonbseg. A hajszal sokkal inkabb szolt annak, hogy meg election day-en is trump vezetett aztan hetekig beallt a hajszalnyi Biden vezetes a fontos 2-3 allamban, de vegul elektorban nagy pofon lett, igazad van 😊

En az SC-t sikernek latom. Sikeresen vittek at az erdekeiket, errol szol a politika.
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Nem tudom az USA-ban hogy van a szabályozás de én olyanról tudok hogy van egy "lépcső" ahogy bevetheti az eszközeit a rendfenntartó, és ha jól tudom halálos eszközt csak akkor alkalmazhat ha ténylegesen fennáll a lehetősége annak hogy rá is ilyen eszközzel támadnak.
davemayer
Hahahaha.
Milyen jó lenne, ha ez valóban így is lenne.. kár hogy nincs így.

És igazából az a legnagyobb gond, hogy utána mindig felmentik a rendőrt - így pedig gyakorlatilag nincs semmi konzenkvenciája a dolognak...
Tessék szemezgess a listából:
 en.wikipedia.org/wiki/List_of_incidents_of_civil_unrest_in_the_United_States

ez talán még jobb link:
 en.wikipedia.org/wiki/Mass_racial_violence_in_the_United_States

Egyetlen esetről tudok, az Oscar Grant sztori, ahol börtönt kapott a fickó - 2 évet (az anti-chibo büntetést, a legkevesebbet ami adható) ja és még abból is levontak 5 hónapot duplázva (ami amúgy bevett állami gyakorlat volt, de nyilván nem vette ki jól magát)
Persze a 3 milliós bailt (ami egyébként korrekt összeg volt) simán összedobta a rendőrszakszervezet a srácnak... vicc.

Nagyon nagyon nagyon kíváncsi leszek, mi leszek a George Floyd ügyben... illúzióim nincsenek.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 571 — Lucas Scott
A valasztast ugyan egy hajszallal elveszitette,
undisputedly
ajjajjj, here we go.
csebi
Ok, landslide victory volt 😊
undisputedly
én nem mondom ezt, sosem mondtam. sztem mindkettő választás szoros volt, és ha akkor Clinton, most meg Trump picit jobban taktikázik akkor simán nyerhetett volna mindkét vesztes, sőt mindkettő magának köszönheti egyértelműen (HC rosszul mérte fel a rozsdaövezetet, Trump meg kriminálisan rosszul kezelte a covidbácsit, ha nincs covid vagy legalább nem mond hülyeségeket róla akkor sztem megnyerte volna).
csak kicsit fura, hogy a 4 évvel ezelőtti választásnál vmi hasonló jelzőt használtál most a választások előtt, hogy Trump milyen magabiztosan nyert, most meg hajszálat hozol fel. nem korrekt.

btw: példaként említeni, hogy mekkora siker volt pl az SC bírók kinevezése. hát a legutolsó az egy olyan dolog volt, aminél jobban kritizált dolog nem nagyon lesz sztem, ráadásul jogosan. A pártja olyan szinten beleállt 4 évvel korábban, mikor Barack meg akarta ezt húzni, hogy elképesztő volt, kb az amerikai demokrácia halálát festették fel. Most meg ezt hatalmas sikerként értékelni, hogy ők Trumppal az élen megtették, amit 4 évvel korábban elképesztően kritizáltak, háát ez is érdekes dolog.
ettől függetlenül vannak pozitív része az elnökösködésének, ezt sem vitatom. kár, hogy a hülyesége miatt, nem erre fognak emlékezni hosszútávon sem.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
Trump meg kb. szamkivetett lesz a hatralevo eleteben, a mostani belha utan mar csak kiralycsinalo sem lehet a hatterbol, nem igen fogjak az endorsementjet keresni.
undisputedly
Tisztára mint a mesékben, a "főhős" elnyeri végső jutalmát 😀
you love to see it
Borbinho
Nem tudom, ez perspektiva kerdese. En az egyetlen pozitivumot abban latom ezzel kapcsolatban, hogy szinte biztosan nem mergezi tovabb a jobboldalt Ivanka meg a ferje.
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Trump meg kb. szamkivetett lesz a hatralevo eleteben, a mostani belha utan mar csak kiralycsinalo sem lehet a hatterbol, nem igen fogjak az endorsementjet keresni.
undisputedly
Tisztára mint a mesékben, a "főhős" elnyeri végső jutalmát 😀
you love to see it

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
A demografiai valtozasok (egyre tobb fekete, barna bevandorlo, populacio) mar egy joideje nyiltan mutatjak, hogy a klasszikus Republikanusi bazis fogyasban van, a demokratak meg kisajatitottak maguknak a feketeket es a tobbi ksiebbseget. Feketek kozott valami 90-10 szerintem az arany, ami boduletes.

undisputedly
megjegyzem az nem kisajátítás hogy a repik nem tudtak olyasmivel kampányolni ami a színes bőrűek számára vonzó lett volna
Cuchulain82


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
Hawley szenator mondta jol tegnap, amikor valami olyasmit nyilatkozott, hogy arra keri a kolelgait, Trumptol valo eltavolodasuk ne jelentse azt, hogy az adminisztracio elozo 4 eves eredmenyeitol is eltavolodnak.

A GOP es a jobboldal most veszettul kuzd azert, hogy ezek az eredmenyek valahogy fuggetlenitodjenek Trump szemelyi kultuszatol es a Capitol Hill balhetol.

A demografiai valtozasok (egyre tobb fekete, barna bevandorlo, populacio) mar egy joideje nyiltan mutatjak, hogy a klasszikus Republikanusi bazis fogyasban van, a demokratak meg kisajatitottak maguknak a feketeket es a tobbi ksiebbseget. Feketek kozott valami 90-10 szerintem az arany, ami boduletes.

Na Trump es a populizmusa partpolitikailag ebben hozott egy nagyon nagy fejlodest a GOP-nak. A mostani valasztason sokkal tobb kisebbsegi szavazott rajuk, mint korabban, es a valahogy mainstreamebb is lett kisebbsegikent GOP-pal szimpatizalni. Ezen tul rengeteg aktivistat is szereztek, sokan ereztek ugy, hogy reszesei, alakitoi a torteneseknek Trumpon keresztul, igy rengetegen lettek aktivan segitoi a kampanyainak, vagy lettek amator politikai aktivistak.

A valasztast ugyan egy hajszallal elveszitette, de a rengeteg botrany es COVID valsag miatt bizonyos szemszogbol nezve ez meg igy is szep eredmeny volt. Kb. 49-51%.

Trump ha visszavonult volna csendben, ugyanazt az utat jarhatta volna be, mint Bush. Nevezetesen, hogy 10 ev mulva mar mindenki csak a jora emlekezett volna vele kapcsoaltban, de azt hiszem Trump sejtette, hogy a kora miatt mar annyira nem dolhet hatra.

3 Legfelsobb birososagi kinevezes, a nyugati szovetsegi rendszer amerikara nezve kedvezobbe alakitasa, kereskedelmi szerzodesek ujratargyalasa, adoreform stb. Azert voltak ebben a 4 evben nagyon szep es szuksegszeru dolgok. amerika osszessegeben erosebb lett kifele a belpolitikai zurzavar terhere is. Mas kerdes, hogy szerintem USA hanyatlik, es a kovetkezo 50 ev sem arrol fog szolni, hogy visszater regi pompajaba, hanem arrol, hogy meginkabb sulyt veszit korabbi onmagahoz kepest.

A GOP-ban viszont van tobb alak is akik 4 ev mulva jol mutatnak jeloltkent. DeSantis (florida jelenlegi kormanyzoja), Hawley (szenator Missouribol), Kristi Noem (South Dakota kormanyzoja) vagy a legnagyobb haszonleso Ted Cruz. Azt remelem, hogy nem az establishment kuldi a jeloltet, mert ott Nikki Haley lenne a befuto.

Amugy egy Mike Pence-t is el tudnek kepzelni, habar o nem eleg karizmatikus.
undisputedly
Azért Bush-nál szerintem nagyon nem csak a szépre emlékszik mindenki 😀
warr_b
Bush ugye elkepesztoen rossz kepet hagyott maga utan. Az egyik leginkompetensebb elnok volt a tortenelemben. Plusz mocsok modon korrupt is. Ehhez kepest a balos media az elmult par evben tisztara mosta a nevet. Ugye volt az az Ellen-es sztori ami mutatja, hogy nem lettek ori barik a baloldallal, de pl Obama meg a felesege az elmult 1-2 evben is tobbszor beszeltek rola mennyire szeretik a Bushekat, mekkora a tisztelet stb.

Trump meg kb. szamkivetett lesz a hatralevo eleteben, a mostani belha utan mar csak kiralycsinalo sem lehet a hatterbol, nem igen fogjak az endorsementjet keresni, de az a tisztes, nyugis allapot se igen lesz meg.


A valasztast ugyan egy hajszallal elveszitette,
undisputedly
ajjajjj, here we go.
csebi
Ok, landslide victory volt 😊

Szerkesztette: undisputedly
több mint 3 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
A demografiai valtozasok (egyre tobb fekete, barna bevandorlo, populacio) mar egy joideje nyiltan mutatjak, hogy a klasszikus Republikanusi bazis fogyasban van, a demokratak meg kisajatitottak maguknak a feketeket es a tobbi ksiebbseget. Feketek kozott valami 90-10 szerintem az arany, ami boduletes.

undisputedly
megjegyzem az nem kisajátítás hogy a repik nem tudtak olyasmivel kampányolni ami a színes bőrűek számára vonzó lett volna
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 674 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hawley szenator mondta jol tegnap, amikor valami olyasmit nyilatkozott, hogy arra keri a kolelgait, Trumptol valo eltavolodasuk ne jelentse azt, hogy az adminisztracio elozo 4 eves eredmenyeitol is eltavolodnak.

A GOP es a jobboldal most veszettul kuzd azert, hogy ezek az eredmenyek valahogy fuggetlenitodjenek Trump szemelyi kultuszatol es a Capitol Hill balhetol.

A demografiai valtozasok (egyre tobb fekete, barna bevandorlo, populacio) mar egy joideje nyiltan mutatjak, hogy a klasszikus Republikanusi bazis fogyasban van, a demokratak meg kisajatitottak maguknak a feketeket es a tobbi ksiebbseget. Feketek kozott valami 90-10 szerintem az arany, ami boduletes.

Na Trump es a populizmusa partpolitikailag ebben hozott egy nagyon nagy fejlodest a GOP-nak. A mostani valasztason sokkal tobb kisebbsegi szavazott rajuk, mint korabban, es a valahogy mainstreamebb is lett kisebbsegikent GOP-pal szimpatizalni. Ezen tul rengeteg aktivistat is szereztek, sokan ereztek ugy, hogy reszesei, alakitoi a torteneseknek Trumpon keresztul, igy rengetegen lettek aktivan segitoi a kampanyainak, vagy lettek amator politikai aktivistak.

A valasztast ugyan egy hajszallal elveszitette, de a rengeteg botrany es COVID valsag miatt bizonyos szemszogbol nezve ez meg igy is szep eredmeny volt. Kb. 49-51%.

Trump ha visszavonult volna csendben, ugyanazt az utat jarhatta volna be, mint Bush. Nevezetesen, hogy 10 ev mulva mar mindenki csak a jora emlekezett volna vele kapcsoaltban, de azt hiszem Trump sejtette, hogy a kora miatt mar annyira nem dolhet hatra.

3 Legfelsobb birososagi kinevezes, a nyugati szovetsegi rendszer amerikara nezve kedvezobbe alakitasa, kereskedelmi szerzodesek ujratargyalasa, adoreform stb. Azert voltak ebben a 4 evben nagyon szep es szuksegszeru dolgok. amerika osszessegeben erosebb lett kifele a belpolitikai zurzavar terhere is. Mas kerdes, hogy szerintem USA hanyatlik, es a kovetkezo 50 ev sem arrol fog szolni, hogy visszater regi pompajaba, hanem arrol, hogy meginkabb sulyt veszit korabbi onmagahoz kepest.

A GOP-ban viszont van tobb alak is akik 4 ev mulva jol mutatnak jeloltkent. DeSantis (florida jelenlegi kormanyzoja), Hawley (szenator Missouribol), Kristi Noem (South Dakota kormanyzoja) vagy a legnagyobb haszonleso Ted Cruz. Azt remelem, hogy nem az establishment kuldi a jeloltet, mert ott Nikki Haley lenne a befuto.

Amugy egy Mike Pence-t is el tudnek kepzelni, habar o nem eleg karizmatikus.
undisputedly
Azért Bush-nál szerintem nagyon nem csak a szépre emlékszik mindenki 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 571 — Lucas Scott
A valasztast ugyan egy hajszallal elveszitette,
undisputedly
ajjajjj, here we go.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
Hawley szenator mondta jol tegnap, amikor valami olyasmit nyilatkozott, hogy arra keri a kolelgait, Trumptol valo eltavolodasuk ne jelentse azt, hogy az adminisztracio elozo 4 eves eredmenyeitol is eltavolodnak.

A GOP es a jobboldal most veszettul kuzd azert, hogy ezek az eredmenyek valahogy fuggetlenitodjenek Trump szemelyi kultuszatol es a Capitol Hill balhetol.

A demografiai valtozasok (egyre tobb fekete, barna bevandorlo, populacio) mar egy joideje nyiltan mutatjak, hogy a klasszikus Republikanusi bazis fogyasban van, a demokratak meg kisajatitottak maguknak a feketeket es a tobbi ksiebbseget. Feketek kozott valami 90-10 szerintem az arany, ami boduletes.

Na Trump es a populizmusa partpolitikailag ebben hozott egy nagyon nagy fejlodest a GOP-nak. A mostani valasztason sokkal tobb kisebbsegi szavazott rajuk, mint korabban, es a valahogy mainstreamebb is lett kisebbsegikent GOP-pal szimpatizalni. Ezen tul rengeteg aktivistat is szereztek, sokan ereztek ugy, hogy reszesei, alakitoi a torteneseknek Trumpon keresztul, igy rengetegen lettek aktivan segitoi a kampanyainak, vagy lettek amator politikai aktivistak.

A valasztast ugyan egy hajszallal elveszitette, de a rengeteg botrany es COVID valsag miatt bizonyos szemszogbol nezve ez meg igy is szep eredmeny volt. Kb. 49-51%.

Trump ha visszavonult volna csendben, ugyanazt az utat jarhatta volna be, mint Bush. Nevezetesen, hogy 10 ev mulva mar mindenki csak a jora emlekezett volna vele kapcsoaltban, de azt hiszem Trump sejtette, hogy a kora miatt mar annyira nem dolhet hatra.

3 Legfelsobb birososagi kinevezes, a nyugati szovetsegi rendszer amerikara nezve kedvezobbe alakitasa, kereskedelmi szerzodesek ujratargyalasa, adoreform stb. Azert voltak ebben a 4 evben nagyon szep es szuksegszeru dolgok. amerika osszessegeben erosebb lett kifele a belpolitikai zurzavar terhere is. Mas kerdes, hogy szerintem USA hanyatlik, es a kovetkezo 50 ev sem arrol fog szolni, hogy visszater regi pompajaba, hanem arrol, hogy meginkabb sulyt veszit korabbi onmagahoz kepest.

A GOP-ban viszont van tobb alak is akik 4 ev mulva jol mutatnak jeloltkent. DeSantis (florida jelenlegi kormanyzoja), Hawley (szenator Missouribol), Kristi Noem (South Dakota kormanyzoja) vagy a legnagyobb haszonleso Ted Cruz. Azt remelem, hogy nem az establishment kuldi a jeloltet, mert ott Nikki Haley lenne a befuto.

Amugy egy Mike Pence-t is el tudnek kepzelni, habar o nem eleg karizmatikus.
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
Lemondatták a Capitolium biztonsági főnökét az elcseszett védekezés miatt. A hírek szerint visszautasította a Pentagon felajánlott segítségét a tüntetés előtt. Plusz egy rendőrük belehalt a zavargás során szerzett sérüléseibe.
ender1112
valami olyasmit olvastam hogy a DC rendőri szakszervezet tagja vmi nagyobb Trump támogató csoportnak
nemtom hogy twitteren vagy redditen és nem is találom
majd megpróbálom megkeresni
viszont ez magyarázná hogy miért volt fontosabb szelfizni mint megállítani őket
Negritis
ez régóta fennálló problem, ahogy a szélső-szélsőjobb beszivárog a katonai, rendőri szervekbe - tán épp a németeknél volt legutóbb botrány, hogy a különleges egységek bizonyos csapattestei nem mindennapi ideológiával mentek neki a napi munkájuknak
sutianap
csak félreértelmezték a hagyományörzést

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 522 — The Mathematician
Lemondatták a Capitolium biztonsági főnökét az elcseszett védekezés miatt. A hírek szerint visszautasította a Pentagon felajánlott segítségét a tüntetés előtt. Plusz egy rendőrük belehalt a zavargás során szerzett sérüléseibe.
ender1112
valami olyasmit olvastam hogy a DC rendőri szakszervezet tagja vmi nagyobb Trump támogató csoportnak
nemtom hogy twitteren vagy redditen és nem is találom
majd megpróbálom megkeresni
viszont ez magyarázná hogy miért volt fontosabb szelfizni mint megállítani őket
Negritis
ez régóta fennálló problem, ahogy a szélső-szélsőjobb beszivárog a katonai, rendőri szervekbe - tán épp a németeknél volt legutóbb botrány, hogy a különleges egységek bizonyos csapattestei nem mindennapi ideológiával mentek neki a napi munkájuknak
sutianap
persze, csak ugye az hogy a rendőrség döntően Trump/Rep érzelmiségű az magyarázza hogy mikor a mozgássérültek a Medicare miatt tüntetnek azokat szétverik és akit tudnak egyből elvisznek és letartóztatnak
itt viszont még a szelfizés is megy

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Lemondatták a Capitolium biztonsági főnökét az elcseszett védekezés miatt. A hírek szerint visszautasította a Pentagon felajánlott segítségét a tüntetés előtt. Plusz egy rendőrük belehalt a zavargás során szerzett sérüléseibe.
ender1112
valami olyasmit olvastam hogy a DC rendőri szakszervezet tagja vmi nagyobb Trump támogató csoportnak
nemtom hogy twitteren vagy redditen és nem is találom
majd megpróbálom megkeresni
viszont ez magyarázná hogy miért volt fontosabb szelfizni mint megállítani őket
Negritis
ez régóta fennálló problem, ahogy a szélső-szélsőjobb beszivárog a katonai, rendőri szervekbe - tán épp a németeknél volt legutóbb botrány, hogy a különleges egységek bizonyos csapattestei nem mindennapi ideológiával mentek neki a napi munkájuknak


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 522 — The Mathematician
Lemondatták a Capitolium biztonsági főnökét az elcseszett védekezés miatt. A hírek szerint visszautasította a Pentagon felajánlott segítségét a tüntetés előtt. Plusz egy rendőrük belehalt a zavargás során szerzett sérüléseibe.
ender1112
valami olyasmit olvastam hogy a DC rendőri szakszervezet tagja vmi nagyobb Trump támogató csoportnak
nemtom hogy twitteren vagy redditen és nem is találom
majd megpróbálom megkeresni
viszont ez magyarázná hogy miért volt fontosabb szelfizni mint megállítani őket

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 277 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Lemondatták a Capitolium biztonsági főnökét az elcseszett védekezés miatt. A hírek szerint visszautasította a Pentagon felajánlott segítségét a tüntetés előtt. Plusz egy rendőrük belehalt a zavargás során szerzett sérüléseibe.
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 571 — Lucas Scott
amúgy kicsit pepitában, de ezekről az eseményekről csak nekem jutott eszembe a Homeland egy bizonyos része? nem konkrétan az, hogy egy közintézményt megtámadnak hanem, hogy egy pali, aki össze-visszabeszél a hülye hallgatóságához, akik ezt véresen komolyan veszik, majd jó kis lövöldözés lesz belőle jó sok áldozattal.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Annyiban védhető a nő lelövése (amit írt más is tegnap, tényleg bocs, hogy most hirtelen nem tudom ki), hogy nem Joe bácsi kerti lakjába mászott éppen be.
NB2
persze merha odamászik Joebá felszólítás nélkül lelövi


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 528 — nabege2@yahoo.com
Annyiban védhető a nő lelövése (amit írt más is tegnap, tényleg bocs, hogy most hirtelen nem tudom ki), hogy nem Joe bácsi kerti lakjába mászott éppen be.
több mint 3 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
A világ legrosszabban képzett rendőrsége az övék. Nem véletlen hogy ennyi haláleset és súlyos sérülés történik az intézkedéseik közben. Csak az erőből értenek , tisztelet a kivételnek.

Steelers fan