Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

USA és a világ

32 feliratkozó

2 hónapja
Assurbanapli Denver Broncos 2 007
tök mindegy mit csinálsz, Trumppal nem lehet semmilyen szinten kalkulálni.
Lúdas Solymi
Ez a lényeg. Valahogy ki kell bekkelni, és reménykedni, hogy utána nem egy még nagyobb állat jön. (Amire van esély ld. az alelnököt.)
2 hónapja
no Baltimore Ravens 8 886
Trump azt mondja, fontolgatja a kilépést a NATO-ból

Mint egy hisztis kisgyerek, aki nem kapott csokit.
Mikey
Itt szerintem azért balfasz volt a többi ország, mert valamit csak tudtak volna ígérni/mondani Trumpnak, hogy egy kicsit hízelegjenek neki, hacsak nem számítottak erre a kimenetelre és inkább elébe mentek.

Bár az is benne van, hogy az irániaktól kaptak olyan ígéretet, hogy az ő szállítmányaikat majd nem basztatják, ha nem segítenek Trumpnak.
Lúdas Solymi
Balfasz, miutan a szo legszorosabb ertelmeben lekopte az usa iraki haborujaban meghalt europai katonak nevet es emleket ez a bohoc? Az igazi balfaszsag az lett volna, ha Europa huz egy gulyasgerit es elkezdi megint nyalni a talpat az amerikai tortenelem legostobabb adminisztraciojanak. Lepjenek ki, sok sikert aztan mad meglatjuk, mennyire lesz lelkes a fegyveripar a beke elnokenek amokfutasa kapcsan. (amugy sem tud kilepni es foleg nem is akar, csak hat megint kell keresni valamit, amirol beszelhetunk a tizennyolcadik trumpi bukta es a historikus melysegben levo approval rating helyett). Masfel eve megy az Europanak beugatas, a bomlasztas, a lekicsinyles, a haboruval fenyegetes, a hulyere veves, eppen itt az ideje FAFO ur bekopogtatasanak.
dankodavid
De miért kellene hízelegni Trumpnak? Irán megtámadása nem NATO akció.
Mikey
Ez mind jogos, viszont szerintem lehetett volna egyezkedést kezdeményezni egy védekező jellegű támogatással kapcsolatban.
Aztán persze lehet ez megtörtént a háttérben és látták, hogy Trumpnak ez nem lenne elég.

Illetve akár arra is lehetett volna használni az adott pozíciót szituációt, hogy irányítsák a fejleményeket.

De valszeg ahogy Gyurma is írta, ezt kihasználhatták volna az irániak és lehet h már tényleg azon a ponton vagyunk, amikor belátta mindenki, hogy tök mindegy mit csinálsz, Trumppal nem lehet semmilyen szinten kalkulálni.
Lúdas Solymi
Ez az elejetol van, de csak segitik az obol orszagok vedekezeset es semmi tobb. Az uk biztos, de vannak masnak is csapatai/bazisai az obol tersegben
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 978 — The Mathematician
Trump azt mondja, fontolgatja a kilépést a NATO-ból

Mint egy hisztis kisgyerek, aki nem kapott csokit.
Mikey
Itt szerintem azért balfasz volt a többi ország, mert valamit csak tudtak volna ígérni/mondani Trumpnak, hogy egy kicsit hízelegjenek neki, hacsak nem számítottak erre a kimenetelre és inkább elébe mentek.

Bár az is benne van, hogy az irániaktól kaptak olyan ígéretet, hogy az ő szállítmányaikat majd nem basztatják, ha nem segítenek Trumpnak.
Lúdas Solymi
Balfasz, miutan a szo legszorosabb ertelmeben lekopte az usa iraki haborujaban meghalt europai katonak nevet es emleket ez a bohoc? Az igazi balfaszsag az lett volna, ha Europa huz egy gulyasgerit es elkezdi megint nyalni a talpat az amerikai tortenelem legostobabb adminisztraciojanak. Lepjenek ki, sok sikert aztan mad meglatjuk, mennyire lesz lelkes a fegyveripar a beke elnokenek amokfutasa kapcsan. (amugy sem tud kilepni es foleg nem is akar, csak hat megint kell keresni valamit, amirol beszelhetunk a tizennyolcadik trumpi bukta es a historikus melysegben levo approval rating helyett). Masfel eve megy az Europanak beugatas, a bomlasztas, a lekicsinyles, a haboruval fenyegetes, a hulyere veves, eppen itt az ideje FAFO ur bekopogtatasanak.
dankodavid
De miért kellene hízelegni Trumpnak? Irán megtámadása nem NATO akció.
Mikey
Ez mind jogos, viszont szerintem lehetett volna egyezkedést kezdeményezni egy védekező jellegű támogatással kapcsolatban.
Aztán persze lehet ez megtörtént a háttérben és látták, hogy Trumpnak ez nem lenne elég.

Illetve akár arra is lehetett volna használni az adott pozíciót szituációt, hogy irányítsák a fejleményeket.

De valszeg ahogy Gyurma is írta, ezt kihasználhatták volna az irániak és lehet h már tényleg azon a ponton vagyunk, amikor belátta mindenki, hogy tök mindegy mit csinálsz, Trumppal nem lehet semmilyen szinten kalkulálni.
Lúdas Solymi
biztos hogy megtörtént, csak mind1 mit csinálsz a teljes behódoláson kívül semmi nem segít
és az is kevés simán

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Nomac New England Patriots 4 551 — balazs.t85@gmail.com
Azért a szőke Torgyánnak sikerült egy olyan háborúba belekeveredni ahol a végén még lesz vesztesége.

Kinézem Iránból (egy kis Kínai vagy Orosz segítséggel) hogy kárt tesznek valamelyik hordozóban.

 www.portfolio.hu/global/20260401/irgc-tamadas-indult-a-uss-abraham-lincoln-repulogep-hordozo-ellen-amerika-kenyszerhelyzetbe-kerult-828214?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook
2 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 505
Trump azt mondja, fontolgatja a kilépést a NATO-ból

Mint egy hisztis kisgyerek, aki nem kapott csokit.
Mikey
Itt szerintem azért balfasz volt a többi ország, mert valamit csak tudtak volna ígérni/mondani Trumpnak, hogy egy kicsit hízelegjenek neki, hacsak nem számítottak erre a kimenetelre és inkább elébe mentek.

Bár az is benne van, hogy az irániaktól kaptak olyan ígéretet, hogy az ő szállítmányaikat majd nem basztatják, ha nem segítenek Trumpnak.
Lúdas Solymi
Balfasz, miutan a szo legszorosabb ertelmeben lekopte az usa iraki haborujaban meghalt europai katonak nevet es emleket ez a bohoc? Az igazi balfaszsag az lett volna, ha Europa huz egy gulyasgerit es elkezdi megint nyalni a talpat az amerikai tortenelem legostobabb adminisztraciojanak. Lepjenek ki, sok sikert aztan mad meglatjuk, mennyire lesz lelkes a fegyveripar a beke elnokenek amokfutasa kapcsan. (amugy sem tud kilepni es foleg nem is akar, csak hat megint kell keresni valamit, amirol beszelhetunk a tizennyolcadik trumpi bukta es a historikus melysegben levo approval rating helyett). Masfel eve megy az Europanak beugatas, a bomlasztas, a lekicsinyles, a haboruval fenyegetes, a hulyere veves, eppen itt az ideje FAFO ur bekopogtatasanak.
dankodavid
De miért kellene hízelegni Trumpnak? Irán megtámadása nem NATO akció.
Mikey
Ez mind jogos, viszont szerintem lehetett volna egyezkedést kezdeményezni egy védekező jellegű támogatással kapcsolatban.
Aztán persze lehet ez megtörtént a háttérben és látták, hogy Trumpnak ez nem lenne elég.

Illetve akár arra is lehetett volna használni az adott pozíciót szituációt, hogy irányítsák a fejleményeket.

De valszeg ahogy Gyurma is írta, ezt kihasználhatták volna az irániak és lehet h már tényleg azon a ponton vagyunk, amikor belátta mindenki, hogy tök mindegy mit csinálsz, Trumppal nem lehet semmilyen szinten kalkulálni.
2 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Trump azt mondja, fontolgatja a kilépést a NATO-ból

Mint egy hisztis kisgyerek, aki nem kapott csokit.
Mikey
Itt szerintem azért balfasz volt a többi ország, mert valamit csak tudtak volna ígérni/mondani Trumpnak, hogy egy kicsit hízelegjenek neki, hacsak nem számítottak erre a kimenetelre és inkább elébe mentek.

Bár az is benne van, hogy az irániaktól kaptak olyan ígéretet, hogy az ő szállítmányaikat majd nem basztatják, ha nem segítenek Trumpnak.
Lúdas Solymi
De miért kellene hízelegni Trumpnak? Irán megtámadása nem NATO akció.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
dankodavid San Francisco 49ers 2 636
Trump azt mondja, fontolgatja a kilépést a NATO-ból

Mint egy hisztis kisgyerek, aki nem kapott csokit.
Mikey
Itt szerintem azért balfasz volt a többi ország, mert valamit csak tudtak volna ígérni/mondani Trumpnak, hogy egy kicsit hízelegjenek neki, hacsak nem számítottak erre a kimenetelre és inkább elébe mentek.

Bár az is benne van, hogy az irániaktól kaptak olyan ígéretet, hogy az ő szállítmányaikat majd nem basztatják, ha nem segítenek Trumpnak.
Lúdas Solymi
Balfasz, miutan a szo legszorosabb ertelmeben lekopte az usa iraki haborujaban meghalt europai katonak nevet es emleket ez a bohoc? Megprobaltak eddig kooperalni, de az egesz adminisztracio tele van arcoskodo incel hulyegyerekekkel, mint jd vance, akik kicsit tul sokat neztek andrew tate videokat es torkig benyaltak az osszes bullshitet es minden kompromisszumos megoldast europa gyengesegekent ertelmeztek. Az igazi balfaszsag az lett volna, ha Europa huz egy gulyasgerit es elkezdi megint nyalni a talpat az amerikai tortenelem legostobabb adminisztraciojanak. Lepjenek ki, sok sikert aztan mad meglatjuk, mennyire lesz lelkes a fegyveripar a beke elnokenek amokfutasa kapcsan. (amugy sem tud kilepni es foleg nem is akar, csak hat megint kell keresni valamit, amirol beszelhetunk a tizennyolcadik trumpi bukta es a historikus melysegben levo approval rating helyett). Masfel eve megy az Europanak beugatas, a bomlasztas, a lekicsinyles, a haboruval fenyegetes, a hulyere veves, eppen itt az ideje FAFO ur bekopogtatasanak.

Szerkesztette: dankodavid

Pulvis et umbra sumus.
2 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 052 — zászló zászló szív
Trump azt mondja, fontolgatja a kilépést a NATO-ból

Mint egy hisztis kisgyerek, aki nem kapott csokit.
Mikey
Itt szerintem azért balfasz volt a többi ország, mert valamit csak tudtak volna ígérni/mondani Trumpnak, hogy egy kicsit hízelegjenek neki, hacsak nem számítottak erre a kimenetelre és inkább elébe mentek.

Bár az is benne van, hogy az irániaktól kaptak olyan ígéretet, hogy az ő szállítmányaikat majd nem basztatják, ha nem segítenek Trumpnak.
Lúdas Solymi
Irán és Európa sokkal közelebb van, mint Irán és az USA. A NATO azt mérlegelte (helyesen), hogy egy háborúval a terrorveszély növekedne. Irán megpróbálta berángatni az első napokban UK-t a ciprusi bázis célba vételével, de a britek nem ugrottak rá.

Ez üres fenyegetés. Az USA, ha elhagyja a NATO-t, akkor a kínaiaknak kinyitja a teret arra vonatkozóan, hogy ők legyenek a maradék országok szövetségesei.

Ez egy teljesen reális forgatókönyv.

2 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 505
Trump azt mondja, fontolgatja a kilépést a NATO-ból

Mint egy hisztis kisgyerek, aki nem kapott csokit.
Mikey
Itt szerintem azért balfasz volt a többi ország, mert valamit csak tudtak volna ígérni/mondani Trumpnak, hogy egy kicsit hízelegjenek neki, hacsak nem számítottak erre a kimenetelre és inkább elébe mentek.

Bár az is benne van, hogy az irániaktól kaptak olyan ígéretet, hogy az ő szállítmányaikat majd nem basztatják, ha nem segítenek Trumpnak.
2 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Trump azt mondja, fontolgatja a kilépést a NATO-ból

Mint egy hisztis kisgyerek, aki nem kapott csokit.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 978 — The Mathematician
 www.cnbc.com/2026/03/31/trump-mail-in-voting-executive-order.html

szép kör lesz ez is ...

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 978 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
 444.hu/2026/03/30/izrael-lehetove-tenne-a-palesztin-tamadok-felakasztasat
Izrael is elindult lefele a lejtőn, ki tudja, hol áll meg.
ender1112
whatabout érkezők 1..2..3..

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
2 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 836
 444.hu/2026/03/30/izrael-lehetove-tenne-a-palesztin-tamadok-felakasztasat
Izrael is elindult lefele a lejtőn, ki tudja, hol áll meg.
ender1112
szemét zsidók
2 hónapja
ender1112 Kansas City Chiefs 2 848 — Víí veeer dö cseempjönsz.
 444.hu/2026/03/30/izrael-lehetove-tenne-a-palesztin-tamadok-felakasztasat
Izrael is elindult lefele a lejtőn, ki tudja, hol áll meg.

Szerkesztette: ender1112
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 978 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
Akkor az Iranozas = Arabozas?
JéBé
Az irániak túlnyomó részben perzsák, csak a pontosság kedvéért.
szaba
Just beat me to it.
Próbálj meg learabozni egy iránit, nem biztos, hogy nem akar kinyírni.
slowmotion
Amúgy is ki akarna nyírni, ha egy szót se szólsz akkor is 😄
És különben is, a zsidók is arabok 😜
warr_b
Az arabok meg zsidók szóval helyben vagyunk 🤪
dande2
https://www.youtube.com/watch?v=8tIdCsMufIY

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor az Iranozas = Arabozas?
JéBé
Az irániak túlnyomó részben perzsák, csak a pontosság kedvéért.
szaba
Just beat me to it.
Próbálj meg learabozni egy iránit, nem biztos, hogy nem akar kinyírni.
slowmotion
Amúgy is ki akarna nyírni, ha egy szót se szólsz akkor is 😄
És különben is, a zsidók is arabok 😜
warr_b
Az arabok meg zsidók szóval helyben vagyunk 🤪
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
Manchester🇬🇧
Manchester repülőtéren
Egy muzulmán, aki eltörte egy rendőrőrnő orrát,
letartóztatásra került, és a helyszínen lévő rendőrök összeverték, a barátját is előállították.előtte összevert 3 rendőrt.
A rendőrség láthatóan nem tűri el ezeket tovább.

3 perces brutális testkamerás videó csak erősebb idegzetűeknek
a második video az a kommenteknél.
Volga néven.



 x.com/volga207/status/2037942683272904991?s=46
ozibozi
"allegedly attacking police officers".

de hát b+ ott van a videon, mi ezen az alleged?
slowmotion
PC 😊
2 hónapja
dankodavid San Francisco 49ers 2 636
 24.hu/kulfold/2026/03/28/orosz-ukran-haboru-odessza-szuleszet/

Szülészetet bombáztak az orkok
warr_b
nem tudják hogy azt csak izraelnek szabad
Negritis, a vajda
Azért a zseni, hogy abból is zsidózás lesz, ha az oroszok lebombáznak egy ukrán kórházat.
resistance is futile
Egy antiszemitának pont ugyanolyan jó ürügy zsidózni, mint bármi más.
Kész szerencse, hogy van már Izrael állam, mert így zsidózás helyett lehet kreatívan izraelezni, majd naívan rákérdezni, hogy ez zsidózás e, és úgy csinálni, mintha nem a zsigeri zsidózás kapna így egy píszíbbnek látszó kinézetet.
Őszentsége Sobri Jóska
De ez az érzékenység csak a zsidóknak jár, hiszen lehet ‘mocskos ruszkizni’, orkozni, ‘mindegyik dögöljön csak megezni’ szabadon,
Teljesen elfogadott ez a fajta rasszizmus, a Ruszofóbia, de ha az izraeli hadsereg sokadszor legyilkol párszáz iskolást egy bombázással akkor az meg hirtelen zsidózás.
ozibozi
Magyarorszagon ezt nem ruszofobianak hivjuk, hanem empirizmusnak.

Pulvis et umbra sumus.
2 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 836
 24.hu/kulfold/2026/03/28/orosz-ukran-haboru-odessza-szuleszet/

Szülészetet bombáztak az orkok
warr_b
nem tudják hogy azt csak izraelnek szabad
Negritis, a vajda
Azért a zseni, hogy abból is zsidózás lesz, ha az oroszok lebombáznak egy ukrán kórházat.
resistance is futile
Egy antiszemitának pont ugyanolyan jó ürügy zsidózni, mint bármi más.
Kész szerencse, hogy van már Izrael állam, mert így zsidózás helyett lehet kreatívan izraelezni, majd naívan rákérdezni, hogy ez zsidózás e, és úgy csinálni, mintha nem a zsigeri zsidózás kapna így egy píszíbbnek látszó kinézetet.
Őszentsége Sobri Jóska
De ez az érzékenység csak a zsidóknak jár, hiszen lehet ‘mocskos ruszkizni’, orkozni, ‘mindegyik dögöljön csak megezni’ szabadon,
Teljesen elfogadott ez a fajta rasszizmus, a Ruszofóbia, de ha az izraeli hadsereg sokadszor legyilkol párszáz iskolást egy bombázással akkor az meg hirtelen zsidózás.
ozibozi
Akkó’ jó’ van akkó’ mocskos mindenki.
2 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
 www.bbc.com/news/articles/cx2r4wxdw3no
saudiaknak ugye 2 választásuk volt ha iránnál jobb és olcsóbb drónokat akarna a ruszkik meg ukrajna, előbbi ugye kilőve, szal maradt az egyértelmű
kiváncsi vagyok anyagilag ez mennyit hoz Zelenskijéknek
Negritis, a vajda
Trump erre mondta, hogy kínai alkatrészek ukrajnai összeszerelő üzeme. Akkor most az arabok megvették a kínai alkatrészeket és az ukrán tapasztalatot?
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 978 — The Mathematician
 www.bbc.com/news/articles/cx2r4wxdw3no
saudiaknak ugye 2 választásuk volt ha iránnál jobb és olcsóbb drónokat akarna a ruszkik meg ukrajna, előbbi ugye kilőve, szal maradt az egyértelmű
kiváncsi vagyok anyagilag ez mennyit hoz Zelenskijéknek

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 379 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Akkor az Iranozas = Arabozas?
JéBé
Az irániak túlnyomó részben perzsák, csak a pontosság kedvéért.
szaba
Just beat me to it.
Próbálj meg learabozni egy iránit, nem biztos, hogy nem akar kinyírni.
slowmotion
Amúgy is ki akarna nyírni, ha egy szót se szólsz akkor is 😄
És különben is, a zsidók is arabok 😜


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
 24.hu/kulfold/2026/03/28/orosz-ukran-haboru-odessza-szuleszet/

Szülészetet bombáztak az orkok
warr_b
nem tudják hogy azt csak izraelnek szabad
Negritis, a vajda
Azért a zseni, hogy abból is zsidózás lesz, ha az oroszok lebombáznak egy ukrán kórházat.
resistance is futile
Egy antiszemitának pont ugyanolyan jó ürügy zsidózni, mint bármi más.
Kész szerencse, hogy van már Izrael állam, mert így zsidózás helyett lehet kreatívan izraelezni, majd naívan rákérdezni, hogy ez zsidózás e, és úgy csinálni, mintha nem a zsigeri zsidózás kapna így egy píszíbbnek látszó kinézetet.
Őszentsége Sobri Jóska
De ez az érzékenység csak a zsidóknak jár, hiszen lehet ‘mocskos ruszkizni’, orkozni, ‘mindegyik dögöljön csak megezni’ szabadon,
Teljesen elfogadott ez a fajta rasszizmus, a Ruszofóbia, de ha az izraeli hadsereg sokadszor legyilkol párszáz iskolást egy bombázással akkor az meg hirtelen zsidózás.