USA és a világ

31 feliratkozó

több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587


A szankciók nem működnek.
Zsellértelkes Vrij
Ezután érdekes lesz látni, miként változik a kormány által tolt propaganda.
több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
 nypost.com/2023/03/28/female-russian-medics-used-as-sex-slaves-by-officers/

choose life
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 425 — Слава Україні! Героям слава!


A szankciók nem működnek.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 728


IS-3 b*szod.
Zsellértelkes Vrij
lehet h ezek lattak mar Berlint belulrol igy ujra hadrendbe allitjak oket, mert ha egyszer eljutottak oda akkor most is van esely, megszokasbol.
csebi
Most már értem, miért lett Hadik-film, jöhet újra a huszárezred 😊
somoskovig
fel is vetettem twitteren, hogy OV kiirasa h europai hadjarat, irany Berlin az vmi Hadik level 2023.
csebi
Hadjárat bazmeg az.

Közben tavaly február óta Debrecennél keletebbre nem járt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
fel is vetettem twitteren, hogy OV kiirasa h europai hadjarat, irany Berlin az vmi Hadik level 2023.
csebi
You mean "Há Dikk!"


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 650 — Lucas Scott


IS-3 b*szod.
Zsellértelkes Vrij
lehet h ezek lattak mar Berlint belulrol igy ujra hadrendbe allitjak oket, mert ha egyszer eljutottak oda akkor most is van esely, megszokasbol.
csebi
Most már értem, miért lett Hadik-film, jöhet újra a huszárezred 😊
somoskovig
fel is vetettem twitteren, hogy OV kiirasa h europai hadjarat, irany Berlin az vmi Hadik level 2023.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
 www.youtube.com/watch?v=-5haoZgQ0TQ


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM


IS-3 b*szod.
Zsellértelkes Vrij
lehet h ezek lattak mar Berlint belulrol igy ujra hadrendbe allitjak oket, mert ha egyszer eljutottak oda akkor most is van esely, megszokasbol.
csebi
Most már értem, miért lett Hadik-film, jöhet újra a huszárezred 😊

több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 554 — The Mathematician
lehet rosszul értelmezem, de ez nem csak a tech szektorra fog hatni
nekem pedig tetszik

 www.pcgamer.com/eu-proposes-rules-to-make-it-harder-to-exaggerate-how-eco-friendly-a-product-is/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 425 — Слава Україні! Героям слава!
 24.hu/kulfold/2023/03/29/finnorszag-nato-csatlakozas-orban-kormany/
Negritis, a vajda
Ahogy a Kard is megírta, de másik topikba már bemásolták, ide csak az ide vonatkozó részt:

... "Miért is írom ezt most? Mert a mai Berthelotok és Seton-Watsonok előítéletein most, pont most dolgozunk. Most csepegtetjük, locsoljuk, ötjük a fejükbe, hogy a magyarok megbízhatatlan, az ellenfél oroszokkal kokettáló szövetségesek, akik a nyugati közösség számára kiemelten fontos pillanatokban (a finn és svéd NATO-csatlakozás vagy Ukrajna támogatása onnan nézve nagyon is ilyen) a szövetség ellen mennek. Jobb értelmezés szerint pártpolitikai és fideszes népszerűségi okokból, rosszabb értelmezés szerint viszont az ellenfél kottájából játszva. A finnek megköszönték, hogy beengedtük őket a NATO-ba, de nem felejtik el a nyolc hónapos késleltetést."

 www.facebook.com/photo/?fbid=551292577132853&set=a.408074548121324

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 554 — The Mathematician
 24.hu/kulfold/2023/03/29/finnorszag-nato-csatlakozas-orban-kormany/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 650 — Lucas Scott
kicsit későn, de attól még érdemes:

 www.youtube.com/watch?v=WktxAx1siHE
Zsellértelkes Vrij
volt o Kairoban mikor en is. erdekes ember, nagyon okos, ertelmes, de azert vannak olyan reszek, amiket fenntartasokkal kell kezelni, kepes nagyot mondani, kihasznalja elegge a 'tavolrol jott ember bmit mond' doktrinat.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 650 — Lucas Scott


IS-3 b*szod.
Zsellértelkes Vrij
lehet h ezek lattak mar Berlint belulrol igy ujra hadrendbe allitjak oket, mert ha egyszer eljutottak oda akkor most is van esely, megszokasbol.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 425 — Слава Україні! Героям слава!
kicsit későn, de attól még érdemes:

 www.youtube.com/watch?v=WktxAx1siHE

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 728


IS-3 b*szod.
Zsellértelkes Vrij
Megjött a Múzeum Hadosztály.
somoskovig
Szétlőni pont jó lesz.
Mikey
Ja, megtalaltak a ruszkik azokat az eszközöket, amik olcsóbbak, mint a rakéta, amivel kilövik őket…
somoskovig
A lényeg = húsdaráló marad. Nem értem egyszerűen, hogy ettől mit várnak. 150 km-re lövöldöznek az ukránok amcsi cuccokkal, ezek meg lassan a T-34t fogják leporolni? Hát vonuljanak már ki a picsába.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 554 — The Mathematician
Mondtam én basszus, hogy Girls und Panzer a válasz mindenre.... | jó, abban IS-2/KV-85 van |
Igor
war thunder matchmaking was real all along
Kúrfürst briareos
én world of tanks-ban találkoztam ezekkel
szal Siemka

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM


IS-3 b*szod.
Zsellértelkes Vrij
Megjött a Múzeum Hadosztály.
somoskovig
Szétlőni pont jó lesz.
Mikey
Ja, megtalaltak a ruszkik azokat az eszközöket, amik olcsóbbak, mint a rakéta, amivel kilövik őket…

több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587


IS-3 b*szod.
Zsellértelkes Vrij
Megjött a Múzeum Hadosztály.
somoskovig
Szétlőni pont jó lesz.
több mint 1 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 537 — StuG Life


IS-3 b*szod.
Zsellértelkes Vrij
KV-85-ös is hátha lapul még valahol...
warr_b
Mondtam én basszus, hogy Girls und Panzer a válasz mindenre.... | jó, abban IS-2/KV-85 van |
Igor
war thunder matchmaking was real all along

több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 346 — Cowboys fan

deyell
Na erre kiváncsi leszek, mit fog kezdeni a propaganda média egy kárpátaljai magyarral, aki teljesen ellenkező dolgokat mond a háborúról, mint a magyar kormány.

Másfelől nem tudom, egy frontot megjárt katona mennyire fogja tudni komolyan venni, ha a csőnacis kakadunk a szokásos stílusában elkezdi kioktatni, hogy mi is ez a háború. Attól tartok hogy semennyire.
Jan
Meg tudja a kormány trollkodni az egészet, ha Katalin asszony nem veszi át a megbízólevelet.
Csak akkor valahogy meg kell magyarázni a határon túliaknak, na AZ nem lenne egyszerű.
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan


IS-3 b*szod.
Zsellértelkes Vrij
KV-85-ös is hátha lapul még valahol...
warr_b
Mondtam én basszus, hogy Girls und Panzer a válasz mindenre.... | jó, abban IS-2/KV-85 van |

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 969
Újabb szomorú pillanatok 😕
több mint 1 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM


IS-3 b*szod.
Zsellértelkes Vrij
Megjött a Múzeum Hadosztály.

több mint 1 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 277 — Víí aaaar dö cseempjönsz.


IS-3 b*szod.
Zsellértelkes Vrij
War Thunder 😀
több mint 1 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 072 — Steelers fan

deyell
Na erre kiváncsi leszek, mit fog kezdeni a propaganda média egy kárpátaljai magyarral, aki teljesen ellenkező dolgokat mond a háborúról, mint a magyar kormány.

Másfelől nem tudom, egy frontot megjárt katona mennyire fogja tudni komolyan venni, ha a csőnacis kakadunk a szokásos stílusában elkezdi kioktatni, hogy mi is ez a háború. Attól tartok hogy semennyire.