USA és a világ

31 feliratkozó

több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 6 207
A lengyelek és a svédek után a csehek sem állnak ki az oroszok ellen a vb pótselejtezőkben.
Vrij6
Akkor Putyin csak ki akart jutni a VB-re. Kész.
Heisman
Ki fogják őket zárni a selejtezőkről, mint ahogy a szerbekkel tették 1991-től 1996-ig.
Kampman
Nem meri ezt megcsinalni a szovetseg.
Stez
Ha tiltakozásul senki nem áll ki ellenük, akkor szerintem ez lehet a megoldás.
Ahogy Izraelt végül kirakták az AFC-ből a hetvenes években.
Kampman
A Southból?
Vrij6
Megnéztem, nem volt ilyen nevű csapat az AFC-ben a 70-es években, szóval kamu.

“A kiábrándult idealistákból lettek a cinikusok”
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 426 — Слава Україні! Героям слава!
A lengyelek és a svédek után a csehek sem állnak ki az oroszok ellen a vb pótselejtezőkben.
Vrij6
Akkor Putyin csak ki akart jutni a VB-re. Kész.
Heisman
Ki fogják őket zárni a selejtezőkről, mint ahogy a szerbekkel tették 1991-től 1996-ig.
Kampman
Nem meri ezt megcsinalni a szovetseg.
Stez
Ha tiltakozásul senki nem áll ki ellenük, akkor szerintem ez lehet a megoldás.
Ahogy Izraelt végül kirakták az AFC-ből a hetvenes években.
Kampman
A Southból?

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 589 — nabege2@yahoo.com
A lengyelek és a svédek után a csehek sem állnak ki az oroszok ellen a vb pótselejtezőkben.
Vrij6
Akkor Putyin csak ki akart jutni a VB-re. Kész.
Heisman
Ki fogják őket zárni a selejtezőkről, mint ahogy a szerbekkel tették 1991-től 1996-ig.
Kampman
Nem meri ezt megcsinalni a szovetseg.
Stez
tegnap mikor elkezdtem ezt a témát feszegetni, majd leharapták a fejem, hogy senki nem akarja a sportolókat büntetni
nah azóta csak ilyenek jönnek velem szemben
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 28 007
A lengyelek és a svédek után a csehek sem állnak ki az oroszok ellen a vb pótselejtezőkben.
Vrij6
Akkor Putyin csak ki akart jutni a VB-re. Kész.
Heisman
Ki fogják őket zárni a selejtezőkről, mint ahogy a szerbekkel tették 1991-től 1996-ig.
Kampman
Nem meri ezt megcsinalni a szovetseg.
Stez
Ha tiltakozásul senki nem áll ki ellenük, akkor szerintem ez lehet a megoldás.
Ahogy Izraelt végül kirakták az AFC-ből a hetvenes években.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 663 — Lucas Scott
Állítólag Gomelben delegációk találkoznak a fegyverszunetrol tárgyalva. Egy helyen láttam szóval fenntartásokkal!!!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
A lengyelek és a svédek után a csehek sem állnak ki az oroszok ellen a vb pótselejtezőkben.
Vrij6
Akkor Putyin csak ki akart jutni a VB-re. Kész.
Heisman
Ki fogják őket zárni a selejtezőkről, mint ahogy a szerbekkel tették 1991-től 1996-ig.
Kampman
Nem meri ezt megcsinalni a szovetseg.

több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 949
Közben figyelő szemeteket Minszkre vessétek, valami van a levegőben. Új helyzet, ha Lukasenkonak belső tüntetésekre kell készülnie.
Szokol
Most kellen megdönteni ezt a hulladék faszfejet.
Vrij6
Az még szép lenne, ha ott kirobbanna egy polgárháború...
Még a végén oda is behívná az oroszokat felszabadítani.
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 28 007
Meg elv már kezdte valaki a rémhírterjesztést tegnap SMSben is, 30-as számról írták hogy be kell vonulni.
zacknorb
A munkahelyi mobilomra rácsörögtek egy számomra eddig teljesen ismeretlen boszniai számról. Másikon beszéltem, úgyhogy nem vettem fel, de most már kezdek félni, hogy holnap délelőtt már Banja Lukában fogok ejtőernyőzni a csetnikekkel.
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 426 — Слава Україні! Героям слава!
Közben figyelő szemeteket Minszkre vessétek, valami van a levegőben. Új helyzet, ha Lukasenkonak belső tüntetésekre kell készülnie.
Szokol
Most kellen megdönteni ezt a hulladék faszfejet.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 949
Gyurma Pappa tudná elemezni 😊
Solymi
Ezt már leírtam 😊 Az ukránok nagyon jól használják a propaganda eszközeit, mondhatjuk, hogy megetetik a saját gyógyszerüket az oroszokkal.

Ezzel szemben az orosz propaganda a háborút sem ismeri el, így nehéz győzelmi jelentéseket gyártani.

Olyan érzésem van, mintha az ukránok jobban készültek volna erre a háborúra, mint az oroszok... Nyilván, azért is érzem így, mert én sem vagyok fából, és hat rám az ukrán propaganda.

Nem akarok most hosszan elemezni, de egyelőre nem látom az orosz win condition-t. Nem látom, miként jönnek ki ebből jól, de erről is írtam korábban
Gyurma Pappa
Igen, az eddig állapotokból az következik mintha számoltak volna ezzel a lehetőséggel.
Valahol volt is egy cikk, hogy Biden is már januárban vagy mikor figyelmeztetett, hogy invázió készülhet.

Nem gondolom, hogy nem volt erről infójuk és nagyon úgy tűnik, hogy nem igazán lepődtek meg az ukránok és a fegyverszállítmányok is elég gyorsan odaérnek és hatékonyak.

Biztos nem erre készültek ők se teljesen, de hogy számoltak a lehetőséggel és próbáltak rá felkészülni, az is biztos.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Meg elv már kezdte valaki a rémhírterjesztést tegnap SMSben is, 30-as számról írták hogy be kell vonulni.
zacknorb
Az biztos h a HM küldött a héten küldött egy körlevelet a többi tárcának h küldjék el azoknak a szervezeti egységeknek a nevét, ahonnan nem lehet besorozni a férfi közszolgákat.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 518 — Colts Fan
Nekem az is rémhír, hogy holnap reggel be kell vonulni a melóhelyre....
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 661 — Kinek mit intézett a kormánya
Meg elv már kezdte valaki a rémhírterjesztést tegnap SMSben is, 30-as számról írták hogy be kell vonulni.
több mint 2 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 518 — Colts Fan
Nem semmi hogy egy ilyen gépet látsz a flightradar-on. Felmerül bennem a kérdés, hogy volt e bármikor bekapcsolva neki a jeladó 😀


Nomac
Szerintem ennek a pilótának is keresgélnie kellett mire megtalálta az ON gombot. 😀

több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 052 — Egyéb témák lakó
Gyurma Pappa tudná elemezni 😊
Solymi
Ezt már leírtam 😊 Az ukránok nagyon jól használják a propaganda eszközeit, mondhatjuk, hogy megetetik a saját gyógyszerüket az oroszokkal.

Ezzel szemben az orosz propaganda a háborút sem ismeri el, így nehéz győzelmi jelentéseket gyártani.

Olyan érzésem van, mintha az ukránok jobban készültek volna erre a háborúra, mint az oroszok... Nyilván, azért is érzem így, mert én sem vagyok fából, és hat rám az ukrán propaganda.

Nem akarok most hosszan elemezni, de egyelőre nem látom az orosz win condition-t. Nem látom, miként jönnek ki ebből jól, de erről is írtam korábban

több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Hogy ez mekkora egy fasz...
Szépen keveri a tényeket elképzelt szcenáriókkal és persze bújtatott Nyugat ellenességgel...

 index.hu/velemeny/2022/02/27/kgst-orszagkent-szerepelunk-a-medve-halallistajan/?fbclid=IwAR2jiwkpvC-VSq8rX2TZdcp8mxTM6iWnyFXcIKPEXFyjSTpzdVtioImWpw4
Solymi
Szerintem ebben nincs semmi bújtatott Nyugat ellenesség, ez a valóság. A Nyugatnak is köze van a kialakult helyzethez, de ez nem menti fel az oroszokat.
Nomac
Ja csak ha ő arra van determinálva, hogy Vladimir nagyfejedelem alatt éljen, akkér mér nem vesz egy traszszibériai vasútjegyet?

vagy ezeket a finom csemegéket kihagyjuk? Putin igényt tarthat aki meg ott van annak kuss a neve...

gyomorforgató


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 936 — Steelers fan
Közben figyelő szemeteket Minszkre vessétek, valami van a levegőben. Új helyzet, ha Lukasenkonak belső tüntetésekre kell készülnie.
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 805

Nem tudom, volt-e már.
zacknorb
Ja, szóltam is Viktornak hogy face-n miket osztogat
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 661 — Kinek mit intézett a kormánya

Nem tudom, volt-e már.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 949
Hogy ez mekkora egy fasz...
Szépen keveri a tényeket elképzelt szcenáriókkal és persze bújtatott Nyugat ellenességgel...

 index.hu/velemeny/2022/02/27/kgst-orszagkent-szerepelunk-a-medve-halallistajan/?fbclid=IwAR2jiwkpvC-VSq8rX2TZdcp8mxTM6iWnyFXcIKPEXFyjSTpzdVtioImWpw4
Solymi
Én is most olvastam volna végig, de a tárgyi tévedések és konteok közül nagyon nehéz kihámozni, hogy mit is szeretne, így inkább elengedtem.

Azt gondolom, hogy ez már a jobboldal mosdatása és magyarázkodása.
Gyurma Pappa
Megmondom őszintén én próbáltam teljesen végigolvasni és pontról-pontra értelmezni, de már az első nagyobb szekció alatt annyi csúsztatást és egyszerűsítést fedeztem fel, hogy elengedtem.

És az a baj, hogy az ilyen szövegekkel lehet szépeken agyat mosni, mert a legtöbb ember azt hiszi, hogy itt valaki komoly kutatómunkát végzett.
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 052 — Egyéb témák lakó
Hogy ez mekkora egy fasz...
Szépen keveri a tényeket elképzelt szcenáriókkal és persze bújtatott Nyugat ellenességgel...

 index.hu/velemeny/2022/02/27/kgst-orszagkent-szerepelunk-a-medve-halallistajan/?fbclid=IwAR2jiwkpvC-VSq8rX2TZdcp8mxTM6iWnyFXcIKPEXFyjSTpzdVtioImWpw4
Solymi
Én is most olvastam volna végig, de a tárgyi tévedések és konteok közül nagyon nehéz kihámozni, hogy mit is szeretne, így inkább elengedtem.

Azt gondolom, hogy ez már a jobboldal mosdatása és magyarázkodása.

több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 949
Hogy ez mekkora egy fasz...
Szépen keveri a tényeket elképzelt szcenáriókkal és persze bújtatott Nyugat ellenességgel...

 index.hu/velemeny/2022/02/27/kgst-orszagkent-szerepelunk-a-medve-halallistajan/?fbclid=IwAR2jiwkpvC-VSq8rX2TZdcp8mxTM6iWnyFXcIKPEXFyjSTpzdVtioImWpw4
Solymi
Szerintem egész korrekt, Kardos átlagos írásaihoz képest mindenképpen.
Kampman
Nekem nem tűnik annak.
Kicsit olyan mintha elolvasta volna Kissinger pár könyvét és nyakon öntötte volna egy kis nyugati inkompetenciás szólammal. Nem mintha nem lenne a valóságban ilyen, de azért ez igencsak kevert dolog.
Meg nem ilyen egyszerű mint ahogy írja, plusz szépen összemixeli a Nyugat '56-os hozzáállását a mostani ukrán helyzettel.
több mint 2 éve
Nomac New England Patriots 2 995 — balazs.t85@gmail.com
Hogy ez mekkora egy fasz...
Szépen keveri a tényeket elképzelt szcenáriókkal és persze bújtatott Nyugat ellenességgel...

 index.hu/velemeny/2022/02/27/kgst-orszagkent-szerepelunk-a-medve-halallistajan/?fbclid=IwAR2jiwkpvC-VSq8rX2TZdcp8mxTM6iWnyFXcIKPEXFyjSTpzdVtioImWpw4
Solymi
Szerintem ebben nincs semmi bújtatott Nyugat ellenesség, ez a valóság. A Nyugatnak is köze van a kialakult helyzethez, de ez nem menti fel az oroszokat.
több mint 2 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 277 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Gyaaaa...




Az komoly lenne... meg is érdemelné ez a mocsadék.

Solymi
Azigen. Ha tényleg specnazosok akkor elég nagy pacsi azoknak akik elfogták. Bár szerintem nem azok. Ők már rendelkeznek infokkal, tuti nem adták volna meg magukat élve.
samu09
Ugyanmár, nem kell mítoszokat gyártani. A legelitebb katonákat is ugyanúgy lelövik, elfogják, kivallatják, mint a leggyengébben kiképzetteket.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 949
Gyaaaa...


Az komoly lenne... meg is érdemelné ez a mocsadék.

Solymi
Azigen. Ha tényleg specnazosok akkor elég nagy pacsi azoknak akik elfogták. Bár szerintem nem azok. Ők már rendelkeznek infokkal, tuti nem adták volna meg magukat élve.
samu09
Volt a 9gag-en tegnap egy videó amit elméletileg specnazosok készítettek és küldtek el az ukránoknak, de nem tudom mennyire igaz, mert el is tűnt utána.

Mindenesetre, akár igaz, akár nem, morál szempontjából ez szép munka.
Gyurma Pappa tudná elemezni 😊