USA és a világ

31 feliratkozó

több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 7 102
Ha meg mellette ott van több más ország is (Észak-Korea) az még jobb.
Solymi
Mondjuk Észak-Korea szerintem max. néhány Kim fotóval tud fizetni nagyjából.
somoskovig
Rengeteg asvanyi kincs van ott.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 263 — Vikings fan
Lehet Zelenszkij tényleg arra számított, hogy az USA vagy a NATO katonai erőket fog küldeni?

 edition.cnn.com/europe/live-news/ukraine-russia-news-02-25-22/h_03524ee7b2cdca952072073ae77a706f

Mondjuk, lehet azt kellene, mert akárhogy is, de ezzel kb. azt az üzenetet küldik mindenkinek, hogy a legrosszabb ami történhet veled az az, hogy gazdasági szankciókat kapsz a nyakadba.
Aztán ha van egy erősebb szövetségesed, mint Kína, akkor tudsz azokkal kereskedni.
Ha meg mellette ott van több más ország is (Észak-Korea) az még jobb.
Solymi
Ez az üzenet már Krím óta.
Ukrajnát nyugat ütközőzónának tartja.
Ezért hitegeti őket, ezért nyomja belepjuk a védelmi pénzt / fegyvereket.
Ezért nem is veszi fel NATO tagnak.
Amíg vannak mindenki nyugodt.
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
 telex.hu/kulfold/2022/02/25/putyin-kesz-targyalodelegaciot-kuldeni-minszkbe-hogy-ukrajnaval-egyeztessen-az-orszag-demilitarizaciojarol
Beki
hátha le tuggyák egybül tartóztatni őket, ősi orosz szokás szerint


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
 hvg.hu/vilag/20220225_Lavrov_Oroszorszag_folytatja_Ukrajna_nacitlanitasat

baszod. Ti vagytok nácik, ti elmebeteg agyhalott barmok. Illeszd szépen a fegyver csövét a szádba te fasz.
Vrij6
azért keress rá gugliban az ukrán neonáci szavakra, meglepő lesz számodra, de lesznek találatok
NB2
te meg keress rá a kommunista direktívákra, a nácítlanítás az az

s még képesek csodákozni


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 730
Lehet Zelenszkij tényleg arra számított, hogy az USA vagy a NATO katonai erőket fog küldeni?

 edition.cnn.com/europe/live-news/ukraine-russia-news-02-25-22/h_03524ee7b2cdca952072073ae77a706f

Mondjuk, lehet azt kellene, mert akárhogy is, de ezzel kb. azt az üzenetet küldik mindenkinek, hogy a legrosszabb ami történhet veled az az, hogy gazdasági szankciókat kapsz a nyakadba.
Aztán ha van egy erősebb szövetségesed, mint Kína, akkor tudsz azokkal kereskedni.
Ha meg mellette ott van több más ország is (Észak-Korea) az még jobb.
Solymi
ahogy mi is 56-ban

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
 telex.hu/kulfold/2022/02/25/putyin-kesz-targyalodelegaciot-kuldeni-minszkbe-hogy-ukrajnaval-egyeztessen-az-orszag-demilitarizaciojarol
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Ha meg mellette ott van több más ország is (Észak-Korea) az még jobb.
Solymi
Mondjuk Észak-Korea szerintem max. néhány Kim fotóval tud fizetni nagyjából.

több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 942
Lehet Zelenszkij tényleg arra számított, hogy az USA vagy a NATO katonai erőket fog küldeni?

 edition.cnn.com/europe/live-news/ukraine-russia-news-02-25-22/h_03524ee7b2cdca952072073ae77a706f

Mondjuk, lehet azt kellene, mert akárhogy is, de ezzel kb. azt az üzenetet küldik mindenkinek, hogy a legrosszabb ami történhet veled az az, hogy gazdasági szankciókat kapsz a nyakadba.
Aztán ha van egy erősebb szövetségesed, mint Kína, akkor tudsz azokkal kereskedni.
Ha meg mellette ott van több más ország is (Észak-Korea) az még jobb.
több mint 2 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 072 — Steelers fan
 hvg.hu/vilag/20220225_Lavrov_Oroszorszag_folytatja_Ukrajna_nacitlanitasat

baszod. Ti vagytok nácik, ti elmebeteg agyhalott barmok. Illeszd szépen a fegyver csövét a szádba te fasz.
Vrij6
azért keress rá gugliban az ukrán neonáci szavakra, meglepő lesz számodra, de lesznek találatok
NB2
bazze, magyarorszagot az elsok kozt lehetne lerohanni akkor
Amadeus
Légyszi ne adj nekik tippeket
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
 hvg.hu/vilag/20220225_Lavrov_Oroszorszag_folytatja_Ukrajna_nacitlanitasat

baszod. Ti vagytok nácik, ti elmebeteg agyhalott barmok. Illeszd szépen a fegyver csövét a szádba te fasz.
Vrij6
azért keress rá gugliban az ukrán neonáci szavakra, meglepő lesz számodra, de lesznek találatok
NB2
Elég erős ott ez a vonal, az tény. Másrészt a nácizmus nem összekeverendő azzal, hogy rühellik az oroszokat, miután cirka 1000 évet éltek orosz uralom alatt. Emellett mondjuk a holodomor nem volt még olyan nagyon régen.

több mint 2 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 277 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
 hvg.hu/vilag/20220225_Lavrov_Oroszorszag_folytatja_Ukrajna_nacitlanitasat

baszod. Ti vagytok nácik, ti elmebeteg agyhalott barmok. Illeszd szépen a fegyver csövét a szádba te fasz.
Vrij6
azért keress rá gugliban az ukrán neonáci szavakra, meglepő lesz számodra, de lesznek találatok
NB2
Akárcsak az orosz neonácikra, vagy németre meg úgy általában mindegyik népre. Lavrov csak az oroszoknak dumál, azokra még hatással van az ilyen ostoba prop, lásd itt ozibozit.
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 426 — Слава Україні! Героям слава!
 hvg.hu/vilag/20220225_Lavrov_Oroszorszag_folytatja_Ukrajna_nacitlanitasat

baszod. Ti vagytok nácik, ti elmebeteg agyhalott barmok. Illeszd szépen a fegyver csövét a szádba te fasz.
Vrij6
azért keress rá gugliban az ukrán neonáci szavakra, meglepő lesz számodra, de lesznek találatok
NB2
Bocs, akkor csak béke fenntartanak az oroszok.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 730
“ az Egyesült Államok és a NATO hosszú ideje figyelmen kívül hagyta Oroszország jogos biztonsági aggályait, több alkalommal megszegték ígéreteiket, és folytatták a terjeszkedést keleti irányba".

nacik….

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 730
 hvg.hu/vilag/20220225_Lavrov_Oroszorszag_folytatja_Ukrajna_nacitlanitasat

baszod. Ti vagytok nácik, ti elmebeteg agyhalott barmok. Illeszd szépen a fegyver csövét a szádba te fasz.
Vrij6
azért keress rá gugliban az ukrán neonáci szavakra, meglepő lesz számodra, de lesznek találatok
NB2
bazze, magyarorszagot az elsok kozt lehetne lerohanni akkor

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
 hvg.hu/vilag/20220225_Lavrov_Oroszorszag_folytatja_Ukrajna_nacitlanitasat

baszod. Ti vagytok nácik, ti elmebeteg agyhalott barmok. Illeszd szépen a fegyver csövét a szádba te fasz.
Vrij6
azért keress rá gugliban az ukrán neonáci szavakra, meglepő lesz számodra, de lesznek találatok
NB2
Mindenhol vannak idiotak. De akkor jogos ez az egesz tehat?

több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 537 — nabege2@yahoo.com
 hvg.hu/vilag/20220225_Lavrov_Oroszorszag_folytatja_Ukrajna_nacitlanitasat

baszod. Ti vagytok nácik, ti elmebeteg agyhalott barmok. Illeszd szépen a fegyver csövét a szádba te fasz.
Vrij6
azért keress rá gugliban az ukrán neonáci szavakra, meglepő lesz számodra, de lesznek találatok
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
Az ukránok rakétákkal megszórtak egy orosz repteret 🤣

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 426 — Слава Україні! Героям слава!
 hvg.hu/vilag/20220225_Lavrov_Oroszorszag_folytatja_Ukrajna_nacitlanitasat

baszod. Ti vagytok nácik, ti elmebeteg agyhalott barmok. Illeszd szépen a fegyver csövét a szádba te fasz.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 2 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 277 — Víí aaaar dö cseempjönsz.


Az Ukrán Nemzeti Gárda katonái várják a benyomuló orosz csapatokat Kijev belvárosában
Vrij6
én nem értek hozzá, de ez sovány, nem? főleg harckocsik ellen
dancogo
Hát meg úgy összességében is.
Én azt hittem több ezres nagyságrendű katona várja a ruszkikat.
Bazzani
Ez egy propaganda kép. Mi értelme lenne városban az út közepén fekve várni bármiféle támadást, amikor ott a rengeteg épület fedezéknek?
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley


Az Ukrán Nemzeti Gárda katonái várják a benyomuló orosz csapatokat Kijev belvárosában
Vrij6
én nem értek hozzá, de ez sovány, nem? főleg harckocsik ellen
dancogo
Hát meg úgy összességében is.
Én azt hittem több ezres nagyságrendű katona várja a ruszkikat.
Bazzani
főleg ha valaki benyögi a koordinátákat, aztán messziről pár rakétával/gránáttal megtisztítják az utat 😊
NB2
Ez olyan haverokkal AirSoftozunk 20 a 20 ellen kép. Meg úgy az összes video ami eddig kijött, mind olyan aminél többet "vártam" valahogy.
Szerencsére.

több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 537 — StuG Life


Az Ukrán Nemzeti Gárda katonái várják a benyomuló orosz csapatokat Kijev belvárosában
Vrij6
én nem értek hozzá, de ez sovány, nem? főleg harckocsik ellen
dancogo
Hát meg úgy összességében is.
Én azt hittem több ezres nagyságrendű katona várja a ruszkikat.
Bazzani
visszavált, ablaktörlő bekapcsol

több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 537 — nabege2@yahoo.com


Az Ukrán Nemzeti Gárda katonái várják a benyomuló orosz csapatokat Kijev belvárosában
Vrij6
én nem értek hozzá, de ez sovány, nem? főleg harckocsik ellen
dancogo
Hát meg úgy összességében is.
Én azt hittem több ezres nagyságrendű katona várja a ruszkikat.
Bazzani
főleg ha valaki benyögi a koordinátákat, aztán messziről pár rakétával/gránáttal megtisztítják az utat 😊
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley


Az Ukrán Nemzeti Gárda katonái várják a benyomuló orosz csapatokat Kijev belvárosában
Vrij6
én nem értek hozzá, de ez sovány, nem? főleg harckocsik ellen
dancogo
Hát meg úgy összességében is.
Én azt hittem több ezres nagyságrendű katona várja a ruszkikat.

több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Orosz találat ért egy Román hajót...
Ezek hiányoznak most a legkevésbé.
clbass
Link?
Vrij6
 twitter.com/DefenceU/status/1497182117259739141?s=20&t=MeN01k5TyVbRlxdIjy0Z5w
clbass
bakker... :/
Vrij6
Még egykét ilyen és nagy baj lesz.
Bazzani
Moldáv hajó, szóval egyelőre nem NATO tagállamba sikerült belefutni.
Jughead
Egyre jobban azt érzem, hogy itt hamarosan lesz egy szikra ami lángra lobbantja az erdőt.

több mint 2 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 838 — Patriot


Az Ukrán Nemzeti Gárda katonái várják a benyomuló orosz csapatokat Kijev belvárosában
Vrij6
én nem értek hozzá, de ez sovány, nem? főleg harckocsik ellen
dancogo
Az ilyen képeket sosem értem. Fekszenek az autópályán, hátul valaki beszélget, a háttérben autók mennek, a fotós kiposztolja (nagy meglepetés lesz így).
Szóval ez ilyen béna propaganda.
Kivéve persze ha Dózsa László (1942- )